İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Çocuk Cinsiyeti
Renk
Fiyat
Materyal
Cinsiyet
Boy
Boy / Ölçü
Kapama Şekli
Kalıp
Kumaş Tipi
Astar Durumu
Cep Sayısı
Yaka Tipi
Ortam
Desen
Fiyat Geçmişi
Kol Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Çocuk Kaban

" araması için 1664 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Çocuk Kaban Çeşitleri Trendyol’da!

Kış aylarının zorlu hava koşullarına karşı koruma sağlamak için mevsime uygun kıyafetler seçmek çok önemlidir. Soğuk havadan ve yağmur, kar gibi yağışlardan korunarak sağlık sorunlarının önüne geçilebilir. Özellikle çocukların hastalanmaması için sıcak tutan kalın üst giyim ürünleri tercih edilmelidir. Çocuk kaban çeşitleri kış aylarında miniklerin soğuktan korunması için tercih edilen ürünlerdir. Genellikle uzun olan yapısı sayesinde neredeyse bütün vücudu içine alır ve sıcak kalmasını sağlar. Aynı zamanda dış materyalinde kullanılan kumaş çeşitleri sayesinde dışarıdan gelebilecek yağmurun içeri girmesini engeller. Ayrıca kullanılan çeşitli renkler ve desenler sayesinde çok farklı tasarımlar vardır. Hayvan, prenses gibi figürlerle donatılan kumaşlar miniklerin ilgisini çekebilir. Bunun dışında bazı modellerde ekstra olarak dekoratif kürk de kullanılır. Bu kürk çeşitleri sayesinde hem farklı bir görüntü oluşturulur hem de soğuktan korumak için oldukça etkilidir. Ayrıca ürünlerin kumaşı farklı yapılardadır ve her kumaşın koruma özelliği, kalınlığı, su geçirip geçirmemesi farklılık gösterir. Çocuk kaşe kaban bu çeşitlerden bir tanesidir; kaşe, sık dokumaya sahip olan bir kumaştır ve kalınlığı sayesinde soğuktan korumakta oldukça işlevlidir. Siz de çocuk kaşe kaban çeşitleri arasından sevdiğiniz modellere göz atabilirsiniz. Kullanılan kumaşlar farklı görüntüler ve tasarımlar oluşturur. Bu sebeple size ve yavrunuza en uygun olanı seçmeniz oldukça önemlidir. Siz de kış aylarında minikleri soğuktan korumak ve daima sıcak tutmak için Trendyol’da bulunan tasarımlara göz atabilirsiniz.

Kaliteli Çocuk Kaban Modelleri

Kaliteli Çocuk Kaban Modelleri

Çocuk mont kaban çeşitleri çocuğunuzun soğuklardan korunmasını sağlayan birçok farklı tasarıma sahiptir. Özellikle ürünlerin dış yapısında kullanılan farklı desenler ve canlı renkler ile birçok farklı model mevcuttur. Soğuk havalarda çocuğunuza kalın kıyafetler giydirmekte zorlanıyorsanız bu renkli ve farklı modellerden seçerek daha kolay giymesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda modellerin bazılarının boyun kısmında bulunan isim etiketi sayesinde montun okul gibi kalabalık ortamlarda kaybolmasının önüne geçebilirsiniz. Mont ve kabanların arasındaki en önemli fark uzunluktur. Mont aşağı yukarı bel hizasında biten bir tasarıma sahiptir ve bu sebeple daha soğuk havalarda tercih edilmeyebilir. Kız çocuk kaban mont şişme görüntüsü ile farklı bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda özellikle iç kısmındaki astar yapısı sayesinde çocuğunuzu sıcak tutmaya yardımcı olur. Bunun dışında kullanım kolaylığı sağlaması açısından genelde bu modellerin ön kısmında fermuar bulunur. Bu sayede kullanımda pratiklik sağlanmış olur. Ayrıca genellikle bütün modeller belirli bir yaş aralığına uygundur ve uzun süreli kullanılabilir. Uzun süreli kullanımı sağlayabilmek için ürün etiketlerindeki yıkama talimatlarına dikkat edilmelidir. Bu sayede kullanılan kumaşlara ve özel dekoratif ögelere zarar gelmez. Erkek çocuk kaban mont çeşitlerinde yeşil, mavi, sarı, siyah gibi renkler oldukça fazla tercih edilir. Bazı modellerde bulunan kapüşon sayesinde herhangi bir yağış durumunda çocuğun kafasının ıslanması önlenir. Bu özellik oldukça önemlidir çünkü başın ıslanması ve soğuktan etkilenmesi sinüzit, baş ağrısı gibi birçok sağlık problemine sebep olabilir. Aynı zamanda kapüşonun çıkarılabilir veya sabit olması da dikkat edilmesi gereken bir özelliktir. Mont gibi daha ince bir ürün tercih edecekseniz, bu ürünü mevsimlik olarak da kullanabileceğinizden kapüşonun çıkarılabildiği modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede çok soğuk olmayan havalarda kapüşonu çıkartabilir ve daha sade, rahat bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca kapüşonların özellikle uç kısımlarında dekoratif kürk ve tüy kullanımı oldukça tercih edilir. Kız çocuk kaban modellerinde bu fermuarların birçok farklı renkte olduğunu görebilirsiniz. Siz de çeşitli mont modelleri arasından size ve çocuğunuza en uygun olanları seçebilirsiniz.

Sıcak Tutan Çocuk Kaban Ürünleri

Sıcak Tutan Çocuk Kaban Ürünleri

Kız çocuk kaban uzun ve kalın yapısı sayesinde zorlu hava şartlarından çocuğunuzu korur ve her daim sıcak kalmasını sağlar. Özellikle uzun yapısı sayesinde bütün vücudu kaplayarak tam bir koruma sağlar. Özellikle kız çocuklar için birçok farklı tasarım vardır; dış yapısı tamamen kürk ile kaplı, kalın kaşe kumaştan üretilmiş, şişme efektli olanlar bu çeşitlerden sadece birkaçıdır. Dışı kürk ile kaplı olanlar daha rahat ve klasik bir görünüme sahip olanların ayrıca dış yapısı yumuşak olduğundan oldukça fazla tercih edilir. Bunun yanında deri modeller su geçirmediğinden ebeveynler tarafından önerilebilir. Çocuk kabanlar arasından farklı renk çeşitlerine bakabilir, bazı modellerdeki karakter figürlerine rastlayabilirsiniz. Erkek çocuk kabanlarında ise bazı hayvan figürlerinin kullanıldığını ve yeşil kahverengi gibi tonların rağbet gördüğünü görebilirsiniz. Erkek çocuk kaban çeşitleri ve fiyatları kullanılan malzemenin yapısına, modeline, uzunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Daha uzun olanların ve kürk gibi kalın malzemelerle iç kaplaması yapılanların özellikle fazla tercih edildiği görülür. Bunun dışında bazı ürünler çift taraflı kullanıma uygun olduklarından kullanım sırasında iki ayrı görüntüye sahiptirler. Özellikle şişme montlarda çift taraflı kullanım tasarımı olduğu görülebilir. Bu ürünlerin iç kısmı genellikle siyah bir tüy ile kaplıdır ve ters çevrildiğinde sanki farklı bir montmuş gibi bir görüntü elde edilir. Çift taraflı kullanılabilen ürünler bu sebeple daha yüksek bir fiyatta olabilir. Bunun dışında pek çok modelde kullanılan fermuarlı cepler de kullanım kolaylığı sağlar. Fermuar yapısı sayesinde cebe konulan eşyalar düşmez ve güvenle taşınabilir. Ayrıca bazı çeşitlerde ceplerin ürünün iç kısmında da olduğu görülebilir, iç cepler oldukça büyük olduğundan pratiktir. Çocuğunuzun zevkine en uygun olan ve sıcak tutan birçok model arasından istediğinizi seçerek soğuk havalardan çocuklarınızı koruyabilirsiniz.

Kullanışlı Çocuk Kaban Çeşitleri Trendyol’da!

Kullanışlı Çocuk Kaban Çeşitleri Trendyol’da!

Kız çocuk mont kaban çeşitleri renklerine, desenlerine ve ayrıca tasarımlarına göre birçok farklı türdedir. Bazı modellerin kapüşon kısımlarında kulak benzeri dekoratif ögeler kullanılabilir. Bunun dışında sırt kısmında da birçok farklı hayvan motifi bulunan çeşitleri vardır. Aynı zamanda ön kısımda bulunan fermuar yerine bazı türlerde sadece düğme kullanılır. Fermuar daha pratik bir seçimken düğme tasarımları da şirin ve farklı bir görüntü sağlar. Birçok farklı tasarım ve renk arasından seçim yaparken çocuğa söz hakkı vermek ve fikrini almak önemlidir. Bunun yanı sıra ebeveynler çocuk kaban mont seçimi yaparken ürünlerin boyuna ve kalınlığına dikkat etmelidir. Çocuk kaban çeşitleri erkek sayesinde çocuğunuz her daim soğuktan korunmuş olur. Aynı zamanda dış giyim ürünlerinin bebekler için olanlarına da göz atabilirsiniz. Bebekler çok çabuk üşüdükleri için kız bebek kaban modellerine göz atarak bebeğinizin her daim sıcak kaldığından emin olabilirsiniz. Kaşe ve şişme modellerden farklı çeşitlere göz atmak istiyorsanız çocuk deri mont fiyatlarına göz atabilirsiniz. Deri montlar yaş aralığına uygun olarak birçok farklı renkte üretilir. Aynı zamanda çok daha farklı bir görüntüye sahiptir ve kolay kolay su geçirmez. Eğer isterseniz pembe, beyaz gibi pek çok farklı renge ulaşabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de şık tasarıma sahip olan yüzlerce çeşit arasından zevkinize ve bütçenize uygun modellere Trendyol sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Erkek çocuk kaban fiyatları kızlar da olduğu gibi ürünün kalitesine göre değişiklik gösterir. Kumaşın kalınlığı, su geçirmezliği, iç kaplaması dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Özellikle su geçirmeyen kalın kumaşlı olanlar ve iç astarı sıcak tutan modeller tercih edilir. Siz de kış aylarında çocuklarınızı soğuktan korumak için çocuk mont kaban çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.