İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Çocuk Cinsiyeti
Renk
Fiyat
Bağlama Şekli
Materyal
Ek Özellik
Dış Materyal
Topuk Boyu
Deri Kalitesi
Saya Materyali
Cinsiyet
Taban Teknolojisi
Taban Tipi
Ortam
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Taban Materyali
Desen
Fiyat Geçmişi
Topuk Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çocuk Sneaker

" araması için 26922 sonuç listeleniyor

Etkileyici Kalitede Çocuk Sneaker Modelleri Trendyol’da!

Çocuk sneakerlar, günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilen, dayanıklı ve şık ayakkabı modelleridir. Genellikle spor aktiviteleri için tercih edilen bu tasarımlar,

moda dünyasının da vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Çocukların hareketli yaşam tarzlarına uygun olarak üretilir. Ayak sağlığına uygun modelleri, canlı renkleri ve desenleri ile dikkat çekici birçok ürün seçeneği hazırlanır. Kız çocuk sneaker modellerinde genellikle pembe, mor, turuncu ve sarı gibi parlak renkler tercih edilir. Erkek çocuk sneaker tasarımlarında ise için mavi, yeşil, kırmızı ve siyah gibi koyu renkler kullanılır. Çocuk sneaker modelleri arasından rahat, şık ve tarz sahibi seçeneklere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Beğenileri Toplayan Sneakers Çocuk Ayakkabısı Tasarımları

Beğenileri Toplayan Sneakers Çocuk Ayakkabısı Tasarımları

Sneakers çocuk ayakkabısı, hem spor yaparken hem de günlük hayatta kullanabilen rahat ve şık seçenekler olarak ön plana çıkar. Modelin önemli özelliği, çocukların ayak sağlığına uygun şekilde tasarlanmasıdır. Çocuklar hızla büyür ve gelişir. Bu nedenle sneaker ayakkabıların ayak yapısına uygun olması ve doğru noktaları desteklenmesi önemlidir. Farklı özelliklere sahip tasarımları inceleyebilirsiniz. Bebek sneaker ayakkabıları genellikle canlı renklerde ve desenlerde üretilir. Böylece çocuklar için eğlenceli ve çekici bir seçenek olur. Çocuk sneaker markaları, müşterilerine ürünleri kendi zevklerine göre özelleştirebilecekleri seçenekler de sunar. Ayakkabı modelleri genellikle cinsiyete göre ayrılmaz. Birçok marka kız ve erkek çocukları için benzer şekillerde sneaker modelleri tasarlar. Ancak genellikle kızlar için renkli ve desenli seçenekler mevcuttur. Çocuk beyaz sneaker modeli ise hem kız hem de erkek çocuklar için popülaritesi yüksek olan bir seçenektir. Sonuç olarak, küçük yaşlar için ayakkabı modelleri oldukça çeşitlidir. Her yaş grubu için değişik stil ve renk özelliklerine sahip seçenekler mevcuttur. Çocuğunuzun zevkine ve ayak tipine uygun olan tasarımı Trendyol’da bulabilirsiniz.

Öne Çıkan Çocuk Sneaker Fiyatları

Öne Çıkan Çocuk Sneaker Fiyatları

Çocuk sneaker fiyatları, birçok faktöre bağlıdır. Marka, malzeme, tasarım, boyut ve satış yeri, fiyatları etkileyen ana faktörlerdir. Piyasada yer alan markaların ürünleri farklı ücretlere satılır. Ayakkabıların üretildiği malzeme de fiyatı etkiler. Özgün tasarımlar, sınırlı sayıda üretilen sneakerlar ve özel koleksiyonlar genellikle yüksek fiyatlarla satılır. Ayakkabının boyutu da fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır. Satıcılar aynı sneaker için farklı fiyatlar sunabilir. Bunun nedeni, her birinin değişen maliyet yapılarına ve kar marjlarına sahip olmasıdır. Çocuk sneaker renklerine göre de fiyatları farklılık gösterir. Ayrıca sneakers ışıklı ayakkabılar, normal ayakkabılara kıyasla pahalı olabilir. Bu modeller için teknolojik malzemeler kullanılır. İlgi çekici bir tasarıma sahip olmaları da fiyatlarını artırabilir. Çocuğunuzun ihtiyacına uygun olan modeli Trendyol üzerinden bütçenize uygun bir fiyat karşılığında satın alabilirsiniz.

Müşteri Yorumlarıyla Doğru Alışveriş Deneyimi

Müşteri Yorumlarıyla Doğru Alışveriş Deneyimi

Çocuklar sneaker ayakkabılarının rahatlığı ve dayanıklılığı son derece önemlidir. Ancak her çocuk farklıdır ve farklı ihtiyaçları vardır. Bu nedenle, çocuklarınızın ayakkabı ihtiyaçlarını tam olarak karşıladığından emin olmak için müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz. Sneakers çocuk ayakkabısı satın alırken müşteri yorumlarını inceleyerek aynı zamanda, marka ve model tercihlerinizi etkileyen faktörleri de değerlendirebilirsiniz. Ayakkabının hafifliği, esnekliği, ayak yapısına uygunluğu ve topuk desteği gibi faktörler kullanım süreci için önemlidir. Ayrıca, çocuk sneaker yorumları ürünlerin su geçirmezliği, kaymaz tabanı ve dayanıklılığı gibi özellikleri hakkında da fikir verir. Bu faktörler, bebekleriniz, çocuk sneaker ayakkabıyı günlük hayatlarında kullanırken güvenli ve konforlu hissetmelerini sağlar. Ürünlerin altında yer alan yorumlar sayesinde alışverişte doğru seçimler yapabilirsiniz. Aynı zamanda sizin için uygun olan ve memnun kalacağınız ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.