Marka
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Akvaryum Ürünleri

" araması için 27718 sonuç listeleniyor

Sık Tercih Edilen Akvaryum Ürünleri Trendyol’da!

Balıkların ve su içerisinde yaşamını sürdüren diğer canlıların sağlıklı bir yaşama sahip olması için akvaryum bakımının iyi yapılması gerekir. Hava sirkülasyonunun düzgün gerçekleşmesi canlıların yaşamı için önemlidir. Güçlü ve yüksek kaliteli bir akvaryum motoru ile istenen yaşam alanı oluşturulabilir. Pek çok farklı özellik taşıyan motor çeşitlerini bulmak mümkündür. Motorun sağladığı basınç sayesinde iyi bir havalandırma elde edilir. Doğala yakın bir sirkülasyonun oluşması balıklara sağlıklı bir yaşam alanı sunar. Bu yaşam alanına yer alan su canlılarının ihtiyacı olan oksijen hava motorlu ile uygun seviyelerde tutulabilir. Akvaryum ısıtıcı modelleri ise gerekli olan sıcaklık seviyesinin sağlanmasına olanak tanır. Balıkların ve diğer su canlılarının yaşaması için ideal bir ortam sıcaklığı gereklidir. Kaliteli özellikleri ile dikkat çeken ısıtıcılar akvaryum büyüklüğüne göre seçilebilir. Fonksiyonel olarak tasarlanan ısıtıcılar sayesinde ihtiyaç duyulan su sıcaklığı ayarlanabilir. Suyun düzenli olarak ve iyi biçimde arıtılması da yaşam alanı için büyük önem taşır. Akvaryum dış filtre çeşitleri ile su arıtma işlemi düzenli olarak yapılabilir. Fonksiyonel yapıya sahip filtreler ile temiz bir ortam elde edilir. Canlılardan çıkan dışkı, yem parçacıkları ve diğer kalıntılar dış filtre sayesinde temizlenir. Akvaryum silikonu ise cam birleşim yerlerinden sızıntı olmaması için kullanılan bir malzemedir. Kaliteli silikon çeşitleri ile sızdırmazlık seviyesi yükseltilir. Akvaryumların güvenliği için özel olarak geliştirilen silikon, filtre gibi ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Dekoratif Akvaryum Ürünleri Modelleri

Evlerde, ofislerde ve diğer iş yerlerinde sıklıkla bulunan akvaryumlar, dekoratif özellikleri ile dikkat çeker. İçerisinde çeşitli aksesuarlar bulunan bu eşyalar ortama şık bir hava kazandırır. Çakıl taşları, farklı renkte yosunlar ve bitki çeşitleri değerlendirilerek ortamın atmosferi canlandırılabilir. İlgi çekici aksesuarlar arasında büyük boyutlu taşlar, yosun topları, kaktüs türleri de yer alır. Siyah renkli bitki kumu sıklıkla tercih edilen aksesuarlardan biridir. Silis kumu ile güzel bir sahip görünümü oluşturmak mümkündür. Akvaryum dekor ürünleri müşterilere çeşitli alternatifler sunar. Zeminde bitki kumunun yanı sıra su yoncası çeşitleri tercih edilebilir. Zeminin yeşil renkle kaplanması güzel bir görüntü ortaya koyar. Ağaç figürü çeşitleri de oldukça şık alternatifler olarak karşınıza çıkar. Akvaryum bitkisi modelleri renkli tasarımları sayesinde dikkatleri üzerine çeker. Çeşitli bitki türleri tercih edilebilir. Farklı renklere sahip bitkilerin birlikte kullanımı ilgi çekici bir dekorasyon oluşturur. Beslenen canlı türüne göre farklı aksesuarlar seçilebilir. Bitkilerin boyutları da değişkenlik gösterir. Balıkların büyüklüğüne ve sayısında göre farklı boyutlarda bitkileri tercih edebilirsiniz. Yapay ya da canlı bitki türlerini bulunur. Canlı olan bitkiler zamanla gelişim gösterebilir. Canlı ve yapay bitki çeşitleri bir arada kullanılarak değişik bir dekorasyon elde edilebilir. Çeşitli özellikleri bulunan bu aksesuarlar oldukça şıktır. Lav kırığı çeşitleri de zeminde kullanılan akvaryum aksesuarları arasında yer alır. Lav kırığı modelleri genellikle kırmızı, turuncu renklere sahiptir. Çakıl taşları ve lav kırığı karıştırılarak farklı bir görünüm elde edilebilir. Farklı görünüme sahip akvaryum taşı çeşitleri ile göz alıcı bir konsept oluşturmak mümkündür. Beyaz, siyah, kırmızı, mavi, yeşil renkli çakıl taşları değişen boyutlarıyla farklı akvaryum dekorasyonlarında kullanılabilir. Bununla beraber sarı, pembe, gri renkte çakıl taşları da bulunabilir. Akvaryum ürünleri arasında iç dekorasyon için çeşitli aksesuarlar vardır. Dekorasyonu etkileyen bir diğer unsur ise sehpa seçimidir. Akvaryum sehpası çeşitleri işlevsel yapıları ve estetik tasarımları ile beğeni toplar. Sehpanın ideal ölçülere sahip olması beklenir. Farklı boyutlarda tasarlanan sehpalar arasından uygun olanları Trendyol’da bulabilirsiniz.

Kullanışlı Akvaryum Ürünleri Yorum ve Önerileri

Akvaryum malzemeleri arasında yer alan hava hortumu ve ısıtıcı gibi teknik ürünlerin uygun şekilde konumlandırılması son derece önemlidir. Çeşitli aksesuarlar yardımıyla hortum ve ısıtıcıları dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Kullanılan aksesuarlardan biri vantuz olarak karşınıza çıkar. Akvaryum vantuzu çeşitleri arasında pek çok farklı seçenek bulmak mümkündür. Boyut olarak değişkenlik gösteren bu ürünler malzeme yapısı bakımından da farklı olabilir. Plastik ve silikon malzemeler kullanılarak tasarlanan vantuz alternatiflerini bulabilirsiniz. Kullanım amacına uygun olarak doğru vantuz seçimi yapılabilir. Silikon vantuz çeşitlerini 2’li, 5’li, 10’lu şeklinde bulmak mümkündür. Isıtıcı, hava motoru gibi malzemelerin tasarımı doğrultusunda vantuz adetine karar verebilirsiniz. Akvaryum pompası üzerinde yer alan hortum sayısı gibi özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Tüm özellikleri dikkate alarak gerekli vantuz çeşitlerini tespit edebilirsiniz. Bir akvaryum içerisinde yer alan malzemeler tekli biçimde alınabilir. Bununla beraber set halinde hazırlanan ürün alternatifleri de vardır. İşlevsel özellikler taşıyan setler içerisinde hava motoru, dış filtre, ısıtıcı gibi teknik malzemeleri bulmak mümkündür. Ayrıca dekoratif aksesuarların bir arada sunulduğu pratik modeller de vardır. Akvaryum seti modellerini inceleyebilir, kullanışlı alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Hamile balıkların rahat bir ortam elde etmesi için çeşitli aksesuarlar tasarlanır. Bunlar arasında akvaryum yavruluk çeşitlerini sıklıkla rastlanır. Plastik ve tül şeklinde tasarlanan yavruluk alternatifleri vardır. Balıklar yavruluk çeşitleri sayesinde sağlıklı bir doğum yapabilir. Yavruluk hamile balığın diğer canlılar tarafından rahatsız edilmesini önleyebilir. Çeşitli özellikler taşıyan yavruluk modellerini inceleyebilirsiniz. Akvaryum ürünleri modelleri kullanışlı tasarımları sayesinde beğeni kazanır. Özellikle teknik özellikler taşıyan pompa, ısıtıcı, filtre gibi ürünler son derece işlevseldir. Dekoratif amaçlı tasarlanan aksesuarlar ise ilgi çekici görünümleriyle müşteri memnuniyeti sağlar. Şık aksesuarları ve kullanışlı hava pompası çeşitlerini Trendyol’da keşfedebilirsiniz.

Avantaj Sağlayan Akvaryum Ürünleri Fiyat Aralıkları

Akvaryum ürünleri fiyat aralığı oldukça geniştir. Farklı amaçlara hizmet eden eşyalar değişen fiyatları ile müşterilere alternatif sunar. Kampanya ve indirimler ile avantajları yakalayabilirsiniz. Hava pompası, dış filtre, ısıtıcı gibi çeşitler teknik özellikleri doğrultusunda fiyatlandırılır. Hava pompası için motor gücü oldukça önemli bir parametredir. Yüksek motor gücüne sahip olan modeller buna göre fiyatlandırılır. İç ve dış filtre çeşitleri için fonksiyonel özellikler, kolay kurulum sağlayan tasarım, valf yapısı gibi pek çok faktör fiyatı etkiler. Aksesuar çeşitleri ise kendi içinde farklı özellikler taşır. Bitki, ağaç figürü gibi aksesuarlar canlı ya da yapay olmasına göre fiyatlandırılabilir. Bununla beraber taş çeşitleri de farklı modeller için değişen fiyatlar ile karşınıza çıkar. Bitki kumu fiyatları ise miktarına göre belirlenir. Akvaryumların zemin genişliğine göre gerekli olan miktarı belirleyebilirsiniz. Akvaryum ürünleri yorum detayları kullanışlı özellikler taşıyan farklı alternatifleri değerlendirme konusunda yardımcı olur. Yorumlar ve tavsiyeler sayesinde önemli farkları görmek mümkündür. Akvaryum ürünleri tavsiye edenlerin deneyimlerine göz atabilirsiniz. Karar vermeden önce fiyat aralıklarını incelemek bütçenizde avantaj sağlar. Akvaryum ürünleri kampanya ve indirimlerini bu sayede yakalayabilirsiniz. Kampanya fırsatları sayesinde yüksek kaliteli modelleri uygun fiyatlarla almak mümkündür. Kampanya seçenekleri tek parça ve çoklu satılan alternatifler için değişkenlik gösterebilir. Akvaryum ürünleri indirim fırsatları sayesinde birden fazla ürünü cazip fiyatlı bulabilirsiniz. Hava pompası ve ısıtıcı gibi ürünler uygun yaşam alanı sağlamaya yardımcı olur. Bu teknik malzemelerin düzgün çalışması kaliteli olmasıyla orantılıdır. Uygun modellerin tercih edilmesi de istenen performansın elde edilmesini destekler. Teknik özellikleri detaylı biçimde inceleyerek doğru alternatiflerin tespit edilmesi mümkündür. Yüksek performans sağlayan akvaryum ürünleri satın almak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.