İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Materyal
Paket İçeriği
Fiyat
Desen
Parça Sayısı
Siluet
Cinsiyet
Yaş
Ortam
Özellik
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Kumaş Tipi
Fiyat Geçmişi
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Ürün Puanı
"

Erkek Çorap

" araması için 61111 sonuç listeleniyor

En Rahat Erkek Çorap Çeşitleri Trendyol'da!

Çoraplar, yaz kış fark etmeden evde ya da dışarda giyebileceğiniz giyim eşyalarıdır. Çeşitli modelleri sayesinde her mevsimde ayağınızı ısıtacak ve koruyacak şekilde üretilmiştir. Ayakkabı giyerken hem ayakkabıyı daha rahat giyebilmek hem de ayağınızın terleme yapmaması için bu giysileri giymenizde fayda vardır. Bununla beraber ayaklarınızı ısıtması için de erkek patik çorap giyebilirsiniz. Geçmiş zamanlarda çok önem verilmese de günümüzde artık son derece kullanışlı olan aksesuarlar haline geldi. Tek renk ya da minimal tasarımlı seçenekler yanında artık rengarenk, birçok farklı desenli, eğlenceli, havalı vb. birçok tarzda modeller üretilmektedir. Turuncu, yeşil ürünler üzerinde yaratıcı ve eğlenceli desenler ayakkabının içinden oldukça keyifli bir görünüm sağlayacaktır. Rengarenk tonlarıyla beraber üzerinde desen işlemeleriyle kullanılabilirken sadece düz renkli olarak da kullanılabilir. Giydiğiniz eşofman ve pantolonların altında farklı tasarımlarıyla canlı ve güzel bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır. Bununla beraber son dönemlerde takım elbiselerin altından giyilerek de kullanılmaktadır. Tamamen kendi zevk ve tercihlerinizi yansıtacak şekilde kendinize uygun modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu ürünler ufak bir aksesuar olarak görünse de karakterinizi yansıtmakta çok etkili bir detay olacaktır. Renkli erkek çorap modelleri özellikle son dönemlerde çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Sağlık açısından seçimleriniz ve kullanımınız oldukça önemlidir. Ürünler gün boyu ayağınızla temas ettiği için doğru bir model kullanmanız size fayda sağlayacaktır. Öncelikle bulunduğunuz mevsimi göz önünde bulundurarak erkek kalın, ince çorap çeşitlerinden birini tercih etmelisiniz. Örneğin; kış aylarında uzun erkek çorap tercih edebilirsiniz. Bileğinizi kapatan bir uzunlukta olduğu için soğuk havayı daha az alırsınız. Bununla beraber bot ve çizmelerle de kullanımında büyük rahatlık sağlayacaktır. Kış aylarında kullandığınız ürünün kalın olması, ayaklarınızı daha iyi ısıtmasına olanak tanıyacaktır. Bu sayede karlı havalarda dışarı çıkarken endişe etmenize gerek kalmayacaktır. Öte yandan yaz mevsiminde kullandığınız aksesuarlar çok daha ince olmalıdır. Kalın olması durumunda ayağınız terleyebilir. Bu durumda bakteri üremesine ve ayağınızın kokmasına sebebiyet verebilir.

Kullanışlı Erkek Çorap Modelleri

Kullanışlı Erkek Çorap Modelleri

Beyaz erkek kısa, uzun çorap modellerinin farklı boyları mevcuttur. Her mevsim için çeşitli kalınlıklarda üretilmiş erkek beyaz, gri çoraplarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin; basketbol oynarken ayakkabınızın içinden giyerek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızla çıkarken mavi bir kot pantolon altından giymek hoş ve havalı bir görümün katacaktır. Erkek dikişsiz, naylon çorap modelleri renklerine, kumaşına, kalınlığına ve kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. Bu ürünler yılın her mevsiminde giyilmekte olan giyim parçalarıdır. Daha sağlıklı bir kulanım olması için ayakkabıların içinden, sıcak tutması için kış mevsimlerinde tercih ediliri. Yalnızca ısınmak için değil aynı zamanda kıyafetlerinizde tamamlayıcı bir parça olan aksesuarlar olarak da kullanılmaktadır. Hem ayaklarınızı ısıtırken hem de harika görünümler elde etmenize yardımcı olacaktır. Gün içinde ayağınızla devamlı olarak temas halinde olan parçalar bakteri üretmeye, koku yapmaya ve terlemeye çok müsait bir durumdadır. Erkek pamuklu, fileli çorap, her mevsimde kullanmak için oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Havanın çok sıcak olduğu zamanlarda ayaklarınız terleme yapabilir. Pamuk, nemi emen bir kumaş oldu için ayağınızdaki teri emer ve bu sayede bakteri oluşumunu büyük ölçüde önleyebilir. Bu sayede egzama, mantar gibi oluşumları önler. Bununla beraber nefes alan bir yapısı olduğu için de ayaklarınızı rahatsız hissettirmez. Kış aylarında ise ayağınızı sıcak tutması için çok doğru bir tercih olacaktır. Pamuğun ısı dengesini sağlayan bir yapısının olması ayaklarınızın üşümemesine yardımcı olacaktır. Bununla beraber havanın ekstrem soğuk olduğu günlerde erkek yün, ipek, havlu çorap modelleri sizin için mükemmel bir ısıtma sağlayacaktır. Havlulu seçenekler normal modellere kıyasla çok daha kalındır. Bu şekilde ayaklarınızı daha sıcak tutar. Ayrıca yumuşak ve hafif bir yapısı olduğu için ayaklarınız içinde rahat edecektir. Hem evde hem de dışarı çıkarken kolaylıkla giyebileceğiniz aksesuar modelleridir. Havlu şeklinde tasarlanan ürünlerin farklı renk ve desenlerde üretilen modelleri mevcuttur. Kendi tarzınıza uygun olarak dilediğiniz havlu erkek çorap satın alabilirsiniz. Erkek kışlık, yazlık çorap her türlü iklimde giymek için uygundur. Ürünlerin tasarımında; pamuk, polyamid, elastan vb. kumaş çeşitleri kullanılır. Ürünleri kullanırken ayak temizliğine ve bakımına özen göstermenizde fayda vardır. Ayağınızda koku yapmaması için ayaklarınızı yıkayıp giymeniz etkili olacaktır. Ayrıca nemli veya ıslak ayağa giymek de koku yapma riskini arttıracak unsurlardır. Öte yandan tırnak bakımı da daha uzun süreli bir kullanımına olanak sağlar. Tırnaklarınızın uzun olması durumunda ürünün ucuna temas ettikçe incelmesine ve yırtılmasına sebebiyet verebilir. Ayrıca termal, erkek görünmez çorap, yazlık modelleri vardır. Erkek çorap markaları tarafından dizayn edilen seçenekleri bulabilirsiniz. Erkek çorap online modelleri son derece geniştir.

Avantajlı Erkek Çorap Çeşitleri

Avantajlı Erkek Çorap Çeşitleri

Erkek çorap fiyatları markadan markaya; ürünün kalitesine, rengine, üretiminde kullanılan kumaşa bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Erkek çorap indirimli fiyatlarını bulmak mümkündür. Gün içinde ayağınıza koruma sağlayan ürünlerin farklı renk ve desenleri mevcuttur. Bu aksesuarlar her yaştan herkesin ihtiyaç duyduğu bir giyim eşyasıdır. Bu sebeple birçok farklı fonksiyona sahip modelleri üretilmektedir. Erkek desenli çorap modelleri daha çok genç kesime ve casual kullanıma hitap ederken, koyu renkli ve minimal tasarımlı ürünler, orta yaşlı ve formal kullanıma hitap etmektedir. Formal kullanımda minimal desenli baklava, ekose, çeşitli figürlerin işlendiği çeşitli erkek çorap modelleri mevcuttur. Öte yandan yeşil, kahverengi, kırmızı, siyah erkek çorap gibi canlı ve açık renklerin üzerine işlenmiş daha eğlenceli desenlere sahip modeller de mevcuttur. Bu desenler herhangi bir yiyecek ya da içecek, çizgi film karakteri, film ikonu, popüler kültür malzemeleri gibi sembollerden oluşabilir. Bu aşamada model seçimi yaparken sizi en iyi şekilde ifade edecek seneleri tercih ederek, giyiminizde karakterinize bir ayna tutabilirsiniz. Erkek babet çorap özellikle son dönemlerde kadınlarla beraber diğer müşteriler tarafından da tercih edilen bir seçenek türü olmuştur. Babetlerin amacı, giydiğiniz ayakkabının içinde kendini göstermeyecek bir kalıpta olmasıdır. Ayağın tümünü kapatmayan babet modelleri, topuk arkasından ayağın üst bölgesini bilekten aşağı saracak şekilde üretilmiştir. Bu seçeneklere özellikle yaz aylarında ihtiyaç duyulmaktadır. Yazın kapalı sandaletlerin, klasik ayakkabıların, spor ayakkabıların içinden giyilmekte tercih edilmektedir. Babet modelleri yaz aylarında dışarı çıkarken keten ya da kot şortlarınızın, kısa paça pantolonlarınızın altından giydiğiniz ayakkabılarda ürünlerin görünümünü ortadan kaldırarak, bileklerinizin zarif görünümünü ortaya çıkartacaktır. Babet şeklinde tasarlanan alternatiflerin özelliği ayakkabı içinden görünmemek olsa da farklı farklı birçok renk ve desenli modelleri mevcuttur. Bu ürünler ayağı tamamen kaplayan veya yarım kaplayan modelleri mevcuttur. Giyeceğiniz ayakkabıya göre bu iki türden birini seçebilirsiniz. Fiyatların belirlenmesinde, kullanılan kumaşın kalitesinin artması, çabuk yıpranmayacak ve koku yapmaması gibi özellikler fiyatı daha üst seviyelerde tutacaktır. Bununla beraber ürünler tek tek satılmakla birlikte paket halinde de satılabilir. Örneğin; erkek çorap 12'li olarak satılan paketlerde, bir paket içindeki tüm parçalar aynı modelde olabileceği gibi farklı renk ve tasarımlarda da olabilir. Bu anlamda paket içindeki parça sayısı arttıkça fiyat da aynı doğrultuda artacaktır.

Özel Zamanlar İçin Erkek Çorap Çeşitleri

Özel Zamanlar İçin Erkek Çorap Çeşitleri

Özellikle soğuk havalarda giyilen kıyafetlerin yapısı oldukça önemlidir. Kış aylarında meydana gelen serin havalardan korunmak gerekir. Korunma amacıyla tercih edilen kıyafetler sıcak tutma özelliği gösterebilir. Özellikler erkek ev çorabı gibi aksesuarlar sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Evde giymeye uygun olan bu ürünler genellikle yünlü kumaşlardan elde edilir. Son derece kalın olan dokusu sayesinde konforlu kullanım sağlar. Ayrıca kalın olması soğuğun ayaklara geçmesini engeller. Kalınlık ile beraber oldukça yumuşak olan ev tipi ürünler farklı renk çeşitleriyle dikkat çeker. Genellikle eğlenceli desenlerden meydana gelen ürünler farklı renklere sahip olabilir. Göz alıcı tasarımların aynı alanda kullanıldığı modeller sevilerek tercih edilir. Farklı figürlerin yer aldığı alternatifler mevcuttur. Özel günler ile ilgili çalışmaların bulunduğu desenler sıcak bir ortam oluşturulmasına katkı sağlar. Renkli tasarımlar arasında yer alan erkek yılbaşı çorap çeşitleri oldukça şıktır. Kırmızı, yeşil, kahverengi, beyaz gibi renklerin karışımından meydana gelen aksesuarlar üzerinde dikkat çeken desenler yer alır. Yılbaşı temalı olarak hazırlanan koleksiyonlar geyik, noel baba, çam ağacı gibi desenlere yer verir. Oldukça eğlenceli olan tasarımlar yılbaşı dönemi ile beraber yıl boyunca giyilebilir. Simli parlak tasarımlar da bulunabilir. Gri, kırmızı, beyaz renk karışımlarından meydana gelen desenler müşteriler tarafından beğeni toplar. Ayrıca noel temalı tasarımlarda ekose deseni de yaygındır. Kişisel zevkler doğrultusunda renk, desen seçimi yapmak mümkündür. Kar tanelerinden meydana gelen desenler de oldukça ilgi çekicidir. Erkek çocuklar için özel olarak hazırlanan koleksiyonlar da vardır. Tüm ailenin beraber giymesi amacıyla dizayn edilen setleri de bulabilirsiniz. Yılbaşı döneminde eğlenceli vakit geçirmek amacıyla yılbaşı temalı modelleri tercih edebilirsiniz.

Faydalı Erkek Çorap Çeşitleri

Faydalı Erkek Çorap Çeşitleri

Sağlık açısından faydalı özellikler sunan modeller müşteri memnuniyeti sağlar. Rahatsızlığı bulunan müşterilere destek olması amacıyla geliştirilen seçenekler arasında erkek varis çorabı çeşitleri dikkat çeker. Varis bacaklarda meydana gelen damar sıkışması olarak tabir edilebilir. Böyle durumlarda bu rahatsızlığa destek olan parçaların tercih edilmesi tedavi sürecinde önemlidir. Ayrıca gün boyu konforlu hissetmek amacıyla ideal seviyede baskı sağlayan eşyaların kullanılması gerekir. Sürekli ayakta duran kişilerde sıklıkla görülen varis, bu hastalık için özel olarak geliştirilen aksesuarlar yardımıyla rahatlatılabilir. Özellikle çalışma hayatında sürekli ayakta olması gereken kişiler bu özel modelleri tercih edebilir. Medikal olarak dizayn edilen gelişmiş seçenekler de vardır. İleri seviyede varis bulunan bacaklar için medikal modeller oldukça uygundur. Varis için tasarlanan seçenekler arasında erkek dizaltı, dizüstü çorap çeşitleri bulunabilir. Bacağın farklı bölgelerinde meydana gelen varis problemleri için uygun olan boyut seçilmelidir. Ayak bölgesinde ya da bacağın üst kısımlarında yoğunlaşan varisler uygun basınç sağlayan ürünler kullanılarak hafifletilebilir. Parmak ucu ve bilek tasarımı markalar tarafından özel olarak hazırlanır. Özellikle bilek kısmında kullanılan dikiş teknikler son derece özeldir. Toplar damar hastalıklarıyla mücadele eden kişiler bu seçenekleri tercih edebilir. Hastalığın ilerlememesi adına katkı sağlama olasılığı bulunan bu modeller kaliteli özellikleri sayesinde beğeni toplar. Doktor tavsiyesi dikkate alınarak uygun olan alternatifler belirlenebilir. Geniş beden yelpazesi sayesinde her bacak tipi için uygun seçenekleri bulmak mümkündür. Sıkmayan, bedeni uyan modeller müşterilere rahatlık sağlar. Doğru basınç değerleri belirlenerek istenilen faydalar elde edilebilir. Bacağın kalınlığı ve varis yoğunluğu basıncı belirlerken etkilidir. Tercih edilen kumaşların özelliği basıncın farklı olmasına sebep olur. Ayrıca dokuma teknikleri de farklı değerlerde basınç oluşmasını sağlar. Faydalı seçenekler arasından kendiniz için uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Sportif Erkek Çorap Modelleri

Sportif Erkek Çorap Modelleri

Sportif aktiviteler ile ilgilenen kişilere özel olarak geliştirilen aksesuarlar bulunur. Farklı yapıya sahip olan bu modeller antrenman süreçlerinin verimli geçmesine katkı sağlar. Erkek spor çorap çeşitleri etkileyici tasarımları sayesinde dikkatleri üzerine çeker. Farklı markalar tarafından dizayn edilen modeller çeşitli konularda destek sağlayabilir. Boyut itibariyle değişkenlik gösteren seçenekler arasında uzun ve kısa boyları bulmak mümkündür. Boy seçimi spor türüne göre farklılık gösterebilir. Futbol, basketbol gibi sporlar ile ilgilenen kişiler genellikle diz altı olan tasarımları tercih eder. Ayrıca bilekte olan modellerin kullanımı da son derece yaygındır. Antrenman sırasında performansın korunmasına yardımcı olan ürünler sevilerek tercih edilir. Erkek yarım çorap çeşitleri spor modelleriyle müşteriler tarafından beğeni toplar. Renk ve desen bakımından farklı olan seçenekler her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Neon renklerden meydana gelen outdoor çorap erkek modelleri özellikle karanlık ortamlarda yapılan spor aktiviteleri için idealdir. Gece koşu yaparken neon reflektörlü detaylar sayesinde görünmenizi sağlar. Erkek futbol çorabı spor seçenekleri olarak karşınıza çıkar. Futbol oynarken sürekli hareket halinde olan kişilerin ayak sağlığı oldukça önemlidir. Destekleyici özellik gösteren aksesuarlar sayesinde verimli bir süreç geçirmek mümkündür. Gerek antrenman gerekse maç sırasında destek sağlayan ürünler tercih edilir. Görsel açıdan ilgi çekici olan seçenekler sayesinde müşterilere geniş alternatif sunulur. Tek renk olan modeller oldukça şıktır. Çizgili, desenli tasarımlar da rağbet görür. Bu aksesuarların zarar görmemesi için uygun alanlarda saklanması tavsiye edilir. Belirli bir alanda muhafaza edilen ürünler kaybolmaz. Erkek çorap askısı sayesinde farklı modelleri düzenli biçimde saklamak mümkündür. Farklı göz sayısıyla ön plana çıkan askı çeşitleri mükemmel düzenleme sunar. Dolap içerisinde düzen oluşturmak amacıyla fazla göz sayısı sunan askı çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Set Halinde Hazırlanan Erkek Çorap Modelleri

Set Halinde Hazırlanan Erkek Çorap Modelleri

Müşterilere avantaj sağlayan ürünler fazla parça sayısınıyla ön plana çıkar. Tek seferde birden fazla parça sunan seçenekler ile avantajlı alışveriş fırsatı elde edilir. Erkek çorap seti çeşitleri farklı sayıdı parça elde edilmesine olanak tanır. Paket içerisinde yer alan aksesuar sayısı değişkenlik gösteren setler son derece avantajlıdır. 2, 4, 6 parçadan meydana gelen küçük setler bulunur. Bununla beraber 10’lu erkek çorap setleri fazla parça sayısı ile beğeni toplar. 10 adet ürünün yer aldığı setlerde farklı desenlere sahip modeller bulunur. Ayrıca siyah, beyaz, gri, kahverengi gibi klasik renklerden meydana gelen set çeşitleri de vardır. Kullanım alışkanlığı doğrultusunda renk tercihi yapılabilir. Resmi işlerle ilgilenen kişiler bu klasik renkleri seçebilir. Ayrıca klasik giyimden hoşlanan müşteriler de tek renkten meydana gelen setleri tercih edebilir. Renkli tasarımlarıyla dikkat çeken alternatifler de vardır. Kare, üçgen gibi geometrik desenler olduğu gibi çiçek, ağaç figürleri de bulunabilir. Oldukça renkli olan bu aksesuarlar günlük yaşantıda kullanıma uygundur. Özel ihtiyaçlar cevap veren modeller de vardır. Bunlar arasında erkek çorap jartiyer çeşitleri dikkat çeker. Oldukça estetik olan tasarımlar sevilerek tercih edilir. Kişisel zevkler doğrultusunda model seçimi yapılır. Bununla beraber soğuğa karşı koruma sağlayan ve içlik olarak kullanılan erkek külotlu çorapları da vardır. Aşırı soğuk olan ortamlarda kurtarıcı niteliğinde olan modeller farklı kalınlığı sahip olabilir. Ayrıca termal özellik gösteren seçenekler de vardır. Farklı kalınlıktaki modeller arasından ihtiyacınıza uygun olanları seçebilirsiniz. Ürünler arasından tercihte bulunurken erkek çorap tavsiyelerini dikkate alabilirsiniz. Tavsiyelere erkek çorap yorumları kısmından ulaşılabilir. Müşteri yorumları erkek çorap kullananlar tarafından yapılır. Tekli ve set halinde olan alternatifleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Erkek Çorabı Nereden Alınır?

Ayakların sıcak kalmasını sağlamak ve güvenle şekilde ayakkabı giymek için tercih edilen çoraplar, kış aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Geçiş mevsimlerinde, soğuk kış aylarında vücut sağlığını korumak için çeşitli kumaşlar kullanılarak tasarlanan çoraplar tercih edilir. Mevsim özelliklerine ve giyilen ayakkabı çeşidine uygun çorap tercihi yapmak rahat bir gün geçirmenin anahtarları arasındadır. Şık ve spor kombinleri tamamlamak üzere farklı alternatifler bulunur. Renk, desen ve boy bakımından farklı görünüme sahip çeşitler, tarzınızı tamamlamak için uygun alternatifi bulmanızı sağlar. Her tarza uygun seçenekleri Trendyol’dan inceleyip size hitap eden ürünü satın alabilirsiniz. Beden ve uzunluk bakımından zengin alternatiflerin yer aldığı seçenekleri detaylı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Kaç Çeşit Erkek Çorabı Vardır?

Baldır ortası modeller, takım elbise kombinlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Baldır altı çoraplar ise bileklerin üst kısmına kadar uzanır. Rahat dokuya sahip olan erkek spor çorap çeşitleri, çarpıcı desen alternatiflerine sahiptir. Sade beyaz erkek çorap seçenekleri, günlük kombinlerin vazgeçilmezlerinden biridir. Ayakların tahriş olmasını engelleyen siyah erkek çorap ise vücut sağlığını korumak isterken tarz görünümden vazgeçmeyenler tarafından sıkça tercih edilir. Bu çoraplar ile tahriş gibi sorunların önüne geçebilirsiniz.

Erkek Soket Çorap Nedir?

Ayakları ve ayak bileklerini korumak üzere tasarlanan soket çoraplar, kışın sıcak yazın ise serin tutma özelliğine sahiptir. Pantolon ve eşofman kombinlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Paçalardan görünen kısımları açık bırakan bir tasarıma sahiptir. Uzun ve kısa olmak üzere farklı boy seçenekleri bulunur. Uzun soket çoraplar, bileklerin birkaç parmak üzerinde biter. Kısa soket çoraplar ise bilek hizasında ve bileğin aşağısında yer alır. Takım elbise kombinlerinin altına tercih edebileceğiniz renkli soket çoraplar, sıradışı bir tarzla öne çıkmanızı sağlar. Yaz mevsiminde hava geçirgenliği yüksek alternatifler öne çıkar. Renkli sloganların ya da baskıların yer aldığı ve desenli olarak tasarlanan spor çoraplar, geniş bir yaş aralığına hitap eder. Düz renkli şekilde tasarlanan seçenekler, pek çok farklı kıyafetle uyum sağlar. Farklı mevsim koşullarına uygun malzemelerin tercih edilmesiyle tasarlanan soket çoraplar aracılığıyla ayak sağlığınızı koruyabilirsiniz.