"

Araç İçi Telefon Tutucular

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Araç İçi Telefon Tutucular

Araç içerisinde telefonunuzu rahatlıkla kullanmanıza yardımcı olan araç içi tutucu, son derece kullanışlı bir üründür. Araçta cep telefonunu koyacak yer arayan sürücülerin ihtiyacına çözüm bulmak için geliştirilen araç için telefon tutucu ürünler, şık tasarımlı çeşitleriyle kullanıcıların dikkatini çeker. Yerleşim şeklinden tutuş biçimine kadar geniş bir yelpazede sunulur. Birbirinden hoş tasarıma sahip olan araç içi telefon tutucuları için Trendyol'da yer alan telefon aksesuarları kategorisi içerisine göz atabilirsiniz.

Araç İçi Telefon Tutucu Çeşitleri

Son zamanlarda araç için telefon aksesuarları içerisinde oldukça popüler olan araç içi telefon tutucu, değişik modelleriyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Araç içi telefon tutucular; mıknatıslı araç içi telefon tutucu ve araç içerisine monte edilen telefon tutucu olmak üzere ikiye ayrılır. Mıknatıslı modellerde mıknatıs ile telefonunuzu araç içerisinde istediğiniz bir noktaya yerleştirebilirsiniz. Metal yüzeyden oluşan mıknatıs, telefonun arka kısmına yerleştirilir. Fazla yer kaplamayan mıknatıslı modellerin kullanımı çok pratiktir. Araç içerisindeki en büyük yardımcılarınızdan biri olan manyetik araç içi telefon tutucu, manyetik etkisi sayesinde telefon için güçlü bir tutuş sağlar. Estetik tasarımıyla göz kamaştırır. Manyetik mıknatıslı modellerde telefona yapıştırılan metal plakalar söküldüğü zaman telefon üzerinde herhangi bir iz bırakmaz. Küçük ya da büyük cihazlar için uygun olarak tasarlanır. Araç içine monte edilebilen modeller ise, kite yerleştirdiğiniz zaman telefonun şarj edilebilmesini sağlar. Kullanıcılarına ekstra özellikler de sunan araç içi telefon tutucu şarjlı modelleri, araç içi iletişim ihtiyaçlarına da önemli ölçüde çözüm bulur. Araç içi telefon tutucu çeşitleri arasından telefonunuzun modeline ve boyutuna uygun olan çeşidi seçebilirsiniz.

Araç İçi Telefon Tutucular Ne İşe Yarar?

Araç içerisinde telefonunuza bildirim geldiğinde telefona ulaşmak zor olabilir. Sürücünün dikkatinin dağılmaması için cihazlar, sürücüye yakın olan bir yere konumlandırılır. Telefon tutucular, sürücülerin telefonlarına kolayca ulaşmasını sağlar. Sürücünün telefon tutucu üzerinde bulunan cep telefonunu eline alması gerekmez. Sürücü tek bir hamleyle telefonunu bulunduğu yerden kontrol edebilir. Araç içi tutucular, telefonun yere düşme ihtimalini de engeller. Sabit bir noktada bulunduğu için sürücülerin güvenliğini tehlikeye atmaz. Araç içerisinde telefon tutucu bulundurursanız, kırmızı ışıkta hızlıca telefonunuza bakabilirsiniz. Araç içi telefon tutucu, sürücünün telefon ekranını kolay bir şekilde görmesini sağlar. Yolda fazla vakit geçirenler için idealdir. Şarj etme özelliği bulunan telefon tutucuları sayesinde telefonunuzu araç içerisinde şarj edebilirsiniz. Önemli mesajları ya da çağrıları atlamanıza gerek kalmaz. Telefonunuzdan seçeceğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Telefon tutucu üzerinden telefonunuza gelen e-postaları trafik yoğunken okuyabilirsiniz. Araç içi telefon tutucusu sayesinde telefonunuzu araç içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Araç İçi Telefon Tutucu Fiyatları

Modelleri ve özellikleri doğrultusunda değişen araç içi telefon tutucu fiyatları ekonomik seviyelerdedir. Her bütçeye hitap eden geniş model seçenekleri ile beğeni toplayan araç içi telefon tutucuları, uygun fiyatlarıyla hayatınızı kolaylaştırır. Virajlarda, ani duruşlarda ve kalkmalarda telefonunuz güvendedir. Sürüş güvenliğiniz açısından oldukça önemli bir yere sahip olan araç içi telefon tutucu ürünleri farklı şekillerde tasarlanabilir. Dönebilen vantuzlu tutucular, kullanışlı modeller olarak sürücülerin büyük ölçüde ilgisini çekmeyi başarır. Fiyat olarak da her türlü bütçeye hitap eden modeller, kullanıcılarına konforlu bir yolculuk sağlar. Vantuzu ile güçlü bir kavrama sunan araç içi telefon tutucular, 360 derece dönebilir. Aracın ön camına montaj edilebilir. İsteğe göre tüm cihazlara uygun olarak üretilen modelleri de tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık tasarımlı araç içi telefon tutucularını, Trendyol'dan yapacağınız online alışveriş sayesinde satın alabilirsiniz.