İlgili Kategoriler
Fiyat
Özellik
Taşıma Kapasitesi
Renk
Çocuk Cinsiyeti
Cinsiyet
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Ana Kucağı

" araması için 3432 sonuç listeleniyor

En Güvenilir Ana Kucağı Çeşitleri Trendyol'da!

Bebeklerinin konforunu ve rahatlığını önemseyen tüm ebeveynlerin tercihi olan ana kucağı seçenekleri, en kaliteli markaların tasarımlarını içeriyor. Hem kız hem de erkek bebek ve çocuklar için hazırlanan ana kucakları, anne ve bebek eşyası üretimi yapan dev ana kucağı markalarının ürünlerine de ev sahipliği yapıyor. Onlarca farklı versiyonu bulunan ana kucağı takımı çeşitleri ile bebeğinizin gün içerisinde güzel ve keyifli vakit geçirmesini sağlayabilir, aynı zamanda onun gelişimine de destek olabilirsiniz. İşlevsellik konusunda gösterdiği başarı sayesinde yaşamınıza kolaylık getirecek olan ana kucaklarıyla bebeğinizin gün içerisinde dinlenmesini sağlayabilirsiniz. Ana kucağı seti olarak hazırlanan ürünler, genellikle taşıma seti olarak biliniyor. Bu ürünler içerisinde portbebe, bebek çantası ve kanguru ana kucağı modelleri bulunuyor. Bu ürünler yardımıyla bebeğinizin ihtiyacı olan tüm ürünleri yanınızda taşıyabilir, bebeğinizi her alanda kolay bir şekilde gezdirebilirsiniz. Oldukça güvenli taşıma araçları olan kanguru ana kucağı modelleri, omuz bölümünden askılanarak kullanılıyor. Aynı şekilde bel desteği de bulunan ürünler, kemer yardımıyla sabitlenerek kullanılabiliyor. Portbebeler ise bebeğinizin hem ev içerisinde hem de dışarıda özellikle uyku sırasında güvenle taşınmasına yardımcı oluyor. Yumuşak elyaf dolguları ve pamuklu kumaşları bulunan ürünler, taşıma konusunda büyük kolaylık sunuyor. Bebek çantaları ise bebeğinizin eşyaları için güvenli bölmeler sunarak taşıma esnasında dökülmesini engelliyor. Biberon, bebek bezi, ıslak mendil, pudra, pişik kremi gibi bebeğinizin en acil ihtiyaçlarını ve kıyafetlerini her daim elinizin altında bulundurmanızı sağlayan çantalar, gerektiği zaman ev içerisinde de kullanılabiliyor. Bebek oturma koltuğu modelleri ise bebeğinizin 4.ay itibarıyla kullanabileceği oturma desteği sağlayan ürünler arasında bulunuyor. Bu ürünler yardımıyla bebeğinizin desteksiz olarak oturmasına yardımcı olabilir, ilerleyen aylarda kendi başına güven içerisinde oynamasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bebeğinizin sağa, sola, öne, arkaya düşmesini engelleyebilirsiniz.

Sallanabilir Ana Kucağı Çeşitleriyle Keyifli Bebekler

Sallanabilir Ana Kucağı Çeşitleriyle Keyifli Bebekler

Kendiliğinden sallanabilir olan ev tipi ana kucağı, bebeklerin konforunu, güvenliğini ve rahatlığını ön planda tutan seçenekler sunuyor. Sallanma fonksiyonlarının gerçekleşmesi için alt bölümlerine çeşitli aparatlar yerleştirilen modeller, üst bölümünde bulunan emniyet kemerleri sayesinde bebeklerin hareket esnasında herhangi bir düşme ya da kayma kazasıyla karşılaşmasını önlüyor. 0-13 kg, 0-18 kg ana kucağı minderi bölümleri de bulunan anne dizi beşik çeşitleri, yumuşak dolgulu sırt, kol, popo ve bacak desteğiyle bebeğinizin hassas vücudunun korunmasına destek oluyor. Alt bölümlerinde kullanılan metal ve yaylanan ayaklar, kendi sallanan ana kucağının 45 derece dar açıyla konumlanmasını sağlıyor. Hareketli ana kucağını el yordamıyla hareket ettirerek sallamak için üst bölümden hafifçe ritmik baskı uygulamak yeterli oluyor. Ana kucakları sallanma fonksiyonları sayesinde bebeğinizin gaz sancıları için de rahatlatıcı bir özellik sergiliyor. Özellikle kolik bebeklerin ilk aylarda yaşadıkları sancılar için oldukça kullanışlı ve konforlu bir yapı sunuyor. Sallanabilir ana kucakları 0+ ay itibarıyla kullanılabiliyor. Ancak sallama işleminin çok hızlı yapılması, bebeklerde beyin travmaları gibi olumsuz etkilere yol açabiliyor. Bu nedenle sallama işleminin oldukça yavaş hareketlerle yapılması büyük önem taşıyor. Sağ, sol, aşağı ve yukarı pozisyonları açık olan ve bebeklerin tek hareketle sallanmasını sağlayan salıncaklı ana kucağı, bazı modellerde 2-3 yaşa kadar kullanılabiliyor. Bebeğinize ev tipi salıncak modellerinden alabilir, her iki fonksiyonu da kullanabilirsiniz. Salıncak modellerin üst bölümlerinde bulunan tenteler ise bebeğinizin güneşten korunmasını sağlıyor. Ayak bölümleri paslanmaz çelikten üretilen ürünler, taşınabilir olmaları sebebiyle istenilen her alanda kullanılabiliyor. Bahçe, teras, balkon gibi alanlarda da kullanabileceğiniz salıncak tipi kucaklar, melodiler, sallanan pelüş oyuncaklar, dönenceler, doğa sesleri gibi eklentilere de sahip oluyor. Farklı sallama tiplerine de izin veren ürünlerin hem manuel hem de otomatik ve elektrikli çeşitleri bulunuyor. Ana kucağı fiyatları baz alındığında ekonomik seçenekler de içeren modeller, her segmentten kullanıcının satın alabileceği çoklu ürünlere yer veriyor. Sallanma fonksiyonunun yanı sıra oldukça güvenli olan kucaklar, 180 derece dönebilir olmalarıyla da beğeni kazanıyor. Dönebilme fonksiyonu sayesinde bebeğinizi istediğiniz yöne çevirebilir, mama yedirme, oyun ve diğer etkinlikleriniz için kolayca hareket edebilirsiniz.

Elektrikli Ana Kucağı: Bebeğiniz İçin Otomatik Eğlence Sistemi

Elektrikli Ana Kucağı: Bebeğiniz İçin Otomatik Eğlence Sistemi

Elektrikli ana kucağı kullanımı, çok sayıda farklı fonksiyon içererek bebeklerin günlük eğlence, oyun, dinlenme, uyuma, gibi alışkanlık ve ihtiyaçlarının kendiliğinden karşılanmasını sağlıyor. Otomatik sallanan ana kucağı türlerinin de dahil olduğu elektrikli kucaklar, birden fazla fonksiyon içerdikleri için en az üç ürünü birleştirerek ebeveynleri ekstra harcama yükünden de kurtarıyor. Portbebe, oto koltuğu, örgülü ana kucağı, mama sandalyesi gibi fonksiyonların tamamını karşılayabilen çok amaçlı ana kucakları, aynı zamanda çift yönlü sallanan, yan sallanan ana kucağı görevi de üstlenebiliyor. Üstlerinde yarım daire şeklinde, her iki yanda enlemesine birleşen bir aparat da bulunan elektrikli ana kucağı, bu dairenin üzerinde bulunan sarkıtma oyuncaklarla bebeklerin motor fonksiyonlarının gelişimine katkıda bulunuyor. Odaklanma, dikkat, bilişsel beceriler, mantık ve hayal gücü, konuşma ve dil becerisi gibi alanlarda gelişmelerine yardımcı oluyor. Ayarlanabilir baş desteği de bulunan ve titreşimli ana kucağı fonksiyonları da bulunan modeller, bebeğinizin rahatlamasına da yardımcı oluyor. Elektrikli ana kucaklarının bazıları tek dokunuşla otomatik sallanan ana kucağı olarak fonksiyon değiştirebiliyor. Bu fonksiyonların her birinde ise emniyet kemerleri kullanılabiliyor. Wi-Fi bağlantısı yaparak bebeklerin puset ana kucağı üzerindeyken ninni, beyaz gürültü, bebek şarkıları gibi farklı ezgiler dinlemelerini sağlıyor. Bebek koltuğu olarak da kullanılabilen Wi-Fi bağlantılı ürünler, dikey pozisyona alınarak koltuğa dönüşebiliyor. Bazı modellerin ayak bölümlerinde bu amaca uygun duruma getirilmek için özel eklentiler de bulunuyor. Elektronik panelleri bulunan Wi- Fi'li kucaklar, bu bölümde LED ışık desteği sunuyor. Renkli olarak ve bebeğinizin gözünü almayacak ayarda üretilen LED ışıklar, yanıp sönme özelliği göstererek bebeğinizin eğlenceli vakit geçirmesinde baş rol oynuyor. Oyuncaklı ana kucağı olarak da bilinen kucaklar, aşağı, yukarı, sağa ve sola sallanma özelliği gösteriyor. Ana kucakları arasında anne ve babaların gerçek hareketlerini taklit eden ve tıpkı onlar gibi hareket ederek bebeklerin konforunu artıran modeller de bulunuyor. Bu ürünler, en az 5 gerçek hareket içeriyor. Farklı hız kademe ayarları da bulunan ürünler, hem sizin hem de bebeğinizin dinlenmesine yardımcı oluyor. Bebeğinizle ilgilenirken, özellikle yanınızda yardım alabileceğiniz kimse yokken, çift yönlü, dönenceli, zıplayan ana kucağı en büyük yardımcınız olabiliyor. Dönencelerin bebeğinizle olan mesafesi ise genel olarak 20-25 cm şeklinde ayarlanıyor. Yenidoğan bebekler henüz en fazla 20-25 cm uzaklığı görebildiği için oyuncaklar bu mesafeye yerleştiriliyor. 5-6+ aylık bebekler ise oyuncaklara uzanma ve onları yakalama çalışma ve hareket ettirmeye çalışma gibi eylemler yaparak hem sosyal hem de bilişsel gelişimlerini destekliyor.

Ana Kucağı Beşik: Uyku Konforunu Deneyin

Ana Kucağı Beşik: Uyku Konforunu Deneyin

Hem beşik hem de anne kucağı olarak kullanılabilen iki fonksiyonlu modeller, bebeğinizin dinlenirken uyumasına yardımcı oluyor. Ev içerisinde dilediğiniz alana götürebileceğiniz taşınabilir ürünler, tamamen yatay pozisyonda ve 45 derecelik dar açılı pozisyonda kullanılabiliyor. Bu sayede ana kucağı beşik her iki pozisyonda da 5 noktalı emniyet kemerleri bulunan ürünler, bebeklerin hem kollarından ve gövdesinden hem de bacak ve popo bölümünden kavranarak güvenli bir şekilde sabitlenmesine yardımcı oluyor. Katlanabilir olarak da üretilen modellerin yan destek aparatları da bulunuyor. Bu aparatlar ürünlerin her iki yanına yerleştirilerek bebeklerin uyku sırasında yaptıkları dönme hareketleri sebebiyle oluşabilen düşme kazalarını engelliyor. Hastane çıkışı ana kucağı bel desteği de bulunan ürünler, bebeklerin aktivite zamanlarını ve uyku zamanlarını güvenle geçirebilmelerini sağlıyor. Beşik tipi ürünlerin güneş koruyucu başlığı ve bebeğinizin haşerelerden etkilenmesini önleyen cibinlik parçası ya da tüllü ana kucağı çeşitleri de bulunuyor. Ürünleri seçerken taşıma kapasitelerini kontrol ederek bebeğinizin kilosuyla karşılaştırabilir, gelecek aylarda oluşacak kullanım planınızı da yaparak yeterli taşıma kapasitesine sahip olan ürünü tercih edebilirsiniz. 6 fonksiyonlu ana kucağı yatak ürünleri değerlendirerek bebeğinizin uyku sürecini destekleyebilirsiniz. Taşıma kapasitelerini ürünlerin açıklamalarında görebilirsiniz. Taşıma kapasitelerine dikkat etmediğinizde alacağınız ürün hızlı büyüyen bebeğiniz için çok kısa süre sonra kullanılmaz hâle gelebiliyor. Bu sebeple taşıma kapasitesi, kullanım başlangıç ve bitiş ayı gibi ibareleri kontrol etmeniz bebeğinizin sağlığı için de önem taşıyor.

Konfor Sağlayan Ana Kucağı Çeşitleri

Konfor Sağlayan Ana Kucağı Çeşitleri

Ürünlerin bazıları çok fonksiyonlu olduğu için bebeklerin çeşitli yeteneklerinin de göz önünde bulundurulması gerekiyor. Örneğin, bebeğinizin henüz oturma yeteneği yoksa dik pozisyonlu 2 in 1, 3 in 1 ana kucağını tavsiye edilen aydan sonra kullanmaya başlamanız gerekiyor. Bebeklerin destekle oturmaya başlama ayları 4-5 ay olarak belirtilse de bazı bebekler daha geç destekle oturabiliyor. Ancak bebeklerin kendi başlarına oturabilmeye başlamaları ancak 6. ay ve sonrasında mümkün olabiliyor. Ana kucağı beşiği satın alırken bu noktaları göz önünde bulundurabilir, bebeğinizin konforunu tam anlamıyla destekleyebilirsiniz. Satın alma sırasında ürünlerin materyallerini gözden geçirebilir, satın aldığınız ürünün dış yüzeyi için yıkanabilir ikiz ana kucağı kılıfı modellerini de tercih edebilirsiniz. Yıkanabilir kılıfları çamaşır makinenizde yıkayabilir, bebeğinizin sürekli temiz bir alanda dinlenmesini sağlayabilirsiniz.

Ana Kucağı Oto Koltuğu Modelleri: Bebeğinizin Güvenliği İçin İdeal Çözüm

Ana Kucağı Oto Koltuğu Modelleri: Bebeğinizin Güvenliği İçin İdeal Çözüm

Bebeklerin araçla seyahat ederken doğumdan itibaren oto koltuğu kullanmasının zorunlu olduğu bildiriliyor. Bu sebeple doğumdan itibaren arka koltukta oturtulması gereken bebekler için onlarca farklı türde ana kucakları hazırlanıyor. Ana kucağı ölçülerinin oto koltuğu olarak kullanılabilen versiyonlarının alt bölümlerinde emniyet kemeri kilitlerine bağlanabilen kemer bölümleri bulunuyor. Bunun dışında ISOFIX adı verilen özel bir sistemle de oto koltuğu kullanımı gerçekleşebiliyor. Oto koltuğu olarak da kullanılabilen bebek ana kucağı modelleri satın alırken, ürünlerin araçlara yerleştirilme özelliklerini incelemek gerekiyor. Her üründe değişiklik gösterebilen bu ürünler, 0-18 kg, 9-36 kg arasında taşıma kapasitesine sahip oluyor. Bazı ürünlerde bu oran azalıp artabiliyor. Oto koltuğu olarak kullanılabilen ana kucakları arasında taşıma kapasitesi en fazla 9 kg olan ürünler de bulunuyor. Satın almadan önce ürünlerin taşıma sistemlerine, yerleştirme sistemlerine ve emniyet noktalarına göz atabilirsiniz. Çocuk koltuk fiyatları ile karşılaştırıldığında daha ekonomik fiyat seçenekleri sunan ürünler, doğumdan çocukluk çağlarına kadar kullanılabiliyor. Çok fonksiyonlu olan ana kucak ve oto koltukları, sökülebilir iç ped, uzayabilen baş ve omuz mekanizması, boyun destek mekanizması, emniyet kemeri, baş yastığı yükseklik ayarı, kaza esnasında oluşabilecek darbeleri önleyici özel sistemler, geniş tente bölümleri, ergonomik taşıma kolu, nano yıkanabilir dış kumaş, gibi çok sayıda konforlu özellik sunuyor. Bebeğinizin ilerleyen yaşlarında da kullanabileceği konforlu bir oto koltuğu seçimi yapabilmek için taşıma kapasitesi yüksek olan ürünleri değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda ürünleri, bebeklik dönemi boyunca 1 yaş ana kucağı olarak da kullanabilirsiniz. Kategori içerisinde ana kucağı puset olarak da kullanabileceğiniz dantelli, çantalı, 3 fonksiyonlu, isofixli, şarjlı ana kucağı ürünleri de bulunuyor. Bebek taşıma koltuğu olarak da kullanabileceğiniz ürünleri, bebeğinizin büyüme sürecini takip ederek değerlendirebilirsiniz. Hem öne hem de arkaya bakarak kullanılabilen iki yönlü modelleri seçebilir, yolculuk şeklinize göre kullanabileceğiniz ürünler satın alabilirsiniz. Ayrıca kendi oturma pozisyonunuza göre döndürerek ayarlayabileceğiniz koltukları değerlendirerek uzun yol seyahatleri ve diğer kısa seyahatlerinizde mama yedirme gibi işlemlerde konfor elde edebilirsiniz.

Ana Kucağı Nasıl Temizlenir?

Ana Kucağı Nasıl Temizlenir?

Bilindiği üzere bebekler doğumdan itibaren çocukluk çağlarına dek oldukça hassas bir cilt yapısına sahip oluyor. Bu sebeple bebeklerin kullanacağı ana kucaklarını, kullanıma başlamadan önce mutlaka temizlemek gerekiyor. Aynı zamanda ev içi kullanım sırasında da belirli aralıklarla temizlemek büyük önem taşıyor. Ana kucaklarının hem metal bölümleri hem de kumaş bölümleri, uygun temizlik deterjanları ve ılık su yardımıyla temizlenebiliyor. Ancak işlem sırasında bebekler için zararlı olabileceği için sıradan deterjanların kullanımı önerilmiyor. İşlemi bebeklere uygun olarak üretilen çamaşır deterjanları ya da rendelenmiş doğal sabun, karbonat, sirke gibi doğal ürünlerle yapabilirsiniz. Ilık suya istediğiniz deterjanı ekledikten sonra yumuşak bir bez yardımıyla silebilirsiniz. İşlemden önce ise ellerinizi yıkamış olmaya da özen gösterebilirsiniz. Silme işlemini tamamladıktan sonra ürününüzü köpüklü bir şekilde bırakmamanız, durulama bezleriyle aynı şekilde tamamen durulanana kadar silmeniz gerekiyor. Ardından ürünü oda sıcaklığında kurumaya bırakabilirsiniz. Hafif ana kucağınızın kılıf bölümleri yıkanabilir özelliğe sahipse, tamamen çıkararak makinenizde 30 derece hassas programlarda da yıkayabilirsiniz. Ancak ürünler için kurutma makinesi uygulaması yapacaksanız, mutlaka kullanım kılavuzları incelemeniz gerekiyor. Aynı şekilde ürünün makinede yıkanması uygun değilse elde yıkama işlemleri yapabilirsiniz. Ürünlerin metal bölümleri için ise kurulama işlemi de yapılması gerekiyor. Aksi durumda metal bölümler silme işleminden olumsuz yönde etkilenebiliyor. Çıkarılabilen pelüş oyuncakların ve diğer oyuncak dönencelerin de aynı yöntemlerle temizlenmesi, gerekiyorsa elde yıkanması ve durulanması büyük önem taşıyor. Bebeklerin bağışıklık sistemleri henüz tam anlamıyla gelişmediği için bakterilere karşı savunmasız olabiliyor. Bu nedenle temizlik işlemlerinin düzenli olarak yapılmasının, bebeklerin sağlığı için çok önemli olduğu da uzmanlar tarafından bildiriliyor. Yenidoğan ana kucağı ahşap materyallerden de elde edilebiliyor. Bu ürünlerin temizlik aşamasında ise daha dikkatli olunması gerekiyor. Çünkü ahşap ana kucağı ürünleri, yanlış temizlik işlemlerine maruz kaldıklarında şişme, boya atması, gibi problemler ortaya çıkabiliyor. Ürünleri ılık su ve hafif nemli bezler yardımıyla sildikten sonra kurulama işlemi yapabilirsiniz. Bebeğinizin ihtiyaç duyduğu sıcaklığı, kavramayı ve yumuşaklığı verebilen, bebeğinizin sağlığını koruyan ve son derece güvenli olan ana kucaklarını Trendyol'un zengin ürün listesinde bulabilir, bebeğinize en az sizin kadar özen gösteren markaların hazırladığı ürünleri tercih edebilirsiniz. Özenli araştırmalar sonucunda ortaya çıkan eşsiz tasarımları değerlendirebilir, günün en güzel saatlerini bebeğinizle birlikte dinlenerek geçirebilirsiniz. Özellikle ilk aylarda yaşayacağınız yorgunluğu 0+ aydan itibaren kullanılabilen ana kucaklarını değerlendirerek geçirebilir, bebeğinizin gün boyu rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Müzikli ana kucağı, sesli, oyuncaklı, masal okuyuculu gibi farklı modern ve yeni modelleri deneyebilir, bebeğinizin gelişimini destekleyebilirsiniz. Ana kucağı nedir gibi sorulara yorumlar kısmından kolayca yanıt bulabilirsiniz. Siz de bebeğiniz için en güvenli ana kucağı öneri ürünlerini hemen satın alabilir, beğendiğiniz ürünü sepete ekleyerek bebeğinize konforlu bir dinlenme alanı sunabilirsiniz.

Ana Kucağı Ne Zaman Kullanılır?

Ana kucağı, bebeğinizin güvenli bir yerde olmasını sağlarken aynı zamanda konforlu hissetmesine yardımcı olan bir ürün. Birçok farklı modeli bulunan ana kucağının, bebeğinizin gittiği her ortamda güvende olmasını sağlayacak kadar çeşidi bulunur. Araç içinde veya evde kullanılan ya da bir yere giderken kolaylıkla yanınızda götürebileceğiniz taşınabilir modelleriyle ana kucağı, son derece faydalı bir yardımcıdır. Yenidoğanların yatarken güvende olmasını da sağlayacak ana kucağı çeşitleri, aynı zamanda bebeklerinize koruma hissi veren minderlere de sahiptir. Bu sayede annesinin kucağında olmayan bebek, bu yardımcı sayesinde kendisini huzursuz hissetmez. Doğduğu andan itibaren her zaman kullanılabilen ana kucağı modelleri, bebeğinizin gelişim sürecini destekleyen birçok yan özelliğe de sahip olabilir. Dokunsal deneyimlerini güçlendirmek için sallanan aksesuarlar, her anına uyum sağlayabilecek kademeli sırt bölümleri ve daha birçok özellikleriyle ana kucağı modelleri, oldukça beğenilen ürünlerdendir.

Ana Kucağı Nasıl Kullanılır?

Bebeklerin evde, arabada ya da bulundukları herhangi bir yerde rahat etmelerini sağlayan ana kucağı modelleri marka ve ürüne bağlı olarak farklı özelliklere sahip olabilir. Ayrıca her bir model, sahip olduğu donanımlar özelinde farklı kullanım gereksinimlerine ihtiyaç duyabilir. Bu noktada ana kucağını aldıktan sonra ürünün incelenmesi gerekir. Örneğin araç içinde kullanılacak ana kucağı modelleri, özellikle bebeğinizin güvenliği ön planda tutulan ürünlerdendir. Emniyet kemerinin bulunduğu, bebeğinizin doğru bir oturuş pozisyonunda olmasını sağlayan ana kucağı modelleri, aracın koltuğuna sabitlenir. Bu noktada ürünün kurulum yönergelerini kılavuz olarak belirlemekte fayda bulunur. Ayrıca özellikle araç içinde kullanılan ana kucağında güvenliğin göz ardı edilmemesi için çocuklarınızın kalın kıyafetlerle oturtulmaması gerekir. Kıyafetten kaynaklanan ek bir boşluğun oluşmaması ve ani bir harekette bebeğinizin kemerden kurtulmaması için bu durum oldukça önemlidir. Ev tipi ana kucakları da benzer şekilde sahip olduğu özelliklere bağlı olarak farklı kullanım şekillerine sahiptir.

Ana Kucağında Bebek Uyutulur Mu?

Ana kucağı, bebeklerin güvenli ve rahat bir şekilde uyumasını sağlamak için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Özellikle yatarken hareket etme ihtimaline karşılık ekstra güvenlik önlemleriyle donatılmış bu ürünler, gönül rahatlığıyla ebeveynler tarafından tercih edilebilir. Sağlıklı yatış pozisyonunu bebekler için sağlayan ana kucağı modelleri, kimi zaman sahip oldukları özellikler sayesinde de uyku hâline kolaylıkla geçilmesini sağlar. Tıpkı ebeveynlerin kucaklarındaki sallanma hâlini yakalayabilmek için titreşimli ana kucağı modelleri, sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Uykuya dalma sürecinin çok daha kolay bir şekilde olmasını sağlayacak titreşimli modeller, bebeğinizin kucakta sallandığını hissetmesini sağlar. Bu sayede huzurlu bir uyku, ana kucağı sayesinde son derece mümkün hâle gelir. Özellikle konforlu minderler, tıpkı güvenli bir dokunuş gibi hassas cildi bulunan bebeklerinizi saracağı için uyku sırasında çocuğunuzun huzurlu olmasına yardımcı olur.