placeholder
"

Kalem

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor
Taros Klozet Şekilli Kalem
TarosKlozet Şekilli Kalem
Sepette İndirimli
36,34 TL
Sepete Git
selko 2 Kutu 0.7 2b Kalem Ucu
selko2 Kutu 0.7 2b Kalem Ucu
8,36 TL
Sepete Git

Kalem

Kalem

Tüm zamanların en sevilen kırtasiye gereçleri arasında ilk sırada yer alan kalemler, günlük yaşamın en önemli parçaları arasında bulunuyor. Eğitim hayatında, iş ortamında ve özel yaşamda sıklıkla ihtiyaç duyulan kalem çeşitleri, farklı kalem markaları tarafından özenle üretiliyor. Uçlu, tükenmez, pilot, kurşun, dolma gibi çeşitlere sahip olan kalem modelleri, ince ya da kalın uç seçenekleriyle de farklı yazı ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilmenize olanak tanıyor. Ödev yaparken, ders notu tutarken, mektup yazarken ya da tüm ofis çalışmalarınızı gerçekleştirirken başvurabileceğiniz kalem seçenekleri, farklı renk alternatifleriyle de dikkat çekiyor. Siyah, lacivert, kırmızı, yeşil, mor, pembe gibi renklerde yazabilen ürünler, klasik tasarımlardan hoşlanan kullanıcılar için geleneksel formda, son teknolojiyi tercih edenler için ise akıllı kalem formatında tasarlanıyor. Resim ve desen çizimleriniz için de ideal ürünler olarak öne çıkan modeller, birbirinden uygun fiyat seçenekleriyle de kullanıcıdan tam not almayı başarıyor.

Kurşun ve Uçlu Kalem Seçeneklerini Keşfedin

Kalem denince akla gelen ilk modellerin başında, kurşun ve uçlu kalem seçenekleri yer alıyor. Kurşun kalem modelleri; HB, 2B, 3B gibi farklı alternatifler halinde üretiliyor. Kalemin kağıtta bırakacağı koyuluğun seviyesini belirleyen kodlar, dilediğiniz seviyedeki bir ürünü rahatça tespit edebilmenize yardımcı oluyor. HB koduna sahip ürünler, standart orta seviyedeki koyuluğu ifade ederken 2B kalem seçenekleri ise daha koyu bir renkte yazı yazmak isteyenlerin tercihi oluyor. 3B, 4B, 8B kalem gibi çeşitler ise ağırlıklı olarak kara kalem resim çalışmaları için kullanılıyor. Uçlu kalem modelleri ise farklı seviyelere sahip olmaları sayesinde herkes için ideal seçenekler sunuyor. Standart kullanıcılar için 0.3 uçlu kalem, 0.5 uçlu kalem ve 0.7 uçlu kalem gibi seçenekler tasarlanıyor. Daha ince uçları tercih edenler için ise 0.1, 0.2 uçlu kalem gibi modeller tasarlanıyor. 0.3 kalem, 0.9 kalem, 0.35, 0.7 kalem seçenekleri, hızlı bir şekilde yazı yazmak için kullanılabilen ürünler olarak öne çıkarken daha ince ve daha kalın seçenekler ise ağırlıklı olarak ressamlık, mimari ve mühendislik alanlarında tercih ediliyor.

Dolma Kalem Modelleriyle Tanışın

Yüz yılı aşkın bir tarihe sahip olan ve günümüzde halen en prestijli kalem seçenekleri arasında yer alan dolma kalem modelleri, kullanışlı yapılarıyla tüm yazı işlemlerinizi kolaylaştırıyor. Kağıt üzerinde son derece keskin, etkileyici ve zarif bir iz bırakan ürünler, çarpıcı tasarımları ve manevi değerleri sayesinde armağan seçeneği olarak da sıklıkla tercih ediliyor. Hediye edildiği kişiye duyulan saygıyı ifade eden hediyelik kalem modelleri, dileyenler için tekli, dileyenler için ise kalem seti şeklinde üretilebiliyor. En özel kalem seçenekleri arasında yer alan dolma kalem modelleri, kalın uçlu ve ince uçlu olarak iki ana gruba ayrılıyor. Kalın uçlu kalem modelleri, daha çok resmi yazışmalarda, duyurularda ve dikkat çekmesi gereken büyük fontlu yazılarda tercih edilirken ince uçlu kalem seçenekleri ise günlük yazıların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. İçindeki mürekkep bittikçe yenileyebileceğiniz modeller, bu sayede son derece uzun bir ömür sergiliyor ve uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor. Dilediğiniz zaman farklı renkte mürekkep de doldurabileceğiniz ürünler, değişebilen uç avantajı sayesinde tüm yazı işlemlerinizi tek başlarına karşılayabiliyor.

Keçeli Kalem Seçenekleriyle Rahat Edin

En çok kullanılan modeller arasında, birbirinden renkli ve kaliteli keçeli kalem seçenekleri de bulunuyor. Fosforlu kalem olarak da üretilebilen keçeli modeller, kağıt üzerinde son derece tok ve göz alıcı bir iz bırakmaları sayesinde çok sayıda kullanıcının favorisi konumunda bulunuyor. Pembe kalem ve mor, sarı, turuncu, yeşil kalem kullanmaktan hoşlananların da vazgeçilmezleri arasında yer alan keçeli modeller, en çok tercih edilen çok amaçlı, çok renkli kalem seçenekleri arasında başı çekiyor. Keçeli ürünler, dileyen kullanıcılar için sihirli kalem formunda da tasarlanabiliyor. En sevilen mürekkepli kalem çeşitleri arasında bulunan sihirli modeller, görünmez yazı yazma özellikleri sayesinde sevdiklerinize hoş sürprizler gerçekleştirebilmenize de yardımcı oluyor. Dileyen kullanıcılar için renkli kalem setleri halinde de satılabilen keçeli modeller; ders dinlerken, çeşitli toplantılara katılırken, kişisel mektuplarınızı yazarken ya da günlüğünüzü tutarken başvurabileceğiniz en pratik ve en kullanışlı ürünler arasında bulunmaları sebebiyle yüksek satış rakamlarına ulaşıyor. İdeal fiyat seçeneklerine de sahip olan keçeli kalemler, ekonomik yapıları sayesinde de dikkat çekmeyi başarıyor.

Tükenmez Kalemlerle Kolaylığın Tadını Çıkarın

En kolay kullanılan modeller arasında, tükenmez kalem ve pilot kalem seçenekleri de yer alıyor. Mavi kalem ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayabilen tükenmez ve pilot modeller; siyah kalem, kırmızı kalem ve renkli kalem çeşitleriyle de her türlü yazıyı rahatça yazabilmenize olanak tanıyor. Pratik tasarımları sayesinde her yaşta kullanıcının kolayca aktif hale getirebileceği tükenmez basmalı çıtçıtlı kalem seçenekleri, dileyenler için üçlü plastik kalem şeklinde de tasarlanabiliyor. Bu sayede üç farklı rengi tek üründe kullanabilmenize olanak tanıyan modeller, su bazlı orijinal kalem arayışındaki kullanıcılar için de ideal ürünler olarak öne çıkıyor. Baskılı kalem kullanma rahatlığını sonuna kadar yaşayabilmenize olanak tanıyan tükenmez modeller, uzun kullanım ömürleri sayesinde son derece ekonomik bir yapı sergilerken farklı desen seçenekleriyle de öne çıkıyor. Çocuklar için Örümcek Adamlı, oyuncaklı, taşlı, emojili, Barbie kalem modelleri üretilirken kişisel görüşlerini ve zevklerini eşyalarında yansıtmaktan hoşlananlar için ise Atatürk imzalı, desenli, süslü kalem seçenekleri tasarlanıyor. Bu sayede dilediğiniz sembolü günün her anında yanınızda taşımanız mümkün hale gelirken birbirinden kaliteli, büyük kalem türleri ile her türlü yazışmanızı kolayca gerçekleştirme şansınız da bulunuyor.

Renkli Kalem Tasarımlarıyla Tarzınızı Yansıtın

En çok tercih edilen kişiye özel kalem modelleri arasında, birbirinden renkli simli kalem ve tüylü kalem seçenekleri de bulunuyor. Sevimli görünümleri sayesinde tarzınızı ve renkli kişiliğinizi ortaya koyan ürünler, okul ya da iş hayatınıza farklı bir soluk getirmenize de yardımcı oluyor. Sıra dışı görünümleriyle yazılarınızı ve notlarınızı daha da sıcak bir hale getiren modeller arasında, son derece keyifli tasarımlara sahip olan ponponlu kalem seçenekleri de bulunuyor. Çok fonksiyonlu, mıknatıslı, silgili, çiçekli, taşlı kalem seçenekleri de bir kalemden fazlasına sahip olmak isteyen kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Hayal edebileceğiniz tüm renklerde tasarlanabilen özel modeller; kalem kutunuzla, çantanızla, giysilerinizle ve aksesuarlarınızla çarpıcı bir görsel uyum yakalarken rahatlatıcı görünümleri sayesinde dersinize ya da işinize daha fazla motive olabilmenize de yardımcı oluyor. Dileyen kullanıcılar için birbirinden keyifli ışıklı kalem modelleri de tasarlanıyor ve bu sayede karanlıkta dahi yazı yazabilmeniz mümkün hale geliyor. Rengarenk ışıkları sayesinde size sıra dışı bir yazı yazma deneyimi sunan ürünler, uzun kullanım ömürleriyle de övgü topluyor.

Gelenekle Teknolojiyi Bir Araya Getirin

Son teknolojiden yararlanılarak üretilen modeller, geleneksel yazı yazma kültürüyle geleceğin teknoloji anlayışını bir araya getiriyor ve size eşsiz bir deneyim sunuyor. Dokunmatik kalem modelleri ve 3 boyutlu kalem seçenekleri, fonksiyonel tasarımları sayesinde yazı yazma ve çizim yapma işlemlerinize eşsiz bir kolaylık katarken elektrikli silinebilir kalem modelleri ise elektrik gücüyle çalışıyor ve dilediğiniz yazıyı kolayca silebilmenize olanak tanıyarak size gönlünüzce hata yapabilme fırsatı veriyor. Çift taraflı, geri dönüşümlü, elektronik kalem modelleri ise tek üründe iki farklı kalem ucu kullanabilmenize imkan tanırken tasarruflu yapıları ile de bütçenizi koruyor. Dijital kalem seçenekleri; gümüş kalem, metal kalem, demir kalem gibi farklı formlarda da üretilebiliyor. Bu sayede daha dayanıklı bir yapı sergileyen ürünler, etkileyici bir armağan seçeneği olarak da değerlendirilebiliyor. Akıllı özellikleri sayesinde tablet, dijital çizim tahtası, cep telefonu gibi farklı teknolojik cihazlarla da bağlantı kurabilen teknolojik modeller, bu sayede sanal ortamda çeşitli çizimler yapabilmenize ve hızlı bir şekilde not alabilmenize de yardımcı oluyor. Eğitim ve iş yaşamınızda size benzersiz bir kolaylık sunan teknolojik kalem modelleri, pratik tasarımları sayesinde hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından kolaylıkla kullanılabiliyor.

Eşsiz Sanat Eserleri Üretin

Her tarza ve her ihtiyaca yönelik olarak hazırlanan seçenekler arasında, birbirinden kaliteli sanat eserleri üretebilmenize olanak tanıyan resim kalemi seçenekleri de bulunuyor. Kalın, 2H, 2mm, küçük kalem çeşitleri, resim yaparken ihtiyaç duyacağınız her türlü çizgi aralığına kolayca ulaşabilmenize yardımcı oluyor ve bu sayede hayallerinizdeki tüm detayları rahat bir şekilde kağıda aktarabilmenizi mümkün hale getiriyor. Ahşap kalem seçenekleri, kolay tutulabilmeleri sayesinde çizim esnasında bileğinizi özgür bırakabilmenize ve daha kaliteli desenler çizebilmenize yardımcı oluyor. Plastik, zebra uçlu, dereceli kalem modelleri ise sıra dışı uçları ve açıları sayesinde en zor figürleri bile pratik bir şekilde kağıda aktarabilmenizi mümkün kılıyor. Resim ve desen çalışmalarınızda yararlanabilmeniz için, birbirinden etkileyici kömür kalem modelleri de bulunuyor. Füzen uçları sayesinde koyu tonları ve geniş alan boyamalarını kolayca gerçekleştirebilmenize olanak tanıyan ürünler, içinizdeki yaratıcı sanatçıyı dilediğiniz gibi özgür bırakabilmenize ve düş gücünüzün sınırlarını istediğiniz kadar zorlayabilmenize yardımcı oluyor.  

Alternatif Tasarımlarla Sınırları Aşın

Yaşamın her anında ihtiyaç duyacağınız kalem çeşitleri, alternatif tasarımları ve sıra dışı modelleriyle de öne çıkıyor. En çok tercih edilen alternatif ürünler arasında ise jel kalem seçenekleri dikkat çekiyor. Jel dolgusu sayesinde size akışkan bir kullanım sunan ve kağıtta güçlü bir iz bırakan modeller, özellikle hızlı bir şekilde not tutmanız ya da yazı yazmanız gereken zamanlarda işinizi kolaylaştırıyor. Yumuşak uçları sayesinde kalemi kağıttan hiç kaldırmadan yazmaya devam edebilmenizi mümkün kılan jel dolgulu modeller; mavi, siyah, kırmızı, mor, turuncu, yeşil, sarı, gri gibi farklı renk seçenekleri ile de övgü topluyor. Kokulu kalem modelleri de en beğenilen alternatif tasarım seçenekleri arasında yer alıyor. Kokulu kapakları ve mürekkepleri ile dikkat çeken modeller, yazı yazarken hoş bir koku duymanızı sağlayarak sizi rahatlatıyor ve böylece stresli derslerde ve toplantılarda daha sakin bir ruh haline kavuşmanızı kolaylaştırıyor. Mürekkep kısmındaki özel parfümü sayesinde kağıdınızda da etkileyici bir koku bırakan ürünler, bu sayede notlarınızı daha sonra karıştırdığınızda aynı hoş kokuyu almanıza yardımcı oluyor ve işinize ya da dersinize daha çok özen gösterebilmenize yardımcı oluyor. Konsantrasyon artırıcı etkileri sayesinde tüm dikkatinizi notlarınıza vermenize de olanak tanıyan kokulu modeller, bu sayede dersinizde ya da işinizde daha başarılı olabilmenizi de mümkün kılıyor. 

Çevreci Modellerle Doğaya Katkıda Bulunun

Her türlü yaşam felsefesine ve dünya görüşüne uygun özelliklerde üretilen modeller, çevreye duyarlı kullanıcılar için de birbirinden avantajlı seçenekler sunuyor. Kaktüs kalem modelleri, kaktüs desenleri sayesinde sevimli ve sempatik bir görünüm sergilerken doğaya duyarlı olunması gerektiği mesajını da tüm çevrenize kolayca iletebiliyor. Tohum kalem seçenekleri ise benzersiz tasarımları sayesinde doğaya etkili bir katkıda bulunabilmenize olanak tanıyor. Tohumlu modeller, ağırlıklı olarak üst kapaklarında küçük bir bölme içinde çeşitli tohumlar barındırıyor. Ürünlerin gövde kısımları geri dönüşümle elde edilen kartonlardan üretilirken uç mekanizmaları ve basma kısımları ise doğal koşullarda kolayca çözünebilen özel polyester ya da plastik maddelerden tasarlanıyor. Bu sayede kaleminizi kullandıktan sonra doğaya bırakmanız durumunda çevreye eşsiz bir fayda sağlama şansınız bulunuyor. Kalemin gövde kısmı, doğaya bırakıldıktan çok kısa bir süre sonra toprağa karışırken baş bölümünde yer alan tohumlar ise birbirinden güçlü ağaçlar yetişmesine olanak tanıyor. Tohumlu modeller, bu sayede doğadan ödünç aldığınız kalem gövdesini en etkili şekilde geri verebilmenize olanak tanırken çevre bilincini tüm tanıdıklarınıza aktarabilmenize de yardımcı oluyor.

Etkili Modellerle Yaşam Felsefenizi Yansıtın

Farklı desenlerde ve tasarım seçeneklerinde üretilen modeller, size benzersiz bir kullanım kolaylığı sunarken yaşam felsefenizi yansıtmanıza da olanak tanıyor. Gelişmiş bir müzik zevkine sahip olan kullanıcılar için üretilen BTS kalem seçenekleri, dünyaca ünlü BTS grubu üyelerinin resimleriyle süslü olarak tasarlanıyor ve bu sayede en sevdiğiniz müzisyenleri gittiğiniz her yerde beraberinizde götürebilmenize olanak tanıyor. Çeşitli film karakterlerinin, düşünürlerin, sanatçıların ve politikacıların görselleriyle de süslenebilen desenli modeller, bu sayede dünya görüşünüzü, hayat felsefenizi, sanat anlayışınızı ve kişisel tercihlerinizi kolayca yansıtabilmenize olanak tanıyor. Sevdiğiniz ikonların ve tarihi figürlerin sembolleriyle süslenen seçenekler, motivasyonunuzu artırarak işinize ya da dersinize daha güçlü bir şekilde odaklanabilmenize de yardımcı oluyor. Kaliteli uçlu kalem, mekanik kalem, kesik uçlu kalem ve tükenmez kalem gibi farklı türlere kolaylıkla uygulanabilen desen seçenekleri, dileyen kullanıcılar için değiştirilebilir nitelikte üretiliyor ve bu sayede istediğiniz zaman kaleminizin görünümünü yenilemeniz mümkün hale geliyor.

Uygun Fiyat Seçeneklerinden Yararlanın

Birbirinden uygun seçeneklere sahip olan kalem fiyatları, dilediğiniz kalemi kolayca satın alabilmenizi ve dilerseniz hayallerinizdeki tüm seçeneklerden oluşan bir koleksiyon yapabilmenizi mümkün hale getiriyor. Farklı markalar tarafından üretilen modeller, ideal fiyatları ve uzun kullanım ömürleri sayesinde son derece ekonomik ürünler olarak dikkat çekiyor. Manevi değerleri ve prestijli yönleri sayesinde sevdiklerinize ve değer verdiğiniz herkese armağan olarak da değerlendirebileceğiniz modeller, set halinde tercih edildiklerinde daha da uygun fiyatlarla satın alınabiliyor. Dilerseniz her ihtiyacınız için farklı bir kalem modeli satın alabilir, dilerseniz farklı renklerden oluşan ürünleri bir arada edinerek kendi setinizi oluşturabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı kalem seçenekleri sayesinde hayallerinizdeki tüm yazıları ve çizimleri kolayca gerçeğe dönüştürebilir ve yüksek kalitede kalem kullanma konforu sayesinde birbirinden düzenli defterler ve notlar tutmanın avantajlarını sonuna kadar deneyimleyebilirsiniz.

En Kaliteli Kalem Modelleri Trendyol'da

Türkiye'nin ve dünyanın en seçkin markaları tarafından tasarlanan birbirinden kaliteli modeller, şimdi Trendyol'da sizi bekliyor. Eğer siz de kendiniz, aile bireyleriniz, iş arkadaşlarınız ya da yakın dostlarınız için son derece kullanışlı ve estetik kalemler satın almak istiyorsanız, hemen Trendyol tarafından size sunulan çok sayıdaki seçeneğe göz atabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların en seçkin ürünlerini sizin için bir araya getiren Trendyol'un zengin seçenekleri arasından ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak modeli kolayca bulabilir, sadece tek bir tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Trendyol'un size özel avantaj ve kampanyalarından anında yararlanabilir, en yüksek kalitedeki modellerini alabilirsiniz. En etkileyici kalem modelleri arasından dilediğiniz ürünü hemen şimdi sipariş edin, Trendyol'un fırsatlarla dolu kampanyalarından faydalanma fırsatını yakalayın!