Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Balon Çeşidi
Fiyat
Yaş
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Parti Malzemeleri

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Dekoratif ve Eğlenceli Parti Malzemeleri Trendyol'da!

Eğlenmeyi herkes çok sever. İnsanların sevdikleri ile bir arada eğlenmesini sağlayan partiler ise kişilerin zevkle katıldığı davetler olarak karşımıza çıkar. Partiler, doğum günü ve yılbaşı gibi özel anları kutlamak için organize edilebileceği gibi sadece eğlence amaçlı da düzenlenebilir. Örneğin yaz mevsimine “hoş geldin” demek ya da bir şirketin başarılarını kutlamak için de parti verilebilir.

Bu davetleri daha eğlenceli hâle getirmek için parti verilen alanı süslemek, âdeta gelenek hâline gelmiştir. Balonlar, çiçekler ve ışıklar sık tercih edilen süs eşyalarının arasında yer alır. Örneğin yılbaşı eğlencesi için rengârenk ışıklardan yardım alabilirsiniz. Cinsiyet öğrenme partisi için konfetileri, gelin odasını dekore etmek adına ise çiçekleri kullanabilirsiniz. İlgi çekici kostümler, şapkalar, gözlükler ve neon ürünler ise partilerde eğlenceyi ikiye katlayan malzemelerdir.

Parti eşyalarının arasında elbette yalnızca süsler yoktur. Parti sırasında sunulacak olan yiyecekleri ve içecekleri, kullan at olarak adlandırılan ürünler aracılığı ile servis edebilirsiniz. Bunlar hem pratik bir kullanım imkânı tanır hem de hijyenik yapıları ile öne çıkar. Tüm bu ürünleri, tek bir konseptin altında toplamak isterseniz temalı parti malzemelerini tercih edebilirsiniz. Binlerce seçenek arasından dilediğiniz temaya, zevke, ortama ve yaş grubuna uygun ürünleri bulmanız mümkündür.

Partilerinizi Renklendiren Dekoratif Parti Malzemeleri

Partilerinizi Renklendiren Dekoratif Parti Malzemeleri

Parti denildiğinde akla ilk gelen süsler, elbette balonlardır. Günümüzde bir hayli çeşitlenmiş olan parti balonları; lateksten folyoya, su ile doldurulanlardan helyumla şişirilenlere kadar birçok farklı alternatif barındırır. Parti alanını süslemek için rengârenk, şeffaf, simli veya konfetili balonlardan birini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz balon zinciri hazırlayarak çoğunlukla çocuklar ile bağdaştırılan bu malzemeyi yetişkinler için uygun hâle getirebilirsiniz.

Yetişkin parti malzemeleri, genellikle daha metalik renkler barındırır. Siyah, gümüş ve altın renkli olabilen bu süs eşyalarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu noktada isterseniz yetişkin parti kostümlerine de göz atabilirsiniz. Özellikle erkek parti malzemeleri arıyorsanız kral konseptli ve siyah renkli setleri inceleyebilirsiniz. Çocuk parti malzemeleri ise son derece sevimli ürünlerden oluşur. Çocuklar için imal edilen parti süslerinin arasında her yaş grubuna uygun alternatifler mevcuttur. Bu malzemeler aracılığı ile hem küçük bebekler hem de çocuklar için harika süslemeler yapabilirsiniz.

Partilerde yiyecek ve içecek eksik olmadığından bu gıdaların yerleştirilebileceği bir masaya ihtiyaç duyulur. Masanızın da parti süslemenize uygun olması önemlidir. Kalabalık parti ortamında kolaylıkla kirlenebilecek olan masanın üzerine sırf güzel bir görünüm yaratabilmek için örtü sermek istemeyebilirsiniz. Parti masa örtüsü modelleri, bu noktada hayat kurtaran ürünlerdir. Siyahtan pembeye, simliden desenliye, uzundan kısaya kadar çeşitlenen yüzlerce modelin arasından partinize uygun masa örtüsünü seçebilirsiniz.

Sıra, kutlanan bu özel günün ve eğlenceli anların fotoğrafını çekmeye geldiğinde güzel bir arka plan oluşturmak için parti süslerinden yardım alabilirsiniz. Parti fotoğraf aksesuarları hem güzel göründükleri hem de ışığı yansıtmadıkları için değerli anlarınızı unutulmaz kılar. Fotoğraflarınıza renk katacak olan diğer ürünler ise parti çiçekleridir. Capcanlı görünen bu yapay çiçeklerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Misafirlerinizi karşılamak adına tercih edebileceğiniz parti kapı süsü seçenekleri de fotoğraf için güzel bir arka plan oluşturabilir.

Parti dekor malzemelerini renklerine göre de seçebilirsiniz. Yüzlerce renk seçeneği barındıran parti süsleri, her zevke hitap eden ürünlerden oluşur. Bu noktada erkek çocukları için mavi parti malzemelerini tercih edebilirsiniz. Sarı parti malzemeleri ise canlı ve enerjik renklerden hoşlanan sevdiklerinizi mutlu eder. Siyah parti malzemeleri, modern bir tarz benimsenerek dekore edilmiş olan alanlar için sıklıkla tercih edilir. Çok daha ilgi çekici bir görünüm yaratmak isteyenler ise gümüş parti malzemelerini satın alabilir.

Farklı Konseptler İçin Tasarlanmış Parti Malzemeleri Nelerdir?

Farklı Konseptler İçin Tasarlanmış Parti Malzemeleri Nelerdir?

Parti dekorasyonları, çoğunlukla kutlamanın amacına göre belirlenir. Doğum günleri ve yıl dönümleri gibi farklı kutlamaların dekorasyonları genellikle aynı olmaz. Örneğin doğum günü parti malzemelerinin arasında bulunan rakamlı helyum balonları dikkat çeker. Parti mumları da özellikle doğum günü kutlamaları için tercih edebileceğiniz ürünlerden bir tanesidir. Pastalarınıza şıklık katacak olan bu özel mumları, özellikle yetişkinlerin doğum günlerinde kullanabilirsiniz. Herhangi bir etkinlik sırasında kesilecek olan pastanın üzerine de bu ürünleri yerleştirebilirsiniz.

Bekârlığa veda kutlamaları için bride parti malzemelerini seçebilirsiniz. Bu süsleri kına gecesinde kullanmanız da mümkündür. Dilerseniz gelin odasının dekorasyonu için de tercih edebileceğiniz bu malzemeler, beyaz ve açık pembe renkleri ile dikkat çeker. Gümüş ve altın rengi tasarım detayları barındıran gelin ürünlerinin arasında bulunan balonlar ve taçlar, son zamanlarda popüler hâle gelmiştir.

Sevgililer günü gibi özel zamanlar ya da partneriniz ile baş başa geçireceğiniz kutlamalar için romantik parti malzemelerini tercih edebilirsiniz. Genellikle kırmızı renk kullanılarak tasarlanan bu süslerin arasında; kalpli balonlar, mumlar ve kuru gül yaprakları yer alır. Romantik anlarınız için özenle imal edilen bu ürünleri; evlilik teklifi, yıl dönümü ya da partnerinizin doğum günü için tercih edebilirsiniz.

Dünya üzerindeki pek çok kişinin parti vermesine vesile olan bir diğer gün de yılbaşıdır. Yeni senenin hep birlikte neşeyle karşılandığı bu kutlamaları daha eğlenceli hâle getirmek için yılbaşı parti malzemelerini kullanabilirsiniz. Yılbaşı süslerinin arasında bulunan kırmızı, yeşil ve gold renkli ürünler göze çarpar. Hediye çorapları, duvar süsleri, şapkalar, gözlükler ve düdükler yılbaşı partilerinin vazgeçilmezlerinin arasında bulunur.

Yılbaşından iki ay önce kutlanan Cadılar Bayramı ise eğlenceli temalar barındırır. Korkuyu komedi ile birleştiren Cadılar Bayramını kutlamak için Halloween parti malzemelerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Parti alanını farklı şekillerde oyulmuş bal kabakları, korkunç dekoratif ürünler veya devasa şekerlerle süsleyebilirsiniz. Cadılar Bayramı partisine yüzlerce kostüm arasından seçtiğiniz modeli giyerek katılabilirsiniz. Bu tür etkinlikler, günlük yaşamın stresini üzerinizden atmanıza imkân tanır.

Kış aylarında ve genellikle kapalı mekânlarda gerçekleşen yılbaşı ve Halloween partilerinin yanı sıra yazın düzenlenen etkinlikler de gayet eğlencelidir. Örneğin havuz partileri, yaz sıcağında konforlu bir biçimde vakit geçirmenize imkân tanır. Bu eğlenceyi ikiye katlayan havuz parti malzemelerinin arasında hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun alternatifler bulunur. Havuz kenarlarına yakışan flamingo temalı parti malzemeleri, pek çok farklı kişinin favorilerinin arasında yer alır.

Günümüzde bebekler için de birçok parti verilir. Geçmişte tören olarak adlandırılabilecek geleneksel uygulamalar, bugün kutlama hâlini almıştır. Bebeğin ilk dişi çıktığında yapılan kutlamalar, bu duruma örnek olarak gösterilebilir. Diş buğdayı olarak adlandırılan bu kutlama için tercih edebileceğiniz mavi ve pembe renkli parti setleri mevcuttur. Diş buğdayı parti malzemelerinin arasında balonlar, afişler, şeker külahları bulunur. Gerçekçi bir diş görünümüne sahip olan bu süslemeler hem konsepte uygundur hem de sevimlidir.

Bebek parti malzemelerinin yer aldığı bir diğer kutlama ise baby shower olarak adlandırılır. Baby shower parti malzemeleri tasarlanırken anne ve çocuk figürleri sık bir biçimde kullanılır. Bu tür bir kutlamanın dekorasyonunu bebeğin cinsiyetini göz önünde bulundurarak oluşturabilirsiniz. Partiniz için özel bir tema belirlemeniz de mümkündür. Örneğin maskeli balo benzeri etkinlikler, yetişkinlerin de çocukların da bir hayli ilgisini çeker. Parti maskeleri, pek çok farklı etkinlikte kullanılabilecek olan fonksiyonel ürünlerdir.

Konsept partiler, çocukları eğlendirir ve onların kendilerini özel hissetmesine yardımcı olur. Örneğin unicorn parti malzemeleri, özellikle kız çocuklarının hoşuna giden alternatiflerin arasında yer alır. Son zamanlarda bir hayli popüler hâle gelen Elsa parti malzemeleri de küçükten büyüğe tüm kız çocuklarının ilgisini çeker. Bu ürünler, kış temalı doğum günü partisi malzemelerinin arasında yer alır. Unicorn ve Frozen parti malzemelerini kostümlerle destekleyerek çocuğunuzun kendisini efsanevi bir hikâyenin baş kahramanı gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Kız çocukları için prenses konseptli partiler verilebilir. Pamuk Prenses parti malzemelerinin arasında afişten ayaklı panoya, maskeden kürdana kadar birçok ürün bulunur. Alanı bahsi geçen süs eşyaları ile donatmanız, kullandığınız tüm parti malzemelerinin temanızı desteklemesini ve uyumlu bir dekorasyon elde etmenizi sağlar. Deniz kızı parti malzemeleri de aynı çeşitliliğe sahiptir. Mor, pembe, mavi renkli tasarımları ile dikkat çeken bu parlak ve metalik ürünler, kız çocuklarının beğenisini kazanır.

Erkek çocukları için de son derece eğlenceli parti temaları mevcuttur. Aslan, kaplan, maymun ve zebra gibi sevimli savan hayvanlarının figürleri, bu duruma örnek olarak gösterilebilir. Turuncu, yeşil ve sarı renkler kullanılarak tasarlanmış olan safari parti malzemeleri, erkek çocuklarının ilgisini çeker. Kral Şakir temalı ürünler de bu noktada tercih edilebilir. Kral Şakir parti malzemeleri, özellikle bu çizgi diziyi yakından takip eden çocukların favorilerinin arasında yer alır.

Genellikle erkek çocuklarının ilgisini çeken uzay ve asker temalı partiler için tercih edilebilecek olan birçok dekorasyon ürünü mevcuttur. Uzay temalı parti malzemelerinin arasında galaksi, gezegen ve astronot figürleri bulunur. Kamuflaj parti malzemelerinin tasarım aşamasında ise yeşil ve kahverengi yoğun olarak kullanılır. Örümcek Adam temalı etkinlikler de keyifli olabilir. Spiderman parti malzemeleri, süper kahramanlardan hoşlanan çocuklar için tercih edilebilir.

Hem kız hem de erkek çocuklarının ilgisini çeken ortak temalar da mevcuttur. Bu temaları ortak partiler ya da farklı cinsiyete sahip olan ikiz çocukların doğum günü kutlamaları için tercih edebilirsiniz. Harry Potter parti malzemeleri, ortak zevke hitap eden seçeneklerden bir tanesidir. Mickey Mouse ise her yaştan çocuğun favori karakterlerinin arasındadır. Erkek çocukları için Mickey Mouse parti malzemelerini kullanarak ilgi çekici bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Kız çocukları için ise Minnie Mouse parti malzemelerini tercih edebilirsiniz.

Partilerinizi Daha Eğlenceli Yapacak Parti Malzemeleri Seçenekleri

Partilerinizi Daha Eğlenceli Yapacak Parti Malzemeleri Seçenekleri

Parti türünü, temasını, dekorasyonunu belirledikten sonra bu organizasyonu daha eğlenceli hâle getirmek için kullanabileceğiniz bazı ürünler mevcuttur. Hem ortamı süsleyen hem de alanın havasını değiştiren parti ışıkları, bunlardan bir tanesidir. Rengârenk parti lambaları, özellikle karanlıkta parlayarak farklı bir ambiyans oluşturur. Hareketli ışıklardan faydalanarak partinizi çok daha dinamik bir hâle getirebilirsiniz.

Dilerseniz ışıl ışıl bir ortam için lambaların yanı sıra ışıklı parti malzemelerinden de yararlanabilirsiniz. Müzik çalar özelliği bulunan ışıklı ürünleri veya neon tabelaları tercih edebilirsiniz. Parti duvar süslerinin arasında yer alan neon tabelaların özellikle yazılı olanlarını seçerek konseptinizi desteklemeniz mümkündür. Dans esnasında kullanabilecek olan fosforlu çubuklar, püsküller ve hulahoplar ise tercih edebileceğiniz diğer neon parti malzemelerine birer örnektir. Işıklı ve neon ürünlerin arasında bulunan parti taçları da dikkat çeker. Kedi ve tavşan kulaklı ya da şeytan boynuzlu ışıklı taçlar, pek çok farklı maske ile birlikte kullanılabilir.

Kutlama denildiğinde akla gelen eğlenceli ürünlerden biri de konfetidir. Sıklıkla yılbaşı gecelerinde saat 12’yi vurduğunda ya da sürpriz doğum günü partilerinde patlatılan konfetiler, oldukça çeşitlidir. Rengârenk parti konfetilerinden bir tanesini seçebileceğiniz gibi sade tasarımlı ürünleri de tercih edebilirsiniz. Özellikle cinsiyet belirleme partilerinde mavi ya da pembe konfetiler kullanılır. Bu ürünlerin arasında altın ve gümüş renkli alternatiflerin yanı sıra kalp ya da gül yaprağı şeklinde patlayan konfetiler de bulunur. Konfetileri temizlemenin zor olacağını düşünüyorsanız meşale parti malzemeleri satın alırken tercih edebileceğiniz bir diğer objedir.

Avantajlı Kullan At Parti Malzemeleri Çeşitleri Nelerdir?

Avantajlı Kullan At Parti Malzemeleri Çeşitleri Nelerdir?

Kullan at parti malzemeleri, çoğunlukla kâğıt materyalden imal edilir. Hijyenik ve pratik bir kullanım imkânı tanıyan bu ürünler, pek çok farklı etkinlik için tercih edilebilir. Parti tabakları ve bardakları ilgi çekici desenler ve görseller kullanılarak imal edilebilir. Bu, bahsi geçen ürünlerin hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun olmasını sağlar. Kullan at malzemeler, kalabalık etkinlikler için tercih edilebilir.

Çoğunlukla set hâlinde satışa sunulan yeme içme ekipmanlarının arasında parti peçeteleri de bulunur. Bu ürünleri haricen satın almanız da mümkündür. Özellikle çocuklar için imal edilen eğlenceli parti pipetleri de kullan at ürünlerin arasında yer alır. Örneğin gözlük şeklindeki pipetler, çocuklar için âdeta bir oyuncak görevi görür. Bu ürünler, etkinliğin çok daha keyifli geçmesini sağlar.

Bu araç gereçlerin yanı sıra bazı süsleme ürünleri de tek kullanımlıktır. Fonda veya girişte kullanabileceğiniz parti kapı perdesi modelleri, genellikle folyo malzemeden imal edilir. Bu ürünler, parti sona erdikten sonra çöpe atılabilir. Ortamı süslemek için tercih edebileceğiniz parti feneri çeşitleri de bu ürün grubunda yer alır. Misafirlerinizi eğlendirmek için dağıtabileceğiniz parti gözlükleri ve şapkaları da kullanıldıktan sonra atılabilen ürünlerden bazılarıdır.

İsteğinize Göre Özelleştirebileceğiniz Parti Malzemeleri Nelerdir?

İsteğinize Göre Özelleştirebileceğiniz Parti Malzemeleri Nelerdir?

Parti süslemelerinin arasında kişiye özel ürünler de bulunur. Örneğin etkinliğin konseptini ve konusunu anlatan parti afişi modellerini dilerseniz isme özel imal ettirebilirsiniz. Bu, adına parti verdiğiniz kişinin kendisini daha özel hissetmesini sağlar. Çoğunlukla kına gecesi, bekârlığa veda partisi ve doğum günleri için tercih edilen bu afişleri, farklı organizasyonlara da uyarlayabilirsiniz.

Parti banner olarak adlandırılan yazılı süslemeler, genellikle tek parça hâlinde satılmaz. Harflerin yan yana asılmasının sonucunda kullanıma hazır hâle gelen ürünler aracılığı ile dilediğiniz yazıyı yazmanız mümkündür. Bu, aynı harfleri farklı kutlamalar için kullanabilmenize imkân tanır. Bu ürünler, bulundukları alanın havasını değiştirir.

Strafor parti malzemeleri de kişiselleştirebileceğiniz ürünlerin arasında yer alır. Beyaz renkli olan bu ürünleri dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Örneğin çocuğunuzun doğum günü için strafor ayı satın alarak bu malzemeyi boyayabilirsiniz. Bu işlemi evladınız ile birlikte gerçekleştirmeniz de mümkündür. Bahsi geçen ürünler, yaratıcılığınızı gözler önüne sermenize imkân tanır.

Parti Malzemeleri Fiyatları Nelerdir?

Parti Malzemeleri Fiyatları Nelerdir?

Birbirinden renkli parti malzemelerinin fiyatları değişkenlik gösterir. Malzeme türü, materyal kalitesi ve ürünün lisans durumu bu değişikliğe sebep olan unsurların arasında yer alır. Örneğin kâğıt materyalden imal edilmiş olan tek kullanımlık ürünler, uygun fiyatları ile öne çıkar. Parti süslerini tekil olarak satın almaktansa bu noktada setleri tercih etmek, maddi açıdan tasarruf sağlayabilir. Parti malzemeleri seti olarak geçen ürünler, süslemeler ve araç gereçler olarak ikiye ayrılır.

Set olarak satılan parti süslemelerinin içeriğinde birbirinden farklı balonlar, ışıklar ve dekoratif objeler bulunur. Parti araç gereçlerini barındıran setlerde ise tabak, bardak, çatal ve peçete gibi yeme içme ekipmanları yer alır. Herhangi bir fiyat araştırması yapmadan evvel önceliklerinizi belirlemeniz daha mantıklı olur. Parti malzemesi fiyatları oldukça geniş bir aralığa yayılmıştır. Bu noktada kişiler; oluşturmak istedikleri dekorasyonu, partinin konseptini ve etkinliğin düzenleneceği alanın büyüklüğünü göz önünde bulundurarak doğru seçimler yapabilir. Siz de ihtiyaç duyabileceğiniz tüm parti malzemelerini Trendyol’dan kolayca satın alabilirsiniz.

Parti Malzemeleri Kaç Yaş İçin Uygundur?

Parti malzemeleri, her yaştan kişinin kullanımına uygundur. Özel günlerini unutulmaz bir konsepte dönüştürmek isteyen kişiler, parti malzemelerini tercih eder. Malzemelerden bazıları yaşa ve cinsiyete göre kategorilerden oluşur. Çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygun olan farklı seçenekler bulunur. Çocuklar için çizgi film karakteri ve süper kahramanlı çeşitler sıkça kullanılır. Genellikle çocukların sevdiği ve popüler olan konseptler, dikkat çekici özelliğe sahiptir. Yetişkinlerde kullanılan ürünler ise düz renkleriyle dikkat çeker. Ortamın renklerine ve dekorasyona uygun olan temalar, farklı zevklere hitap eder. Yetişkin ürünlerinde yaş teması bulunan birçok seçenek bulunur. Bu tarz modeller eş, anne, baba, kardeş, sevgili gibi birçok kişiye sürpriz konsept oluştururken tercih edilir. Parti malzemeleri bebekler için de kullanılır. Kızlar için pembe, erkekler için de mavi olan temalar, bebeğe özel kutlama yaparken görsel bir bütünlük ortaya koyar.

Parti Malzemeleri Hangi Temalarda Kullanılabilir?

Parti malzemeleri oldukça geniş kategorilerden oluşur. Düzenlenmesi planlanan partiye uygun temalar, birbirinden güzel konseptler yapmayı sağlar. Sıkça düzenlenen temalar arasında söz, nişan, kına gecesi gibi konseptler yer alır. Ortamı süslemek ve fotoğraflar için şık bir fon oluşturmak isteyen kişiler, seçiminde uygun renk ve stilleri tercih eder. Genel olarak parti temasına uygun şekiller kullanılır. Parti malzemelerinin doğum günlerinde de kullanımı yaygındır. Her yaştan kişiye uygun olan malzemeler, kullanışlılığı ile tekrar kullanıma uygundur. Çocuklar için kullanılandoğum günü konsepti, yaş ya da çizgi film karakteri gibi temalardan oluşur. Kız çocukları için Frozen parti malzemeleri sıkça kullanılır. Karlar Ülkesi teması, çocuklara eğlenceli ve güzel bir konsept hazırlamayı sağlar. Erkek çocuklarında ise Spiderman parti malzemeleri tercih edilir. Afiş, maske, bardak, tabak, masa örtüsü gibi birçok malzeme özel günlerin daha anlamlı hâle gelmesini sağlar. Bunların dışında sünnet, mevlüt, diş buğdayı ve baby shower birçok özel günde çeşitli temalar oluşturmak mümkündür.

Parti Malzemelerinin Kullanım Ömrü Ne Kadardır?

Parti malzemeleri kullan at ve tekrar kullan olmak üzere çeşitli seçenekler sunar. Kullan at malzemeler genellikle kalabalık konseptlerde tercih edilir. Bardak, tabak, kaşık, peçete, çatal, konfeti, pipet, meşale gibi birçok malzeme kullandıktan sonra atılır. Genel olarak kullan at ürünler pratik kullanım isteyen kişilerin beğenisini kazanır. Tekrar kullanıma uygun olan gözlük, afiş, şapka, LED ışık gibi ürünler ise dayanıklı yapıdan oluşur. Yıkanmaya uygun yapıdan oluşan parti malzemeleri, birçok özel günde kullanılır. Genel olarak tekrar tekrar kullanılarak fonksiyonellik ortaya koyar. Bu tarz ürünlerin kullanım ömrü de uzundur. Her özel gününüzde yeniden kullanabileceğiniz malzemeler, estetik görünümünü korumaya devam eder. Bu sayede sorunsuz ve şık bir şekilde partiler düzenlemek mümkün hâle gelir. Ürünler arasından seçim yaparken, kullanım amacını ve kişi sayısını dikkate almak gerekir.