placeholder
"

Forma

" araması için 1174 sonuç listeleniyor

Forma ve Lisanslı Taraftar Ürünleriyle Kulübünüze Destek Olun

Forma

Çeşitli meslek ve spor dallarına özel olarak üretilen formalar, birbirinden farklı tasarımlarıyla pek çok seçenek sunuyor. Hem hafiflik hem de esneklik açısından daha rahat hareket edebilmenizi sağlayan ürünler, çalışırken veya antrenman yaparken kondisyonunuzu artırıyor. Kullanım alanına göre farklı kumaş türlerinden tasarlanan birçok forma, kesimleriyle de aradığınız konfora ulaşabilmenize yardımcı oluyor. Futbol, basketbol ve voleybol dahil çeşitli spor dalları için üretilen pek çok ürün, kulüplere özel armalarıyla tuttuğunuz takımları destekleme imkânı sunuyor. Maç yaparken ve spor müsabakalarında takımınızı desteklerken giyebileceğiniz ürünler, büyük küçük herkese uygun alternatifleriyle daha kolay seçim yapabilmenize yardımcı oluyor. Doktor, hemşire, avukat ve öğretmenlere özel olarak üretilen iş formalarıyla da birçok seçenek sunan modeller, hareket kabiliyetinizi kısıtlamayan yapılarıyla çalışırken odaklanabilmenizi sağlıyor. Sıcak ve soğuk hava koşulları dikkate alınarak tasarlanan kumaş dokularıyla verimliliğinizi artıran giyim ürünleri, daha iyi bir deneyim elde etmenize yardımcı oluyor. Kullanıcıların beklentileri dikkate alınarak üretilen kalıplarıyla her türlü ihtiyacınıza cevap veren formalar, performans açısından pek çok avantaj sunan modelleriyle aradığınız konfora ulaşabilme imkânı tanıyor. Birbirinden şık tasarımlarıyla da farklı tarzlara hitap eden ürünler, alternatif beden seçenekleri ile her ihtiyaca ve stile uygun olarak üretiliyor. Konfor vadeden kumaş tipleriyle hayatın temposunu yakalayabilmenizi sağlayan forma modelleri görselliği ve kullanışlılığı bir araya getiriyor.

Sportif Yönünüzü Ortaya Çıkaran Formalar

Hem maç hem de antrenman yaparken giyebileceğiniz esnek tasarımlarıyla da dikkat çeken formalar, spor aktivitelerinizin daha verimli geçmesine yardımcı oluyor. Koşarken, ribaunt alırken veya servis karşılarken rahat hareket edebilme fırsatı veren ürünler, konforunuzu bir üst seviyeye çıkartarak iyi bir deneyim sunuyor. Profesyonel ve amatör sporculara yönelik tasarlanan forma çeşitleri, elastik kumaş dokularıyla vücudunuza uyum sağlayarak oyuna daha iyi konsantre olabilme imkânı tanıyor. Esnekliğin ve kuvvetin önemli olduğu birçok spor dalı için özel olarak üretilen ürünler, fiziksel kapasitenizi artırarak keyifli dakikalar geçirmenize yardımcı oluyor. Şık tasarımlarıyla da her zevke hitap eden modeller, forma koleksiyonu yapmak isteyen küçük büyük herkes için pek çok seçenek sunuyor. Ayrıca taraftarı olduğunuz grubu desteklerken de giyebileceğiniz ürünler, birbirinden farklı renk kombinasyonlarıyla seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Çift taraflı yapılarıyla da iyi bir kullanım deneyimi sunan modeller, her mevsime uygun kumaş tasarımlarıyla konforu ve kaliteyi bir araya getiriyor. Özellikle egzersiz yaparken vücut ısınızı muhafaza eden dokulara sahip olan birçok forma, kondisyonunuzu koruyarak rahatlığınızı her anlamda artırıyor. Sporcuların beklentileri doğrultusunda tasarlanan pek çok ürün, diğer spor aksesuarlarınızla uyumlu bir bütünlük oluşturarak aradığınız konfora ulaşabilmenizi sağlıyor. Dayanıklı kumaşları ve sağlam dikişleriyle yırtılma, solma gibi problemlere karşı iyi bir performans sergileyen forma takımları, antrenman ve maç dışında da giyebileceğiniz modelleriyle deneyiminizi artırıyor.

Futbol Forma Tasarımları ve Kullanım Alanları

Birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip olan futbol formaları, pek çok takıma özel modelleriyle de aradığınız ürünü bulabilmenizi sağlıyor. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor dahil birçok spor kulübüne özel olarak tasarlanan ürünler hem maç sırasında takımlarınızı desteklerken hem de günlük hayatta vakit geçirirken giyebileceğiniz esnek formlarıyla iyi bir deneyim sunuyor. Kadınlara, erkeklere ve çocuklara özel boyutlarda üretilen modeller, sportif yönünüzü dışarıya yansıtabilmenizi sağlıyor. Performans açısından da birçok avantaj sunan formalar, kaliteyi ve işlevselliği bir araya getirerek konforunuzu artırıyor. Kesimleriyle de rahat hareket edebilmenizi sağlayan ürünler, arkadaşlarınızla birlikte maç yaparken verimliliğinizi artırıyor, keyifli vakit geçirmenize yardımcı oluyor. Nefes alabilen kumaş dokularına sahip olan futbol formaları, terin cilt yüzeyinde kalmasını engelleyerek vücut ısınızı koruyor. Antrenman sırasında teknik hareketleri daha rahat bir şekilde yapabilmenizi sağlayan ürünler, çok yönlü tasarımlarıyla kolaylıkla giyilip çıkartılabiliyor. Koku ve benzeri sorunlara karşı da iyi bir performans sergileyen modeller, maç esnasında futbol topu ile çalım atarken veya koşarken daha esnek hareket edebilme imkânı tanıyor. Sağlam dikişleriyle de sökülme ve benzeri problemlerle karşılaşmanızın önüne geçen forma çeşitleri, uzun süre dayanıklılığını koruyarak deneyiminizi artırıyor. Hava sirkülasyonu sağlayan kumaş dokularıyla özellikle nemli havalarda konforunuzu artıran ürünler, günlük aktivitelerinizde de kullanabileceğiniz tasarımlarıyla çok yönlü bir performans sergiliyor. Şort ve ayakkabı ile uyumlu forma desenleri ile pek çok spor aktivitesinde takımınızın armasını taşıma olanağı sunuyor. Renk ve beden seçimi yaparak Trendyol aracılığıyla forma sipariş verebilir, birbirinden kaliteli ürünlere avantajlı fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Esnek ve Elastik Özellikleriyle Voleybol Formaları

Hafif ve yumuşak kumaşlardan üretilen voleybol formaları, smaç basarken veya servis karşılarken hareket kabiliyetinizi artırıyor. Kısa kollu ve kolsuz olarak tasarlanan ürünler, esnek formlarıyla konforlu bir deneyim sunuyor. Mavi, beyaz, kırmızı ve sarı dahil pek çok seçeneğe sahip olan forma renkleri, voleybol takımlarına özel modelleriyle de seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Yüksek hareket kabiliyeti gerektiren spor dalı, polyester ve pamuk gibi elastik malzemelerden üretilen formalarıyla antrenman ve maç sırasında verimliliğinizi artırıyor. Ayrıca desteklediğiniz takımın armasını üzerinde taşıyabilmenizi sağlayan modeller, her bedene uygun tasarımlarıyla dengeli bir şekilde hareket edebilmenize yardımcı oluyor. Yıkama sonrasında çekme, solma gibi sorunlara karşı iyi bir performans sergileyen birçok forma seti, erkek ve kadın sporculara özel kesimleriyle de aradığınız ürünü bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Rahat ve elastik bel tasarımlarıyla da dikkat çeken modeller, maç esnasında profesyonelliğinizi ortaya çıkartarak kollarınızı aktif olarak kullanabilmenizi sağlıyor. Üst üste tekrar edilen hareketlere karşı geliştirilen kumaş dokularıyla da dengenizi koruyan ürünler, rahat bir biçimde hareket edebilmenize yardımcı oluyor. Spor salonlarında ve gündelik antrenmanlarda da kullanabileceğiniz modeller, zengin çeşitliliğiyle kendi zevkinize göre seçim yapma imkânı sunuyor. Başlangıç, orta ve profesyonel olmak üzere her seviyede sporcuya hitap eden pek çok ürün, taraftarlara özgü tasarımlarıyla da konforu kalite ve şıklıkla bir araya getiriyor. Küçük büyük hemen herkesin ilgisini çeken spor dallarından biri olan voleybol, şampiyon olan takımlara özel olarak üretilen giyim ürünleriyle forma koleksiyonu yapmak isteyen kişiler için çeşitli alternatifler sunuyor.

Basketbol Forma Tasarımları

Hem profesyoneller hem de hobi amaçlı basketbol oynayanlar için pek çok seçenek sunan formalar, numaralı ve armalı tasarımlarıyla her bedene uygun olarak üretiliyor. Desteklediğiniz takımları simgeleyen sembolik baskılarıyla da öne çıkan ürünler, çeşitli kreasyonlar da üretilen modelleriyle her daim takımınızın yanında olabilme fırsatı sunuyor. Sıcak ve soğuk hava koşullarına uygun olarak üretilen formalar, birbirinden farklı kalıplarıyla aradığınız konfora ulaşabilmenizi sağlıyor. Geçmiş şampiyonluklara özel tasarlanan forma tişört modelleri, nostaljik bir hava yaratarak takımın logosunu günlük yaşamınızın her anında taşıma imkânı veriyor. Terleme sorununa karşı geliştirilen kumaşlarıyla da iyi bir deneyim sunan ürünler, alternatif beden seçenekleri ve farklı renk kombinasyonlarıyla pek çok kişiye hitap ediyor. Forma markaları tarafından sporcuların beklentileri dikkate alınarak üretilen modeller, koşarken veya pres yaparken istediğiniz performansı yakalayabilme fırsatı veriyor. Fiziksel olarak vücudunuza tam oturacak şekilde üretilen çeşitleriyle daha rahat odaklanabilmenizi sağlayarak antrenmanlarınızın verimli geçmesine yardımcı oluyor. Dayanıklı kumaşlardan üretilen birçok forma basketbol maçı sırasında oyunculara uzun süreli bir rahatlık sunuyor. Düzenli olarak yaptığınız antrenmanlarınızda size eşlik eden modeller, özel yakaları ve kol uçlarıyla hareket kabiliyetinizi artırıyor. Diğer spor aksesuarlarınızla birlikte forma kombinleri oluşturabilme imkânı veren ürünler, vücudunuzu rahat bir şekilde yönlendirerek istediğiniz performansı yakalayabilmenize yardımcı oluyor.

İş Formalarının Kullanım Alanları

Farklı meslek dallarına özel olarak üretilen pek çok forma, daha titiz bir şekilde çalışabilme imkânı sunuyor. Tasarımlarına, bedenlerine ve kullanım özelliklerine göre sınıflandırılan ürünler, esnek kumaşlarıyla rahat hareket edebilmenizi sağlıyor. Çalışırken günlük kıyafetlerinizin kirlenmesini önleyen birçok forma hemşire, doktor, avukat ve öğretmen gibi çeşitli meslek dallarına özel olarak üretiliyor. Farklı renk seçenekleriyle de tarzınızı ortaya çıkartan ürünler, hareket alanınızı kısıtlamıyor, daha rahat çalışabilme olanağı sunuyor. Pek çok kişiye uygun olarak üretilen forma bedenleri ile seçim yapabilmenizi kolaylaştırarak deneyiminizi artırıyor. Uzun çalışma saatlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler, daha aktif bir şekilde tüm işlerinizi halledebilmenize yardımcı oluyor. Yazlık ve kışlık olarak çeşitli seçeneklere sahip olan forma takımları, performans açısından da sunduğu avantajlarla istediğiniz konfora ulaşabilme fırsatı tanıyor. Kısa ve uzun kollu tasarımlarıyla öne çıkan modeller hem kesimleri hem de yakalarıyla maksimum rahatlık sunuyor. Özel hafif kumaşlarıyla verimliliğinizi bir üst seviyeye çıkartan forma kalıpları, kullanışlı özellikleriyle çalışırken daha iyi konsantre olabilmenizi sağlıyor. Zamansız tasarımlarıyla da gün boyu rahatlık sunarak mesleğinizi ön plana çıkartıyor. Pek çok forma, dayanıklı kumaş dokuları ve sağlam dikişleriyle uzun süre problemsiz bir şekilde kullanabiliyor.

Profesyonel Medikal Forma Tasarımları

Terikoton ve alpaka kumaşlardan tasarlanan medikal formalar, birbirinden farklı renklerde üretilen modelleriyle pek çok seçenek sunuyor. İyonlaşma özelliğine de sahip olan birçok forma hastane ve eczane gibi çeşitli alanlarda kullanılabiliyor. Antibakteriyel özellikleriyle daha temiz çalışabilmenizi sağlayan ürünler, hareket kabiliyetinizi artıran kesimleriyle iyi bir deneyim sunuyor. Mikrobik aktivitelere karşı geliştirilen modeller, nefes alabilen ve hava sirkülasyonu sağlayan kumaş dokularıyla koku oluşumunun önüne geçiyor. Mavi, beyaz, bordo ve yeşil gibi çeşitli seçeneklere sahip olan forma renkleri, farklı şekillerde tasarlanan yakalarıyla her zevke hitap ediyor. Cepli ve cepsiz modelleriyle de çalışırken pratikliğinizi artıran ürünler, düz kalıplarıyla kolaylıkla ütülenebiliyor. Alt ve üst olarak kullanıma sunulan pek çok forma seti, konforlu tasarımlarıyla çalışırken daha iyi odaklanabilmenizi sağlıyor. Kendi kıyafetinizin ıslanmasını ve kirlenmesini önleyerek sterilize çalışma imkânı tanıyor. Kolay temizlenebilen forma modelleri hemşire ve doktor dahil birçok hastane personeline özel olarak üretilen tasarımlarıyla geniş bir çeşitlilik sunuyor. Düğmeli, çıtçıtlı ve fermuarlı kapama şekilleriyle de aradığınız modeli bulabilmenizi sağlayan ürünler, özel bileşenleriyle özgürce hareket edebilme olanağı tanıyarak verimliliğinizi artırıyor. Vücudunuzu sıkmayan ve rahatsız etmeyen pek çok forma hemşire ve doktorlar için tasarlanan laboratuvar önlükleriyle birlikte beklentilerinizi karşılıyor. Sade formlarıyla viskon, polyester ve pamuk gibi materyallerin birleşiminden elde edilen kumaşlar kullanılarak üretilen ürünler, klasik kesimleriyle gün boyu rahat hareket edebilmenizi sağlıyor. Yanları yırtmaçlı tasarımlarıyla da iyi bir deneyim sunan birçok forma medikal giyim ürünü olarak tarzınıza profesyonel bir görünüm kazandırıyor.

Çalışma Rahatlığını Artıran Kullanım Özellikleri

Avukat, hakim ve öğretmen önlüklerinin de aralarında bulunduğu formalar, birbirinden farklı özellikleriyle çalışma performansınızı artırıyor. Mesleğinizi ön plana çıkartan ürünler, düğmeli ve düğmesiz tasarımlarıyla aradığınız modeli bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Leke tutmayan kumaşlarıyla da öne çıkan formalar, tek parça halinde kullanıma sunuluyor. Forma markaları tarafından üretilen pek çok ürün, esnek bel bölgeleriyle işlerinizi rahat bir şekilde halledebilmenize yardımcı oluyor. Görselliği ve kullanışlılığı bir arada sunan modeller, standart ve geniş kesimleriyle çalışırken daha iyi odaklanabilmenizi sağlıyor. Öğretmen önlükleri, günlük kıyafetlerinizi tebeşirden ve kalem lekesinden koruyabilmenize yardımcı oluyor. Geniş ürün yelpazesiyle birçok seçeneğe sahip olan forma bedenleri, boy olarak da çeşitli alternatifler sunuyor. Avukatlar ve hakimler için özel olarak üretilen modeller hem kumaş yapısı hem de yakalarıyla iyi bir görüntü performansı sergiliyor. Kolayca giyilip çıkartabileceğiniz ürünler, karakteristik tasarımlarıyla da tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Her ihtiyaca ve stile uygun olarak üretilen formalar, rahat hareket edebilme imkânı tanıyan kalıplarıyla çalışırken kıyafetinizin zarar görmesinin önüne geçiyor. Kullanım özelliklerine ve bedenlerine göre pek çok seçenek sunan forma fiyatları, her bütçeye hitap eden alternatifleriyle aradığınız ürüne ulaşabilmenize yardımcı oluyor. Kendinize ve çalışma grubunuza forma satın almak için Trendyol’un alışveriş fırsatlarından yararlanabilir, birçok meslek grubuna özel olarak tasarlanan modeller arasından seçim yaparak sipariş verebilirsiniz.

Forma Fiyat Avantajları

Tasarımlarına, kumaş tipine, esnekliklerine ve kullanım alanına göre çeşitli seçenekler sunan forma fiyatları, pek çok kişiye hitap eden alternatifleriyle seçim yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Hem çalışırken hem de spor aktivitelerinizi gerçekleştirirken konforunuzu artıran ürünler, kaliteli materyallerden üretilen yapılarıyla uzun süre problemsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Farklı beden ölçülerine göre de değişen forma satış fiyatları, uygun seçenekleriyle tüm modellere ulaşabilme imkânı veriyor. Kadınlara ve erkeklere özel kesimleriyle vücut yapınıza uygun birçok alternatif sunan ürünler, arkadaşlarınız için hediye alabilme olanağı da tanıyor. Forma sipariş verirken istediğiniz rengi ve beden tipini önceden belirleyerek daha kolay seçim yapabilir, vücut anatominize en uygun modeli bulabilirsiniz. Fiyat performans açısından da çeşitli avantajlar sunan ürünler, bütçesini korumak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Küçük büyük her yaştan taraftarlar için üretilen pek çok forma orijinal tasarımlarıyla sportif yönünüzü ortaya çıkarıyor. Yıkama sonrasında renk değişimi ve çekme gibi sorunlara karşı dayanıklılığını koruyan iş formaları, zengin çeşitliliği ile iyi bir deneyim sunuyor. Günlük kullanım için tasarlanan birçok ürün, forma satış fiyatları ile birlikte aradığınız modeli bulabilmenizi sağlıyor.

En sevdiğiniz spor takımının imajını üzerinde taşıyabilme imkânı veren taraftar formaları, fiyat performans açsısından ulaşılabilir nitelik taşıyor. Her ihtiyaca ve her bütçeye uygun seçenekler sunan ürünler hem kaliteden hem de konfordan vazgeçmeyenlere hitap ediyor. Maç veya antrenman yaparken tercih edebileceğiniz pek çok forma tişört olarak pantolon gibi günlük kıyafetlerle birlikte kullanılabiliyor. Dinamik modelleriyle de spor aktivitelerinizde rahatlığınızı artıran ürünler, kalıpları ve detaylarıyla enerjik görünmeyi seven kişilere şık bir duruş kazandırıyor. Çeşitli sektörlere özel olarak üretilen birçok forma doktor ve hemşire gibi kullanıcılara özel tasarımlarıyla iş kimliğinizi ön plana çıkartıyor. Esnek hatlara sahip olan ürünler, öne çıkan fiyat avantajlarıyla da dikkat çekiyor. Trendyol’un geniş ürün yelpazesinde yer verdiği birbirinden kaliteli ve kullanışlı formalar, daha rahat hareket edebilmenizi sağlayarak çalışma performansınızı artırıyor. Zengin tasarım, renk ve desen seçeneklerine sahip olan pek çok model, elastik kumaş dokularıyla terlemenizin önünde geçerek konsantrasyonunuzu dağıtmıyor. Farklı beden ölçülerine göre tasarlanan ürünler ile iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Hafif kumaşlardan üretilen modelleri tercih ederek hem spor yaparken hem de çalışırken vücut dengenizi koruyabilir, serbestçe hareket edebilirsiniz. Siz de Trendyol’da yer alan ürünler arasından ihtiyacınıza uygun bir forma satın alabilir, avantajlı fiyat seçeneklerinden ve özel kampanyalardan yararlanarak istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.