placeholder
"

Erkek Parfüm

" araması için 24728 sonuç listeleniyor
Avva Black Erkek Parfüm
KARGO BEDAVA
AvvaBlack Erkek Parfüm
(897)
Black Erkek Parfüm
229,99 TL
Sepete Git

Eşsiz Kokmak İsteyenlere Özel Erkek Parfüm Çeşitleri

Koku, kişinin kimliğidir. Dışarıda gezerken, yürürken, konuşurken, çalışırken ve diğer tüm hallerde kokunuz da en az vücudunuz kadar ön plana çıkar. İyi bir kokuya sahip olmak çevrenizdeki herkesi etkiler. Sizi düşünen insanların aklına hemen kokunuz da gelir. İz bırakan bir kokuya sahip olmak için erkek parfüm seçeneklerine bakmak şart. Seçtiğiniz erkek parfüm, bir yandan da koku zevkinizi gösteren bir unsurdur. Yeni insanlarla tanıştığınızda ya da bir ortama girdiğinizde hemen fark edilmek istiyorsanız seçtiğiniz parfüm çok önemli bir etkendir. Birçok parfüm çeşidi ve kokusu vardır. Çikolatalı, şekerli, baharatlı, odunsu… Hangi koku zevkinize hitap ediyorsa erkek parfüm markaları içerisinden seçerek satın alabilirsiniz. Erkek parfüm çeşitleri çok geniş olduğundan, dilediğiniz kokudan ve markadan beğendiğiniz parfümü yakalamanız çok kolay. Tek yapmanız gereken ne istediğinizi bilmek. Yani, daha erkeksi, baharatlı bir koku mu yoksa şekerli bir koku mu sizi çekiyor? Bunu belirledikten sonra parfüm markaları içerisinden istediğiniz markayı ve kokuyu belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda parfüm, yalnızca kendiniz için alınabilen bir eşya değildir.

Parfümünüz ile Herkesi Büyüleyin

Parfümünüz ile Herkesi Büyüleyin

Özel günlerde ya da günün özel olmasını beklemeden hediye olarak sevgilinize, babanıza, arkadaşınıza parfüm hediyesi alabilirsiniz. Hediye parfüm alırken, hediye alacağınız kişinin önceden kullandığı kokuları düşünerek bir seçim yapabilirsiniz. Hediye alacağınız kişi daha çok baharatlı, ağır kokulardan hoşlanıyorsa ona baharatlı erkek parfüm satın alabilirsiniz. Ya da daha taze kokulardan hoşlanan bir erkekse odunsu erkek parfüm hediyesine bayılacaktır. Bunun yanı sıra birçok erkek parfüm çeşitleri bulunmaktadır. Geniş seçenekleri bulunan erkek parfümlerden dilediğinizi seçin ve gittiğiniz her ortamda iz bırakın! Bu izin uzun süre üzerinizde ve ortamda kalmasını istiyorsanız kalıcı etkisi yüksek kalıcı erkek parfüm çeşitlerine ve kokularına göz atabilirsiniz. Uzun süre kalıcı olduğunu iddia eden birçok parfüm markası vardır. Sevdiğiniz kokuyu belirleyin, markanızı seçin ve kalıcı parfümünüzün hem vücunuzda hem de girdiğiniz ortamlarda iz bırakmasına izin verin. Doğru parfümü belirlemek için hangi kokuyu daha çok sevdiğinizi ve hangi markanın sizin için doğru marka olduğuna karar vermeniz gerekebilir. Kendinize ve hediye edeceğiniz erkeğe doğru parfümü seçmeniz için detaylı tüm bilgiler sizin için derlendi.

Parfüm Çeşitleri İçerisinden Size En Çok Hitap Edeni Keşfedin!

Parfüm Çeşitleri İçerisinden Size En Çok Hitap Edeni Keşfedin!

Parfüm, hemen hemen herkesin severek kullandığı bir eşyadır. Kişiye özeldir ve kişinin zevkini yansıtır. Kendi zevkinizi yansıtacağınız parfümü bulmak ise çok kolay. Parfüm çeşitleri çok geniştir. Bu geniş seçenek içerisinde kendinize has parfümü bulmanız çok kolaydır. Erkek parfüm tavsiye bağlamında hem kendinize hem de hediye alacağınız erkeğe doğru parfümü seçebilirsiniz. Parfüm kokusu olarak daha ağır ve kalıcı parfüm arayışındaysanız baharatlı parfümleri tercih edebilirsiniz. Baharatlı erkek parfümlerinde greyfurt, kişniş, fesleğen, zencefil, kakule, portakal çiçeği ve amber gibi baharatlar ya da meyve kokuları bulunuyor. Baharatlı erkek parfümünü satın alırken içerisinde hangi kokuların bulunduğuna bakıp sevdiğiniz kokuların bulunduğu parfümleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz parfümler genellikle erkeklerin tercih ettiği kokulardan oluşuyor. Baharatlı parfümü sıkan erkekler, girdiği her ortamda iz bırakıyor. Bir diğer parfüm çeşidi olarak odunsu erkek parfüm seçeneklere eklenilebilir. Odunsu erkek parfüm hem baharatlı hem de taze bir kokunun birleşiminden oluşuyor. Defne yaprağı, fesleğen ve zencefil gibi baharatlardan oluşan odunsu parfümler, aynı zamanda esintili kokusuyla kokunuza tazelik katıyor. Çikolatalı erkek parfüm çeşitleri, çikolata seven erkekler için üretiliyor. Çikolatalı parfümler, tıpkı çikolata gibi kokuyor. Ağır parfüm sevmeyen ve çikolata kokusuna bayılan erkeklerin ilk tercihi çikolatalı parfüm çeşitleridir. Çikolatalı parfümü tercih eden erkekler şekerli erkek parfüm çeşitlerini de beğeniyor. Şekerli parfümler başta vanilya olmak üzere sarı şeker, badem, sardunya ve vadi çiçeği gibi kokuların birleşmesinden meydana geliyor. Hemen hemen çoğu şekerli parfümde bu kokuların izini yakalayabilirsiniz. Baharatlı, ağır parfümlerden hoşlanmıyorsanız şekerli erkek parfümleri tam size göre. Daha taze bir kokuyu teninde taşımak isteyen erkekler ise çam kokulu erkek parfüm tercih edebilirler. Çam kokulu parfüm çeşitlerini sıktıktan sonra adeta kendinizi doğanın içinde hissedebilirsiniz. Çam kokusunun parfüm haline getirildiği parfüm çeşitleri, doğanın ruhunu vücudunuzda taşımanızı sağlıyor. Farklı aromaları ve taze kokularıyla girdiğiniz her ortamda fark edilmeniz çam kokulu parfümler sayesinde daha kolay! Erkek parfümler yalnızca tekli olarak değil set halinde de ön plana çıkabiliyor. Erkek parfüm seti; başta deodorant ve parfüm olmak üzere birkaç parçadan oluşabiliyor. Bu parçalar arasında losyon, nemlendirici, sabun gibi kişisel bakım ürünleri bulunuyor. Genellikle set içinde bulunan her ürünün kokusu aynı. Her parfüm setinin kendine has kokusu, konsepti ve öznelliği oluyor. Kokusunu ve hikayesini beğendiğiniz parfüm setini satın alabilir, sevdiğiniz kokunun tüm vücudunuzu kaplamasını mümkün kılabilirsiniz.

Erkek Parfümü Hakkında Her Şey

Erkek Parfümü Hakkında Her Şey

Erkekler, girdikleri ortamlarda dikkat çekmeyi çok severler. Seçtiğiniz parfüm ile artık bu çok kolay. Kendinize has parfümünüz ile ortamda iz bırakabilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Özellikle sevgilinizin yanına giderken tercih edebileceğiniz afrodizyak etkili erkek parfümü çeşitleri, tutkunuzu yansıtmanızı sağlıyor. Parfüm çeşitlerini de yazlık ve kışlık olarak ayırmak mümkün. Yazlık erkek parfüm çeşitleri, genellikle daha hafif ve meyveli kokulardan oluşuyor. Yazın yeşiline, çiçeklerine uyum sağlayan parfümler erkekler tarafından daha fazla tercih ediliyor. Örneğin portakal, vanilya ya da anason aromalı parfümler, yaz aylarında tercih edebileceğiniz kokulardan. Aynı zamanda çam kokulu parfümler de yaz ve ilkbahar aylarında çok fazla tercih ediliyor. Bunun sebebi, yazın yeşiline ve cıvıl cıvıl renklerine uyum sağlayabilmek. Daha ağır kokulu, baharatlı parfümler ise kış aylarının vazgeçilmezi. Soğuk kış günlerinde kat kat giyinseniz bile kokunuz kıyafetlerinize, çevrenize ve ortamlara iz bırakıyor. Parfüm seçerken markası ve aroması kadar fiyatı da önemlidir. Buna bağlı olarak erkek parfüm fiyatları çokça merak edilir. Parfüm fiyatları, parfümün markasına ve kalıcılığına göre değişkenlik gösterir. Parfüm fiyatları için belli bir fiyat aralığı vermek bu nedenle doğru değildir. Parfüm çeşidi çok olduğu kadar fiyat çeşidi de çoktur. Erkek parfüm indirim fırsatlarını da takip edebilirsiniz. Belli başlı günlerde uygulanan indirimlerle alacağınız parfümü en uygun fiyata yakalayabilirsiniz. Parfüm seçerken tarzınızı ve kimliğinizi yansıtan bir aroma seçtiğinizden emin olmalısınız. Kokunuz kimliğinizdir. Koku, duyular içerisinden kişi hakkında en son unutulan şeydir. Kendiniz, karakteriniz ve auranız hakkında iz bırakmak istiyorsanız kendinizi yansıtan parfümü seçmek önemli. Geniş parfüm çeşitlerinden en çok sizi yansıtanı ve en sevdiğiniz kokuyu seçin. Parfüm satın almadan önce erkek parfüm yorumları kısmını da dikkate alabilirsiniz. Alacağınız parfüm, hangi kişiler tarafından beğenilmiş, hangi tarzlara hitap etmiş gibi bilgileri yorumlar kısmından okuyabilirsiniz. Aynı zamanda parfümü aldıktan sonra çevrenizdekilere de kokunun nasıl olduğunu sorabilirsiniz. Kendinizi yansıtan parfüm ile ortama ve akıllara izinizi bırakın. Yaz için ayrı, kış için ayrı parfüm kullanmanız da mevsime sağladığınız uyumu gösterecektir. Geniş parfüm seçenekleri ile kimliğinizi, tarzınızı, zevkinizi özetle kokunuzu yansıtın.