placeholder
"

Kadın Şapka

" araması için 39651 sonuç listeleniyor

Kadın Şapka Modelleri ile Kendi Tarzını Yansıt

Birbirinden farklı modellerle, her tarza hitap eden seçenekleri ile kadın şapka seçenekleri karşınıza çıkmaktadır. Birçok model arasından kendinize uygun olanı bulmak için sayfamızdaki modellerden ilham alabilir, farklı markaları birbirleri ile kıyaslayabilirsiniz. Hem kışlık hem yazlık birçok şapkayı bulabileceğiniz sayfamızda, renk seçeneklerini değerlendirebilir ve modeller üzerinde nasıl göründüğünü inceleyebilirsiniz. Kadın şapka türleri arasında, pilot şapka, hasır şapka, fötr şapka, vizör şapka, ressam şapka, peluş şapka, spor şapka gibi hem sıcak havalarda hem de soğuk havalarda kullanabileceğiniz birçok model yer almaktadır. Her bir modeli, farklı renk paletlerinde bulmanız da mümkündür. Desensiz veya desenli olarak da bulabileceğiniz kadın şapkaları arasında, farklı ebatlarda şapkalar da bulabilirsiniz. Yaz aylarının ve deniz kenarının vazgeçilmezi kurdeleli hasır şapkalardan spor görünümün tamamlayıcısı spor kasket şapkalara aradığınız her modeli bu sayfamızda bulmanız mümkündür. Kadın şapka modelleri, kullanım alanına göre değişmektedir. Hangi alanlarda kullandığınıza bağlı olarak şık bir şapka ya da daha işlevsel bir şapka seçebilirsiniz. Örneğin, eğer amacınız spor yaparken güneşten korunmak ve güneş ışınlarının etkilerini azaltmaksa kasket model şapkaları tercih edebilirsiniz. İşlevsel olmanın yanında oldukça şık olan şapkalar, en çok tercih edilen ve en çok kullanılan giyim aksesuarlarından biri olmayı başarmıştır. Siyah kadın şapka çeşitleri dışında farklı birçok renk aralığında bulabileceğiniz şapkalar mevcuttur.

Kadın Şapka Modelleri

Kadın Şapka Modelleri

İşlevsel olduğu kadar tarz bir görünüm yaratan şapkalar, birçok farklı modelde mevcuttur. Yaz ayları ve sıcak iklimler için üretilen yazlık kadın şapka çeşitleri, yüzümüzü güneş ışınlarından ve negatif etkilerinden korurken bir yandan da fazla ısınmayı önlemektedir. Özellikle haziran, temmuz, ağustos gibi güneşin etkisini fazlasıyla hissettirdiği aylarda şapka kullanmak oldukça önemlidir. Kep şapkalar ve hasır şapkalar işte tam bu zamanlarda kullanılmaya en elverişli şapka modelleri arasında yer almaktadır. Gölgelikleri sayesinde yüze gölge düşürerek güneşten korunmayı sağlarlar. Böylece, istenmeyen güneş lekelerinin oluşumu da engellenmiş olur. Yaz aylarında, güneş lekelerinden korunmanın en iyi yollarından biri güneş kremi kullanmak ise diğeri şapka kullanımıdır. Kullanım alanınıza göre kasket, hasır ya da gölgeliği olan farklı modelde bir şapka tercih edebilirsiniz. Kış aylarında kullanmak için ise daha kalın bir materyalden yapılmış şapkalara göz atabilirsiniz. Beyaz kadın şapka çeşitleri, kış mevsimine uyumlu rengiyle tarzınızı ortaya koymanıza imkan sağlayacaktır. Genellikle yün, keçe, peluş veya benzeri malzemeden üretilen bu tür şapkalar, rüzgarlı ve soğuk günlerde ısınmanıza yardımcı olacaktır. Kulaklarınızı da örten şapka modelleri ile bu alanları da soğuğa karşı koruyabilirsiniz. Örneğin, gençler tarafından oldukça tercih edilen kadın peluş şapka modelleri, kış mevsimine en elverişli şapka türlerinden biridir. Fakat kışlık şapka modelleri bunlar ile sınırlı değildir. Yaz aylarında kullanılan kasket şapkaları, kış aylarında da tarzınızı tamamlamak için kullanabilirsiniz. Oldukça spor bir görünüm sağlayan kep şapkaları, kışın da antrenman ve egzersiz yaparken kullanabilirsiniz. Kep şapkalar, gündelik giyimin bir parçası ve aksesuar olarak da çokça kullanılmaktadır. İster sade renklerde ister farklı baskı ve desen seçenekleri ile kep şapkaları sayfamızda bulabilirsiniz. Spor görünümüne şıklık katmak isteyenler için ise piercingli kepler, nakışlı kepler, eskitme kepler ve daha fazla seçenek mevcuttur. Aynı zamanda, farklı materyallerden yapılan kepler arasından da istediğiniz kep şapkayı seçebilirsiniz. Gerçek ya da suni deri, kot, keten ve daha birçok materyalden yapılmış keplere göz atabilirsiniz. Her tarza ve zevke uygun kadın şapka çeşitleri arasından, arama seçeneklerini filtreleyerek kendinize uygun olanı bulabilirsiniz.

Kadın Şapka Çeşitleri

Kadın Şapka Çeşitleri

Farklı markaların ürettiği çeşitli modeller arasından seçebileceğiniz şapkalar, farklı filtre grupları altında sergilenebilmektedir. Tek yapmanız gereken aradığınız ürünü, filtre grubundan bulmak ve seçmektir. Örneğin, kadın vizör şapka kutucuğunu seçerek vizör şapkaları görüntüleyebilirsiniz. Eğer bir şapkaya ihtiyacınız varsa fakat ne tür bir şapka istediğinize emin olamıyorsanız veya hangi şapka modelinin size yakışacağından emin değilseniz, kadın şapka modellerine göz atarak karar verebilirsiniz. Modellerin üzerindeki şapkalardan ilham alarak bir tarz yaratabilirsiniz veya tarzınıza yenilik katabilirsiniz. Aksesuar olarak en çok kullanılan şapka çeşitlerinden biri olan fötr şapka, kadın şapka kategorimizde de bulunmaktadır. Fötr kadın şapka, doğru kombin ile göz alıcı hale gelebilmektedir. Bunun dışında, kadın kovboy şapka çeşitleri de oldukça revaçtadır. Daha retro ya da bohem bir görünüm elde etmek isteyenler bu tür şapkaları tercih edebilmektedir. Uçuş uçuş elbiseler ve çizmeler ile çok şık duran kovboy şapkaları, bahar ve yaz aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kadın şapka kışlık seçenekleri arasında ise kasket ya da ressam şapkalara göz atabilirsiniz. Kasket şapkalar, kep şapkalara benzer biçimdedir fakat genellikle daha kalın bir kumaştan yapılırlar ve modelleri biraz daha farklıdır. Kadın ressam şapka çeşitleri, genellikle ressamlarla özdeşleştirilen şapkalardır. Hafif sağa veya sola doğru eğimli olabileceği gibi düz şekilde olanlar da mevcuttur. Hafif bir bombe barındırabilen bu şapkalar, şık ve tarz bir görünüm sağlamaktadır. Ressam şapkalar genellikle, yün veya keçe gibi materyallerden üretilse de farklı materyallerden yapılmış olanları da sayfamızda bulabilirsiniz. Yuvarlak kadın şapka çeşitleri ise son dönemlerin en çok tercih edilen modellerinden biridir. Rengarenk seçenekleri olan bu şapkalar, gençlerin olduğu kadar yetişkinlerin de dikkatini çekebilmektedir. Ayrıca farklı materyallerden yapılmış yuvarlak şapkalar da mevcuttur. Bir diğer adı kova şapka olan bu modeldeki yuvarlak şapkalardan keten ya da kot, kadife ya da yün materyalden yapılmış olanlara göz atabilirsiniz.

Kadın Şapka Kullanım Alanları

Kadın Şapka Kullanım Alanları

Şapkalar, giyim aksesuarları arasında en çok tercih edilen parçalar arasındadır. Kullanım alanları oldukça geniş olan şapkalar, mevsim fark etmeksizin yılın her dönemi rahatlıkla kullanılabilir. Kadın yaz şapka modelleri arasında, hasır kadın şapka modelleri, kep şapkalar, kova şapkalar ve farklı birçok model yer almaktadır. Yaz şapkalarında genellikle gölgelik yapmayı sağlayacak çıkıntılar bulunur. Kışlık şapkalar ve bereler ise daha çok kalın ve sıcak tutan kumaşlardan üretilmektedir fakat her mevsimde kullanılabilen şapkalar da vardır. Kep şapkalar bunlardan biridir. Bu tür şapkalardan bir diğeri ise kadın balıkçı şapka modelleridir. Bunların dışında, belirli alanlarda kullanılmak üzere özel olarak üretilmiş şapkalar da vardır. Spor kadın şapka modelleri bunların başında gelir. Tenisçiler veya tenis oynayanlar için kadın tenis şapka modellerine sayfamızdan göz atabilirsiniz. Eğer bir davete veya şık bir mekana gitmeyi planlıyorsanız, kürklü kadın şapka modellerini inceleyebilirsiniz. Belirli bir bölgesi kürkten oluşan şapka modelleri, yapay ya da gerçek kürk seçenekleri sunmaktadır. Yapay kürkler hem vegan ürün kategorisi sağlamakta hem de daha düşük maliyetli olmaktadır. Her bir modelin rengarenk şapka seçenekleri bulunmaktadır. Sade ve tek renk bir şapka arıyorsanız, dilediğiniz renkte şapkayı bulmak için filtreleme seçeneklerinden aradığınız rengi işaretleyebilirsiniz. Oldukça fazla aranan şapka modellerinden kadın pilot şapka modelini de dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Piercingli şapkalar, desenli veya işlemeli şapkalar, büyük kadın şapka çeşitleri, bere ya da kasket şapkalar, kadın denizci şapka modelleri ve daha fazla farklı tarzda şapkalar için sayfamıza göz atabilirsiniz.