"

Akülü Araçlar

" araması için 1712 sonuç listeleniyor

Çocukların Severek Kullandığı Akülü Araçlar

Akülü araba modelleri gerçek arabalara benzerlikleri ve cıvıl cıvıl renkleriyle her çocuğun hayalini süsleyen oyuncaklar arasında yer alıyor. Çocuklar kadar arabalara merakı olan yetişkinleri de mutlu eden bu tatlı tasarımlar, birçok farklı şekilde ve modelde üretiliyor. Araba modelleri kadar akülü motosiklet çeşitleri de büyük ilgi görüyor. Akülü motosiklet fiyatları modellerin içerdikleri detaylara göre birbirinden farklılaşıyor. Gerçek boyutlardaki taşıtları neredeyse birebir taklit eden bu oyuncaklar güvenilir ve eğlenceli olmalarıyla da ailelerin tercihi oluyorlar. Oyuncak firmalarının ürettiği akülü modellerin yanı sıra ünlü otomobil markaları da kendi araçlarının modellerini lisanslı olarak satışa sunuyor. Akülü araba fiyatları modellere, araçların sağladığı özelliklere ve lisans durumuna göre değişiklik gösteriyor. Bazı akülü araçlar sadece uzaktan kumanda aracılığıyla çalışırken, bazı modellerde pedallar ve direksiyonlar aracılığıyla tam bir sürüş keyfi yaşatıyor. Bu modellerde de aileler isterlerse uzaktan kumanda aracılığıyla çocuklarını kontrol edebiliyorlar.

Her Çocuğun Hayali: Akülü Araba

Çocukların hayallerini süsleyen araba modelleri her zaman lüks ve spor arabalar olmuyor. Bu nedenle firmalar akülü traktör modelleri de üretiyor. Gerçek bir traktörün taşıdığı tüm ayrıntıları içeren bu tatlı oyuncaklar ile çocuklar hem eğleniyor hem de hayal dünyalarını genişletiyor. Bazı çeşitlerinde römork bile yer alan traktörlerle çocuklar farklı ve neşeli oyunlar oynayabiliyor. Çocukların ilgisini çeken bir diğer akülü oyuncak taşıt ise ATV oluyor. Hem motosikleti hem de arazi araçlarını andıran tasarımlarıyla akülü ATV çeşitleri yetişkinlerin de beğenisini topluyor. Hem gerçekçi hem de renkli modelleri bulunan bu oyuncaklar çocukların hem iç hem dış mekanlarda eğlenebilmesinin anahtarı oluyor. Akülü çocuk araba modelleri çocukları etkinliğe, harekete ve hayal kurmaya teşvik ederek gelişimlerine katkı sağlıyor. Çocuklar direksiyon ve pedalları kullanarak koordinasyonlarını güçlendirirken bir yandan da aileleriyle eğlenceli zaman geçirmenin tadını çıkarıyor. Uzaktan kumandalı akülü araba modelleri ailelere istedikleri zaman kontrolü ele alma özgürlüğünü sağladığı içinde oldukça beğeniliyor. Küçük yaştaki çocukların üniformalı görevlilere duyduğu hayranlıktan yola çıkan akülü polis arabası modelleri ise çocukların hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı oluyor. Çocuklar oynadıkları kurmaca oyunları bu renkli arabalarla birleştirerek eğlenceli ve keyifli zaman geçiriyor. Akülü çocuk araba fiyatları arasında araçların şarj kapasitesine ve kullanılan akünün gücüne göre de farklılıklar bulunuyor. Bazı modellerde 6 volt bulunurken bazıları ise 12 volt akülü araba modeli olarak öne çıkıyor. Akülü araba 12 volt içeren modelleri 8-10 saatlik bir şarj süresiyle yaklaşık 1,5 saat hareket edebiliyor. Markaların sağladığı destek ile yaşanabilecek herhangi bir arıza durumunda akülü araba aküsü kolaylıkla yenilebiliyor.

Akülü Araba Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Akülü araba modelleri ailelere ve çocuklara farklı özellikler sunuyor. Tasarım, renk, kullanım yöntemleri, kumanda seçenekleri, akü kapasiteleri ile birbirinden ayrılan modeller arasında müşteriler istedikleri ürünü kolaylıkla bulabiliyorlar. Oyuncak akülü araba seçenekleri genellikle sadece kumandayla kontrol sağlarken büyük akülü araba tasarımları çocukların içine binip rahatlıkla kullanılabilecekleri özellikleri taşıyor. Aileler isterlerse çocuklarına iki kişilik akülü araba alarak, oldukça büyük ve çift kişinin binmesine izin verecek kadar dayanıklı bir oyuncak hediye edebiliyor. İki çocuğu aynı anda taşıyabilecek kadar büyük olan çift kişilik akülü araba modelleri genellikle büyük cip ya da arazi araçları şeklinde üretiliyor. Akülü jeep modelleri ise yine hem uzaktan kumandalı ya da pedallı olarak üretilerek müşterilerin beğenisine sunuluyor. Ünlü araba markaları da kendi cipleri lisanslı olarak piyasaya sunarak kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Akülü araba uzaktan kumandası ile kolaylıkla kontrol edilebilen bu minik canavarlar özellikle off road tutkunu ailelerin ve çocukların tercihi oluyor. Özellikle dış mekanlarda çocukların doyasıya eğlendikleri bu ciplerin farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Pembe akülü araba modelleri arasında kız çocuklarının beğenisini kazanan tatlı cipler de yer alıyor. Farklı tasarımları olan bu oyuncak çeşitlerinde ünlü çizgi film karakterlerine ait çizimlere ve renkler de yer veriliyor. Ancak farklı hayalleri olan çocuklar akülü kamyon modellerini tercih edebiliyorlar. Eğlenceli oyunlar için farklı karakterlere bürünen çocuklar kamyonlar ile yük taşıyarak oldukça keyifli zaman geçirirken akülü kepçe seçenekleri de bu çocukların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında bulunuyor. Her çocuğun karakteri ve hayal dünyası birbirinden farklı olduğu için firmalarda oyuncak konusunda oldukça zengin seçenekler sunarak çocukları mutlu ediyor. Akülü çoçuk motor fiyatları ve araba fiyatları sunulan alternatiflere bu alternatiflerin sundukları özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. Akülü araba motoru, kumanda seçenekleri, vites kapasitesi ve yük taşıma sınırlarına göre farklı fiyatlar alıyor. Arabaların fiyatlarını etkileyen bir diğer özellik ise akülerinin kapasitesi oluyor. Aynı şekilde akülü motosiklet 12 volt ve 9 voltluk modeller arasında fiyat farkı bulunabiliyor. Bu nedenle aileler alacakları oyuncaktan ne istediklerini tam olarak belirleyerek ürünler arasında tercih yaptığında daha iyi sonuçlara ulaşıyor. Sadece çocuk için değil aileler için de eğlenceli zaman geçirmek için mükemmel oyuncaklar olan akülü araba seçenekleri oldukça kolay şekilde kullanılması nedeniyle de tercih ediliyor. Akülü araba şarj aleti aracılığıyla doldurulduktan hemen sonra hızlı bir şekilde kullanılmaya başlanabiliyor. Kurulum gerektirmeyen ve tüm ailenin severek kullanacağı bu tatlı oyuncakları inceleyip hemen satın almak için sepetinize ekleyebilirsiniz.

Birçok Alternatifle Akülü Araba Modelleri

Hem görünüşü hem de teknik özellikleriyle birbirinden ayrılan akülü araba 9 yaşında bir çocukla, 3 yaşında bir çocuğun kullanımına aynı anda cevap veremiyor. Bu nedenle bu eğlenceli oyuncaklar çocukların gelişim dönemlerine göre farklı özellikleriyle öne çıkıyorlar. 8 yaş akülü araba kullanmak için erken bir dönem olmasa da 2 yaş akülü araba kullanırken bazı kritik özelliklere dikkat etmek gerekiyor. Aletlerin sağladıkları güvenlik önlemleri, kumandanın tepki süresi, aracın hızı gibi çoğu şey yaş küçüldükçe daha da önem kazanıyor. Bebek akülü araba modelleri bu nedenle oldukça özel hazırlanarak çocuğun araç ile güven içinde oynamasını sağlıyor. Araba seçimi yapılırken çocukların gelişim dönemleri bu bağlamda oldukça önemli olduğu görülüyor. Sadece arabaların değil oyuncak motorlarında farklı özellikleri bulunuyor. Akülü motosiklet oyuncak olarak oldukça eğlenceli seçenekler olmakla beraber farklı yaş gruplarındaki çocukların kullanımı sırasında farklı özellikler ön plana çıkıyor. Motosikletler arabalara göre daha farklı kontrol mekanizmaları içerdiği için çocukların tercihleri ön plana çıkıyor. 3 tekerli akülü motor modelleri hem daha kolay sürüldüğü gibi dış görünüşleriyle sanki iki tekerliymiş gibi bir izlenim yaratıyorlar. 3 tekerli akülü araba çeşitleri ATV'lere benzerliğiyle de dikkat çekiyor. Geniş lastiklerin ve iddialı renklerin kullanıldığı oyuncaklar özellikle ekstrem sporlara ilgisi olan çocukların ilgisini çekiyor. 3 tekerli akülü arabalar genellikle daha büyük yaş gruplarındaki çocuklara hitap etmekle beraber bazı modellerin daha küçüklere uygun alternatifleri bulunabiliyor. Tasarım dışında bu oyuncaklar sundukları yolcu kapasitesiyle de birbirlerinden ayrılıyor. 4 kişilik, 3 kişilik akülü araba modellerine pek sık rastlanmasa da iki kişilik arabalar sıklıkla tercih ediliyor. İki çocuğun beraber kullanabilecekleri bu oyuncaklar büyüklükleri ve güçlü tasarımlarıyla da öne çıkıyor. 4 koltuklu akülü araba modellerine rastlansa da bu oyuncaklar genellikle aynı anda iki çocuğu taşabilecek kapasiteyle üretiliyor. Arabaların akü güçleri de ailelerin tercih yaparken dikkat etmeleri gereken özellikler arasında yer alıyor. 6V akülü araba ile 24V akülü araba çeşitleri arasında birçok farklı model yer alıyor. Bu nedenle seçim yapılırken hem çocuğun istekleri hem de ailelerin beklentileri doğrultusunda istenilen modeli satın almak mümkün oluyor. Çocuğunuzu sevindirecek ve sizin de güvenle satın alabileceğiniz bir akülü araba modeli için şimdi tüm modelleri inceleyebilir ve Trendyol güvencesiyle hızlı ve zahmetsiz alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.