"

Forma

" araması için 1578 sonuç listeleniyor

İhtiyaçlarınızı Karşılayan Forma Modelleri Trendyol'da!

Spor aktiviteleri profesyonel olarak, hobi amaçlı olarak insanların hayatında yer alır. Her alana hitap eden çeşitli spor dalları bulunur. Her spor dalı için özel amaçla üretilmiş, performansı yükselten, sporcuyu koruyan çeşitli ekipmanlar bulunur. Forma, yaygın olarak kullanılan bir ekipmandır. Takım olarak yapılan sporlarda, harf, sayı, isim bulunan özel renk ve desenlerde modeller bulunur. Meslek dallarına hitap eden özel üretim kıyafetler de üretilir. Spor ürünleri nefes alan, esnek, hafif yapısı ile antreman yaparken ya da çalışırken kondisyonu ve performansı artırır. Rahat bir kullanıma sahip çeşitleri terletmez, vücut sıcaklığının aşırı yükselmesini engellemeye yardımcı olur. Sıcak havalar için dışarıda yapılan aktivitelerde giyilmeleri uygundur. Tercih edilen dalın ihtiyaçlarına uygun kumaşlarla ve özel dikiş yöntemleri ile üretilen modeller, istediğiniz konforu size sunarak performansınızı arttırmaya yardımcı olur. Yaygın olarak futbol, voleybol, basketbol gibi çeşitli spor dalları için özel olarak tasarlanmış, farklı spor kulüplerinin arma, renk ve desenlerine sahip forma çeşitleri ile tuttuğunuz takımlara desteklerinizi gösterebilirsiniz. Profesyonel alanların dışında yapacağınız halı saha maçları gibi aktivitelerde desteklediğiniz takımın renkleri ile mücadele edebilirsiniz. Büyük, küçük her yaştan insana uygun alternatif modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Spor dalları dışında hemşire, doktor, veteriner, avukat, öğretmen gibi meslek dallarına uygun özel üretim iş modelleri, çeşitli alternatifler sunar. Meslek dalları için üretilen çeşitler sayede rahat edebileceğiniz, hareket kabiliyetini kısıtlamayan, terletmeyen yapıları ile çalışma sırasında odaklanmanıza yardımcı olur. Böylece iş veriminiz ve performansınız artarken rahatça çalışmanın keyfine varabilirsiniz. Yaz ve kış, sıcak ve soğuk hava şartları göz önüne belirlenen kumaş türleri, dikiş ve model türlerine göre üretilen kıyafetler ile her şartın ihtiyacını karşılayan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı kalıplarda ve bedenlerde üretilen modeller ile vücudunuza, tarz ve zevkinize uygun modeller ile performansınızı yükselten konfora ulaşabilirsiniz. Şık tasarımlara, göz alıcı renklere sahip orijinal forma modelleri, spor kulüplerine ait çeşitleri ile farklı tarzlara hitap eden çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz.

İçinizdeki Sporcuya Hitap Eden Formalar

İçinizdeki Sporcuya Hitap Eden Formalar

Günlük hayatta giyim tarzı olarak, maç ya da antrenman yaparken giyebileceğiniz modeller, esnek yapıları, nefes alan kumaşları ve dikkat çekici tasarımları ile tercih edebileceğiniz ürün çeşitlerine sahiptir. Futbolda defans yaparken, voleybolda servis atarken, koşarken ya da trekking yaparken size hareket kolaylığı veren özel, yabancı, kadın forma modelleri performansınızın artmasına yardımcı olur. Tercih ettiğiniz dala uygun amatör ya da profesyonel olduğunuz alana yönelik üretilen modeller, vücudunuza uyum sağlarken canı ve göz alıcı forma renkleri ile tarzınızı yansıtır. Özel olarak seçilen kumaş türü ve dikiş tarzı ile antrenman ya da müsabaka anlarında konsantre oluşunuza katkı sağlar. Atik, kuvvetli ve esnek olmanın önemli olduğu çeşitli spor dalları için üretilen modeller profesyonel sporcular için uygun seçenekler barındırır. Gerek profesyonel, gerek amatör gerekse günlük tasarım için tercih edebileceğiniz canlı renklere sahip, mor, kırmızı, mavi, beyaz, siyah forma seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Büyük küçük herkes için farklı model ve renklerde pek çok seçenek bulunur. Bir takıma gönül veren bir taraftar olarak, desteklediğiniz kulübe ait modeller bulunur. Futbol dalında dört büyükler olarak anılan Fenerbahçe, Trabzonspor, Beşiktaş, Galatasaray forma modelleri arasından desteklediğiniz takımın çeşitli farklı modellerde üretilen çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Bu ürünleri statlarda maç esnasında takımınızı desteklerken, bireysel olarak spor yaparken ya da günlük hayatta kullanmayı tercih edebilirsiniz. Rahat bir kesime ve nefes alan kumaşa sahip bu alternatifler terletmez, konfor sağar. Yerel futbol takımlarının yanı sıra farklı ülkelerin ünlü futbol takımlarına ait modeller bulunur. Size hitap eden avrupa takımlarından Juventus, Manchester City, Liverpool forma modellerinin göz alıcı seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Dünya çapında üne sahip avrupa takımlarından olan Real Madrid, Barcelona, PSG forma modelleri güncel ve hafızalarda yer etmiş modelleri ile futbol meraklılarına hitap eder.

Takımınızın renklerini her an yanınızda taşımak, önemli müsabakalarda tarafınızı belli etmek için çeşitli ürün modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Futbol konusunda herkesi bir araya getiren önemli karşılaşmaların olduğu uluslararası maçlarda ülkenizi temsil etmek ve destek olmak için milli takım forması tercih edilir. Ülkesini desteklemek isteyen herkesin tercih edebileceği seçenekleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Futbol alanında takımlarla birlikte geçmiş tarihlerde ve son zamanlarda ünlü futbolcuların adıyla özdeşleşmiş modeller sıklıkla tercih edilir. Ronaldo, Neymar, Mbappe, Messi forması modelleri, futbolda devleşen bu isimlerin özel tasarım ürünleridir. Hayranı olduğunuz futbolcunun ismini taşıyan çeşitler ile halı saha maçlarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Hediye olarak tercih edebileceğiniz bu çeşitleri tutulan takım, desteklenen spor kulübü ya da hayranı olunan futbolcu modelleri arasından tercih edebilirsiniz. Son model ve eski sezon ürünleri arasından zevkinize uygun ürünü bulabilirsiniz.

Halı Sahalar İçin Forma Modelleri

Halı Sahalar İçin Forma Modelleri

Farklı pek çok takıma ait, renk ve model seçeneklerine sahip modeller arasından aradığınız ürünü bulabilirsiniz. TS, GS, BJK, FB forması gibi büyük takımlar dahil birçok spor kulübünün renklerini taşıyan özel tasarım ürünler, günlük hayatta esnek formları ile rahatlık sunarken, müsabakalar esnasında takımlarınızı, tarafınızı yansıtır. Nefes alan kumaş yapıları ve rahat kesimleri ile günlük hayatınızda konfor ve sportif bir görünüm deneyimi sunar. Kadın, erkek ve çocuk müşterilere özel olarak üretilen farklı boyutlar ve bedenlerdeki ürünler sportif yönünüzü yansımanızı sağlar. Gündelik hayatın yanında, sportif performans açısından da bir çok avantajı bulunur, kalite,şıklık ve kullanışlı olmayı bir araya getirerek konfor sunar. Rahat kesimlere sahip futbol forması modelleri ile arkadaşlarınız ile yaptığınız halı saha maçları ve diğer müsabakalarda performansınız ve verimliliğinizde artış görebilirsiniz. Rahat hareket imkanı, vücudu serin tutan kumaş özellikleri, sıcak ve soğuk havalar için özel tasarımlara ve enerji verici renklere sahip kıyafetler aktivite sırasında keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Saha içerisindeki tüm oyuncu çeşitlerine hitap eden ürünlerden biri olan kaleci forması, uzun kollu olması, takımın diğer üyelerinden farklı renk ve tasarımda olması, daha çok koruyuculuk ve destek sunması gibi özellikleri ile diğer ürünlerden ayrılır. Sırtında numara ve isim baskıları olabilen kaleci kıyafeti vücudunuzdaki nemi dışarı atan teknolojisi ile rahat bir oyun deneyimi sunar. Ayrıca kalecilerin topu yakalamak için maruz kaldıkları düşmelere karşı koruyucu olması için dirsek bölgelerinde sünger eklentileri bulunur. Böylece oyun sırasında her türlü hareket ve aksiyona hazır olurken sağlığınızı etkileyen incitici hareketlere karşı koruma sağlayabilirsiniz. Halı saha tutkunları için özellikle isimleri ve zevklerine göre tasarlanmış seçenekler dikkat çekicidir. Kişiye özel forma seçeneği, isminize ya da favori sporcunuzun ismine özel baskı ile hazırlanabilir. Ayrıca numara için sizin için anlamlı sayıları ekleyebilir ve tamamen size özel tasarlanmış bir ürüne sahip olabilirsiniz. Zevkinize, isminize, bedeninize ve kişisel diğer tercihlerinize göre forma sipariş edebilir ve bu ayrıcalıklı ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Tarzınızı Yansıtan Göz Alıcı Formalar

Tarzınızı Yansıtan Göz Alıcı Formalar

Forma desenleri, ürünün ait olduğu spor takımına ait olduğu gibi, tamamen özgün tasarımlarda da olabilir. Çeşitli seçenekler arasından aradığınız çeşidi bulabilirsiniz. Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor takımlarını içeren çeşitli spor kulübüne özel bir şekilde tasarlanan ürünleri tarafınızı göstermek ve takımınızı desteklemek için tercih edebilirsiniz. Spor kulüpleri dışında bireysel kullanım için tasarlanan yeni forma seçeneklerini koşu esnasında, yürüyüşlerde, spor salonunda çalışırken, günlük hayatınızda spor şıklık için tercih edebilirsiniz. Kadın ve erkek müşterilere hitap eden alternatiflerle birlikte çocuk forma modelleri, minikler için farklı yaş aralıklarına uygun olarak üretilir böylece çocuklarınızın seveceği ürünü bulabilirsiniz. Kullanım açısından birçok avantaj sunan ürünler, kaliteyi, işlevselliği ve göz alıcı tasarım özelliklerini bir araya getirerek konfor sunar. Rahat kesimli tasarımı ile hareket kolaylığı sağlayan ürünler hareket halinde olduğunuz aktiviteler sırasında verimliliğinizi arttırır. Spor kulüplerinin maçlarda sporcuların giymesi için tercih ettiği modeller ile birlikte takımı destekleyen müşterilere özel tasarlanan taraftar seçenekleri her sezon farklılık gösterir. Rahatlığı ve tasarımı ile birlikte takımın renklerini taşırken, takım armasını da üzerinde bulundurur. Böylece takımınızın armasını müsabakalar sırasında ya da günlük hayatta üzerinizde taşıyabilirsiniz. Her sezonda değişen tasarımlar taraftarların zevkine hitap ederken belirli tasarımlar sıklıkla talep görüp beğenildiği için günümüzde de tercih edilir. Retro forma takımların klasikleşmiş tasarımlarını yansıtır. Retro modellerden biri olarak tasarımda büyük yer tutan ve bugüne kadar değişmeden gelen çubuklu forma, her takıma ait renklerde olduğu gibi, zevkinize hitap eden farklı renklerde de üretilir. Geçmişten bugüne değişmeden gelen, takımların ruhunu taşıyan bu eski tasarımlar arasından aradığınız seçeneği bulabilirsiniz. Özel spor kulüpleri dışında milli takımlara ait Türkiye forması çeşitleri bulunur. Futbol, basketbol, voleybol gibi spor dallarındaki milli takımlara ait modeller uluslararası maçlarda destek amaçlı sıklıkla tercih edilir.

Rahat Tasarımlara Sahip Forma Modelleri

Rahat Tasarımlara Sahip Forma Modelleri

Basketbol forması, diğer spor dallarından farklı olarak daha geniş ve uzun bir kesime sahip bir çeşittir. Genellikle sıfır kollu üretilen bu kıyafetler geniş ve rahat yapıları ile hareket sırasında rahatlık sunar. Bununla birlikte ince, file benzeri nefes alan kumaş yapıları sırasında yoğun kardiyo içeren aktiviteler sırasında terletmez, vücut sıcaklığının aşırı yükselmesini engeller. Rahat yapısı sırasında antrenman ya da spor sırasında teknik hareketleri rahat ve konforlu bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Profesyoneller ve hobi amaçlı basketbol oynayan müşteriler için farklı pek çok seçenek sunan bu ürünler, isimli, baskılı, lisanslı, uzun kollu forma numaralı tasarımlarda üretilir. Ayrıca her beden aralığına uygun ürünler sayesinde kendinize en uygun ürünü bulabilirsiniz. Basketbol sporunda önemli liglerden olan NBA takımlarının renklerini ve armalarını taşıyan NBA forma çeşitleri basket meraklısı müşteri için idealdir. Yurt içi ve dünya çapında ünlü, desteklediğiniz takımlara ait özel sembolik baskılar, arma, numara tasarımları ile her zevke hitap eder. Soğuk hava ve sıcak hava şartları için uygun üretilen ürünler dış ortam ve ortamda yapılacak maçlar ve aktiviteler için ideal konfor sunan seçenekler bulunur. Geçmiş yıllara dayanan tasarımlar yıllar boyu değişmeden basketbol sporunda da bugüne kadar gelmiştir. Nostalji forma modelleri, yerel takımların ve dünya çapında ün yapmış takımların özel tasarımlarından oluşur. Ayrıca efsaneleşmiş oyunculara ait özel isimli modeller, nostaljik dönemlere ait bir hatıra olarak sıklıkla tercih edilir. Gündelik hayatta tarzınıza katkı sağlayacak bu modeller ile desteklediğiniz takımın logosunu ve armalarını üzerinizde taşıyabilir ya da hayranı olduğunuz oyuncuların isimlerini günümüzde yaşatabilirsiniz. Kesimi ve tasarımıyla basketbol forma oversize ürünleri normal beden kesimlerinden daha geniş ve dökümlü olarak üretilir.

Çalışma Rahatlığı Sunan Forma Markaları

Çalışma Rahatlığı Sunan Forma Markaları

Müşterilerin ilgi duyduğu spor alanları ve buna ek olarak çalışma hayatında tercih edilen ürünleri üreten forma markaları, ihtiyaçları gözeten kıyafetler ortaya çıkarır. Spor takımlarının yanında sağlık, medikal alanda kullanılan seçenekler mevcuttur. Ayrıca avukat, öğretmen önlükleri ve özel sanayi alanlarında çalışan işçi ve elemanlara ait ürünler diğer çeşitleri oluşturur. Bu ürünler rahatlık, güvenlik, konfor, hareket özgürlüğü sunması için özel olarak tasarlanır, uygun kumaş cinsi tercih edilir ve özel dikişler yapılır. Erkek forma kıyafetleri, erkek müşterilerin vücut ölçülerine uygun, gerekli nitelikleri taşıyan ürün formuna sahiptir. Farklı spor dalları ve iş alanlarına göre üretilen bazı çeşitler kadın müşterilere özel olarak üretilir. Rahatlık, konfor sunan modeller kadınlara uygun beden ölçülerinde, renk ve tasarımlarda üretilir. Hayatın her alanında sürekli olarak güncellenen moda anlayışına uygun olarak her dönem yeni sezon forma kıyafetleri tasarlanır. Böylece bu yenileri tercih ederek modaya uygun, tarz sahibi ve modern bir görünüme ulaşabilirsiniz. Türkiye ya da diğer ülkelere ait milli forma alternatifleri klasik tasarımlarda olduğu gibi her sezonda yenilenen tasarımları ile son moda ürünlere göz atabilirsiniz. Bunlara ek olarak Türk forması ürünleri klasik ya da yenilenmiş tasarımlarda, ünlü sporcuların isim ve onlara özel numaralarını içeren ve arma taşıyan modellerde üretilir. Bu ürünlerin arasından favori sporcunuzun ismini, numarasını taşıyan ürünleri istediğiniz her an giyebilirsiniz. Yerli ürünlerle birlikte yabancı modeller sıklıkla tercih edilen ürün grubudur. Şampiyonlar liginde oynayan, olimpiyatlar veya yarışlarda başarı gösteren dünyanın çeşitli ülkelerine ait takımların renklerine ait modeller arasından favoriniz olan takımlara ait modelleri tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Forma Fiyatları

Avantajlı Forma Fiyatları

Forma fiyatları belirlenirken ürünlerin tasarımları,kumaş tipi, kullanım alanı,kalitesi, markası ve renkleri gibi pek çok özellik göz önüne alınır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde kendinize uygun ürünü bulmanız kolaylaşır. Spor aktivitelerini gerçekleştirirken, çalışırken tercih edeceğiniz ürünler konforunuzu arttırırken, kaliteli malzeme özellikleri sayesinde uzun süre size hizmet edebilir. Binlerce farklı çeşide sahip takım formaları, farklı bantlarda bulunan fiyat seçenekleri sayesinde her bütçe için tercih edilebilir. Kadın, erkek ve çocuklar için üretilen maç, spor, taraftar forması ürünleri içerisinden bütçenize uygun kıyafetleri kendiniz için tercih edeceğiniz gibi sevdikleriniz için hediye edebilirsiniz. Fiyat performans açısından yüksek performans gösteren ürünler, uzun süre sorunsuz kullanımları sayesinde bütçenize uzun dönemde yardımcı olur. Kullanım sırasında yırtılma, sünme, aşınma gibi kazaların yaşanmasını önleyen, yıkama sonrası renk solması, beden küçülmesi gibi sorunların önüne geçen dayanıklılıkta ürünler arasından müşteri yorumları sayesinde forma önerileri yazılarına göz atabilirsiniz. Kıyafetleri daha önce kullanarak deneyim sahibi olan müşterilere ait yorum ve puanlamalar sayesinde almak istediğiniz ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bütenize, spor alanınıza ya da iş alanınıza, zevkinize uygun forma satın almadan önce müşteri yorumları ve puanlamaları ile birlikte bütçeye uygunluk ve ihtiyaca yönelik tercihler yapılması önemlidir. Her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden uygun seçenekler bulunduran ürünler kalite, konfor, işlevsellik arayan müşterilerin ihtiyacını karşılarken şık tasarımları ile göz alıcıdır. Maç, antrenman, günlük giyim için tercih edebileceğiniz ürünler tişört ya da atlet formunda bulunabilir. Trendyol’da yer alan indirimli forma seçenekleri arasından ihtiyaçlarınızı karşılayan, tarzınızı yansıtan ve bütçenize uygun ürünlere avantajlı fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.