placeholder
"

Bebek Bezi

" araması için 9767 sonuç listeleniyor
ebay organizasyon Bez Pasta
KARGO BEDAVA
ebay organizasyonBez Pasta
(1)
320 TL
Sepete Git

Bebeğiniz Bebek Bezi ile Güvende

Bebek Bezi

Çocuğunuz doğduğu andan itibaren ortalama olarak 4 yaşına kadar tuvaletini özel tasarlanan bez çeşitlerine yapar. Bir iç çamaşırı gibi bele ve bacaklara oturan bu ürün çeşidi kullanım yöntemi, kalınlık, malzeme ve fonksiyonel özellikleri bakımından farklılık gösterir. Eski dönemlerde basit muşamba ve elde kesilen kumaşlar ile bezleme yapılırken, günümüzde hazır ürünler satılır. Çocuğunuz tuvalet eğitimini tamamlayana kadar kullanılan farklı boylarda aylık bebek bezi seçenekleri size yardımcı olur. Eski yöntemlere kıyasla pratik kullanım ve uzun süreli temizlik imkânı sunar. Hassas cildinin 24 saate kadar kuru kalmasını sağlayan ürünler sayesinde huzurlu hissetmesini sağlayabilirsiniz. Tene değen ıslaklık bebekte ağlama, huzursuzluk ve gerginlik yaratır. Rahat olması için onun altını temizlemeli, en iyi verim için doğru beden ürünleri kullanmalısınız. Ortalama 1 yaşındaki 11 kilogram bir çocuğun içinde rahat hissedeceği bebek bezi 5 numara olmalıdır. Doğru bedene karar verirken ölçü tablolarından yararlanabilirsiniz. Seçimlerinizde tek kullanımlık olanları ya da yıkanabilir özellikteki ürünleri tercih edebilirsiniz. Satın almadan önce karşınıza tek paket ve set halinde satılan gruplar çıkar. Belirlediğiniz bütçe ve kullanım sıklığına uygun olarak kendi tercihinizi yapabilirsiniz. Gün, gece ya da su içinde kullanılan farklı model seçenekleri vardır. Tatile çıktığınızda çocuğunuza uygun olan hem mayo hem de tuvalet emici özelliği bulunanları satın alabilirsiniz. Karar verme aşamasında gerçek kullanıcıların deneyimlerini anlattığı bebek bezi yorumları ve açıklamalar kısmı size yardımcı olur. Söz konusu olan çocuğunuz olduğu için detaylı inceleme yaparak tüm modellere göz atmanız önerilir. Hassas özellikte olan cildine ve vücut yapısına uyumlu malzeme ve tasarıma sahip modeller vardır. Çocuğunuza uygun ürünü içiniz rahat şekilde, uygun fiyat avantajıyla Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Sağlıklı ve Fonksiyonel Bebek Bezi Çeşitleri

Ebeveynlerin çocuklarına tuvalet alışkanlığı kazandırana kadar kullandığı ürünler hassas ciltlere özel olarak tasarlanır. İmal aşamasında birçok klinik testten geçerek uzmanlardan onay alan ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Pişik, alerji ve sivilce gibi sorunların yaşanmaması için özel olarak üretilen modeller doğru kullanımla yüksek verim sağlar. Cırt bant, lastik, külot tasarım ve benzeri bağlantı yöntemleri ile vücuda tam oturur. Ergonomik tasarım ve pratik kullanım imkânı ile çocuğunuzu yetiştirirken bu ürünler size kolaylık sağlar. Modeller yaş, kilo ve özel durumlara göre farklı ölçülere sahiptir. Örneğin henüz göbek bağı düşmeyen çocuklar için küçük boyutlarda yenidoğan bebek bezi seçenekleri bulunur. Göbek bağı oyuntusu sayesinde çocuğunuzun canı acımadan onun altını değiştirebilirsiniz. Erken doğduğu için daha hassas ve küçük olan çocuklar için özel üretilen modeller bulunur. Prematüre bebek bezi çeşitleri cilt dokusuna özel önem gösterir. Hava kanalları sayesinde çocuğunuz ıslaklığı daha az hisseder ve nefes alan yapısıyla sağlığı korunur. Özellikle ilk kez evlat sahibi olan ailelere kolaylık sağlayan ıslaklık göstergesi bulunan modeller oldukça işlevseldir. Hareketin artmaya başladığı dönemlerde altını değiştirmeniz zorlaşabilir. Aşırı hareketli olanlar için üretilen külot bebek bezi iç çamaşırı tasarımına sahiptir. Çocuğunuz oyun oynarken yatay ya da dikey pozisyonda altını değiştirme imkânı sunan tasarımı ile işiniz çok kolaylaşır. Günlük olarak değiştirilen kullan-at ürünleri ya da yıkanabilir modelleri tercih edebilirsiniz. Havuz ve deniz için üretilen su geçirmeyen ürünlerle çocuğunuzun suda keyifli vakit geçirmesini sağlarsınız. Hangi ürünü satın alırsanız alın bebek bezi numaraları ve özelliklerine dikkat ettiğiniz sürece onun için keyifli vakitler yaratırsınız. Trendyol’dan fonksiyonel modelleri inceleyerek çocuğunuza uygun olanı belirleyebilirsiniz.

Tatilinizin Kurtarıcısı Mayo Bebek Bezi

Eski dönemlerde küçük çocuğunu denize ve havuza sokan ebeveynler bez kullanamazken günümüzde durum değişir. Normal bezler içte sıvıyı emdikleri gibi dışta da sızıntıları emen yapıdadır. Deniz içine giren ürün tüm suyu çekerek ağırlık yapar ve yapışkan kısımları açılır. Çocuklar tuvalet eğitimi almadığı için denize ve havuza dışkıladığında diğer insanlar için hijyen sorunu ortaya çıkar. Bu tarz bir durumun gerçekleşmesi ebeveynleri de zor durumda bırakır. Gelişen teknoloji sayesinde su çekmeden görevini yerine getiren ürünler imal edilir. Tatile giderken bebek bezi önerileri arayan aileler için idealdir. Üzerinde yer alan desenleri ile gerçek bir mayo gibi görünür. Üzerine tekrar bir mayo ya da şort giydirip giydirmemeniz size bağlıdır. Eğlenceli tasarımı sayesinde çocuğun ilgisini çeker ve güzel görünmesini sağlar. Esnek bel bantları sayesinde ıslandığında açılma yapmaz ve bacakları sıkıca sarar. Dışkıyı kendi içinde tutarak bacak ve bel bölgesinden taşmasını engeller. Özel tasarımı yaşanma ihtimali olan kazaların önüne geçer. Kolay giydirilme avantajına sahip modelleri yanlardan yırtarak pratik şekilde çıkarabilirsiniz. Esnek yapısıyla çocuğunuza rahat hareket imkânı sağlar ve eğlencesine mani olmaz. Şişme yapmadığı için ağırlığı artmaz ve küçükler yorulmadan günün keyfini çıkarabilir. Kullanıcıların yaptığı bebek bezi incelemesi ve araştırması sonucu günlük modeller yerine tercih edilen mayo ürünlerin çocuğun mutluluğunu arttırdığı anlaşılır. Kullan-at olanların yanı sıra yıkanabilir özellikte mayo modelleri de bulunur. Yıkanabilir modeller tekrar tekrar kullanıma uygun olduğundan avantajları vardır. Kullan-at modeller de pratik olmaları ile öne çıkar. Tatile gitmeden önce hangi modelin sizin için ideal olduğuna karar verebilir, suda kullanım için bebek bezi sipariş verebilirsiniz. Alışverişinizi Trendyol’dan tamamlayarak avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Doğaya Kucak Açanlar İçin Modeller

Kullandıktan sonra atılan çocuk bezlerinin dış katmanında kullanılan malzemenin doğada kaybolmasının uzun yıllar aldığı bilinen bir gerçektir. Doğayı koruma adına dış yüzeyi çabuk çözünen modellere yönelebilirsiniz. İçi ve dışı organik bebek bezi seçenekleri bebeğinizin cildine ekstra yumuşaklık sağlarken tabiatı da korur. Bambu ve pamuk gibi maddelerden imal edilen ürünler hızlı kurur ve yüksek hava geçirgenliğine sahiptir. Tüy gibi hafif ve yumuşak dokusu ile çocuğunuzun cildine iyi gelir. Ekolojik dengeyi koruyan modellerden bir diğeri de yıkanabilir bebek bezi seçenekleridir. Defalarca kullanmaya uygun olduğu için doğaya zarar vermez. Eski dönemlerde kullanılan naylon dış yapı ve kesik kumaş mantığının modernize edilen bir türüdür. Pratik ve kolay temizlenebilir olarak tasarlandığı için birçok aile tarafından tercih edilir. Ayarlanabilir özellikte olanları bulunur. Ayarlanabilir modeller üzerinde yer alan bağlantı aparatları sayesinde her bedene uyum sağlar. Çocuğunuzun doğduğu ilk günden tuvalet eğitiminin bitişine kadar güvenle kullanabilirsiniz. Bel ve bacak kısımları sıkma yapmayan özel lastiklere sahiptir. İçindeki değiştirilebilir ped ıslaklığı hızlı emer ve çabuk kurur. Dışında sızdırmaz malzeme kullanılır. Bambu ve pamuk gibi hassas ciltlere özel doğal kumaşlardan imal edilir. Antialerjenik yapısı sayesinde sağlık sorunlarının önüne geçer. Kumaş ve aksesuarlarda kanserojen madde ve boya kullanılmaz. Devamlı kullanılabilir oluşu sayesinde aile bütçesine katkı sağlar. Canlı renk ve desenlere sahip tasarımları ile çocuğunuzun şık görünmesini sağlayan bir iç çamaşırı görünümündedir. Elde ve makinede yıkamaya uygundur. Üzerinde katı kalıntı varsa tuvalete dökebilir, ardından 60 derecede yıkayabilirsiniz. Bebeğinizle beraber büyüyen yıkanabilir modellerin mayo olarak kullanılan seçenekleri bulunur. Trendyol’dan hassas ciltlere uyumlu organik ve yıkanabilir özellikte bebek bezi alabilirsiniz.

Toplu Alımda Bebek Bezi Fırsatları

Çocuğunuz büyürken değişen kilo ile bebek bezi bedenleri de farklılaşır. İhtiyacınız olan ürünler birkaç ayda bir değişikliğe uğramasına rağmen kullanmanız gereken miktar her zaman fazla olur. Uzman görüşlerine göre ilk 6-7 aylık süreçte bir çocuğun altı 7-8 defa değiştirilmelidir. Gece tek bez kullanımı varsayıldığında günde yaklaşık 9, ayda 270 adet ürüne ihtiyacınız olur. Bazı aileler bütçelerinde önemli bir yer tutan bu ürünleri fiyat açısından uygun olması nedeni ile açık bebek bezi kullanarak gidermeye çalışır. Bu tarz paketlenmeyen ürünlerin hangisinin hijyenik olduğunu bilmeniz zordur. Açıkta satılanların kullanılması zaman içerisinde çocukta pişik, alerji ve benzeri sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Kimlerin elinden geçtiği bilinmeyen bu ürünleri kullanan bazı ebeveynlerin farklı sağlık sorunları ile karşılaştığı görülür. Fiyat açısından uygun olduğu için tercih edilen ürünler insan sağlığını kötü etkileyebilir. Alışverişlerinizi güvenilir ve bilindik markalardan yapmanız çocuğunuzun hasar almaması için önemsenmelidir. Trendyol bünyesindeki ürünler size kaliteyi uygun fiyatlara sunar. Tekli paket satın alabileceğiniz gibi fırsat ürünlerine de yönelebilirsiniz. Toplu bebek bezi alışverişi yaparak hem paradan hem de zamandan tasarruf yapabilirsiniz. Toplu alımlar beraberinde indirim ve hediyeleri de getirir. Özellikle ilk 7 aylık süreçte sıkça alt değiştirdiğiniz için tekli paketler çabuk biter. Olmadık zamanlarda temizlik sıkıntısı yaşamamanız için toptan bebek bezi alışverişleri kolaylık sağlar. Hoşunuza giden modelin hangisi olduğuna karar verdiğinizde birkaç paketin bir arada bulunduğu setlere yönelmeniz önerilir. Ürünler hassas ciltlere ve vücut yapısına uygun olarak kaliteli materyallerden imal edilir. Tekli paketlerin tuvalet alışkanlığının yakın olduğu 8. aydan itibaren satın alınması önerilir. Ürün setlerini ve fiyatlarını Trendyol’dan inceleyerek alışveriş yapabilirsiniz.

Çocuğunuza Uygun Bebek Bezi Seçimi

Satın aldığınız ürün ne kadar kaliteli olursa olsun, doğru beden seçimi yapamazsanız çocuğunuz içinde rahat hissetmez. Seçim yaparken standart ölçüleri kullanabilirsiniz. Standartlara göre 0 numara bebek bezi erken doğan yani prematüre olanlar için üretilen en küçük boydur. Zamanında doğan 2-5 kilogram arasındaki bir çocuk ilk başta 1 numara bebek bezi kullanır. 4-8 kilogram aralığında olanlar için 2 numara bebek bezi uygun olur. 6-10 kilogram aralığında ise 3 numara bebek bezi tercih edilmelidir. Tahmini bir yaşından sonra 9-14 kilogram arasındaki çocuklara 4 numara bebek bezi kullanılmalıdır. 11-16 kilogram arasında 5 numara bebek bezi ideal olandır. 13-18 kilogram arasındakiler için ise 6 numara bebek bezi en iyi sonucu verir. Tahmini 2 yaşın ve 15 kilogramın üzerinde olanlar için 7 numara bebek bezi satın alınabilir. Kilo ve boyda yaşanan değişimin çocuğun cinsiyetine göre farklılaştığını göze alarak seçim yapmalısınız. Standart ölçülerin yanı sıra üreticiler kendi ölçülerini de belirleyebilir. En doğru seçim için çocuğun boy ve kilosunu ölçmeli, beden tablosundan yararlanarak ürüne karar vermelisiniz. Satın aldığınız ürünün bedenine tam olup olmadığını merak ediyorsanız dikkat edebileceğiniz bazı ipuçları bulunur. Tam oturan ürün ıslaklığı ciltten uzak tutar ve tahrişe yol açmaz. Çocuğunuzun teninde kırmızı lekeler görmüyorsanız doğru beden seçimine bir adım daha yakınsınızdır. Hareket esnasında bel ve bacaklarda boşluklar oluşmaması önemlidir. El ve gözle kontrol ederek çok sıkı veya çok geniş olup olmadığını ölçebilirsiniz. Her insanın büyüme hızı farklı olduğundan dolayı mükemmel performans için 2-3 haftada bir ölçü alabilirsiniz. Kilo sınırı en üste yaklaştığında beden değişimi yaparak yeni ürünlerinizi Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Cebinizin Dostu Bebek Bezi Fiyatları

Yeni çocuk sahibi olan ailelerin bebeğin ihtiyaçları için özel bir bütçe ayırması gerekir. Bu bütçe içerisinde yer tutan bezler zaruri ihtiyaçlardandır. Bazı aileler yıkanabilir özellikte ürünlere yönelerek sürekli kullanılabilen modelleri satın alır. Bu ürünler sadece ilk değil, ikinci ve üçüncü çocuklarda da kullanılabilir olduğu için bütçeye katkı sağlar. Zaman açısından sıkıntı yaşayan ve pratiklik isteyen ebeveynler ise tek kullanımlık paketlere yönelir. Çocuğunuz tuvalet eğitimini kazanana kadar pek çok kez altını değiştirmeniz gerekir. Trendyol’dan indirimli bebek bezi seçeneklerini inceleyerek bu süreçte cebinize katkı sağlayabilirsiniz. Fiyatlar marka, malzeme, özellik ve miktar gibi farklı unsurlar göz önünde tutularak belirlenir. Beden ölçüsünün fiyatlar üzerinde etkisi yoktur. 4 ila 8 kilogram arasında ağırlığa sahip olanlar için üretilen 2 numara bebek bezi fiyatları; daha büyük boyutlu 4 numara bebek bezi fiyatları ile aynı marka, özellik ve içerik sayısına sahip olduğu sürece aynı şekilde belirlenir. Fiyat değişimine etki eden özellikler malzeme yapısı ve kullanım alanına göre değişir. Tek kullanımlık günlük bir ürün, sürekli kullanılan yıkanabilir model ve mayo özelliği gösteren tasarımlar arasındaki fiyat farkı buna örneklendirilebilir. İhtiyacınız olan modeli belirlerken ürün özelliklerinden, kullanıcı yorumlarından ve beden tablosundan faydalanabilirsiniz. Almayı istediğiniz ürüne karar verdiğinizde alışverişinizi Trendyol’dan yapmanız size avantaj sağlar. İçeriğinde birden fazla paketin bulunduğu setlere yönelerek indirimli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Trendyol kullanıcılarının alışveriş keyfine ve bütçesine katkı sağlaması için dönemsel olarak kampanyalar gerçekleştirir. Oldukça fazla kullanmanız gereken bu ürünleri ekonomik fiyat avantajı ile stoklayarak bütçenize uzun vadeli katkıda bulunabilirsiniz. Bebek bezi kampanya ve indirim dönemlerini takip ederek Trendyol’dan toplu alışveriş yapabilirsiniz.

Trendyol’da Bebek Bezi Markaları

İnternetten alışveriş yapmanın güvenli yollarından biri olan Trendyol hassas cilde sahip bebekleriniz için birçok farklı kategoride binlerce ürüne sahiptir. En gerekli ihtiyaçlardan biri olan bebek bezi kampanyaları ve indirimleri ile kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilir. Bünyesinde yer alan kaliteli ve güvenilir içeriklere sahip modeller imal eden onlarca üretici seçeneği ile geniş bir yelpazeye sahiptir. Pratik ürün arayışında olanlar için tek kullanımlık paketler idealdir. Bütçesine katkı sağlarken doğayı da korumayı isteyenler yeniden kullanım imkânı sunan yıkanabilir modellere yönelebilir. Gün içinde ya da gece kullanılan modellerin yanı sıra tatilde de tercih edebileceğiniz modeller bulunur. Balık, deniz kızı ve istiridye gibi eğlenceli ve renkli desenlere sahip emici özellikte mayo modelleri ile tatiliniz konforlu geçer. Farklı kilo ve boya sahip çocuklar için beden seçenekleri bulunur. Ürünler kanserojen madde içermez. Antialerjenik yapıları ile çocuğunuzun cildini sağlık sorunlarına karşı korur. Doğal ve organik materyallerden üretilen modeller sayesinde cildi nefes almaya devam eder. Hızlı kuruyan, ekstra emici modeller çocuğunuzun ıslaklık hissedip huysuzlanmasını önler. Birçok farklı kesimden ebeveynin kaliteli ve fonksiyonel modellere ulaşmasına imkân tanıyan indirimli bebek bezi fiyatları ile göz doldurur. Birkaç paketin bir arada bulunduğu setleri ekstra avantaj sağlayarak satın alabilirsiniz. Seçim yaptığınız bebek bezi hediye imkânına sahip olabilir. Bebek saç ve cildine özel üretilen şampuanlar, ıslak mendil ve maskeler set içerisinde yer alabilir. Bütçenize ve bebeğinize en uygun olan modelleri seçerken Trendyol’un kullanıcılarının faydasına sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Yorum, açıklama ve beden tablosu dışında detaylı sıralama ve filtreleme seçenekleri bulunur. Trendyol’da detaylı filtreleme seçeneklerini kullanarak en ideal ürünü hızla bularak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Şimdi hemen ürünlere göz atabilir, kolayca satın alabilirsiniz.