Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tütün & Tütün Aksesuarları

" araması için 40569 sonuç listeleniyor
BLACK ROYAL Nargile Kömürü

BLACK ROYALNargile Kömürü

90 TL
3 Al 2 Öde rozeti
3 Al 2 Öde
Sepete Git

Tütün & Tütün Aksesuarları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Nargile Tütünü Neyden Yapılır?

Nargile, içerisinde tömbeki bitkisinin kurutulmuş halini bulunduran aromalı bir tütün çeşididir. İsteğe göre farklı tatlar ile aromalandırılabilen bir tütün olması sebebiyle nargilelerde yaygın olarak kullanılır. Tömbeki, nargileye özel olarak ince bir şekilde kıyılarak kullanılır. Bu sayede daha iyi yanar ve aromalandırıldığında etrafa yoğun bir koku verir. İçimi oldukça yoğun olan bir çeşittir. Buna bağlı olarak nargile içerisinde sıklıkla kullanılan bir çeşit olarak öne çıkar. Tömbeki, nargile içenler için kese içerisinde satışa sunulur. Farklı gramajlarda sunulan tömbeki nargile tütünü, tercihe göre aromalı ya da aromasız olarak satın alınabilir. Tömbekinin pek çok farklı aroması bulunur. Nargile içerken yoğun bir tat almak isteyenler aromalı ürünleri tercih ederken hafif bir duman sevenler tercihlerini aromasız seçeneklerden yana kullanabilir.

Pipo Tütünü Sigara Gibi İçilir Mi?

Pipo, sıradan sigara tütünlerine göre daha yoğun bir yapıda ve ağır bir tada sahip olarak öne çıkar. Bu nedenle pipo tütününün sigara gibi sarılarak içmesi tavsiye edilmez. Aynı zamanda pipoya konulan miktar ile sigara olarak sarılanların miktarı aynı değildir. Piponun ağzına daha az miktarda ürün koyarak yoğun bir tat elde edebilirsiniz. Pipo tütününü sigara sarmak için kullanırsanız rahatsız edici ve yoğun tadı nedeniyle istediğiniz aromaya ulaşamayabilirsiniz. Bunun yanı sıra pipo tütünlerini içerken sigara gibi içinize çekmemeniz gerekir. Aksi takdirde duman ciğerlerinizi rahatsız edebilir. Bu nedenle pipolarda kullanılan çeşitleri sigara gibi içmek tavsiye edilmez.

Tütün Çeşitleri Ve Aksesuarları Nelerdir?

Mentollü, aromalı, nargile, puro ve pipo olarak kullanılan çeşitler öne çıkar. Tütün çeşitleri, kullanım alanlarına göre farklı şekillerde kurutulur ve öğütülür. Sigara tütünleri daha ince öğütücülerden geçirilirken pipo, nargile ya da puroda kullanılan çeşitler ise daha büyük haznelerde öğütülür. Tobacco aksesuarları arasında sıklıkla tercih edilenlerden biri tütün sarma makinesi olarak öne çıkar. Pratik ve hızlı bir yöntemle sarma işlemini yapan bu makineler, zamandan tasarruf sağlamaya yardımcı olur. Aynı zamanda tütün kesesi, nargileler için sipsi, puro veya pipolar için ağızlıklar da yaygın olarak kullanılan aksesuarlar arasında yer alır. Tütün başlığı da sıklıkla tercih edilir. Sigara ya da nargile içerisine yerleştirilen ve içeriğinde çeşitli aromalar bulunan mentol de sağladığı ferahlık hissi sayesinde tercih edilen bir üründür. Özellikle nargilelerde kullanılan çeşitlerde geniş bir aroma seçeneği bulunur.