İlgili Kategoriler
Fiyat
Koku Türü
Hacim
Tip
Cinsiyet
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Erkek Parfüm

" araması için 26575 sonuç listeleniyor

Etkileyici Bir Koku İçin Erkek Parfüm Çeşitleri Trendyol'da!

Koku, kişinin kimliğidir. Dışarıda gezerken, yürürken, konuşurken, çalışırken ve diğer tüm hallerde kokunuz da vücudunuz kadar ön plana çıkar. İyi bir kokuya sahip olmak çevrenizdeki herkesi etkiler. Sizi düşünen insanların aklına hemen kokunuz da gelir. İz bırakan bir esansa sahip olmak için erkek parfüm seçeneklerine bakmak şart. Seçtiğiniz orijinal erkek parfüm, bir yandan da koku zevkinizi gösteren bir unsurdur. Yeni insanlarla tanıştığınızda ya da bir ortama girdiğinizde hemen fark edilmek istiyorsanız seçtiğiniz ürün çok önemli bir etkendir. Bu ürünün çeşidi ve kokusu vardır. Şekerli, baharatlı, çikolata kokulu erkek parfüm modelleri sıklıkla müşteriler tarafından tercih edilir ve satın alınır. Hangi esans zevkinize hitap ediyorsa erkek parfüm markaları içerisinden seçerek satın alabilirsiniz. Erkekler için parfüm çeşitleri çok geniş olduğundan, dilediğiniz esanstan ve markadan beğendiğiniz ürünü yakalamanız çok kolay. Tek yapmanız gereken baharatlı ya da şekerli ürünler arasından seçim yapmaktır. Bunu belirledikten sonra alkolsüz erkek parfüm markaları içerisinden istediğiniz markayı ve kokuyu belirleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı erkek parfüm önerileri ile sevdiğiniz kişilere hediye alabilirsiniz.

Büyüleyici Erkek Parfüm Kokuları

Büyüleyici Erkek Parfüm Kokuları

Özel günlerde ya da günün özel olmasını beklemeden hediye olarak sevgilinize, babanıza, arkadaşınıza güzel erkek parfümleri alabilirsiniz. Hediye alırken, hediye alacağınız kişinin önceden kullandığı esansları düşünerek bir seçim yapabilirsiniz. Hediye alacağınız kişi baharatlı, ağır kokulardan hoşlanıyorsa ona baharatlı fiyat performans erkek parfüm satın alabilirsiniz. Ya da taze kokulardan hoşlanan bir müşteri ise odunsu erkek parfüm hediyesine bayılacaktır. Bunun yanı sıra birçok çeşitleri bulunmaktadır. Geniş seçenekleri bulunan önerilen erkek parfümleri arasından birini seçin ve gittiğiniz her ortamda iz bırakın! Bu izin uzun süre üzerinizde ve ortamda kalmasını istiyorsanız kalıcı etkisi yüksek kalıcı erkek parfüm çeşitlerine ve kokularına göz atabilirsiniz. Uzun süre kalıcı olan seçenekler Trendyol’da mevcuttur. Sevdiğiniz esansı belirleyin, markanızı seçin ve kalıcı modeli hem vücudunuzda hem de girdiğiniz ortamlarda iz bırakmasına izin verin. Doğru ürünü belirlemek için hangi kokuyu sevdiğinizi ve hangi markanın sizin için doğru marka olduğuna karar vermeniz gerekebilir. Trendyol yorumlardan erkek parfüm önerileri de alabilirsiniz. Kendinize ve erkek parfüm hediye edeceğiniz erkeğe doğru ürünü seçmeniz için detaylı tüm bilgiler sizin için derlendi.

Etkileyici ve Güzel Erkek Parfüm Çeşitleri

Etkileyici ve Güzel Erkek Parfüm Çeşitleri

Bu ürünler, hemen hemen herkesin severek kullandığı bakım ürünleridir. Kişiye özeldir ve kişinin zevkini yansıtır. Kendi zevkinizi yansıtacağınız ürünü bulmak ise çok kolay. Çekici erkek parfüm çeşitleri çok geniştir. Bu geniş seçenek içerisinde kendinize has ürünü, bulmanız çok kolaydır. Esans tavsiye bağlamında hem kendinize hem de hediye alacağınız erkeğe doğru modeli seçebilirsiniz. Koku olarak ağır ve kalıcı ürün arayışındaysanız baharatlı olanları tercih edebilirsiniz. Baharatlı modellerinde greyfurt, kişniş, fesleğen, zencefil, kakule, portakal çiçeği ve amber gibi baharatlar ya da meyve aromaları bulunuyor. Baharatlı olanı satın alırken içerisinde hangi esansların bulunduğuna bakıp sevdiğiniz esansların bulunduğu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz ürünler genellikle müşterilerin tercih ettiği esanslardan oluşuyor. Baharatlı olanları sıkan müşteriler, girdiği her ortamda iz bırakıyor. Bir diğer esans çeşidi olarak alkolsüz parfüm erkek seçeneklere eklenilebilir. EDP erkek parfüm hem baharatlı hem de taze bir kokunun birleşiminden oluşuyor. Defneyaprağı, fesleğen ve zencefil gibi baharatlardan oluşan odunsu olanlar, aynı zamanda esintili kokusuyla kokunuza tazelik katıyor. Çikolatalı erkek parfüm çeşitleri, çikolata seven müşteriler için üretiliyor. Çikolatalı olanlar, tıpkı çikolata gibi kokuyor. Ağır koku sevmeyen ve çikolata kokusuna bayılan müşterilerin ilk tercihi çikolatalı çeşitleridir. Çikolatalı esansı tercih eden müşteriler erkek şekerli parfüm çeşitlerini de beğeniyor. Şekerli olanlar başta vanilya olmak üzere sarı şeker, badem, sardunya ve vadi çiçeği gibi kokuların birleşmesinden meydana geliyor. Hemen hemen çoğu şekerli üründe bu esansların izini yakalayabilirsiniz. Baharatlı, ağır kokulardan hoşlanmıyorsanız şekerli modelleri tam size göre. Taze bir kokuyu teninde taşımak isteyen bireyler ise çam esanslı olanları tercih edebilirler. Çam esanslı çeşitlerini sıktıktan sonra adeta kendinizi doğanın içinde hissedebilirsiniz. Çam esansının parfüm haline getirildiği esans çeşitleri, doğanın ruhunu vücudunuzda taşımanızı sağlıyor. Çeşitli erkek parfüm kampanya seçenekleri sayesinde eşsiz ürünlere sahip olabilirsiniz. Farklı aromaları ve taze kokularıyla girdiğiniz her ortamda fark edilmeniz çam esanslı olanlar sayesinde kolaydır. Bu esanslar yalnızca tekli olarak değil set halinde de ön plana çıkabiliyor. Erkek parfüm seti; başta deodorant ve esans olmak üzere birkaç parçadan oluşabiliyor. Bu parçalar arasında losyon, nemlendirici, sabun gibi kişisel bakım ürünleri bulunuyor. Genellikle set içinde bulunan her ürünün rahiyası aynıdır. Her setin kendine has kokusu, konsepti ve öznelliği oluyor. Esansını ve hikâyesini beğendiğiniz indirimli erkek parfümleri setini satın alabilir, sevdiğiniz esansın tüm vücudunuzu kaplamasını mümkün kılabilirsiniz.

Avantajlı Erkek Parfüm Fiyatları

Avantajlı Erkek Parfüm Fiyatları

Çoğu kişi girdiği ortamlarda dikkat çekmeyi çok severler. Seçtiğiniz ürün ile artık bu çok kolay. Kendinize has kaliteli erkek parfümleri ile ortamda iz bırakabilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Özellikle sevgilinizin yanına giderken tercih edebileceğiniz afrodizyak etkili çeşitleri, tutkunuzu yansıtmanızı sağlıyor. Esans çeşitlerini de yazlık ve kışlık olarak ayırmak mümkün. Yazlık erkek parfüm çeşitleri, genellikle hafif ve meyveli aromalardan oluşuyor. Yazın yeşiline, çiçeklerine uyum sağlayan erkek parfüm kokuları sıklıkla tercih ediliyor. Örneğin portakal, vanilya ya da anason aromalı olanlar, yaz aylarında tercih edebileceğiniz esanslardandır. Aynı zamanda çam esanslı olanlar da yaz ve ilkbahar aylarında çok fazla tercih ediliyor. Bunun sebebi, yazın yeşiline ve cıvıl cıvıl renklerine uyum sağlayabilmektir. Diğerlerine göre ağır esanslı ve baharatlı olanlar ise kış aylarının vazgeçilmezi. Soğuk kış günlerinde kat kat giyinseniz bile kokunuz kıyafetlerinize, çevrenize ve ortamlara iz bırakıyor. Esans seçerken markası ve aroması kadar fiyatı da önemlidir. Buna bağlı olarak erkek parfüm fiyatları çokça merak edilir. Koku fiyatları, ürünün markasına ve kalıcılığına göre değişkenlik gösterir. Esans fiyatları için belli bir fiyat aralığı vermek bu nedenle doğru değildir. Ürün çeşidi çok olduğu kadar fiyat çeşidi de çoktur. Erkek parfüm indirim fırsatlarını da takip edebilirsiniz. Belli başlı günlerde uygulanan indirimlerle alacağınız ürünü uygun fiyata yakalayabilirsiniz. Koku seçerken tarzınızı ve kimliğinizi yansıtan bir aroma seçtiğinizden emin olmalısınız. Kokunuz kimliğinizdir. Koku, duyular içerisinden kişi hakkında son unutulan şeydir. Kendiniz, karakteriniz ve auranız hakkında iz bırakmak istiyorsanız kendinizi yansıtan modeli seçmek önemli. Geniş koku çeşitlerinden sizi yansıtanı ve sevdiğiniz esansı seçin. Ürünü satın almadan önce erkek parfüm yorumları kısmını da dikkate alabilirsiniz. Alacağınız esans, hangi kişiler tarafından beğenilmiş, hangi tarzlara hitap etmiş gibi bilgileri yorumlar kısmından okuyabilirsiniz. Aynı zamanda ürünü aldıktan sonra çevrenizdekilere de esansın nasıl olduğunu sorabilirsiniz. Kendinizi yansıtan esans ile ortama ve akıllara izinizi bırakın. Kış parfümleri erkek çeşitlerini kullanarak kış mevsimine uygun ürün kullanabilirsiniz. Geniş erkek parfüm modelleri seçenekleri ile kimliğinizi, tarzınızı, zevkinizi özetle kokunuzu yansıtın.

Erkek Parfüm Nereye Sıkılır?

Erkek parfüm sıkılırken miktardan çok parfümün nereye sıkıldığı daha önemlidir. Erkek parfümün sıkılırken kalıcılığını artırmak amacıyla vücudun belirli noktalarına sıkılması önerilir. Bu noktalar genellikle nabız atışının hissedildiği noktalardır. Örneğin boyun ve el bileğine sıkılan parfümün kalıcılığı gün boyu devam eder. Parfüm sıktığınız zaman hareketleriniz esnasında parfüm kokunuz da ortama yayılır. Parfüm kokunuzun hareketleriniz ile birlikte daha çok hissedilmesi amacıyla hareketlerinizin fazla olduğu yere sıkmanız önerilir. Özellikle eklem yerlerinizin olduğu yerlere sıkmak parfüm kokunuzun yayılımını artırır. Kıyafetleriniz üzerine de parfüm sıkabilirsiniz. Kıyafetlerinizde parfümü sıktığınız yerler kalıcılık ve kokunun yayılımı açısından önemlidir. Gömlek ve ceket gibi yakası olan kıyafetler giymeyi tercih ettiğiniz zaman yakalarına sıkmak kalıcılığı ve yayılımını artırır. Parfümlerinizi sıktığınız noktaları iyi belirleyerek parfümün kalıcılığını artırırsınız; böylelikle parfümden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Erkek Parfüm Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Erkekler parfüm seçerken veya bir erkeğe parfüm seçerken dikkat edilmesi gereken püf noktaların başında kişinin tarzı gelir. Parfüm alırken kişinin karakteri, giyim tarzı, hoşlandığı kokular göz önünde bulundurulur. Yıl içinde herkes tarafından popüler olan bir parfüm tercih etmek yerine kişinin karakterine uygun parfüm seçmek daha önemlidir. Erkek parfüm seçerken kalıcılık da hiçbir zaman arka plana atılmamalıdır. Kalıcılığı yüksek bir parfüm birçok kişinin ilk tercihidir. Seçmiş olduğunuz parfümün hangi aylarda kullanılacağı da seçimlerinizi etkiler. Örneğin seçilen parfüm kışın kullanılacaksa daha ağır, yoğun kokular tercih edilir. Seçilen parfüm yazın kullanılacaksa daha hafif kokulara yönelinir. Parfüm seçerken en çok dikkat edilmesi gerekenlerden biri de sağlıktır. İnternet sitesi üzerinden alacağınız parfümün güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Satın alacağınız parfümün kimyasında kullanılan bileşenler önemlidir.

Erkeksi Kokular Nelerdir?

Erkeksi kokular genellikle daha ağır ve baskın kokulardır. Erkeksi kokular arasında en çok meşe ağacı tercih edilir. Meşe ağacının baskın ve kalıcı kokusu insanlar üzerinde erkeksi izlenimler bırakır. Yeşil sardunya ve zencefil daha erkeksi fakat daha kibar bir izlenim bırakır. Bu kokuların yanında özgüvenli ve erkeksi bir etki için adaçayı alt tonlarındaki parfümler de birçok insanın tercihleri arasında yer alır. Karanfil, karabiber gibi baskın baharatlar ve amber gibi baskın ve sert kokular da erkeksi kokular arasında yer alır. Parfüm seçerken parfümlerin insanlar üzerindeki etkisine göre seçimler yapılır. Örneğin erkeksi koku sevenler için parfümlerin alt tonları ve üst tonları önemlidir. İnsanlar üzerinde erkeksi bir etki bırakmak istiyorsanız, erkeksi alt tonlara ait parfümleri tercih edebilirsiniz. Aradığınız birçok erkeksi kokuyu Trendyol’da bulabilir ve size uygun olanı hızlıca sipariş edebilirsiniz.