"

Qled Tv

" araması için 2910 sonuç listeleniyor

Qled Tv Modelleri Trendyol'da!

Üstün Teknolojilerle Sınırsız Seyir Keyfi

Televizyonlar hemen hemen her evde bulunan renkli ve eğlenceli boş vakit geçirme araçlarıdır. Kimi zaman belli dizi ve programları takip etmek kimi zaman boş vakit geçirmek kimi zamansa evde yalnız olduğunu hissetmemek için kullanılır. Seyredilmese bile evde bir ses olduğunu bilmek çoğu insana kendini iyi hissettirir. Günlük hayat içinde bu denli yer edinen renkli videolu bu kutular, keşfedildiği ilk zamandan bu yana oldukça fazla değişim ve dönüşüme uğrar. 80 yıl öncesinde başlayan bu süreç günümüzde QLED TV modelleriyle zirveye ulaşır. İlk zamanlarda sadece belli saatlerde siyah beyaz kesintili görüntüler sunan bu cihazlar zamanla renklenir ve sunulan hizmetler genişler. Cihazların ilk tasarımları da değişime uğrar ve cihazlar tüplü televizyon olarak da ifade edilen büyük bir kasa ve ekrana dönüşür. Ekranlara yansıyan görüntünün kalitesi zamanla iyileşmeye ve renklenmeye başlar. Sektörde yer alan birçok marka, izleyiciye daha üst seviyelerde deneyim sağlamak için teknik ve teknolojik gelişmelere ayak uydurarak her seferinde farklı yeniliklerle donattığı ürünler sunar. Bu ekranlara zamanla daha canlı renkler, daha kaliteli ses, daha akıcı görüntüler eklenir. QLED televizyon modelleri, görüntü ve ses kalitesinin üst düzeye ulaştığı ürünlerdir. Şimdiye kadar alanında gerçekleştirilen yenilikleri zirveye taşıyan bu modeller izleyiciye daha akıcı, gerçekçi ve kaliteli bir deneyim sunar. Göz alıcı dış tasarımları da tercih edilmelerini sağlayan en önemli özelliklerdendir. Fakat öne çıkmalarını sağlayan özellik, renkleri gerçekçi halleriyle yansıtmalarını sağlayan teknolojileri olur. İzleyiciye güzel manzaraları doğrudan seyretme hissi yaratacak kadar gerçekçi ve canlı renk teknolojileriyle donatılır. Görüntülenen her sahneyi ya da fotoğrafı en doğru haliyle sunmak için doğru renk tonunu vadeden teknolojilere sahiptir. QLED TV nedir, özellikleri nelerdir gibi sorularınızın yanıtlarını Trendyol sayfalarında bulabilirsiniz. Üstün teknolojileri kullanarak eşsiz deneyimler sunan tüm ürünleri detaylıca inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Siz de televizyonunuzu değiştirmek ya da göz dolduran özellikleriyle yeni evinizin olmazsa olmaz eşyasını satın almak için Trendyol sayfalarına göz atabilirsiniz.

Üstün Teknolojilerle Sınırsız Seyir Keyfi

Sesli ve videolu eğlence kutularının günümüzde ulaştığı son teknoloji, doğada veya çevrenizde canlı olarak gördüğünüz her nesneyi en gerçekçi haliyle sizlere sunar. Quantum Dot teknolojisi olarak da ifade edilen bu özellik %100 renk hacmi için nano boyutta kuantum noktalarından faydalanır. Bu noktalar, ışığı mükemmel renklere dönüştüren nano boyutlu parçacıklardır. Işık bu parçacıkların içinden geçerek izleyiciye bir milyarlık renk skalasıyla tarifsiz bir seyir deneyimi sunar. Böylece milyonlarca rengi kullanabilen ekranlar, izleyiciye gerçekle ayırt edilemeyecek kalitede deneyim yaşatır. HDR 10+ teknolojisiyle birlikte kuantum noktaları her kareyi doğal bir akış içinde ve doğru renklerle izlemenize olanak sağlar. HDR10+ kullanıcıya canlı bir seyir sunmak için gerektiği zamanlarda daha parlak ya da karanlık ayrıntıları göstermeye ve ton eşitlemesini doğru şekilde yapmaya yarayan özelliktir. Bu özellik siyahları daha siyah, beyazları ise daha beyaz görebilmenize olanak sağlar. Ayrıca bu iki renk arasındaki skalanın genişliğini ve izleyiciye sunulan kontrast kalitesini de ifade eder. İki renk arasındaki uzaklık ne kadar artarsa kullanıcıya sunulan gerçeklik de o derece artar. QLED TV özellikleri arasında büyük bir yer kaplayan renklerin kullanımı Dual Led sayesinde daha doğru seviyelere ulaşır. Arka aydınlatma anlamına da gelen bu özellik, uygun parlaklık ve tonlarla herhangi bir sahnede iyi bir seyir keyfi yaşatır. Bu teknolojiler seyrettiğiniz açı ne kadar dar ya da ne kadar geniş olursa olsun tüm ayrıntıları gerçekçi bir şekilde görebilmeniz için üretilir. 1000 nit parlaklık değerlerine kadar çıkabilen bu ekranlar, çok karanlık sahnelerdeki r küçük ayrıntıları bile kaçırmadan keyifle izleyebilmenizi sağlar. Quantum Dot ekranlar, önceki teknolojilerin iki katı parlaklık ve yaklaşık 6 katı renk skalasıyla benzersiz bir deneyim sunar. İnce dış tasarımlara ve hassas teknolojik özelliklere sahip olmasına rağmen oldukça dayanıklı ürünlerdir. Uzun yıllar ilk günkü performansını koruyarak televizyon keyfinden mahrum kalmamanızı sağlar. Zaman geçtikçe beyazdan yeşile, kırmızıdan turuncuya gibi renk kaymaları ya da karışmaları yaşanmadan tüm tonları doğru ve canlı bir şekilde görebilirsiniz. Kullanıcı beğenisiyle giderek artan görüntü kalitesi çalışmaları Ultra HD QLED TV seçenekleriyle daha ileri taşınır. Bir milyardan fazla renk aralığı sunan bu ürünler televizyon izlemenin ötesinde dünyanın güzel manzaralarını seyrettiğinizi hissettirir. Hızlı sahnelerde arka plan bulanıklığını engellemek için devreye sokulan Hz değerleri yani panel hızları da tercih edilmelerini sağlayan önemli bir özelliktir. Bu değerler ne kadar yüksek olursa bir sahnede tekrar eden aynı kare sayısı artar. Bir sahne devam ederken arka plandaki kayma ve bulanıklaşmalar da bu oranda azalır. Yüksek kare kalitesi sunan 100 Hz LED TV ve diğer seçenekler için Trendyol sayfalarına göz atabilirsiniz.

Milyonlarca Renkle Daha Gerçekçi Görüntü

Milyonlarca Renkle Daha Gerçekçi Görüntü

Televizyon teknolojileri üzerinde yaklaşık 20 yıldır yapılan çalışmaların sonucu olarak Quantum Dot ortaya çıkar. Önceki ürünler üzerine onlarca kat renk ve ışık kalitesi sunan bu teknoloji alanında çığır açar. Çok ünlü bir yağlı boya tablosunun her ayrıntısını doğru ve göz alıcı şekilde sunabilir. Bu yönüyle evlerinde televizyon keyfi dışında sanatsal bir alan oluşturmak isteyenler için ünlü ressamların tablolarıyla duvarları süsler. Gerçekçi ve kaliteli görüntüyü Quantum Dot teknolojisiyle sunan bu ürünler sayısız nano parçacıktan faydalanılarak üretilir. Bu parçacık katmanının arkasında yer alan arka aydınlatma katmanı ekrana ulaşan renk skalasını genişletir. Bu teknoloji, bir elmas tanesinin arkasından ışık kaynağı tutulmasıyla yansıyan milyarlarca farklı renk gibi bir görüntü yaratır. Parçacıklar siyah ve beyaz arasındaki renk aralığını önceki modellerin yaklaşık 6 katı kadar artırır. Saç telinden 20 bin kat küçük yarı iletken bu parçacıklar, arkadan gelen yoğun ışığı 1 milyardan fazla renkle benzersiz manzaraların içine yerleştirir. Böylece ekranda yer alan bir manzarayı ya da soluksuz takip ettiğiniz bir programı doğrudan seyreder gibi hissettirir. QLED TV 24 inch boyutlarından 95 inch boyutlara kadar geniş seçeneklerle sunulur. Böylece yerleştirdiğiniz alanın genişliğine göre Quantum Dot ile geliştirilmiş bir seyir deneyimi yaşayabilirsiniz. Ekranı gördüğünüz açı dar ya da geniş de olsa görüntü kaymadan ve anlaşılırlığını yitirmeden izleyebilirsiniz. Farklı boyutlarda sunulmaları ve Android ve çeşitli bağlantılara uygun üretilmeleri onları sadece televizyon olarak değil farklı amaçlarla görüntü ekranı olarak kullanmanıza da olanak verir. Kullanım amacı fark etmeksizin gerçekçi ve kaliteli görüntü deneyimi sunar. Bu da yoğun ilgi görmesine neden olan özelliklerden biridir. Quantum Dot teknolojisiyle birlikte görüntü kalitesini artıran diğer bir özellik de upscaling olarak da bilinen çözünürlük artırma işlemidir. 4k QLED TV seçenekleriyle sunulan çözünürlük artırma işlemi, ekranda görünen her bir karedeki küçük detayları izleyicinin fark edebileceği kadar ön plana çıkarmayı amaçlar. Normal piksel değerlerinin dört kat artırıldığını ifade eder. 8k QLED TV çeşitleri ise bu değerlerin sekiz kat kadar büyük bir oranda artırılmasını ifade eder. Bu da ekrana gelen bir görüntünün her detayının net ve ayrıştırılabilir şekilde yansıtılmasıdır. Böylece çok küçük detayları bile fark edebilmenizi sağlar. 4k ya da 8k QLED TV seçeneklerinden birine Trendyol’un bir araya getirdiği satıcılar aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Farklı Boyutlarla Sinema Salonu Kalitesi

Farklı Boyutlarla Sinema Salonu Kalitesi

Nano boyutlu parçacık katmanlarına sahip olan ürünler her alana veya her ihtiyaca cevap verebilecek ölçü seçenekleriyle kullanıcılara sunulur. Boyutlara ve ek özelliklere orantılı olarak değişen fiyatları da her bütçeye hitap ederek bu deneyimden faydalanmanızı sağlar. Ailenizle hoş vakit geçirdiğiniz salon veya oturma odanıza uygun boyutlarda bir nano parçacıklı televizyon tercih ederek seyir keyfinizi artırabilirsiniz. Sinemaya gitmeyi çok seviyor ama koltuklardan ya da kalabalıktan rahatsız oluyorsanız film keyfini evinize taşıyabilirsiniz. Büyük boyutlarından birini salonunuzun güneşi doğrudan almayan uygun bir duvarına monte ederek kullanabilirsiniz. Bazı ayaklı modelleri de tercih ederek televizyonunuzun yerini dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Örneğin QLED TV 82 inch boyutlarıyla ortalama bir salonu sinema salonuna dönüştürebilir. Kendi yaşam alanınızda rahat koltuklarınız ve patlamış mısırınızla sinema kalitesinden daha üstün bir şekilde dilediğiniz filmleri izleyebilirsiniz. 82 inch ekranlar 208 cm genişliğe sahiptir. Bu sayede büyük bir seyir alanı sunar. Sunduğu diğer özellikler sayesinde dilediğiniz filmleri istediğiniz zaman yüksek kalitede izleyebilirsiniz. 75 inch QLED TV seçenekleri ise 190 cm genişlikle daha dar alanlar için geniş bir izleme deneyimi sunar. Oturma odanızda ya da küçük salonunuzda sinema filmi tutkunuzu devam ettirebilirsiniz. Farklı özellik ve fiyat seçenekleriyle sunulan 75 inch televizyonlar arasından dilediğinizi tercih ederek daha gerçekçi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Sinema deneyimini evlerinize taşıyabilecek büyük boyutlardan biri de QLED TV 70 inch seçenekleridir. 177 cm genişliği sayesinde göz yormadan büyük bir seyir alanı sunar. Açı fark etmeksizin sinema salonlarındaki kaliteden daha fazlasını vadeder. Birkaç vidayla resim çerçevesi gibi kolay monte edilerek kullanılır. Duvarınızda televizyon dışında bir bağlantı ya da uydu cihazı olmadan sinema ekranı gibi temiz bir görüntü sağlar. Trendyol üzerinden sinema keyfini evlerinize taşıyacak tüm Quantum Dot teknolojili televizyonları inceleyebilirsiniz.

Quantum Dot Teknolojisiyle Kesintisiz Oyun Keyfi

Quantum Dot Teknolojisiyle Kesintisiz Oyun Keyfi

Nano parçacıklı katmanlara sahip televizyonlar farklı boyutlarda sunulmasıyla daha geniş bir kullanım aralığı sağlar. Ödüllü filmlerden güncel programlara kadar farklı yayınları izleyebilir, bilgisayar ya da güvenlik sistemi ekranı olarak kullanabilir, açık olmadığı zamanlarda evinizin duvarında yağlı boya sergisinin bir parçası olarak konumlandırabilirsiniz. Yüksek kalite ve neredeyse sınırsız renk aralığı sunması film tutkunlarının yanında oyuncuların da oldukça ilgisini çeker. Oyun geliştiricileri gibi bu alanda çalışanların ya da oyun tutkunlarının sınırsız renklerle daha gerçekçi bir deneyim yaşamasını sağlar. Özellikle 24 inch gibi küçük boyutları çevrim içi oyunlarda gerçekçi bir deneyim sunar. Hem oyunlar hem de takip ettiği programlar için ortalama boyutlarda bir ürün tercih edenler farklı amaçlarla kullanabilir. 42 inch QLED TV 106 cm genişliğiyle online oyunlarda sizi içine çekerek daha gerçekçi ortamlar oluşturur. Bunlara ek olarak kavisli ekranlar da gerçekliği ve oyun kalitesini artıran diğer özelliklerden biridir. İnternette sörf yapmak, çevrim içi oyunlar oynamak, dizi ve programlarınızı takip etmek için 124 cm genişliğiyle 49 inch QLED TV seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Ortalama boyutlarıyla her alana uyum sağlarken farklı özellikleriyle bir televizyondan fazlasını sunar. Bir milyardan fazla renk aralığı ve yüksek panel hızıyla çevrim içi oyunlarda bir adım önde olmanızı sağlar. İyi bir internet bağlantısıyla daha kaliteli görüntü ve kare hızı sunar. Böylece her saniyenin önemli olduğu online oyunlara kesintisiz, akıcı bir şekilde dahil olabilirsiniz. Ortalama bir salon ya da oturma odası için daha büyük boyutlar arıyorsanız 50 inch ya da 55 inch QLED TV seçeneklerine göz atabilirsiniz. Trendyol’un sunduğu tüm boyutlarda nano parçacıklı televizyon seçeneklerini inceleyebilir ve seçim yapabilirsiniz.

QLED Televizyonlarla Dünya Turu Kumandanızın Tuşlarında

QLED Televizyonlarla Dünya Turu Kumandanızın Tuşlarında

Quantum Dot teknolojisi ışık kaynağının yaratabileceği tüm renk tonlarını bir araya getirerek daha gerçekçi bir deneyim sağlar. Zaman ve imkan bulamayarak ertelediğiniz dünya turunu kumandanızın tuşlarına taşıyan bir kalite sunar. Böylece görmek istediğiniz tüm manzaraları yüksek kaliteyle izleyebilirsiniz. Evinizin her alanına kolayca adapte olabilecek boyutlardan 65 inch QLED TV seçenekleri koltuklarınızı dünyanın her alanını yakından görebilecek bir seyir tepesi haline getirir. Doğanın her rengini yaşatan nano parçacıklar insan gözünün algılayabileceği tüm renkleri sizlere sunar. Salonunuzun her noktasından uzak ya da yakın olması fark etmeksizin bir ağaç üzerinde yürüyen küçük bir karıncayı dahi görebilirsiniz. Karşınızda rol yapan bir oyuncunun yüzündeki küçük bir beni bile görebileceğiniz detaylı bir izlenim sağlar. QLED TV 164 cm genişliğiyle genellikle salonlarda tercih edilen büyük cihazlardan biridir. Film, belgesel, dizi, program ve oyunları dilediğiniz an yüksek kaliteyle takip edebilirsiniz. Daha dar bir alana sahipseniz 55 inch ürünleri de tercih edebilirsiniz. TV LED 140 cm genişliğiyle kalitesinden ödün vermeden yalnızca daha az yer kaplar. Tüm boyutlardaki Quantum Dot ekranlar hangi açıdan ya da hangi uzaklıktan izlerseniz izleyin benzersiz bir deneyim sunar. Tüm boyutlara ek sunulan özelliklerden biri de kavisli ekrandır. Curved QLED TV seçenekleri ekrana karşıdan ya da çapraz bakarken görüntü bozulmadan seyredebilmenizi sağlar. Aynı zamanda sınırsız ekran olarak da ifade edilen bu özellik daha geniş bir görüntü hissi yaratarak kullanıcıların beğenisini kazanır. Trendyol’un sizlere sunduğu onlarca ileri teknolojiye sahip QLED TV seçeneklerini inceleyerek size uygun olanı kolayca sipariş verebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun İleri Teknoloji Trendyol’da

Her Bütçeye Uygun İleri Teknoloji Trendyol’da

Quantum Dot teknolojisi bir milyar rengi ve gerçekçi kontrast ayarlarıyla üst düzey bir seyir deneyimi vadeder. Evlerinde gerçekçi bir görüntü deneyimi yaşamak isteyenlere son teknoloji ve tekniklerle üretilen QLED TV tavsiye edilir. Bu cihazlar geniş renk skalasıyla dünyanın güzel manzaralarını size daha net, düzenli ve canlı bir şekilde sunabilir. Çok yakından gördüğünüz manzaraları ışık ve renk ayarlamaları yaparak daha canlı ve kaliteli olarak sizlere sunar. Bir ateş çukurundan ya da şömineden yükselen alevleri tüm gerçekliğiyle salonlarınıza taşıyarak romantik anlarda sizlere eşlik edebilir. Yaptığınız ayarlamalar sayesinde sadece dizi, film ve program takip etmek için değil görsel bir dekorasyon unsuru olarak da bu cihazları kullanabilirsiniz. Şık çerçeve tasarımları artırılmış görüntü kalitesini daha ön plana çıkarmak için genellikle sade ve incedir. Böylece daha geniş bir alandan televizyonu değil yalnızca sevdiğiniz programları seyredebilirsiniz. Seyir kalitesinin yanında farklı özellikleriyle de satışa sunulan 24, 42, 49, 50, 55, 58, 65, 70, 75, 82, 95 inch Android QLED TV seçenekleri bulunur. Bunlar Android telefonunuzu televizyonunuzla eşleyerek daha büyük bir ekranda dilediğiniz işlemleri yapabilmenizi sağlar. İsterseniz telefonunuzdaki müzikleri dinleyebilir, fotoğraf galerinizi inceleyebilir ya da internette gezinebilirsiniz. Bunun için yalnızca televizyonunuzu konumlandıracağınız alanın genişliğini ya da kendi zevklerinize göre ihtiyacınız olan boyutları belirlemeniz yeterlidir. Son teknolojiyle üretilen akıllı televizyonların tüm boyutları sizi kaliteli seyir ve kullanım deneyiminin zirvesine taşır. Hemen hemen herkesin beğenisini kazanan ürünler her bütçeye uygun fiyat aralığında satışa sunulur. Trendyol, kaliteli ürünleri bir arada sizlere sunar. Geniş aralıklarda sunulan QLED TV fiyatları karşılaştırması yaparak bütçenize uygun olanları seçebilir, cihazların özelliklerini inceleyerek tercih yapabilirsiniz.