placeholder
"

Hasır Bilezik

" araması için 360 sonuç listeleniyor

Hasır Bilezik Modelleri ile Şık Bilekler

Hasır bilezik, kuyum sektöründe sıkça tercih edilen takı modeli içerisinde yer alır. Yöreye özgü olarak farklı isimleri olan hasır altın bilezik modelleri gibi takıların pek çok çeşidi bulunur. Hasır burma bilezik tasarımlarının da aralarında belli başlı birtakım farklar vardır. Özellikle gelinlerin tercih ettiği hasır bilezik modelleri gibi ürünlere bu sayfa üzerinden sahip olabilirsiniz. Ayrıca hasır bilezik seti çeşitlerine de göz gezdirebilirsiniz.

Hasır Bilezik Modelleri ve Özellikleri

Hasır Bilezik Modelleri ve Özellikleri

Altın hasır bilezik modelleri ve fiyatları fantezi, günlük, klasik ve saat gibi farklı çeşitlerde satışa sunulur. Özellikle Trabzon hasır bilezik modelleri 22 ayar olanlara ilgi büyüktür. Hasır bilezik 22 ayar olan çeşitleri gramaj olarak da, fiyat olarak da yüksektir. Hasır burma bilezik modelleri özel bir teknik ile yapılır ve işçiliği çoktur. Değerli olmasının bir diğer nedeni de üzerindeki işçilik payıdır. Hasır örgü, modelli, altın, desenli, çeyrekli, işçiliksiz, urfa bilezik gibi çeşitler birbirleri arasında farklılık gösterir. Bunun nedeni alım gücüne göre fiyatların değişmesidir. Bununla birlikte gramaj ayarları 8, 14 ve 24 ayar olarak belirlenir. 8 ayar hasır bilezik çeşitleri biraz daha uygun fiyatlı olanlardır. Bununla beraber hasır bilezikler 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19 sıra hasır bilezik şeklinde sıralı olarak dizayn edilir. Ayrıca 3, 7, 9 sıra Trabzon hasır bilezik modelleri de yoğun ilgi görür. Hasır örgü bilezik 22 ayar tasarımları günlük olarak da kullanılabilir ya da bir mekana davetli iken de takılabilen şık tasarımlardır. Sıkça tercih edilen diğer bir ürün ise hasır kelepçe bilezik 22 ayar olan takı modelleridir. Ayrıca 3’lü hasır bilezik modelleri de mevcuttur. Bununla beraber 4’li hasır bilezik olarak da tercih edilebilir. Daha kalın olsun isterseniz 5’li hasır bilezik takılarına da sahip olabilirsiniz.

Hasır Bilezik Fiyatları ve Kampanyaları

Hasır Bilezik Fiyatları ve Kampanyaları

Hasır bilezik fiyatları, ürünün tasarımına, ayarına, gramına ve de işçiliğine göre değişiklik gösterebilen tasarımlardır. Trabzon hasır bilezik fiyatları, yıllık olarak arz ve talep ilişkisine göre belirlenir. Altın piyasasını belirleyen faktörlerin sürekli olarak değişmesi nedeniyle Trabzon hasır burma bilezik fiyatları da otomatik olarak değişir. Herkesin alım gücü farklı olduğu için ürünlerinde de farklılık göstermesi normaldir. 20, 30, 50, 80, 100 gram hasır bilezik fiyatı gramajı arttıkça fiyatı da artan takı tasımlarıdır. 60 gram hasır bilezik fiyatları ve çeşitli ürünlere kendi bütçenizi uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Hasır bilezik gram fiyatı ile dilediğiniz altının siparişini verebilirsiniz. Hasır bilezik 22 ayar fiyatları ile günün kur değerlerine göre güncellenir. Siz de hasır bilezik 14 ayar bilezik model ve fiyat kıyaslamalarını yaparak kararınızı verebilirsiniz. Talebe göre 40 gram hasır bilezik fiyatı üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Bununla birlikte sevdiklerinize hasır görünümlü bilezik modellerinden de hediye etmeniz mümkündür. Yıldan yıla değişen hasır bilezik modelleri ve fiyatları herkesin zevkine ve cebine uygun olarak hizmete sunulur. Siz de takı ihtiyacınızı hasır görünümlü bilezik modelleri 22 ayar olarak giderebilirsiniz.

Hasır Bilezik Modelleri ve Avantajları

Hasır Bilezik Modelleri ve Avantajları

Hasır burma bilezik bilezik 22 ayar altın takıları gelinlere takılan altınlardan biridir. Gelinler arasında da akım haline gelmişliği de vardır. Gelinlere takılan altınlar bazı yörelerde olmazsa olmazlardandır. Sadece gelin olduğu belli olsun diye takılır. Bazı bölgelerde de yatırım amacıyla takılır. İleriye dönük olarak aileler el birliği eder ve sıkıntı çekmemeleri için altın takılar ile destekler. Ayrıca bunun yanında evlenmemiş olanlar da hasır bilezik çeşitleri ve modellerinden satın alır. Genellikle bir yatırım amacıyla saklanır ve geleceğe yönelik bir birikim gözüyle de bakılmış olur. Değişik tarzlarda hasır bilezik modelleri ve fiyatları vardır ve oldukça da değerlidir. Hasır örgü bilezik fiyatları zamanla kıymetlenebilen bir ürün olduğu için uzmanlar tarafından güvenilir bir birikim aracı olarak yorumlanır. Özellikle anneler evlatları için küçük yaşlardan itibaren hasır bilezik 24 ayar altın gibi takıları yastık altı yaparlar. Siz de altın alışverişinizi güvenilir adres Trendyol üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.