Cinsiyet
Fiyat
Renk
Sesli Görüşme
Kasa Çapı
Adımsayar
GPS
Suya/Toza Dayanıklılık
Nabız Sensörü
Kordon Renk
İşletim Tipi
Garanti Tipi
Garanti Süresi
Titreşim
Kasa Renk
Uyku Takibi
Ekran Boyut Aralığı
Batarya Kapasitesi Aralığı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Giyilebilir Teknoloji

" araması için 48721 sonuç listeleniyor

Giyilebilir Teknoloji Modelleri ile Çağı Yakala

Son zamanlarda adı çokça duyulan giyilebilir teknoloji ürünleri, birçok kişinin günlük hayatını kolaylaştırır. Hızlandıran teknolojileri kullanmanızı sağlayan bu ürünler, işinizde verimliliği artıran moda ve teknoloji sentezi ürünleridir. Bu nedenle günlük hayatta aksesuar olarak giyimin ayrılmaz bir parçası olarak giyilebilir teknoloji ürünlerine sıkça rastlanılır. Bu ürünler ile günlük hayatın aktif ve hızlı halini yakalayabilir, mobil teknolojiler sayesinde hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Modadan giyime teknoloji, teknik giyim ve moda elektroniği temaları altında incelenebilecek bu ürünler günlük hayatın birçok alanında işinizi kolaylaştırır. Örneğin giyilebilir teknoloji bileklik sayesinde cep telefonunuzdaki bildirimleri anında fark edebilirsiniz. Ayrıca akıllı saat ile günlük takviminizi ve yapılacaklar listenizi kolunuzdaki ekrandan takip edebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte takabileceğiniz bir akıllı saat ile onların teknolojiyi öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Bunun gibi günlük aktivitelerin yanı sıra performans değerlerinizi sürekli olarak kaydedebilir ve giyilebilir teknoloji akıllı saat sayesinde en zorlu koşullarda bile spor ve antrenman ile iletişim halinde kalabilirsiniz. Çünkü teknoloji hızla ilerlemekte ve etkisi her yerde artmaktadır.

Giyilebilir Teknoloji Ürünleri

Giyilebilir Teknoloji Ürünleri

Teknoloji sektörünün çok hızlı geliştiği sektörlerden biri olan giyilebilir teknolojiye aşina olmak isteyenler ve ne olduğunu merak edenler ise giyilebilir teknoloji hakkında bilgi almak ister. Giyilebilir teknoloji cihazları ile internet arasında doğrusal bir ilişki vardır ve bu cihazlar internete bağlanıp veri aktarabilmektedir. Bu cihazlar ise, akıllı saat ve bileziklerin yanı sıra takip cihazlarından sanal ve artırılmış gerçeklik gözlük ve kulaklıklarına kadar birçok cihazda karşınıza çıkar. Bu teknolojiye sahip cihazlar, kullanım sırasında vücut hareketlerini takip etmelerini sağlayan akıllı sensörlere sahiptir. Bu cihazlar, akıllı telefonlar ile senkronize etmek için Bluetooth, WiFi ve mobil internet bağlantısı kullanır. Bir cihazın giyilebilir teknoloji adı altında bulunabilmesi için bu fonksiyonlara sahip olması gerekir. Ayrıca bilgileri cihazdan akıllı telefona aktarması da gereken bir diğer işlevidir. Kullanıcının her zaman ve her yerde yanında olan ve yaşam kalitelerini artırmaya yardımcı olan giyilebilir teknolojiye sahip cihazlar, sağlıklarının izlenmesi konusunda bilgi vermekte, güvenlik, iş, sağlık gibi çok çeşitli alanlarda geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Kullanım tarzı açısından kol saati veya akıllı bileklik olarak kullanılabildiği gibi aksesuar olarak da kullanılabilir. Bunun yanında giyilebilir teknoloji gözlük ve kulaklık olarak da karşınıza çıkabilir.

Giyilebilir Teknoloji Ürünleri ve Çeşitleri

Giyilebilir Teknoloji Ürünleri ve Çeşitleri

İletişim sektöründeki teknolojik gelişmelerle birlikte giyilebilir teknoloji kullanım alanları artmıştır. Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında bluetooth kulaklık, gözlük, akıllı saat gibi cihazlar mevcuttur. Bunlar en yaygın olanlarıdır. Akıllı saatler, normal ve popüler saatler gibi kola takılabilen, genellikle dijital bir ekrana sahip olan ve kapsadığı yazılımlar sayesinde mikrobilgisayar gibi işlev görmelerini sağlayan cihazlardır. Günümüzde birçok markanın farklı tasarımlara sahip akıllı saatleri bulunmaktadır. Bu geniş ürün yelpazesine baktığınızda hemen herkesin ihtiyacını karşılayacak teknolojiye ulaşabilirsiniz. Cep telefonları ile entegre olabilen akıllı saatler başta olmak üzere giyilebilir teknoloji özellikleri, telefon bildirimlerini takip etme ve arama yapma özelliğine sahiptir. Hoparlör yapısı sayesinde ise bazı akıllı saatler kulaklık gerektirmez. Akıllı saatler spor antrenmanları sırasında da kullanıcılara büyük kolaylık sağlayabilir. Size kaç kalori yaktığınızı ve ne kadar süre egzersiz yaptığınızı gösterirler. Bu saatler aynı zamanda kullanıcının uyku kalitesini izlemesini sağlar. Kullanıcı, her bir uyku türüne ne kadar zaman harcadığını takip edebilir. Uyku saatlerini kontrol edebilir ve ihtiyaç duydukları iyileştirmeleri sağlayabilirsiniz. Cep telefonundaki çeşitli uygulamaların yönetimi akıllı saatler aracılığıyla yapılabilmektedir. Ayrıca giyilebilir teknoloji cihazları arasında evcil hayvan takibini kolaylaştıran cihazlar da bulunur. Evcil hayvanınıza takacağınız bu cihaz sayesinde ise, nerede olursanız olun evcil hayvanınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra giyilebilir teknoloji markaları tarafından üretilen ayakkabı ürünleri, ayakkabının içine yerleştirilmiş sensörler ve bu sensörlerin topladığı veriler sayesinde aktivite ve egzersiz hakkında daha doğru veriler sağlayabilir. Bilekliklere kıyasla aktivite merkezi olarak görülebilecek ayak seviyesinde veri toplayan akıllı ayakkabılar, sağlığın doğru izlenmesi ve değerlendirilmesi için önemli verileri mobil uygulamalar üzerinden toplar. Bu sayede sizler de anlık olarak takip edebilir ve değerlendirebilirsiniz. Tüm bilgiler, önerilen alıştırmalarla birlikte ayrıntılı bir rapora dahil edilmiştir. Ayrıca, önemli ayak sağlığı verilerini yakalayan akıllıca tasarlanmış akıllı ayakkabılar, yürürken veya koşarken olası sağlık risklerini proaktif olarak analiz etmenize yardımcı olur. Tüm bu açılardan giyilebilir teknoloji avantajları oldukça fazladır. Markaların teknolojik özellikleri ve işlevleri fiyatlara göre değişiklik göstermektedir. Aradığınız özelliklere sahip ve ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı veren giyilebilir teknoloji cihazları arasından ise istediğiniz ürünü uygun fiyata bulabilirsiniz. Bu sayede egzersiz sırasında efor takibi, kalori ölçümü, nabız hesaplama gibi birçok fonksiyona sahip akıllı teknolojileri kullanarak yaşam standardınızı yükseltebilirsiniz.

Giyilebilir Teknoloji Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Giyilebilir Teknoloji Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Giyilebilir teknoloji yararları sayesinde pek çok kişi artık daha kaliteli bir yaşam sürmektedir. Giyilebilir teknoloji cihazları, mevcut elektronik cihazlarla entegrasyonu kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu açıdan gün geçtikçe gelişen bu teknolojilerin günlük hayata daha fazla entegre olması bekleniyor. Kullanımı kolay olan bu cihazlar aynı zamanda kullanım kolaylığı ile de öne çıkmaktadır. Giyilebilir teknoloji cihazları satın alırken ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeniz önemlidir. Spor yapanlar için akıllı saatlerin işlevleri önemli hale gelir. Sadece haberleşmeyi gerçekleştiren cihazlar arasında pedometre, nabız monitörü ve egzersiz takibi gibi fonksiyonlara sahip araçlar tercih edilebilir. Birçok farklı bütçeye uygun cihazlar bulmak mümkündür. Bütçenize göre bunlardan birini seçebilirsiniz. Markalar, ürün desteği ve garantinin yerine getirilmesi açısından farklılık gösterebilir. İyi bir hizmet ağına sahip markalar, olumsuz durumlarda müdahale ve hız açısından daha iyi hizmet sunabilmektedir. Giyilebilir teknoloji kulaklık ve birçok cihazı içinde barındırır. Bu yüzden giyilebilir teknoloji cihazları satın alırken diğer teknolojik cihazlarla uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca bu cihazların, diğer cihazlar ile aynı marka olmaları önemlidir. Giyilebilir teknoloji denilince ilk akla gelen ve popülerliğini koruyan akıllı saatler, piyasada birçok marka ve fonksiyonda bulunur. Ancak giyilebilir teknoloji cihazları sadece bu akıllı saatlerden ibaret değildir. Bu açıdan giyilebilir teknoloji kıyafet alanında da kendini gösterir. Sağlık sektöründe nabız, tansiyon, şeker gibi değerler hakkında veri toplayabilen ve kullanıcı ile paylaşabilen akıllı giysiler, pek çok durumu kolaylıkla takip edebilmektedir. Ayrıca giyilebilir teknoloji cihazları pazarlama ve hizmet sektöründe de sıklıkla tercih edilmektedir. Bazı cihazların GPS fonksiyonu ile egzersiz yaparken konumunuzu paylaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra zarif takılar, bileklikler ve gözlükler de bu kategoriye girer. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte insanlar giderek daha fazla IoT cihazlarını tercih etmektedir. Bu yüzden teknoloji markaları ihtiyaçlarını karşılayan yeni teknoloji cihazları geliştirir. Bu nedenle giyilebilir teknoloji markaları oldukça fazladır. Genel olarak en ünlü telefon markaları giyilebilir teknolojiye sahip akıllı saat markaları arasında yer alır. Bu ürünlere Trendyol’da çok kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sayede giyilebilir teknoloji kategorisi altında bulunan bütün cihazlara erişebilir, kullanıcı yorum ve değerlendirmelerini inceleyebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir cihaz satın alabilirsiniz. Böylelikle gelişen teknolojiyi daha yakından takip ederek hayat standartlarınızı yükseltebilirsiniz.

Giyilebilir Teknoloji Nedir?

Giyilebilir teknoloji ürünleri günümüzde her daim artarak hayatımızın içinde daha fazla yer almaya başladı. Giyilebilir teknoloji ürünleri arasından akıllı saatler başta olmak üzere akıllı gözlükler, giyim eşyaları, sensörlerde yer almaktadır. Vücut hareketlerini izleyen teknoloji sayesinde akıllı sensörler sayesinde istenen verilerin de elde edilmesi mümkün olmaktadır. Bildirimlerin alınması, kalp ritminin belirlenmesi, adımların ölçülmesi gibi birçok detayın öğrenilebildiği giyilebilir teknolojik ürünler günümüzde değişen seçenekler ile üretilmekte olup aynı zamanda farklı model seçenekleri ile de satışa sunulmaktadır. Giyilebilir teknolojik ürünlerin gitgide artması ile beraber aynı zamanda satış hacmi de artış göstermektedir. Teknolojik ürünlerde yaşanan artış ise ürün kullanımı ile elde edilen avantajlar ile örtüşmektedir. Kişilerin sağlık durumları ya da yapılan spor aktiviteleri ile ilgili de bilgileri sunan giyilebilir teknolojik ürünleri satın alarak kullanım avantajından yararlanabilirsiniz.

Giyilebilir Teknolojik Ürünler Nelerdir?

Giyilebilir teknolojik ürünler teknolojideki gelişmeler ile beraber değişen çeşitler ile üretilmeye devam ediyor. Giyilebilir teknolojik ürünler arasından seçim yaparak kullanım avantajlarına da sahip olabilirsiniz. Giyilebilir teknolojik ürün seçimleri arasında yer alan akıllı saatler hemen hemen herkesin kullandığı ürünler içinde yer almaktadır. Farklı tasarım özellikleri ile satışa sunulmaktadır. Akıllı saatler kişilerin cep telefonuna ulaşmasını sağlarken aynı zamanda sağlık durumları ile ilgili de bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır. Giyilebilir teknolojik ürünler arasında yer alan seçimlerde akıllı saatlerin yanı sıra akıllı gözlükler vücut sensörleri gibi birçok ürün seçimlerinden yararlanılırken aynı zamanda farklı birçok giyilebilir giyim eşyalarından yararlanılabilmektedir. Bildirimin de alınmasına destek sunan giyilebilir teknolojik ürünler aynı zamanda dijitalleşmenin devam ettiği dünyamızda daha çok satılmaktadır. Ürün seçenekleri arasında yer alan avantajlarından da yararlanılmaktadır.

Giyilebilir Teknoloji Nerede Kullanılır?

Giyilebilir teknoloji ürünleri hayatı kolaylaştıran seçimlerinin yanı sıra kolay ve kısa sürede kullanım avantajlarına sahip olunan seçimlerdir. Giyilebilir teknolojik ürünler hemen hemen her yerde kullanılabilen ürünlerdir. Giyilebilir teknolojik ürünler kişisel olarak kullanımdan yararlanılan ürün olmak ile beraber sağlık alanında konum takibinin gerçekleştirilmesinde erktnlik izlemede ve spor aktiviteleri sonrasındaki performansın belirlenmesinde etkilidir. Giyilebilir teknolojik ürünler arasında yer alan akıllı saatlerin yanı sıra akıllı gözlükler de kullanımda avantaj sağlamaktadır. Sağlık konusunda düzenli olarak ölçümlerin yapılmasını sağlayarak bildirimlerin de alınmasına yardımcı olmaktadır. Giyilebilir teknolojik ürünler aynı zamanda kullanım ile avantaj elde edilirken ideal görsellere sahip olması ile beraber de aksesuar seçimleri olarak da son derece etkili bir sonuçtur. Kişisel kullanımların yanı sıra sağlık alanında da kullanılması ile bilinen giyilebilir teknolojik ürünler arasından seçimlerinizi yaparak kaliteden yararlanmanın ayrıcalığını elde edebilirsiniz. Birbirinden teknolojik giyilebilir ürünler Trendyol'da sizleri bekliyor.