İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Yükseklik
Genişlik
Çekmece Sayısı
Materyal
Derinlik
Fiyat Geçmişi
Garanti Süresi
Tema / Stil
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Oyuncak Dolabı

" araması için 431 sonuç listeleniyor

En Kullanışlı Oyuncak Dolabı Çeşitleri Trendyol’da!

Oyuncak dolabı, çocuklara ait olan çeşitli nesnelerin ve eşyaların düzenli muhafaza edilmesini sağlayan ürünlerdir. Farklı tasarım ve özelliklerde bulunan bu ürünler, kişisel eşyaların kaybolmasını önler ve yaşam alanlarının derli toplu olmasına imkan sağlar. Eğlenceli nesnelerin yanı sıra çocukların sık kullandığı çeşitli eşyaların depolanması için de uygun olan tasarımlar oldukça işlevseldir. Çok amaçlı olarak kullanıma uygun olan çocuk oyuncak dolabı, farklı materyallerden üretilmekle beraber kaliteli yapılarıyla öne çıkar. Ahşap, çelik, MDF, plastik, suntalam ve metal malzemelerin yanı sıra akrilik, pamuk ve keten gibi kumaş türlerinden yapılan tasarımlar da mevcuttur. Çok amaçlı oyuncak dolabı çeşitlerinin boyutları da değişir. Dar ve geniş olmak üzere her alana uygun ölçülerde ürün bulunabilir. Çekmeceli oyuncak dolabı modelleri, kullanışlı tasarımları ile sık tercih edilir. Farklı çekmece sayılarına sahip olan modeller, çeşitli eşyaların düzeninin sağlanmasına yardımcı olur. Bu modellere çeşitli nesnelerin yanı sıra kıyafetler de yerleştirilebilir. Çocukların ve yetişkinlerin çeşitli kıyafetleri katlanarak muhafaza edilebilir. Plastik oyuncak dolabı, yoğun talep gören ürünler arasındadır. Kaliteli ve sert plastikten yapılan bu modeller, hafif olması özelliği ile kolay taşınır. Bu sayede ihtiyaç duyulan her alana taşınarak değerlendirilebilir. Sepetli oyuncak dolabı çeşitleri, her alanda kullanıma uygun olan kullanışlı modellerdir. Çıkarılabilir sepetleri bulunan bu ürünler, geniş saklama alanı oluşturur. Sepetlerin derinliği modeline göre değişir. Derinliği fazla olan ürünler, büyük eşyaların saklanması için uygunluk gösterir. Ayrıca bu modellerde bulunan sepet sayısı da değişir. İhtiyacınıza ve kullanacağınız alana göre Trendyol’da uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Kaliteli Organize Modelleri

Kaliteli Organize Modelleri

Oyuncak dolabı modelleri, farklı genişlik ve yükseklik ölçülerinde bulunur. Kenar çerçeveleri ahşap ya da suntalam olan modellerin sepetleri plastik malzemeden yapılabilir. Bu sepetlerin çekmece olarak kullanılmasını sağlayan plastik rayları bulunur. Dekoratif ayakları bulunan ürünler şık bir duruş sergilerken raylar sayesinde sepetlerin düşmesi önlenir. Aynı zamanda bu rayların taşıma kapasitesi oldukça yüksektir. Sepetler belli bir ağırlığı taşıma özelliğine sahiptir. Raflı oyuncak dolabı modelleri ise şık tasarımları ile beğeni alır. Çeşitli eşyaların düzenli bir şekilde saklanmasını sağlamakla beraber raflarda şık objeler sergilenebilir. Bu ürünlerin kullanım alanı da oldukça geniştir. Çocuk odalarının yanı sıra kiler, mutfak, yatak odası, banyo ve ofislerde değerlendirilebilir. Kitaplıklı oyuncak dolabı tasarımları da bulunur. Bu ürünlerin raflarına çocuk kitaplarını yerleştirebilir, işlevsel özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda genç odalarında kullanabilirsiniz. Ders kitaplarının düzenli bir şekilde dizilmesine imkan sunan modeller, dayanıklı malzeme yapısıyla da müşterilerin beğenisini alır. Bu ürünleri duvara sabitleyerek kullanabilirsiniz. Böylece devrilmesini önleyebilir ve güvenli kullanım sağlayabilirsiniz. Ahşap oyuncak dolabı modelleri, duvara sabitlemeye uygun tasarımlardır. Ana malzemesi 1. sınıf suntalam olan bu ürünlerin çekmece olarak kullanılan sepetleri, polipropilen plastik materyalden yapılır. Modern tasarımlara sahip olan ürünlerin renkleri farklılık gösterir. Her dekorasyona ve her zevke uygun renk seçeneği mevcuttur. Kullanacağınız alana uyum gösteren çeşitleri tercih ederek bütünlük sağlayabilirsiniz. Renkli oyuncak dolabı modellerini farklı alanlarda tercih edebilir, yaşam alanlarının düzenli bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Renkli ürünler arasında iki ve üç rengin bir arada kullanıldığı tasarımlarda bulunur. Bu modeller renkli ve eğlenceli bir dekorasyon oluşturmak için çocuk odalarında sık tercih edilir. Kutulu oyuncak dolabı çeşitleri arasında yüzde 100 doğal masif çam ağacından üretilen mobilyalar bulunur. İskandinav stilinde olan bu ürünler, kalitesi ile öne çıkan ve çok yönlü kullanım sağlayan tasarımlardır. Özellikle çocuk ve bebek odalarında toparlayıcı görevi üstlenir. Bebek oyuncak dolabı olarak değerlendirmeye uygun olan modellerin ölçüleri değişebilir. Her ihtiyacı karşılayan boyutlarda mobilya bulunabilir. Küçük ve büyük oyuncak dolabı modellerine Trendyol’da bakabilirsiniz.

Avantaj Sağlayan Oyuncak Dolabı Online Alışveriş

Avantaj Sağlayan Oyuncak Dolabı Online Alışveriş

Oyuncak mutfak dolabı olarak kullanıma uygun olan ürünler, kullanışlı tasarımlardan oluşur. Mutfakta değerlendirilmeye uygun olan çeşitlerde, sebze ve meyve gibi gıda ürünleri muhafaza edilebilir. Oyuncak elbise dolabı modelleri, özellikle bebek ve çocukların kıyafetlerini düzenli bir şekilde saklamak için uygunluk gösterir. Organizer olarak da tanımlanan bu modellerle yaşam alanlarında istediğiniz düzeni yaratabilirsiniz. Kaliteli markalar tarafından üretilerek kullanıma sunulan oyuncak dolabı online alışveriş olanağı ile satın alınabilir. Online alışverişin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı ürün çeşitlerini inceleyebilir, beğeninize uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Masalı oyuncak dolabı tasarımları ise işlevsel özellikleri ile dikkat çeker. Saklama alanının yanı sıra masası da bulunan bu ürünler, çok amaçlı kullanılabilir. Çocuklar yemeklerini bu masada yiyebilir, ders çalışırken değerlendirebilir ya da etkinlikler için kullanabilir. Sedirli oyuncak dolabı da kullanışlı tasarımlar arasındadır. Sedirli olması ekstra oturma alanı oluştururken çocuklar için eğlenceli bir ürün olabilir. Yaşam alanlarına uyum sağlayan tasarımlar sayesinde kullanışlı odalar elde edebilirsiniz. Katlı oyuncak dolabı modelleri, üst üste sıralanan katlardan oluşur. İki, üç ve dört katlı ürünler mevcuttur. Bu ürünler arasında kapaklı tasarımlar da bulunur. İster kapaklı ister raflı çeşitleri değerlendirebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Merdivenli oyuncak dolabı çeşitleri ise çocuklar için eğlenceli bir tasarım olurken yetişkinlerin de beğendiği ürünlerdir. Merdiven tasarımında bulunan modeller aynı zamanda çekmecelidir. Üstten bindirme birleştirme şekline sahip olan bu modellerin yük dayanımı oldukça fazladır. Beyaz oyuncak dolabı çeşitlerinin yanı sıra sevilen renklerde tasarımlar mevcuttur. Böylece herkesin beğeneceği modeller rahatlıkla bulunabilir. 4 lü oyuncak dolabı çeşitleri ile birlikte tüm ürünlere Trendyol’dan ulaşabilir ve istediğiniz modeli online alışveriş avantajları ile satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Oyuncak Dolabı Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Oyuncak Dolabı Fiyatları

Ev şeklinde oyuncak dolabı modelleri, çocuklar için ekstra eğlenceli alan oluşturur. Ürünün ev tasarımında bulunması, çocukların hayal gücünü geliştirebileceği aktivitelere imkan verir. Bu modeller sayesinde keyifli zaman geçirebilirler. Bunun yanı sıra arabalı oyuncak dolabı tasarımları da mevcuttur. Özellikle erkek çocuklarının yoğun ilgi gösterdiği arabalı modeller, eğlenceli tasarımlar arasında bulunur. Bu ürünler çeşitli eşyaların düzenli bir şekilde saklanmasını sağlarken aynı zamanda araba şeklinde bir tasarıma sahip olmasıyla çocukların etkinliklerine eşlik edebilir. Oyuncak dolabı kullananlar tarafından sıklıkla önerilen ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Modellerin tüm özelliklerini inceleyebilir ve bu sayede satın alacağınız ürüne karar verebilirsiniz. Müşterilerin paylaştığı oyuncak dolabı yorum ve değerlendirmelerini okuyarak ürünlerin kalitesi hakkında fikir edinebilirsiniz. Bunun yanında işlevsel özelliklerini, kullanım alanlarını, tasarımlarını ve boyutlarını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Oyuncak dolabı tavsiye edilen ürünler arasında olup uzun ömürlü olarak değerlendirilebilir. Hem kullanışlı hem de kaliteli olması, bu ürünlerin tercih edilirliğini artırır. Oyuncak dolabı fiyatları ise çeşidine göre değişebilir. Ürünlerin materyali, tasarımı, boyutu ve markasına göre fiyatlar geniş bir aralıkta bulunur. Bunun yanı sıra online alışveriş imkanı ile kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Oyuncak dolabı kampanya zamanlarında bütçe dostu fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Bu kampanyaları takip edebilir, cazip indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Oyuncak dolabı indirim avantajları, bütçenize uygun aralıklarda bulunan fiyatlarla ihtiyaçları karşılamanızı sağlayabilir. Böylece kaliteli markalar tarafından beğeniye sunulan ürün çeşitleri arasından tercihte bulunabilir ve uygun fiyatlarla uzun süre kullanabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Modelleri istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Farklı şekillerde değerlendirerek istediğiniz düzeni oluşturabilirsiniz. Trendyol üzerinden aradığınız tasarımlarda bulunan çeşitleri inceleyerek oyuncak dolabı satın alabilirsiniz.