İlgili Kategoriler
Kanal Yapısı
Watt Aralığı
Fiyat
Bluetooth
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Priz Tipi
Fiyat Geçmişi
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Renk
Voltaj
Frekans
Ürün Puanı
"

Soundbar

" araması için 225 sonuç listeleniyor

Kaliteli Soundbar Çeşitleri Trendyol'da!

Tek parça dış hoparlör türü olan soundbar, dahili hoparlörlere sahiptir ve silindir yapıdadır. Özellikle TV altlarında televizyon sesinin yeterli bulunmadığı durumlarda kullanılır. Alıcı ve hoparlör karmaşıklığı yaşamadan televizyon, bilgisayar veya akıllı telefon gibi cihazlardan iyi ses almanızı sağlar. Pek çok modelde ve özellikte hoparlör çeşitleri bulunur. Genellikle ses sistemi düşük olan panel televizyonlara alternatif olarak kullanılan bu cihaz, kablo ve yer sorununu minimum seviyeye indirir. Soundbar ses sistemi; 2.0, 2.1, 4.1, 5.1, 7.1 kanallarına sahip seçenekler ile karşınıza çıkar. Kanallar silindir yapı içerisindeki hoparlör sayısını belirler. Bugünlerde sıklıkla 2.1, 4.1, 5.1 ve 7.1 soundbar kanalları kullanılır. Yüksek bir beklentiye sahip olmayan kişiler için 5.1 hoparlör ideal olur. Etkileyici efektler üretebilen 1 subwoofer kanal seçeneği fiyat performans ürünü sayılır. Kaliteli sistem ile berrak bir ses elde edilir. Böylece HD bir film, efektlerle beraber sinema tadında izlenir. Maç, dizi, sinema veya müzik keyfinizi ikiye katlar. Silindir ve kablosuz yapısı sayesinde televizyon ünitelerinde minimum yere sahip olan sistem, bar kısmıyla da şık bir görünüm sunar. Apartman dairesinde oturup yüksek volume sahip bir istemeyenler için cihazın Bluetooth 2 x 20W sistemi ideal bir seçenek olarak görülür. 2 hoparlöre sahip olan ürünün 20 Watt gücü bulunur. Bluetooth bağlantısının yanında aux, optik kablo ve RCA girişlerle de bağlantı sağlanır. Özellikle uzaktan kumanda aracılığıyla kontrol edilmesi sayesinde oturduğunuz yerden cihazı yönetebilirsiniz. Bilgisayar veya oyun konsolu gibi cihazlara bağlayabilirsiniz. HDMI giriş/çıkış alanı ile verileri dijital olarak aktarılır. 2.537 kg ağırlığa sahip sistem, hafif yapısıyla taşıma kolaylığı sunar. 8 cm yüksekliğe, 88 cm genişliğe ve 6,2 cm derinliğe sahiptir. USB’den müzik çalma imkanı sunan cihaz, soundbar 40w gücüyle müzik keyfinize ortak olur. Trendyol’un kampanyalı soundbar fiyatları aradığınız sisteme sahip olabilirsiniz. Ürün özelliklerini, ayrıntılı görselleri ve yapılan yorumları inceleyerek fikir sahibi olabilir, evinize uygun sistemi doğru bir şekilde seçerek sinema keyfini evinizde yaşayabilirsiniz.

Üst Düzey Performans Deneyimi Sunan Soundbar Modelleri

Üst Düzey Performans Deneyimi Sunan Soundbar Modelleri

Ev sinema sistemi ses ve efekt kalitesi ile evinizde sinema keyfini maksimum düzeyde yaşamanıza olanak sağlar. Kompakt tasarıma sahip olan televizyon soundbar ev sinema sistemi, dengeli volum kalitesi ve güçlü bas özelliği ile ilgi çeken bir sisteme sahiptir. Bluetooth özelliği ile akıllı telefon, bilgisayar gibi uyumlu cihazlara bağlanarak kablosuz müzik olanağı sunar. Sound Sync özelliğiyle ise optik kablo uyumlu televizyonlara kolaylıkla bağlanabilir. 650,0 mm genişliğe, 79,0 mm yüksekliğe ve 94,0 mm derinliğe sahip olan bu sistemler, siyah rengiyle de uyumlu ve şık bir görünüm sunar. 2.1ch kanala sahip ürün, 20Wx2’den 40 Watt çıkış gücüne sahiptir. 4 ohm özdirenci olan ürünün bas hoparlör ünitesi 2,25 inç ve ses seviyesi 82 desibel olur. Bağlantı olarak 1 adet optik girişe sahip sistemde kablosuz 4.0 Bluetooth, USB, audio girişi ve taşınabilir cihaz girişi mevcuttur. Bilgi ekranında 2 adet 3 renkli LED gösterge bulunur. Bass blast ve standart modlarına sahip üründe ses performansını etkileyen dinamik aralık kontrolü de vardır. Kapalı durumda 0,5W altında güç tüketimi ile enerji tasarrufuna katkı sağlar. Kullanışlılığı ile öne çıkan diğer bir sistem ise bu hoparlör modelleri olabilir. Farklı modellere sahip hoparlörler arasında özellikle dikkat çeken ürün ise dijital saatli TV altı hoparlör çeşitleridir. Dijital masa saati görünümüne sahip ürünler, FM radyo ve çalar saat donanımlarını içerir. 10 metre Bluetooth etki alanı olan radyolu soundbar, tüm Bluetooth cihazlarına uyumludur. LED ekranı sayesinde cihaz ayarları ve çalar saat kolaylıkla düzenlenebilir. 5.0 Bluetooth sürümü ile ürün 32 GB kadar micro SD kartı destekler. SD kart, 3.5 mm girişi ve 1500 mAh pil kapasitesi mevcuttur. 2-3 saatlik şarj dolumu ile 10-12 saatlik çalışma süresi sunar. Mini soundbar USB ve SD kart girişli Bluetooth hoparlör kablosuz bağlantısı ile ünitelerde minimum seviyede yer kaplar. 4 ile 8 saat arası çalışma süresi olan ürünün mikrofon, USB, SD kart ve AUX girişleri bulunur. Android, İOS ve TV uyumlu soundbar, stereo 4 hoparlöre sahiptir. TV ve monitör altına uyum sağlayan model; siyah, sade ve şık tasarımlardaki çeşitleri bulunur. Aynı anda biri yüksek, diğerleri orta seviyede olan frekansları sunar. Bass işleyen çift sürücülü hoparlörlere sahiptir ve bu özelliği ile performans kalitesinin artmasını sağlar. Aynı zamanda minimal tasarımı ve mavi ışık efekti ile ortama loş bir hava katar. Birbirinden farklı ses gücü olan ev sinema sistemlerine kolaylıkla ulaşabilir, detaylı inceleme yaparak aradığınız ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Kampanyalı soundbar ses sistemi fiyatları ile dilediğiniz ürünü bütçenize uygun şekilde satın alabilirsiniz.

Kaliteli ve Kullanışlı Soundbar Tasarımları

Kaliteli ve Kullanışlı Soundbar Tasarımları

Soundbar modelleri arasında konumlandırma açısından dik durabilen ayaklı sistem, yatay TV altı sistem ve duvara monte edilebilen sistem bulunur. Üç tür yerleştirme moduna sahip olan cihaz, TV ünitenizin odadaki konumuna uygun olarak yerleştirilir. Dilerseniz dik dilerseniz de yatay ya da monteli biçimlerde kullanım imkanı sunan modeller, oldukça beğeni toplar. 2.6 yüksek ses kalitesinde hoparlöre ve 2 bas diyaframına sahip olan ürün, güçlü bası ve gerçekçi sesi ile dizi, film, spor ve oyun keyfinizi ikiye katlar. Bluetooth soundbar ses sistemi 2.1 kanallı sistem, zarif görünüşünün altında 320 W toplam çıkışa sahiptir. Etkileyici sesler üreten güçlü kablosuz subwoofer ile dinamik bir güç sergiler. Surround ses teknolojisi ile ek arka hoparlörlere gerek olmadan sinema vakitlerinde filmlerin tadını çıkarabilirsiniz. Zengin bass özelliği bulunan ürün, 16 cm boyutunda büyük bir hoparlör ünitesine sahiptir. Kolay bağlantı ve duvara montaj imkanı sunan sistem, odanızda düşük seviyede yer kaplayarak düzeni korur. Lino XL boyuta sahip 2.1 soundbar TV, 0-300 W arasındadır ve siyah renkli bir üründür. 100 W RMS dereceli gücü ile sürekli ses çıkışı sağlayan TV sisteminin müzik gücü çıkışının üst limiti ise 200 Watt olur. Derin bas hoparlörü olan ürünün 170 cm genişliğindeki subwoofer RMS gücü ise 50 Watt seviyesindedir. 750 mm derinliği olan hoparlör; 660 mm genişliğe, 7900 mm yüksekliğe ve 6,3 kg ağırlığa sahiptir. 20-20000 Hz frekans aralığı olan ürün, uzaktan kumandasıyla rahat kullanım sağlar. Bağlantı özellikleri bakımından kablosuz 4.2 Bluetooth bağlantısı, 1 adet 2.0 USB bağlantı ve AUX girişi mevcuttur. Ayrıca bas seslerinin kalitesini ölçen 6 cm sürücü çapına sahiptir. Lino XL sistem, isteğe göre 2 parça veya birleştirilerek tek parça halinde kullanım olanağı verir. Birçok modele ve özelliğe sahip olan sistemler arasından dilediğiniz ürünü Trendyol çeşitliliğinde inceleyebilir, kendinize uygun fiyatlı soundbar satın alabilirsiniz. Ürün özelliklerini ve müşteri yorumlarını inceleyerek de tercihinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Benzersiz Deneyim İçin Soundbar Çeşitleri

Benzersiz Deneyim İçin Soundbar Çeşitleri

Orta ya da yüksek düzey bir ses sistemi isteyen kişiler için 4.1 veya 5.1 kanallarında hoparlör fiyat performans ürünü olarak idealdir. 4.1 kanal DTS Virtual X soundbar, 3 boyutlu seslerin geliş yönlerini gerçekçi bir şekilde ayarlayarak ekstra hoparlör gereksinimi olmadan tüm gerçekliği ile verir. Böylece üstün ev sineması deneyimi sunar. Bilgisayar soundbar 600 Watt gücüne sahip olan ürünün bağlantı özellikleri çok fazladır. Hoparlörde HDMI, Bluetooth, USB gibi dijital bağlantılar ve kablolu soundbar bağlantısı olduğunu görebilirsiniz. 80 cm soundbar HDMI bağlantısı ile projeksiyon veya televizyona bağlanarak etkili performans sunar ve film keyfini üst seviyeye çıkarır. Aktif olarak 4 farklı modunu kullanabilmenize imkan tanıyan sistem, bass performansı ve ses netliği açısından da tavsiye edilen ürünler arasına girer. Soundbar 500 Watt, 800 Watt, 1000 Watt ürünlerde ise ses çıkış gücü dikkat çeker. Geniş evlerde yüksek ses çıkış gücü olan ürünlerin kullanımı iyi ses akışı sağlar. 600 W optik güce sahip sistem, bas ve tiz seslerdeki geri dönüşü ile kaliteli bir deneyim sunar. Dar odalarda veya apartmanlarda tercih edilme oranı düşük iken geniş alanlarda yaygın olarak tercih edilir. 5.1 dolby soundbar ise 5 hoparlör ve 1 subwoofer ile etkileyici bir düzeneği ortaya koyar. Stereo ve mini analog ses girişlerine sahip olan üründe optik ses ve USB type A girişleri de bulunur. 760 mm genişliği, 52 mm yüksekliği ve 86 mm derinliği olan ürün HDMI ARC uyumlu TV’leri tek bir kablo ile bağlayarak kablo kirliliğini de minimuma indirir. Güçlü sistemlere sahip olan birçok ürünü rahatlıkla inceleyebilir, soundbar indirim avantajlarına göz atarak istediğiniz seçeneğe sahip olabilirsiniz.

İleri Düzey Soundbar Ses Sistemi

İleri Düzey Soundbar Ses Sistemi

Üretilen modellerin özelliklerine göre ses çıkış güçleri farklılık gösterir. Soundbar 80 Watt, soundbar 300 Watt, 400 Watt, 500 Watt üretimler orta seviyede yeterli bir ses düzeyi sunar. 400 W Dolby ahşap soundbar güçlü ses çıkışı ile belgesel sahnelerine hayat verir. Kablosuz Bluetooth bağlantısı ile favori müziklerinizi yüksek seste dinleme imkanı sunar. Uzaktan kumandasında bulunan müzik, sinema, standart ve otomatik modları ile dinlediğiniz ve izlediğiniz içeriğe uygun modu seçme olanağı sunar. Gece ve insan sesi modlarının yanında, kendinize göre ince ayarlar yapmanız için subwoofer seviye kontrolü de bulunur. Renk kodlu bağlantılarıyla kolay kurulum imkanına sahip cihaz, optik soundbar bağlantısıyla da filmlerinizde yüksek kalitede performans sunar. Dikkat çekici görünüme sahip olan gaming soundbar RGB hoparlör, ışıklı üretimiyle bilgisayar masanızın gözde ürünü halini alır. 5 Watt gücü ile 2 hoparlörden oluşan gaming hoparlör 90 hz ve 20 khz frekans verme aralığına sahiptir. 116 cm uzunluğunda bağlantı kablosu ile bilgisayara yetişmeme riskini ortadan kaldırır. Tüm bilgisayar ve laptoplara uyumlu olarak üretilen hoparlör, yatay ve dik olarak iki farklı şekilde kullanım olanağı verir. LED içerisinde kırmızı, yeşil ve mavi renklerin bulunduğu RGB aydınlatmalı ışık efektine sahiptir. Soundbar kablolu üretimi ile tüm bilgisayar ve laptoplara uyum sağlar. Kablolu powered masaüstü hoparlörü, stereo performansı ve bas efektleri ile etkili bir müzik keyfi sunar. 3.5 mm kablosu ile televizyon, tablet, akıllı telefon, Mp3, Mp4, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar gibi cihazlara uyum sağlar. Hafif plastik malzemeden üretimi ile kolay taşıma olanağı verir. USB güç arayüzüne sahiptir. Farklı ses çıkış gücü olan pek çok ürüne Trendyol üzerinden ulaşabilir, uygun seçeneklere indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Dikkat Çekici Soundbar Özellikleri

Dikkat Çekici Soundbar Özellikleri

Kullanım alanı yaygın olan kablosuz sistemler, odalarda kablo kirliliğine sebep olmaz ve temiz bir görüntü sunar. Şık tasarıma sahip kablosuz taş soundbar, siyah ve gri seçenekleri ile müşterilerine sunulur. TV monitör altı için oldukça uygun boyuta sahip olan ürün sağ kenarındaki dijital saat bölmesiyle masa saati görünümü de verir. Oldukça yüksek performansı olan üründe 50-100 W sürekli ses çıkış gücü mevcuttur. 91 dB ve 95 dB arası duyarlılığı ile kablosuz soundbar, 90-95 dB maksimum ses basınç seviyesine sahiptir. Silikon kaymaz tabanı ile konumlandırılan yerde sabit durur. USB audio bağlantısı ile TV, bilgisayar, tablet ve telefon benzeri cihazlara bağlanır. Mikrofonu bulunan üründe telefon cevaplama özelliği de mevcuttur. Soundbar incelemelerine göz attığınızda tercih oranı yüksek ürünlerin genellikle ses kalitesi ve gücü yüksek olan cihazlar olduğunu görebilirsiniz. Seçenekler arasında yer alan 100 Watt, 120 Watt, 500 Watt, 1000 Watt soundbar çeşitleri güçlü sistemi ve ideal fiyat performansı ile müşterilerin ilgi odağı olur. TV ses sistemi Soundbar duvara montaj işlemleri de oldukça kolaydır. Bu tür cihazlar, Bluetooth bağlantısı ve küçük tasarımı ile artı özellikler kazanır. Kablo görünümünü sevmeyen ve TV ünitesinde cihazın çok yer kaplamasını istemeyen kişiler için uygundur. Bluetooth özelliği olmayan televizyonlara AUX kablosu ile bağlantı sağlanır. Boyutuna oranla efektleri ve kalitesi beklentilerin üzerinde bir güç sunar. Farklı özellikler ile donatılan cihazların istediğiniz model olup olmadığına müşterilerin yorumlarına ve tavsiyelerine bakarak öğrenebilirsiniz. Soundbar ses sistemi tavsiye bölümü önceden bu ürünleri deneyimlemiş gerçek kişilerin yorumlarını içerir. Siz de bu bölümleri ve ürün açıklamalarını okuyarak memnuniyetinizi maksimuma çıkarabilirsiniz. Bütçenize uygun modeli seçerek indirimli fiyatlarla satın alabilir ve keyifli bir deneyim elde edebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Soundbar Fiyatları

Bütçenize Uygun Soundbar Fiyatları

Güçlü ses kalitesine ve gerçekçi efektlere sahip olan ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilir, ürün açıklamalarını ve soundbar kampanya seçeneklerini inceleyerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşterilerin memnuniyet ve şikayetlerini görüp buna göre doğru şekilde hareket edebilirsiniz. Bluetooth bağlantılı siyah modelin ürün yorumlarına baktığınızda fiyat performans açısından ideal olduğunu görebilirsiniz. Yüksek ses sınırında bile bozulma sorunu çıkarmadığı da yapılan yorumlar arasında yer alır. Cihazın dış görünümüne yapılan yorumlarda ise zarif ve estetik bir yapıda olduğu yazılır. Müşterilerin soundbar yorum bölümleri ürünlerin beklentileri karşıladığı görülür. Sıklıkla tercih edilen 600 W 4.1 kanal Bluetooth soundbar, performansı açısından beğeni toplar. Kurulum ve ayar işlemlerinin kolaylığı dikkat çeker. Cihazın kablo sorunu yaratmaması da beğenilen özellikler arasındadır. Beyaz renkte tasarımıyla dikkat çeken TV kablosuz Bluetooth modeller ise basları bakımından oldukça başarılıdır. Ev için yeterli olan cihaz, şık tasarımı ile göz doldurur. Özellikle fiyat performans konusunda ön plana çıkan ürünün sesi ve tizi, maksimum memnuniyet yaratır. Soundbar tavsiye içerikli yorumlara bakarak siz de kalitesi, uygun fiyat ve şık tasarım konularında düzeyi yüksek olan seçeneklere yönelebilir ve bunlar arasından seçim yapabilirsiniz. Outdoor soundbar 40, 60, 100, 120W ürün çeşitlerinin her birini inceleyerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercihinizi belirleyebilirsiniz. Özellikle 40 W ev sinema sistemleri, kullanışlı modlara sahip olduğu için oldukça rağbet görür. Seçim sürecinde cihazın nerede kullanıldığı çok önemlidir. Alanın genişliğine bağlı olarak uygun seçeneklere yönelmeniz gerekir. Farklı özellikte ve kalitede pek çok seçeneğe Trendyol üzerinden ulaşabilir, yapılan müşteri yorumlarını inceleyerek alacağınız sistem hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza karşılık gelen seçenekleri kolay alışveriş imkanıyla satın alabilirsiniz. Ürün yorumlarına bakarak seçim sürecini kolaylaştırabilirsiniz.

Soundbar Cihazlara Nasıl Bağlanır?

Elektronik aletlerin seslerini yükseltmek ve yüksek kalitedeki seslerle filmler izlemek, müzikler dinlemek için soundbar cihazları kullanılır. Kurulumunda iki farklı yöntem bulunan soundbarlar mobil cihazlara, televizyonlara ve projeksiyon cihazlarına bağlanabilir. Bu kurulum yöntemlerinden ilki kablo yardımı ile soundbarı bağlamaktır. Oldukça tercih edilen bu yöntem soundbarın bağlantı kopukluğu yaşanmadan kullanmasını da sağlar. Soundbar kutusunun içinden çıkan kabloları cihazınıza bağlayarak kurulumu yapabilirsiniz. Kablolar cihazınıza uyumlu olmadığı durumlarda başka bir kablo ile değişim yapmanız gerekir. Bu kablolardan biri de HDMI ARC kablosudur. Kaliteli bir ses çıkışı sağlayan ve sağlamlığı ile uzun ömürlü olan bu kabloların bir ucunu soundbara diğer ucunu da kullanacağınız cihaza bağlayarak kurulumu yapabilirsiniz. Soundbarı bağlamanın bir diğer yolu ise bluetooth bağlantısıdır. Bluetooth özellikli soundarları kullanacağınız cihazlar ile eşleyerek kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Soundbar Nasıl Yerleştirilir?

Kurulacak alanda az yer kaplayan ve duvara da monte edilebilen sounbarlar oldukça kullanışlıdır. Soundbarın sesinin net ve canlı çıkması için kullanılacak cihazın yakınına kurulması tavsiye edilir. Eğer soundbar bir televizyona bağlı olarak kullanılacaksa televizyonun altına ya da üstüne yerleştirilerek duvara monte edilebilir. Az yer kaplayan ve görüntü kirliliği oluşturmayan soundbarlar, televizyona yakın yere konulursa kablo kirliliği de azalır. Televizyon ünitesine sabit bir şekilde de konulabilen sounbarların bazı modelleri dik durabilir özelliktedir. Bu özellikteki soundbarlar duvara yakın yerlere yerleştirilerek dekorasyona da katkı sağlayabilir. Kaliteli ses çıkışı için tavsiye edilen soundbar yerleştirmesi televizyon altınadır. Televizyonunuzun altındaki duvara soundbarı sabitleyerek hem sesin net bir şekilde çıkmasını hem de kablo kirliliğinin azalmasını sağlayabilirsiniz. Bluetooth özellikteki soundbarlar, evin diğer köşelerine de yerleştirilebilir. Oda içerisinde sesi eşit bir şekilde yayan ve sinematik bir ses sistemi sağlayan soundbarlar kurulum şekli ile pratiktir.

Soundbar Kanal Sayısı Nedir?

Silindirik şekillerde olan sounbarların içerisindeki hoparlör sayılarına kanal denir. Bir soundbar içerisinde kaç hoparlör varsa soundbarın o kadar kanalı var demektir. 2.1, 4.1, 5.1 ve 7.1 soundbarlar vardır. .1 ile gösterilen kısım sounbarın subwooferını temsil eder. Subwoofer, düşük frekanstaki sesleri yaygınlaştırmaya yarayan bir alettir. Son zamanlarda üretilen yeni nesil soundbarlar 5.1 ve 7.1 kanallıdır. Silindirik, dikdörtgen ve uzun şekilli olan soundbarların içerisindeki kanallar, onun aynı zamanda boyunu belirler. 7.1 kanallı soundbar daha uzundur v ses kalitesi daha yüksektir. Özellikle geniş alanlarda kullanılan soundbarların kanalları yüksektir. 5 ana kulak seviyesi hoparlörü ve 1 subwooferı olan soundbarlar oldukça tercih edilen modellerdendir. Kurulum kolaylığı, kablolu ve kablosuz modelleri ve duvara sabitlenebilir yapısı ile sounbarlar kullanışlı elektronik aletlerdir. Televizyondaki sesleri yüksek frekansa dönüştürerek daha sinematik bir deneyim sağlayan soundbarların kanalları, kullanım alanına ve amacına göre belirlenmelidir.