İlgili Kategoriler
Fiyat
İç Yatak Ölçüsü
Renk
Materyal
Kullanım Tipi
Genişlik
Taşıma Kapasitesi
Fonksiyon
Sallanma Fonksiyonu
Derinlik
Yükseklik
Fiyat Geçmişi
Tema / Stil
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Beşik

" araması için 3876 sonuç listeleniyor

Ergonomik Tasarımlı Beşik Modelleri

Anne ve babalar, daha bebekleri bu dünyaya gözlerini açmadan onun için pek çok hazırlık yaparlar. Bu hazırlıkların başında ise minik yavrunuza huzurlu ve sıcacık bir uyku deneyimi yaşatacak beşikler gelir. Bebeğiniz sizinle birlikte eve ilk adımını attığında, yumuşacık yatağında uyumak isteyecektir. Hatta gününün büyük bir kısmını uyuyarak geçirecek olan bebeğinizin en çok kullanacağı şey bebek beşiğidir. Dolayısıyla, evinizin küçük bireyine yeni bir oda dekore ederken, onun için en doğru seçimi yapmanız oldukça önemlidir.

Bu noktada, Trendyol’un geniş ürün gamında yerini alan bebek beşiği çeşitleri, birbirinden farklı model ile karşınıza çıkar. Düşlediğiniz bebek odası dekorasyonu için zengin bir renk seçeneği, onlarca farklı materyal alternatifi ve ihtiyacınıza uygun beşik boyutları bulunur. Böylelikle sizler, kucağınıza almak için sabırsızlandığınız bebeğiniz için kusursuz bir yaşam alanı yaratma imkanına sahip olursunuz. Ayrıca, portatif beşiklerden karyola beşiklere, yer beşiklerden yuvarlak beşiklere kadar binlerce seçenek Trendyol kalitesi ve ayrıcalığı tek bir çatı altında bir araya gelir. Bebek beşikleri arasında, bebeğinizin sevimliliğine eşlik edecek, dekoratif olarak konsepte uyum sağlayacak ve aynı zamanda da ona konforlu bir uyku deneyimi yaşatacak modeller söz konusudur.

Beşik Modelleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Beşik Modelleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Beşikler, bebeklerin güven içinde ve huzurlu uyuması için tasarlanır. Bu noktada kategoride, pek çok farklı işleve sahip olan beşik modelleri kendisine yer bulur. Son dönemlerde anne ve babaların sık sık tercih ettiği modellerden biri olan park beşik, sunduğu fonksiyonları ile harika bir parça olarak karşınıza çıkar. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz park yatak, hafif yapısı ile dikkat çeker. Portatif beşik özelliği sayesinde beşiği, siz uyurken yatak odasına konumlandırabilir, gündüzleri oturma odanıza yerleştirebilir veya çocuğunuzun odasına koyabilirsiniz. Bundan dolayı park beşikler, yeni doğan bebeğinizin sürekli yanında olmanız ve ihtiyaçlarını karşıyabilmeniz için oldukça mantıklı bir seçim olabilir. Park beşik modelleri, aynı zamanda bebeğiniz için muhteşem bir oyun alanına dönüşebilir. Çocuğunuzun beşik içine rahatlıkla girip çıkabilmesi için küçük bir bölüm bulunur. Minik yavrunuz bu bölümden dilediği zaman beşik içerisine girebilir ve oyuncakları ile oyun oynayabilir. Bu noktada, dünyaya yeni gelmiş bebeğinizin ilk birkaç ay sizinle birlikte uyuyabilmesi için anne yanı beşik modellerini de inceleyebilirsiniz.

Park yatakların yanı sıra, ebeveynlerin oldukça beğendiği beşik modellerinin bir diğeri de sallanan beşiklerdir. Bebekleri rahatlatarak uyutma noktasında oldukça başarılı olan söz konusu beşikler, minik yavrunuzu kucağınızda uzun süre sallamamanız için özel olarak üretilir. Küçük hareketler ile sallayabileceğiniz beşik, bebeğinizi uyutmanız konusunda en büyük yardımcınız olur. Ayrıca, dilerseniz kategoride kendi kendine sallanan beşik modelleri de mevcuttur. Gün içerisinde siz başka işlerle meşgulken ya da gece uykusundayken, bebeğinizi uyutmak için bu otomatik sallanan beşiklerin ergonomik tasarımından yararlanabilirsiniz.

Bu noktada, hem taşınabilir beşik özelliğine hem de sallanabilir fonksiyona sahip çocuk beşik modelleri, koleksiyonda farklı çeşitler ile sıralanır. Sepet beşik ve çingene beşiği olarak da adlandırılan hamak beşikler bu noktada çift işleve sahip olan modellerden yalnızca ikisidir. Oldukça hafif tasarımlı olan söz konusu beşikleri, istediğiniz zaman sallayarak bebeğinize keyifli bir uyku deneyimi yaşatabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara ve beğenilere seslenen kategoride, binlerce çeşit arasında, özellikle son dönemlerde gözleri üzerine çeviren montessori beşikler de yer alır. Montessori eğitimden ilham alan söz konusu beşikler, diğer pek çok beşiğe oranla daha geniş ve alçak yapıdadır. Bu beşikler, çocukların gelişimleri için özel olarak tasarlanır ve üretilir. Çocuk odası dekorasyonu için bir hayli iyi bir seçenek olan montessori beşiğin yanı sıra, oda içerisinde sabit kalan mobilya beşikler ve karyola beşikler katalogda sizleri bekler. Çocuk odasının olmazsa olmazlarından biri olan karyola beşikler, farklı yaş gruplarına hitap eder. Dilerseniz, bebeğinize konforlu ve işlevsel bir yatak odası yapmak için bebek odası takımları alternatifleriniz arasında yer alabilir.

Anne ve Bebeğini Rahat Ettirecek Beşik Fonksiyonları Nasıldır?

Anne ve Bebeğini Rahat Ettirecek Beşik Fonksiyonları Nasıldır?

Bebek beşikleri, her ne minik çocuklara güvenli ve konforlu bir uyku deneyimi sunmak için tasarlanıyor olsa da, beşiklerin yapısı anneler için de oldukça önemlidir. Bu noktada, Trendyol ürün yelpazesinde sunulan bazı modeller, birbirinden farklı fonksiyonları ile hem annelere hem de bebeklere çok daha üst seviyede bir kullanışlılık sunar. Beşiğin rahatlığı, tamamen annenin bir bebek beşiğinden ne beklediğine ya da söz konusu beşiğe hangi alanda ihtiyaç duyduğuna göre değişir. Eğer sizler, yeni doğan bebeğinizin neredeyse her dakika yanında olmak istiyor, geceleri dahi sizinle uyumasını istiyorsanız taşınabilir beşikler doğru bir tercih olabilir. Trendyol beşik kategorisinde, bu özelliğe sahip birçok beşik modeli bulunur. Bu noktada hem oldukça geniş içi hem hafif yapısı ile bez beşikler bu beklentinizi karşılar. Bez beşiklerin yanı sıra, küçük beşikler sizler için akıllıca bir seçim olabilir. Dilediğiniz zaman ev içerisinde, istediğiniz yere konumlandırabileceğiniz ana dizi beşik, diğer adıyla yer beşiği seçenekleriniz arasında yer alabilir.

Gün içerisinde sizler, ev işleri ya da daha pek çok farklı işle ilgilenirken bebeğinizin beşiğinde huzurla uyumasını isteyebilirsiniz. Bu noktada elektrikli beşikler, bebeğinizin uyutmak için harika bir model olarak kategoride karşınıza çıkar. Siz yemek yaparken ya da işinizle ilgilenirken söz konusu beşikte, bebeğinizin mışıl mışıl uyuduğuna şahit olabilirsiniz. Elektrikli beşiklerin yanı sıra, dilediğiniz zamanda anne yanı beşiği olabilen asansörlü beşikler, anne ve bebeği rahat ettirecek fonksiyonlara sahiptir. Bebek odasında anne ve bebek konforu için emzirme koltuğu seçeneğini de beşik ile birlikte değerlendirebilirsiniz.

Kullanım Türlerine Göre Beşikler Nelerdir?

Kullanım Türlerine Göre Beşikler Nelerdir?

Bebek beşiklerinin her biri, farklı ihtiyaçlara hitap eder. Beşikler; sepet, hamak, tahterevalli, sallanan, park, karyola gibi onlarca farklı çeşitten oluşur. Kullanım türleri bakımından birbirinden ayrılan beşikler, hem anneye hem de bebeğe rahatlık sunmak için tasarlanır. Bu noktada tahterevalli beşik modeli, bebeğinize hem güvenli bir uyku deneyimi yaşatmak hem de sizlere ergonomik bir kullanım sunmak için öne çıkar. Söz konusu beşiklerin korumalıkları istenilen zamanda asansörlü sistemi ile pratik bir şekilde aşağı inip çıkabilir. Böylelikle, bebeğiniz uyurken korumalığı yukarıya çıkarabilir ya da bebeğinizi kucağınıza almak için korkuluğu indirerek daha rahat hareket edebilirsiniz. Bu ürünü, Trendyol’dan asansörlü beşik olarak da bulmanız mümkündür.

Tahterevalli beşik çeşidinin yanı sıra, esnek kullanımı ile ebeveynleri kendisi hayran bırakan park beşikler, pek çok yönden sizlere ayrıcalık tanır. Hem sallanabilir hem katlanabilir hem de taşınabilir fonksiyonları ile bebeğiniz için tercih edebileceğiniz modellerden biridir. Park beşikler, aynı zamanda minik yavrunuz için harika bir oyun alanı yaratır. Ayrıca, çocuk odası dekorasyonunun vazgeçilmezi olan karyola beşikler, bebeğinizin çocukluk döneminde de kullanabileceği bir seçenek olarak kategoride beğeninize sunulur. Karyola beşikler de kullanım türüne göre farklı çeşitlere ayrılır. Ancak genel anlamda söz konusu beşiklerin, oda içerisinde sabit kaldığı söylenebilir. Dilerseniz, bu modeller arasından çekmeceli beşik seçebilir ve bebek odasında fazladan bir saklama alanı oluşturabilirsiniz. Trendyol üzerinden, bebeğiniz için dolap, komodin ve daha pek çok mobilyayı satın alabilir, evinizin küçük bireyi için gerek duyduğunuz her ürünü ekonomik fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Anneler Tarafından Tercih Edilen Beşikler Hangi Materyallerden Yapılmaktadır?

Anneler Tarafından Tercih Edilen Beşikler Hangi Materyallerden Yapılmaktadır?

Anneler, bebekleri için her şeyin iyisini ve güzelini ister. Bundan dolayı, dünyaya gelecek olan minik meleğine güzel bir oda oluşturmak için hem sevimli hem kaliteli hem de sağlıklı tercihler yapmak için çabalarlar. Bu noktada, bebek beşiği alırken materyallerini göz önünde bulundurmak her açıdan önemlidir. Kategoride, ahşap, tahta, demir, hasır, bambu gibi birbirinden farklı malzemelerden üretilen bebek beşikleri bulunur. Özellikle son dönemlerde sunduğu kullanım kolaylığı ve hoş görüntüsü ile bambu ve ahşap beşikler, bebek odalarında sık sık yer alan modellerden biridir. Doğal ahşaptan üretilen söz konusu beşikler, bebeklerin sağlığını riske atacak kimyasalları içerisinde barındırmaz. Aynı zamanda dayanıklı ve güvenli bir tercih olur. Ahşap beşiklerin yanı sıra, çok epey zamandır çekiciliğini koruyan demir beşikler, kategoride karşınıza çıkan modellerdendir. Sağlam yapısı ile annelerin seçimleri arasında yer alan bu beşikler, oldukça uzun ömürlüdür. Yine son birkaç yılda, annelerin sıklıkla satın aldığı modellerden biri olan hasır beşikler, hafif yapısı ve minimal görünümü ile bebek odaları için idealdir.

Beşik Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Beşik Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Bebeklerin gelişimlerini iyi bir şekilde tamamlayabilmesinde, kaliteli bir uyku düzeninin oldukça büyük bir payı vardır. Ayrıca, uykusunu alamayan bebeklerin gün içerisinde çok daha huzursuz ve keyifsiz olduğu gözlemlenir. Bundan dolayı, bebeğinize beşik alırken onu güvende ve konforlu hissettirecek seçimi yapmanız mühimdir. Ancak, bunu belirlerken bazı ufak detayları göz önünde bulundurmanız gerekir. Bebeğiniz için beşik seçimi yaparken, ilk olarak beşiği hangi dönemde kullanacağına karar vermelisiniz. Eğer, bu dünyaya gözlerini henüz açmış bir bebeğiniz için bir tercih yapacaksanız, boyut olarak küçük beşikler sizler için daha uygun olur. Bu noktada, sepet veya hasır beşikleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda, yine bebeğinizin ilk ayları için tekerlekli beşikler oldukça mantıklı bir seçim olur. Ev içerisinde yatak odanıza veya salonunuza kolayca taşıyabileceğiniz söz konusu beşik, bebeğinizin yanından hiç ayrılmamanıza olanak tanır.

Beşik alırken dikkat etmeniz gereken diğer bir önemli detay ise beşiğin sunmuş olduğu işlevsel özelliklerdir. Satın alacağınız beşiğin özellik bakımından donanımlı olması, kullanım rahatlığı elde etmeniz açısından değerlidir. Dolayısıyla, bebek beşiği seçimi yaparken sallanabilir özellikte olup olmadığına, yatak seviyesinin ayarlanabilirliğine, korumalığının asansörlü bir sistemle çalışıp çalışmadığına bakabilirsiniz. Tüm bu detaylar, beşikten memnun kalmanız için sahip olması gerekenlerdendir. Örneğin katlanabilir beşikler, uzun bir tatile çıkarken ya da aile büyüklerini ziyarete giderken muhteşem bir fayda sağlar. Katlanarak küçük hale gelen beşikler, arabanızın bagajında oldukça az yer kaplar.

Ayrıca, yalnızca teknik özellikleri bakımından değil, materyal bakımından da doğru tercihi yapmak önemlidir. Satın alacağınız beşiğin, uzun süreli bir kullanım sunması, dayanıklılığı ile güven sağlaması ve tabii ki sağlıklı olması bu noktada dikkat etmeniz gereken unsurlar arasında yer alır. Kategoride, birçok farklı materyalden üretilen beşikler bulunur. Dilerseniz, doğal bir seçim yapmak için ahşap ya da tahta beşikler tercih edebilirsiniz.

Bebeğiniz için bir beşik seçimi yapmadan önce göz ardı etmemeniz gereken detaylar arasında tasarım yer alır. Bebek odası dekorasyonu yaparken, minik yavrunuzun sevimliliğini ve tatlılığını odaya yansıtabilirsiniz. Daha aydınlık ve ferah bir oda bebek odası için yerinde bir seçim olabilir. Bu noktada, beyaz beşik tercih edebilir ve yine açık renkte komodin ve şifonyerler ile söz konusu odayı, bebeğiniz için ideal bir ortama dönüştürebilirsiniz. Bebek odasında daha sıcak bir atmosfer oluşturmak için bambu beşik ve ahşap tonlarında mobilyalar tercih etmeniz de mümkündür.

Ayrıca, odayı kız ve erkek bebeklere uygun olacak şekilde dekore edebilirsiniz. Kategoride, erkek ve kız bebek beşikleri bulunur. Eğer, bebeğiniz odasını kardeşi ile paylaşacaksa beşik seçimi yaparken her ikisine de hitap eden bir model ile yapabilirsiniz. Beşiğin alt bölümünden çıkan ikinci bir yatağa sahip olan büyüyen beşikler, sizler için nokta atışı bir çözüm olabilir.

Küçük meleğinizin rahatça uyuması için bebek beşik uyku setlerini tercih edebilirsiniz. Bebeğinize konforlu bir uyku deneyimi sunacak beşik setleri, aynı zamanda odaya da uyum sağlayan niteliklere sahiptir. Dilerseniz, boş beşik veya rattan beşik satın alarak, söz konusu setleri beşiklere koyabilirsiniz. Kategoride ayrıca, sepet beşik uyku seti modelleri bulunur.

Kaliteli Beşiklerin Fiyatları Nasıldır?

Kaliteli Beşiklerin Fiyatları Nasıldır?

Trendyol, bebek odası için ihtiyacınız olan tüm ürünleri sizler için bir araya getirir. Bu noktada, her biri üst düzey kaliteye sahip olan bebek beşikleri, birbirinden farklı fonksiyonları, özellikleri ve tasarımları ile kategoride beğeninize sunulur. Bebeğinizin sağlığını olumsuz yönde etkilemeyecek, güvenli kullanım sunacak, ayrıca ergonomik tasarımı ile geniş kitlelere hitap edecek beşikler, anne ve babaları mutlu edecek fiyatlara sahiptir. Her bütçeye uyum sağlayan bebek beşik fiyatları, geniş bir aralığa sahiptir. Bundan dolayı, beşik için ayırdığınız miktara göre kaliteli bir seçim yapmanız mümkündür. Kategoride sıralanan beşiklerin fiyatları; özelliklerine, materyaline ve satıcısına göre değişkenlik gösterir. Binlerce farklı beşikten oluşan koleksiyon içerisinden, hem zevklerinize hem de bütçenize uygun bir seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Trendyol, avantajlı kampanyalara ve indirimlere sahip beşik fiyatları ile sizlere keyifli bir alışveriş deneyimi vadeder. Bebeğinizin odası için hayalini kurduğunuz beşiği, trendyol.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz. Trendyol’dan beşik fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilginin sahibi olabilirsiniz. İhtiyacınıza ve beğenilerinize hitap eden beşiği tek tık ile sipariş vermek ve miniğinizin odasına eşsiz bir görünüm kazandırmak için Trendyol, sizleri bekliyor. Kullanıcı dostu site tasarımı ile sizleri memnun etmeyi amaçlayan trendyol.com, kart bilgilerinizi koruyan sertifika ile de sizlere güvenli bir satın alma süreci tanır. Uygun fiyat avantajı sayesinde verdiğiniz bebek beşiği siparişinizi, kargo takibi üzerinden anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, satın aldığınız üründen memnun kalmadığınız takdirde ya da ürün hasarlı çıktığında kolay iade ve değişim hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür. Türkiye’nin alışveriş sitesi olan Trendyol, %100 müşteri memnuniyeti sağlar.

Beşik Takımında Neler Bulunur?

Beşik takımlarında genel olarak bebek için beşik kurmak ve kullanmak üzere gerekli görülen bir dizi öğe bulunur. Tercih edeceğiniz beşik türüne bağlı olarak beşik takımı içeriklerinde değişiklikler görülmesi de mümkündür. Bu bağlamda beşik takımında beşik çerçevesi ve kurulum için ihtiyaç duyulan donanımlar yer alır. Aynı zamanda bebeklerin konforunu oluşturacak türden rahat ve destekleyici bir yatak takımı bulunur. Bununla birlikte beşik çarşafı, tampon pedleri, beşik eteği ve beşiğin üstüne takılabilen askılı oyuncaklar da söz konusu takımlarında yer alan öğelerdendir. Bazı beşik takımlarında gölgelik ve saklama çekmeceleri de mevcuttur. Aynı zamanda bebek büyüdükçe beşiğin yatağa dönüştürülmesini sağlayan özel aparatların yer verildiği tasarımlar da vardır. Bebeğiniz için uygun olduğunu düşündüğünüz niteliklerde bir beşik takımı alabilirsiniz.

Beşik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Beşik alırken bebeğiniz için güvenli ve uygun bir kullanımın sağlanmasına dikkat edilmesi gerekir. Bu noktada önem arz eden pek çok önemli faktör vardır. Beşik seçerken güvenlik, son derece önemli görülen kriterlerden biridir. Çıtalar arasındaki boşluk, stabilite ve toksik olmayan yüzeylerin kullanımı gibi gereksinimlerini içeren beşikler; güvenilir niteliktedir. Güvenlik standartlarını karşılayan beşiklerde ayarlanabilir yatak yükseklikleri gibi özelliklerin de göz önünde bulundurulması önemlidir. Bununla birlikte beşiğin boyutu, bebeğinizin büyüklüğü ve büyümesi için de uygun bir alan oluşturacak türden olmalıdır. Aynı zamanda beşiklerin yapı malzemelerinin neler olduğuna ve hangi yapılardan oluştuğuna da dikkat edebilirsiniz.

Beşik Kaç Yaşına Kadar Kullanılır?

Bir beşik ortalama 2 ya da 3 yaşına kadar kullanım sağlar. Ancak beşiğin kaç yaşına kadar kullanılabileceği çocuğun büyüklüğü, gelişimi ve beşiğin tasarımı dahil olmak üzere çeşitli faktörler kapsamında farklılık gösterebilir. Genel olarak beşikler, çocukların kendi başlarına çıkabilene kadar kullanılmak üzere tasarlanır. Bununla birlikte bazı beşikler, çocuk büyüdükçe bebek yataklarına ve hatta tam boy yataklara dönüştürülerek daha uzun süre kullanılmak üzere bir tasarıma sahiptir. Bu kapsamda dönüştürülebilir beşikler 2 ya da 3 yaşından sonra birkaç yıl daha kullanılabilir özelliktedir. Bebeğiniz beşiğinden kendi başına ya da herhangi bir yardıma ihtiyaç duymadan çıkmaya başlayana kadar çocuğunuz için uygun ebatlardaki tasarımları kullanmaya devam edebilirsiniz.