İlgili Kategoriler
Fiyat
Aroma
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Karbonhidrat Mass Gainer

" araması için 705 sonuç listeleniyor

Enerji Kaynağı Karbonhidrat Mass Gainer Çeşitleri Trendyol'da!

Mass gainer, kilo almak ve kas kütlesini artırmak isteyen kişilere özel olarak hazırlanan bir üründür. Toz hâlinde bulunan takviye gıda içeriğinde karbonhidrat, protein ve yağın yanı sıra çeşitli vitamin ve mineraller bulunur. Söz konusu gıda, kilo almak isteyen kişiler tarafından kullanıldığında istenen hacme ulaşmayı kolaylaştırır. Ürün içeriğinde yer alan vitamin ve mineraller, aynı zamanda ağır spor yapan kişilere gereken enerji desteğini de sağlar. Gainer protein, içerisinde bulunan maddelere göre kişiler üzerinde farklı etkiler gösterir. Bu nedenle ürün seçiminin ihtiyaca uygun şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Her mass gainer içeriğinde bulunan protein, yağ ve karbonhidrat dengesi farklıdır. Ürün seçimi yapmadan önce vücut gelişiminiz için ihtiyacınız olan besin miktarını konu hakkında uzman kişilerden öğrenebilirsiniz.

Gainer supplement, kilo artışı sağlamasının yanı sıra kas oluşumunu da destekler. Ürünün vücutta istenen kas oranını sağlayabilmesi için mass gainer tüketimine ek olarak spor yapılması ve sağlıklı beslenilmesi gerekir. Mass gainer, spor öncesi ve sonrasında tercih edildiği gibi aktivite sırasında da içilebilir. Toz şeklindeki ürün, su veya sütle karıştırılarak yeterli miktarda tüketilir. İştah açma özelliği bulunan takviye gıda, ihtiyacınız olan günlük protein ve karbonhidrat miktarını hızlı bir şekilde vücudunuza almanıza olanak tanır. Sağlıklı vücut gelişimi için harcanan beslenme vaktini kısaltan ürünü kullanarak dilediğiniz vücuda kavuşabilirsiniz. Ürünün hızlı etki göstermesi için metabolizmaya uygun gıdalar tüketilmesi gerekir.

Karbonhidrat Mass Gainer Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Karbonhidrat Mass Gainer Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Karbonhidrat mass gainer ürünleri farklı içeriklere ve özelliklere sahiptir. Takviyeler, farklı kullanım çeşitlerine uygun şekilde hazırlanır. Toz hâlinde bulunan ürünlerin; plastik ambalaj, tek kullanımlık poşet ve kapsül formdaki seçenekleri mevcuttur. Kullanım miktarı metabolizmaya ve aktivite süresine göre değişiklik gösterir. Belirli bir kullanım süresi olan ürün, bu nedenle tüketim miktarına uygun tercih edilir. Gainer tablet, hızlı ve kolay bir şekilde vücuda karbonhidrat ve protein alınmasını sağlar. Plastik ambalaja sahip olan tablet ürünler çantada kolayca taşınabilir. İhtiyaç duyduğunuzda kullanım talimatlarında belirtilen kadar tableti, bir miktar suyla yutmanız yeterlidir. Gainer toz formunda olan çeşitleri tek kullanımlık veya 2, 3 ve 5 kg ağırlıklarında olabilir. Mass gainer 5 kg, profesyonel sporcular ya da hızlı kilo almak isteyen kişiler için ideal bir seçimdir. Plastik ve çevirmeli kapağa sahip olan ürünleri kullanım süresinde kolayca muhafaza edebilirsiniz. Ambalaj içerisinde ölçek bulunur. Kullanmanız gereken ürün miktarını bu ölçek sayesinde kolayca belirleyebilirsiniz. Tek kullanımlık mass gainer, tasarımı sayesinde kolayca tüketilir. Poşetler hâlinde bulunan ürünü antrenman çantanızda bozulmadan muhafaza edebilirsiniz.

Karbonhidrat mass gainer çeşitleri, ambalaj tasarımının yanı sıra içeriğine göre farklılık gösterir. Kilo almak ya da vücut geliştirmek amacıyla tercih edilen ürün içeriğinde yalnızca karbonhidrat, yağ ve protein olabildiği gibi çeşitli vitamin ve mineraller de bulunabilir. Kilo almak isteyen kişilere özel olarak hazırlanan ürünlerin karbonhidrat oranı yüksek olurken sporcular için geliştirilen takviye gıdaların içeriğinde enerji veren amino asitler bulunur. İştah açma özelliğine sahip olan karbonhidrat tozları, zencefil ve kimyon içerir. Vücuda oldukça faydalı olan bu bitkiler, yeme isteğini artırmanın yanı sıra bağışıklık sistemini güçlendirir.

Özel içeriğe sahip olan mass gainer, düzenli kullanımda bağırsak sistemi için olumlu bir etki sunar ve sağlıklı kilo alma sürecini destekler. Düzenli beslenme ve beraberinde kullanacağınız ürünlerle dilediğiniz kiloya kısa süre içerisinde kavuşabilirsiniz. Vücuttaki yağ oranını arttıran karbonhidrat tozlar, dengeli şekilde vücut geliştirmenize olanak tanır. Doğru miktarda kullanılan ürünlerin sağladığı kas gelişimi kalıcıdır. Ürünler, yetişkin erkek ve kadınlar tarafından kullanılabilir. Karbonhidrat tozu kullanmadan önce uzman kişilerden destek alarak bu süreci daha doğru yönetebilirsiniz.

Kilo Almak İsteyenler İçin Karbonhidrat Mass Gainer Çeşitleri

Kilo Almak İsteyenler İçin Karbonhidrat Mass Gainer Çeşitleri

Kilo almak isteyen kişilerin, dilediği vücuda kavuşabilmesi için günlük alması gereken besin miktarından 1000 kalori fazla tüketmesi gerekir. Doğru ve kalıcı bir şekilde kilo almak için öncelikle günlük tüketilmesi gereken besin oranı hesaplanır. Ardından doğru bir beslenme programı uygulanır. Kilo aldırıcı mass gainer, bu süreçte ihtiyacınız olan kalori miktarını kolayca vücudunuza almanızı sağlar. İştah açma özelliği bulunan ürünü metabolizma hızınıza uygun oranda tükettiğinizde yemek yeme isteğiniz artar. Bu sayede kısa süre içerisinde dilediğiniz kiloya kavuşabilirsiniz.

Karbonhidrat mass gainer kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli husus vücuda alınması uygun olan miktarın doğru tespit edilmesidir. Bu noktada diyetisyenlerden destek alarak orantılı kilo alma sürecini en doğru şekilde yönetebilirsiniz. Gainer kilo alma tozları süreci destekleyici olarak kullanılır. Hedefe ulaşma süresince toz kullanımıyla beraber sağlıklı ve düzenli bir hayat sürmeye de özen gösterilmelidir. Bu süreçte alınan ürün miktarı, günlük aktivite oranına göre belirlenir. Spor yapılması hâlinde ürün dozu belli miktarda artırılabilir.

Karbonhidrat mass gainer, kilo alma sürecinde doğru dozda tüketilmez ise orantısız kilo ve yağ artışına sebep olabilir. Bu nedenle ürün tüketim süresince kullanım talimatlarına uyulması gerekir. İstenilen kiloya ulaşılmasının ardından mass gainer, dozları azaltılarak yavaşça tüketimi sonlandırılabilir. Ürünün aniden bırakılması metabolizma üzerinde istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Azaltılarak bırakılan protein tozu aldığınız kiloların vücudunuzda kalıcı olmasını sağlar. Tek kullanımlık ya da plastik ambalaja sahip olan ürünlerden damak zevkinize ve metabolizmanıza uygun olanı seçerek dilediğiniz kiloya hızlı ve etkili bir şekilde kavuşabilirsiniz.

Gainer karbonhidrat, vücudunuzu istenen şekle sokmak için size yardımcı olur. Vücut kütleniz ürün sayesinde orantılı ve aşamalı olarak artar. Mass gainer kullanırken spor yaparak dış görünüşünüzü sportif ve dikkat çekici hâle getirebilirsiniz. Her ürünün kullanım süresince sağladığı kilo oranı, mass gainer içeriği ve metabolizmaya göre farklılık gösterebilir. Mass gainer tüketim miktarını metabolizmasına uygun şekilde ayarlayarak etkili bir sonuç alabilirsiniz.

Enerjinize Enerji Katacak Karbonhidrat Mass Gainer Çeşitleri

Enerjinize Enerji Katacak Karbonhidrat Mass Gainer Çeşitleri

Karbonhidrat mass gainer, farklı içeriğe sahip seçenekleriyle metabolizma üzerinde farklı etkilere sebep olur. Glutamin, kaslarda bulunan amino asitlerin %60’ını oluşturur. Söz konusu amino asit, vücutta ihtiyaç duyulan her yere nitrojen taşır. Dolayısıyla vücuda alınan glutamin, enerji veren bir takviyedir. İçerisinde glutamin bulunan mass gainer çeşitleri, ağır aktivite yapan sporculara ihtiyaç duydukları enerjiyi sağlar. Karbonhidrat, protein ve yağa ilave olarak bulunan glutamin sayesinde spor sırasında kendinizi yorgun hissetmezsiniz. Uzun süren antrenman boyunca aynı enerji ve zindeliğe sahip olabilirsiniz.

Vücudun kaybettiği enerjiyi sağlayan karbonhidrat mass gainer çeşitleri içerisinde aynı zamanda C, B1, B6, kalsiyum, potasyum ve sodyum benzeri vitamin ve mineraller bulunabilir. Ürün içerisinde bulunan takviye vitamin oranları, gıdanın vücudunuza sağladığı etkilerin değişmesine yol açar. Ürünler içerisinde bulunan protein miktarı 15 ile 65 gram arasında değişir. Karbonhidrat tozlarının tek porsiyonunda bulunan besin miktarı ise 350 ile 1200 arasındadır. Ürün tercihinde kalori miktarı ve protein miktarına ek olarak enerji sağlayan besin değerlerini de inceleyebilirsiniz. Aktivite durumuna en uygun olan karbonhidrat mass gainer çeşidini tercih etmeniz hâlinde etkili ve enerjik bir antrenman geçirebilirsiniz.

Vücudun ihtiyacı olan enerjiyi sağlayan ürünler içerisinde çeşitli vitamin ve minerallerin yanı sıra kreatin, taurin ve kafein bulunur. Kreatin, kas ve iskelet yapısının aktivite için ihtiyacı olan enerjiyi sağlar. Taurin ise zindelik ve enerji veren bir diğer takviyedir. Mass gainer içerisinde bir arada bulunan bu maddeler, ürünün etkisinin gün boyu devam etmesine olanak tanır. Kafein bulunan toz gıda, aynı zamanda erken saatlerde kişilerin zihin aktivitesini hızlandırır. Gainer karbonhidrat tozunun enerji veren çeşitleri sayesinde uzun saatler dilediğiniz gibi antrenman yapabilirsiniz. Çikolata, muz, çilek ve şeftali gibi aromalara sahip olan takviye gıdalar arasından damak zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Mass gainer karbonhidrat tozu, sizin için beslenme sürecini büyük ölçüde kolaylaştırır. Vücudunuza enerji verirken iştahınızı açar ve düzenli beslenmenizi sağlar. Metabolizma hızına uygun oranda tüketilmesi gereken takviye ürün seçimi sırasında sevdiğiniz yiyecek katkılarını içeren çeşitlere yönelebilirsiniz. Tatlıyla arası iyi olanlar için çikolatalı ürünler ideal bir seçim olabilir.

Vücudunu Geliştirmek İsteyenler İçin Karbonhidrat Mass Gainer

Vücudunu Geliştirmek İsteyenler İçin Karbonhidrat Mass Gainer

Karbonhidrat mass gainer, vücut geliştirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilen ürünler arasında yer alır. Toz hâlinde bulunan ürün, su veya sütle karıştırılarak tüketilir. Etkili bir vücut geliştirme için takviye gıda tüketiminin yanı sıra spor yapılmalı ve dengeli beslenilmelidir. Vücut geliştirmeyi destekleyen mass gainer çeşitleri içerisinde arjinin, ornitin ve lizin amino asitleri bulunur. Söz konusu amino asitler büyüme hormonunu aktif hâle getirerek spor sırasında vücudun kolay şekil almasına olanak tanır. Ürünlerin içerisinde bulunan glutamin, yıpranan kasların güçlenerek gelişmesini sağlar. Karbonhidrat mass gainer içeriğinde sıklıkla bulunan çinko ise büyüme hormonun aktivitesini düzenler. Bu sayede spor sırasında kasların gözle görülür biçimde şekil almasına olanak tanır. Vücut şeklini değiştirmek isteyen kişiler için beslenme rutini oldukça önemlidir. İstenilen kas gelişimine ulaşmak için metabolizma çalışmasına uygun oranda protein ve karbonhidrat tüketilmelidir. Temel gıda maddelerinden her zaman istenilen oranda karbonhidrat ve protein miktarı sağlanamayabilir. Mass gainer, özel hazırlanan içeriği sayesinde vücudunuzun ihtiyacı olan besin değerlerini aynı anda kolayca tüketmenizi sağlar.

Günlük kalori hedefini karşılamanıza olanak tanıyan kilo aldırıcı protein tozu sayesinde vücut kütleniz artarken kas yapınız da istediğiniz şekle girer. Kas geliştirmek isteyen kişiler takviye gıda kullanımının yanı sıra düzenli spor yapar. Kişilerin yaptığı spor tarzı ve ağırlığı farklı olabilir. Bu durumda karbonhidrat mass gainer spor yoğunluğuna uygun miktarda tüketilmelidir. Ürün ambalajlarının üzerinde; başlangıç, orta ve ileri seviye aktiviteye sahip kişilerin tüketmesi gereken mass gainer miktarı bulunur. Ölçek kullanarak ihtiyacınız olan günlük dozu ayarlayabilirsiniz. Ürünler spordan en az 30 dakika önce vücuda alınmalıdır. Aktivite sırasında kullanılması durumunda mass gainerın vücuda olan etkisi artabilir. Günlük almanız gereken dozu spor öncesi, sonrası ya da yatmadan önce tüketmeyi tercih edebilirsiniz. Ürün içeriği şişkinlik yapmaz ve keyifli bir şekilde spor yapmanıza olanak tanır.

Karbonhidrat Mass Gainer Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Karbonhidrat Mass Gainer Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Karbonhidrat mass gainer, farklı kullanım ve ihtiyaçlara uygun olacak çeşitliliğe sahiptir. Ürünler tekli ambalaj olarak satışa sunulduğu gibi farklı ağırlıklardaki ambalajlarda da piyasaya sürülür. Belirli bir süre raf ömrü olan ürün, kullanım miktarına uygun olacak ağırlıkta tercih edilmelidir. Paketi açılan mass gainer, belirtilen süre içerisinde tüketilmelidir. Ürün, kullanım süresince kuru ve güneş görmeyen bir yerde muhafaza edilir. Sıklıkla antrenman yapan ve protein tozu kullanımına ihtiyaç duyan kişiler 5 kg gainer seçeneklerini değerlendirebilir. Kısa süreli kullanımlarda ise tek kullanımlık paketler yeterli olur. Ürün içerikleri kilo alma ve kas gelişimine uygun şekilde formülize edilir. Bu nedenle takviye tercihi sırasında içeriğinde bulunan maddeler dikkatli bir şekilde incelenmelidir. Kilo almak isteyen kişiler için zencefil ve kimyon bitkilerine sahip ürünler oldukça kullanışlıdır. İştah açma özelliği bulunan protein tozları aynı zamanda metabolizma ve bağırsak sistemini düzenler. Kilo alma sürecini hızlandıran ürünler, içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirir.

Kas gelişimi için tercih edilen karbonhidrat mass gainer içeriğinde enerji veren glutamin benzeri maddeler bulunur. Bu maddelerden herhangi birine alerjiniz varsa ya da kullanım sonrası böyle bir etki ortaya çıktıysa farklı içeriklere sahip bir ürüne yönelebilirsiniz. Halsizlik, yorgunluk gibi problemleriniz varsa enerji veren protein tozlarını tercih edebilirsiniz. İçeriğinde çinko bulunan ürünler, kas gelişimini desteklemenin yanı sıra oluşan vücut şeklinin korunmasına da yardımcı olur. Belirli bir beslenme şekline sahipseniz karbonhidrat mass gainer içeriğinde yer alan vitamin ve minerallerin hangi gıdalardan elde edildiğini kontrol edebilirsiniz. Gainer protein tozu çeşitlerinin büyük çoğunluğu, vegan kullanıma uygundur. Ürünler, Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır. Aynı zamanda takviyelerin bir kısmının ise Helal Sertifikası bulunur. Mass gainer seçimi sırasında sertifika ve onayları kontrol edebilirsiniz. Bitkisel yapıda olan ürünlerin doğru şekilde kullanıldığı takdirde insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur.

Karbonhidrat Mass Gainer Fiyatları Nasıldır?

Karbonhidrat Mass Gainer Fiyatları Nasıldır?

Mass gainer karbonhidrat tozu fiyatı; marka politikasına, içeriğe ve ambalaja göre belirlenir. Her kullanıma uygun olacak çeşitlilikte takviye vardır. Ürünün içerik zenginliği, fiyatını belirleyen önemli bir faktördür. Genellikle 3, 5 ve 7 kg şeklindeki ambalajlarda satışa sunulan takviyelerin fiyatları da birbirinden farklılık gösterir. Ekonomik ürün kullanımı için tüketim sıklığına uygun ambalaj büyüklüğü tercih edilmelidir. 7 kg gainer, profesyonel şekilde spor yapan kişiler için ekonomik bir tercih olabilir. Bir diğer mass gainer çeşidi ise kapsül şeklinde olanlardır. Kapsül mass gainer fiyatları, içerisinde bulunan ürün adedi dikkate alınarak belirlenir. Kolay tüketim olanağı sunan çeşitlerden kendinize uygun içeriğe sahip olanı tercih edebilirsiniz.

Karbonhidrat mass gainer çeşitleri arasında tek kullanımlık seçenekler de bulunur. Taşıması ve kullanımı kolay olan bu ürünlerin fiyatları ise poşet sayısına göre belirlenir. Yanınızda taşıyabileceğiniz bu modeller arasından seçim yaparken içeriğinde bulunan vitamin ve mineral oranlarını kontrol edebilirsiniz. Gainer kilo aldırıcı ve enerji veren ürünler, tek başına satışa sunulduğu gibi farklı takviye gıdalar ve shaker şişesiyle beraber bir set halinde olabilir. Mass gainer fiyatlarını beraberinde bulunan ürünlerin çeşitliliği de belirler. Shaker şişesiyle set hâlinde bulunan takviyelerin fiyatları diğerlerinden farklılık gösterir. Kişilere büyük ölçüde kullanım kolaylığı sağlayan mass gainer setleriyle vücut geliştirme ya da kilo alma sürecinizi daha kolay hâle getirebilirsiniz.

GDO, koruyucu madde, aspartam, yapay tatlandırıcı, domuz katkısı ve et içermeyen takviyeler arasında çoklu paket seçenekleri de vardır. Pakette aynı üründen çok sayıda bulunur. Böylece daha ekonomik bir fiyat avantajından yararlanarak stok yapabilirsiniz. Söz konusu ürünlerden dilediğinizi Trendyol üzerinden birkaç dakika içerisinde satın alabilirsiniz.

Gainer Nasıl Kullanılır?

İçeriğinde bulunan mineral, vitamin ve protein bakımından besleyici özelliklere sahip olan Gainer, vücuduna dikkat edenler tarafından rağbet görür. Bu ürünler; spor öncesi ya da sonrasında uyumadan önce içilir. Toz formda olan içeceğin su ya da sütle karıştırılması gerekir. İhtiyaçlara göre belirlenecek olan toz miktarıyla orantılı şekilde sıvıyla karıştırılmalıdır. Bu seçenek; kas ve iskelet sisteminin ihtiyaç duyduğu enerjinin depolanmasını sağlayabilir. Zinde ve sağlıklı bir gün geçirmek isteyenler tarafından tercih edilir. Büyüme hormonunu aktif bir şekilde çalıştırabilir. Vücut geliştirme sporlarıyla ilgilenenler tarafından antrenman öncesinde ya da sonrasında olmak üzere günün farklı zamanlarında tüketilir. Gainer ile keyifli bir tüketim deneyimi yaşayabilirsiniz.

Gainer Ne İşe Yarar?

Günlük olarak alınması gereken besin ögelerini içerisinde bulunduran Gainer, birçok farklı ihtiyaca yönelik olarak hazırlanır. Sıklıkla sorulan gainer ne işe yarar sorusunun cevabı da ihtiyaçlara göre farklılık gösterir. Kilo alma problemi yaşayanlar tarafından tercih edilen takviye gıdaları, vücudun ideal kiloya kavuşmasına yardımcı olabilir. Takviye gıdanın düzenli spor rutiniyle desteklenmesi gerekir. Besin; vitamin, mineral, kreatin ve kafein bakımından zengindir. Başlangıç, ileri ve orta seviye yoğunluğa sahip aktiviteler için farklı miktarlarda tüketilmesi gerekir.

Gainer Ne Zaman Kullanılır?

Vücudun ulaşması istenen noktaya bağlı olarak Gainer kullanım zamanları değişkenlik gösterir. Kilo almak isteyenlerin iki öğün arasında ya da antrenman sonrasında kullanması tavsiye edilir. Porsiyonlar, günlük aktivite yoğunluğuna bağlı olarak ayarlanır. Kilo alma hedefine ulaştıktan sonra, yavaş yavaş takviye gıda alımının bırakılması gerekir. Vücut geliştirme sporlarıyla ilgilenen ve kas kütlesini artırmak isteyenler antrenman yapmadan 30 dakika önce takviye gıda alabilir. Antrenman yoğunluğuna bağlı olarak porsiyonlar orantılı bir şekilde ayarlanmalıdır. Günlük enerji ihtiyacını karşılamak için takviye almak isteyenler, öğün aralarında porsiyonlarını tüketebilir. Zengin karbonhidrat oranına sahip olan seçenekleri uygun zamanlarda tüketerek ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi depolayabilirsiniz.