İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Sesli Görüşme
Suya/Toza Dayanıklılık
Adımsayar
GPS
Elektriksel Kalp Sensörü
Kamera
Uyku Takibi
İşletim Tipi
Titreşim
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Akıllı Bileklik

" araması için 1079 sonuç listeleniyor

Akıllı Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Akıllı bileklikler şıklıklarıyla tüm kombinleri tamamlarken teknolojik özellikleriyle de hayatı kolaylaştıran aksesuarlardır. Bu ürünler, her yaş ve kesim için yaşam kalitesini artıran pratik sağlık ürünleri arasında yer alır. Doğrudan telefona bağlanabilen akıllı bileklik modelleri; çalışırken, spor yaparken, yemek hazırlarken ve hatta yüzerken bile teknolojiyle aranızdaki bağı korur. Akıllı bileklik çeşitleri, telefonunuza gelen tüm arama ve iletileri pratik bir şekilde görebilmenizi sağlar. Bluetooth akıllı bileklikler, ihtiyaç duyduğunuz tüm uygulamaları ve bilgileri kolay ulaşılabilir hâle getirir. Birçok akıllı saat modelinde mesajlaşma özelliği bile bulunur.

Akıllı bileklikler, temel olarak sağlık ve spor özellikleri sayesinde ilgi görür. Adım sayma ve tansiyon ölçümü gibi farklı uygulamalar, hayatınızı her an kontrol altında tutabilmenizi sağlar. Akıllı telefonlarla eşleştirilebilen bu ürünler, sağlık verilerini depolama ve gözlemleme imkânı verir. Akıllı bileklik saat modelleri, teknolojik özelliklerinin yanı sıra şık ve prestijli duruşları ile de beğeni kazanır. Markalar, her yaş ve beğeniye uygun farklı renklere ve desenlere sahip bileklik modelleri üretir.

Şık ve Farklı Tasarımlı Akıllı Bileklik Modelleri Hangileridir?

Şık ve Farklı Tasarımlı Akıllı Bileklik Modelleri Hangileridir?

Akıllı kol saatleri, teknolojik özellikleriyle günlük yaşamı kolaylaştırırken şık tasarımlarıyla da her kombini rahatlıkla tamamlar. Saatler, kadran ve kordon tasarımlarıyla birbirinden ayrılır. Akıllı spor bileklik seçenekleri, genç ve modern tasarımlarıyla her tarza hitap eder. Bu ürünler, sıklıkla silikon kordon ve mekanik düğmeli kadranları ile öne çıkar. Bu ürünler, bileği sıkmadan kavrayarak en doğru sağlık ölçümlerini sunar. Bileklikler, şık ve sportif tasarımları sayesinde tempolu egzersizlerden iş kombinlerine kadar pek çok farklı alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Akıllı bileklik; yuvarlak, oval ve kare kasa tasarımı ile farklı beğenilere ve konfor arayışlarına hitap eder. Yuvarlak kasalı bileklikler, klasik saatlere olan benzerlikleri sayesinde hayatın her anında tercih edilebilir. Hareket algılayıcı veya dokunmayla uyanan ekran, ilk etapta şık bir arka plan ile saat ve tarih bilgilerini verir. Yan tarafta bulunan düğmeler veya dokunmatik ekran aracılığı ile uygulamalar arasında rahatlıkla geçiş yapılabilir. Bu ürünler; antrasit, gold, lacivert veya gümüş kasa renkleri ile birbirinden ayrılır. Akıllı bileklik beyazdan siyaha kadar çok sayıda klasikleşmiş renk seçeneğiyle her beğeniye hitap eder. Özellikle siyah kordonlu saatler hem rengârenk kombinleri hem de klasik takımları tamamlar.

Akıllı bileklik pembe renk seçeneği ile en çok kadınların ve çocukların ilgisini çeker. Akıllı bileklik mor rengiyle lüks ve asil bir tamamlayıcı olur. Liladan patlıcan moruna kadar birçok ton, herkesin zevk sahibi kişiliğini kolayca yansıtabilmesini sağlar. Akıllı bileklik kırmızı ve yeşil gibi canlı renk tonlarıyla öz güvenli kişiliğinizi ortaya çıkarır. Farklı renklerin uyumunu yansıtan saatler de bulunur. Özellikle hasır ve örgü kordona sahip saatler, yaratıcı tasarımlarıyla herkesin ilgisini çeker. Çelik kordonlu akıllı bileklikler ise özellikle klasiklerden vazgeçemeyenler için prestijli ve şık seçeneklerin başında gelir.

Herkesin Tercihi Olan Akıllı Bilekliklerin Özellikleri Nelerdir?

Herkesin Tercihi Olan Akıllı Bilekliklerin Özellikleri Nelerdir?

Akıllı kol saatleri, sahip oldukları teknolojik özelliklerle herkesin en çok tercih ettiği aksesuarların başında gelir. Tansiyon ölçen akıllı bileklik türleri, sağlığını sürekli kontrol etmek zorunda olan kişilerden yoğun ilgi görür. Bu ürünler, uykudan tempolu sporlara kadar her an tansiyonu ölçerek anlaşılır rakamlarla sunar. Tansiyon ölçer saatler, ikinci kişiye gerek kalmadan sağlığınızı kontrol edebilmenizi sağlar. Aynı zamanda bu ürünler, net ve kısa sürede ölçüm yapmasıyla da işleri oldukça kolaylaştırır. Adım sayar akıllı bileklik seçenekleri ise günlük spor kotanızın durumunu gözlemleyebilmenizi sağlar. Bu ürünler, eş güdümlü mesafe ve hareket sensörleri ile aldığınızı yolu doğru verilerle yansıtır. Gün boyu ne kadar hareket ettiğinizi görmek ve daha sağlıklı bir yaşam modeline geçmek için adım sayar bileklikler oldukça kullanışlıdır.

Su geçirmez akıllı bileklikler, daha profesyonel spor dalları için vazgeçilmezler arasında yer alır. Farklı su dirençlerine sahip olan saatler hem günlük yaşamda hem de yüzerken kullanılabilir. 5 ATM veya WR50 gibi özelliklere sahip olan saatler, su sporlarında rahatlıkla tercih edilebilir. Bu ürünler, 50 metre derinliğe kadar olan havuz ve deniz aktiviteleri için özel teknolojilerle donatılır. Dokunmatik akıllı bileklik seçenekleri, şık tasarımlarının yanı sıra etkileşimli kullanım özelliğiyle de beğeni kazanır. Islak veya kuru ekran, parmakla uygulamalar arasında kolayca geçiş yapabilme imkânı verir. Alarmlı akıllı bileklikler, düzenli bir yaşam modeline geçiş yapmak için oldukça kullanışlıdır. Bu bileklikler, uykudan sportif aktivitelere kadar her an zamanınızı kontrollü kullanabilmenizi sağlar.

Kulaklıklı akıllı bileklik seçenekleri, spor yaparken veya çalışırken müzik keyfinden mahrum kalmak istemeyenler için idealdir. Bu ürünler, telefonunuza gelen bir çağrıyı pratik şekilde yanıtlayabilmenize de yardımcı olur. Akıllı bileklik kameralı modelleriyle bir aksesuardan alınabilecek verimi maksimum seviyeye ulaştırır. Kadranın hemen üstünde yer alan kaliteli kamera, selfie ve ortam çekimleri yapabilmenizi sağlar. Akıllı kol saatleri, telefon kullanmak için küçük olan çocukların aileleriyle iletişim kurabilmesini sağlar. Sim kartlı akıllı bileklik seçenekleri, telefonlardan bağımsız olarak kullanılabilmeleri sayesinde iletişimi son derece kolaylaştırır. Bu ürünler, GPS desteğiyle küçüklerin her an güvende olmasına da yardımcı olur. Ebeveynlerden yoğun ilgi gören SIM kart ve GPS destekli saatler, eğlenceli renkleriyle de küçüklerin tarzını yansıtır.

Akıllı Bileklik Fiyatları Nasıldır?

Akıllı Bileklik Fiyatları Nasıldır?

Akıllı kol saatleri, sahip oldukları teknolojik ve estetik özelliklere göre son derece geniş seçeneklere ayrılır. Kişiler, aksesuarlar arasından seçim yaparken hem ürünün şıklığını hem de günlük yaşamı kolaylaştıracak özelliklerini göz önünde bulundurur. Satın alma aşamasında dikkate alınan unsurlardan biri de fiyatlardır. Akıllı bileklik fiyatları; marka, kullanım alanları, uygulamalar, bağlantı özellikleri, batarya, su geçirmezlik ve kordon tasarımı gibi unsurlara göre belirlenir. Bu ürünlerin fiyatları, sahip oldukları teknolojik özelliklerin sayısına oranla artar. Örneğin yalnızca adım sayma ve tansiyon ölçme özelliği bulunan bileklikler her bütçeye uyum sağlar. Ancak telefon görüşmesi yapabilmek gibi gelişmiş özelliklere sahip olan saatler daha yüksek fiyatlarla sunulur.

Akıllı saatler, hitap ettiği kullanıcı kitlesine göre farklı fiyat aralıklarına sahip olabilir. Kadın akıllı bileklikler, şık ve zarif tasarımları ile her kombini tamamlar. Kadınlar için üretilen ince akıllı bileklikler, narin bilek yapısına uyum sağlayacak ölçülere sahip olur. Kadın ürünleri kasa çapı ile de diğerlerinden ayrılır. Akıllı bileklik erkek kullanıcılar için daha geniş hatlarda üretilirken kadınlar için ince kordonlar ve küçük kasa ile tasarlanır. Bu nedenle erkek ve kadın bileklikleri arasında fiyat farkları görülebilir. Aynı durum, çocuk akıllı bileklik seçenekleri için de geçerlidir.

Çocuklar için tasarlanan aksesuarlar, ince bilek yapısına uyum sağlayacak ölçüleri ve hafif materyalleri ile öne çıkar. Bu ürünler, küçüklerin gün boyu rahatsızlık hissetmeden kullanabilecekleri konfora sahip olur. Aynı zamanda çocuk ürünleri, daha anlaşılır ekran tasarımı ve eğlenceli renkleri ile beğeni kazanır. Akıllı saat ve sanal gerçeklik gözlüğü gibi giyilebilir teknolojik ürünler, Trendyol’da uygun fiyat aralıklarıyla satışa sunulur. Siz de hemen kendiniz veya sevdikleriniz için bu şık ve kullanışlı aksesuarları bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz.

Akıllı Bileklik Telefona Nasıl Bağlanır?

Akıllı bileklikler telefona bluetooth üzerinden bağlanır. Her bilekliğin ve telefonun farklı özellikleri olabilse de temelde çalışma prensibi olarak birbirlerine bluetooth ile bağlıdırlar. Akıllı bilekliğin tam uyum sağladığından emin olmanız için telefonunuza uygun bir model aldığınızdan emin olmanız gerekir. Ardından bağlama işlemini gerçekleştirmeniz için telefonunuzda bluetooth özelliğinin aktif hâlde olduğuna emin olmalısınız. Bu sırada çevrede bulunan cihazlar ekranda size gösterileceği için akıllı bilekliğinizi kolaylıkla eşleştirebilirsiniz. Bu işlem sırasında cihazlar birbirini tanımlamamışsa her ikisinde de bluetooth görünürlülüğünün açık olduğundan emin olmanız gerekir. Daha sonra bluetooth bağlantısının verimli sağlanabildiği uzaklığa kadar akıllı bilekliğiniz, cihazınızla senkronizasyonu sağlayacağı için uyumlu bir şekilde çalışabilecektir. Akıllı bilekliğinizin eşleşmesi sırasında herhangi bir problem yaşamanız hâlinde telefonunuzda kayıtlı bulunan farklı cihazları listeden kaldırarak yenilemeyi deneyebilirsiniz. Bu sayede eşleştirme işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Akıllı Bileklik Nasıl Şarj Edilir?

Akıllı bileklikler modele bağlı olarak farklı şekillerde şarj edilebilirler. Genellikle kendilerine ait bir şarj aletiyle tıpkı telefonlarda olduğu gibi prize bağlanarak dolum yapılan akıllı bileklikler, tek seferde uzun süre kullanım imkânı sunarlar. Bilekliklerde kimi modeller, yaygın şarj aleti ucuyla uyumlu olsa da bazılarında kablo özel olarak üretilir. Kullanım kolaylığı sunması için özel olarak geliştirilen mıknatıslı şarj aletleri, akıllı bilekliklerde sıklıkla kullanılan bir modeldir. Bu sayede boyut olarak küçük olan bir saatin pilini doldururken giriş yerini ararken zahmet çekmek zorunda kalmazsınız. Şarj aleti girişiyle bileklik yakınlaştığı an mıknatıslar birbirini çekeceği için direkt olarak pil dolmaya başlayacaktır. Oldukça kısa sürede tam kapasiteye ulaşacak piller, uzun süre boyunca kullanılmaya elverişli olacağı için performans açısından oldukça beğenilir. Birçok işlemi yapmanıza müsaade etmesine rağmen uzun süre kullanılabilen akıllı bileklikler, şarjlarının uzun süre dayanmasıyla oldukça beğenilen teknolojik cihazlar arasındadır.

Akıllı Bileklik Nasıl Kullanılır?

Akıllı bileklik pek çok amaçla kullanılabilen ürünlerden biridir. Telefon yanınızda değilken dahi belirli bir mesafede gelen bildirimleri anlık olarak görebileceğiniz akıllı bileklikler sayesinde gün içinde oldukça rahat edersiniz. Yalnızca bildirimleri göstermekle kalmayan akıllı bilekliklerde farklı modellere uygun birçok ekstra özellik de bulunur. Gün içinde attığınız adım sayısını hesaplamasından hangi saatte nabzınızın yükseldiğine kadar birçok özellik, akıllı bileklikleri yalnızca kolunuza takarak kullanabileceğiniz avantajlar arasındadır. Ayrıca verimli bir yaşam sürmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bu akıllı bileklikler sayesinde kendinize belirlediğiniz programı size anında hatırlatacak uygulamalar da bulunur. Şık tasarımlarının yanı sıra oldukça kullanışlı olan akıllı bileklikler, gününüzü doğru şekilde planlamanıza yardımcı olurken aynı zamanda sağlığınızı da takip etmenizi sağlar. Telefonunuz uzağınızdayken bile gelen mesaj ve aramaları görmenize yarayacak bu ürün sayesinde kaçırdığınız önemli hiçbir haber kalmayacaktır.