İlgili Kategoriler
Materyal
Fiyat
Renk
Hacim
Otomatik Kapanma
Güç (Watt)
Gizli Rezistans
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Tema / Stil
Priz Tipi
Garanti Tipi
Voltaj
Ürün Puanı
"

Su Isıtıcı & Kettle

" araması için 2290 sonuç listeleniyor

Pratik ve Kullanışlı Su Isıtıcı&Kettle Ürünleri

Elektrikli mutfak aletleri, lezzetli tatlılardan sıcak içeceklere kadar birçok tarifin kolay ve keyifli bir şekilde hazırlanmasına yardımcı olur. Hemen hemen her mutfakta kullanılan su ısıtıcılar, bu ürünlerin başında gelir. Küçük bir rezistans sistemi ile çalışan bu ürünler, mutfakta saymakla bitmeyecek birçok işin oldukça kolaylaşmasını sağlar. Tencere veya çaydanlıklarla litrelerce suyu kaynatmak için ocak başında uzun süre beklemeniz gerekir. Ancak su ısıtıcı kettle modelleri, bu uzun bekleme sürelerini bir kaç dakikaya düşürür. Birkaç dakika içinde suyu kaynama derecesine getiren bu aletler, sesli uyarı sistemi ile de konforlu kullanım imkânı verir. Suyun kaynadığını haber veren zil veya melodiler, yemek ve içecek hazırlığınıza kaldığınız yerden devam edebilmeniz yardımcı olur.

Kimi modellerde, kaynatmanın yanında sıcak tutma özelliği de bulunur. Su kaynatıcısı, minimal tasarımı ile tezgâh üzerinde yer kaplamadan büyük işler başarabilen mutfak aletleri arasında yer alır. Bu ürün yalnızca güç kaynağına bağlı küçük bir stant ve sürahiden meydana gelir. Su ısıtıcı, elektrikli aksamı ile zamandan ve enerjiden tasarruf sağlar. Bazı modeller hem kaynatıcı hem de demlik olarak kullanılabilmesi ile birçok işlemi pratik şekilde gerçekleştirir. Kettle su ısıtıcı modelleri, birbirinden şık tasarımları ile farklı mutfak dekorasyonunu da tamamlar. Canlı pembe tonlarından klasik inox kaplamalara kadar her tarza ve beğeniye hitap eden modeller bulunur.

Su Isıtıcı & Kettle Modelleri ve Özellikleri Nasıldır?

Su Isıtıcı & Kettle Modelleri ve Özellikleri Nasıldır?

Su ısıtıcı çeşitleri mutfak işlerini kolaylaştırmanın yanında dekorasyonu tamamlayıcı rol üstlenmeleri ile her kesimden kullanıcının beğenisini kazanır. Mutfakta çalışırken kaynar suya ihtiyaç duyulan her an kolay ulaşılabilmesi için bu ürünler, sıklıkla tezgâh üzerine yerleştirilir. Renk ve desen açısından son derece çeşitlenen bu ürünler, mutfakta vakit geçirmeyi seven herkesin tarzını özgürce yansıtabilmesine imkân tanır. Bu ürünler renk ve desenlerinin yanında boyut ve çalışma modellerine göre de oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Su ısıtıcı, küçük tasarımı ile ev kullanımı için son derece uygun elektrikli aletlerin başında gelir. Ancak bu ürünün araç çakmaklığına takılarak kullanılabilen daha küçük modelleri de bulunur.

Araç tipi ısıtıcı modelleri, çakmaklığa takılarak kolayca çalıştırılır. 12v kettle modelleri, araç içerisinde kullanılabilecek ideal ürünlerin başında gelir. Özellikle günün büyük bir bölümünde dışarıda çalışmak zorunda olanlar, 12v su ısıtıcı modelleri ile sıcak içeceklerini kolayca hazırlayabilir. 12v gibi 24v su ısıtıcı modelleri de her ihtiyaca uygun hacimleri ile oldukça kullanışlı ürünlerdir. Araç içi su ısıtıcı 0.5 lt hacmiyle yolculuğa ara vererek lezzetli ve sıcak bir içecek hazırlamaya yardımcı olur. Kettle 0.5 litre hacme sahip olması sayesinde araç içinde yer kaplamadan muhafaza edilebilir. Su ısıtıcı 0.8 lt hacme sahip seçenekleriyle bir veya iki kişilik içecek hazırlama imkânı verir.

Evde kullanıma uygun kettle çeşitleri ise araç tipi ürünlerden daha yüksek hacimleri ile öne çıkar. 1 litre su ısıtıcı ev kullanımı için yeterli modellerin başında gelir. Bu ürün, 1 litre suyu birkaç dakika içerisinde kaynama noktasına ulaştırır. Kettle 1.2 litre hacmi ile 3-4 porsiyon içecek hazırlamayı mümkün kılar. Kettle 1.7 litre hacmi sayesinde hem içecek hem de yemek hazırlıklarında son derece kolaylaştırıcı bir rol oynar. Su ısıtıcı 1.7 lt geniş hacmi ile bol miktarda kaynamış suya ihtiyacınız olduğunda yardımınıza koşar. Bu cihazlar 1.7 litre gibi sık tercih edilen modellerden 3 litre hacme sahip kapsamlı ürünlere kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Su Isıtıcı & Kettle Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Su Isıtıcı & Kettle Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Su ısıtıcı modelleri, birçok yaşam alanında ihtiyaç duyulan elektrikli aletlerden biridir. Isıtıcı modelleri, mutfak işlerini kolaylaştırmasının yanında lezzetli ve pratik sıcak içecekler hazırlamaya yardımcı olması ile beğeni kazanır. Ancak bu geniş alanlara hitap eden elektrikli aletleri satın alırken de dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunur. Elektrik aksamının kalitesi ve ürünün tasarımında kullanılan materyal, en önemli noktaların başında gelir. Ev, araç, ofis, dükkân ve daha birçok alanda kullanılabilen cihazların, güvenlik için kaliteli elektrik aksamına sahip olması gerekir.

Son derece kolaylaştırıcı olan bu ürünler, ısının sıcak olandan soğuk olana doğru akışı şeklinde gerçekleşen basit bir çalışma mekanizmasına sahiptir. Hemen hemen her cihazın sürahisinin içinde çubuk formlu bir rezistans bulunur. Bu parça elektrik akımı ile hızla ısınır. Rezistansın ürettiği ısı enerjisi, kaynama noktasına ulaşana kadar suya iletilir. Kaynayan suyun buhar ile termostata uyguladığı basınç, makinenin düğmesinin atmasını sağlar. Kimi modellerde elektrik akımı, bu basınç ile kesilirken kimi modellerde makine kullanıcı tarafından kapatılana kadar suyu ısınmaya devam eder. Bu çalışma prensibi sırasında kaçak gibi tehlikeli durumlarla karşı karşıya gelmemek için güvenilir markalara yönelmek gerekir

Kettle plastik, çelik veya cam gibi farklı materyallerden üretilir. Satın alma aşamasında dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de üretiminde kullanılan materyallerdir. Kettle çelik materyali ile özellikle şıklığı ve kaliteyi bir arada bulmak isteyenlere hitap eder. Su ısıtıcı çelik materyaliyle paslanmaya karşı son derece direnç gösterir. Su ısıtıcı metal kaplaması ile uzun ömürlü kullanım imkânı verirken klasiklerden vazgeçmeyenlerin mutfaklarını şık ve göz alıcı bir şekilde tamamlar. Mutfağını sade ve modern detaylarla süslemek isteyenler için kettle şeffaf cam modelleriyle öne çıkar. Ancak cam kettle satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kullanılan materyallerin yüksek sıcaklıklara, kırılma ve çatlamaya karşı da dirençli olmasıdır.

Su Isıtıcı & Kettle Fiyatları Nasıldır?

Su Isıtıcı & Kettle Fiyatları Nasıldır?

Su ısıtıcı markaları, değişen insan beğenilerini ve mutfak modasını yakından takip ederek sınırsız ürün seçenekleri ortaya koyar. Hacimden dış tasarımda kullanılan renk uyumuna kadar birçok unsur, satın alma aşamasında sayısız seçenek arasından tercih yapma imkânı verir. Su ısıtıcı fiyatları, üründe kullanılan rezistans sisteminden kablo uzunluğuna kadar birçok unsura göre değişiklik gösterir. Kettle fiyatları aynı zamanda kaynatmaya ek olarak sunulan kolaylaştırıcı özelliklere göre de değişebilir. Hacim, fiyatları etkileyen önemli unsurlardan bir diğeridir. Araç içinde kullanılan modeller, daha uygun fiyat aralıklarında seyrederken 3 litrelik olanlar yüksek fiyatlara sahip olabilir. Kettle 2 litre hacmi ile sık sık kaynamış suya ihtiyaç duyulan alanlarda tercih edilir. Kettle 3 litre hacme sahip modelleri ile bol miktarda suyu birkaç dakika içinde kaynatır. Geniş hacimli ürünler hem içecek hem de yemek hazırlığı için dakikalarca su kaynatma probleminin önüne geçer.

Su ısıtma cihazlarının fiyatları uyarı sistemleri ve ek özelliklerine göre artıp azalabilir. Sadece açma kapama düğmesinin atmasıyla suyun kaynadığının haberini veren makineler, uygun fiyat aralıklarına sahip olur. Suyun kaynadığını melodilerle veya birkaç cümle ile duyuran uyarı sistemleri ise fiyatların artmasına neden olabilir. Kettle ışıklı ve sesli uyarılar ile oldukça pratik kullanım imkânı verir. Uyarı sistemleri, sürekli kontrol etme ihtiyacının önüne geçerek diğer işleriniz ile rahatlıkla ilgilenebilmenizi sağlar. Kettle seti, sıklıkla sürahi ve ısıtma standından oluşur. Kimi zaman bu setlere demlik aparatları da eklenir. Su ısıtıcı satın almak isteyen çoğu kişi, bütçesini de korumak için online alışveriş yöntemini tercih eder. Online alışveriş kullanıcılara, tüm kettle markalarını ve geniş fiyat aralıklarını bir arada görerek en doğru seçimi yapmaları için imkân verir. Siz de içeceklerinizi en kısa sürede hazırlamanıza yardımcı olacak bu ürünü bütçenizi zorlamadan satın almak için Trendyol'u tercih edebilirsiniz.

Kettle Nasıl Temizlenir?

Kettle modellerinin kirlenmesi durumunda sirke, limon tuzu, karbonat veya deterjandan faydalanmak mümkündür. Sert sudan kaynaklı oluşan kireç temizliğinde genelde sirkenin gücüne başvurulur. Isıtıcının yarısına kadar su doldurulur. Sonra içine beyaz sirke dökülür. Sirke oranı kireç yoğunluğuna göre ayarlanır. Kettle bu şekilde 1 ya da 2 saat kadar bekletilir. Bekleme süresinin minimum 30 dakika olmasi gerekir. Hazırlanan karışımın yeterli etkiyi göstermesi için bekletilmesi konusunda acele etmemek önemlidir. Zaman dolduğunda cihazin içi boşaltılıp nazikçe yıkanır. Aynı temizlik adımlarının limon tuzu, karbonat ve bu iş için özel olarak üretilen deterjanlarla da yapılması mümkündür. Cihaza zarar vermemek adına ovalama işlemi yapma konusunda temkinli olmak gerekir. Yumuşak sünger ve bez yardımı ile silmek daha doğru olur.

Kettle Ne Kadar Elektrik Harcar?

Mevcut cihazların tasarımları, kapasiteleri ve teknik özellikleri birbirlerinden farklıdır. Genel olarak bir kettle 50 ile 60 santigrat sıcaklık kullanır. Kullanılan saat başına ortalama olarak 2 KW elektrik harcanır. Bu değer, aya vurulduğunda 60 KW kadar elektrik yaktığı söylenir. Resmi kurumlar, düzenli aralıklarla KW başına belirlenen ücreti ilan ederler. Bu sayede kettle kullanmanın aylık olarak neye mal olduğu kolay bir şekilde hesaplanır. Bu noktada kullanım sıklığı ve cihazın çalışırken ihtiyaç duyduğu güç değeri önemlidir. Genel olarak ise kettle, yaşam alanlarında kullanılan birçok cihaza nazaran daha az elektrik harcar. Ayrıca zamandan da tasarruf edilmesini sağlar.

Kettle Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kettle seçiminde öncelikle cihazın suyu ortalama olarak ne kadar sürede kaynattığına bakılması gerekir. Sonuç olarak ürünün satın alınma amacı zamandan tasarruf etmektir. Konforlu bir kullanım deneyimi için cihazın ağız kısmının tasarımı da önemlidir. Ürünün tek seferde ısıttığı suyun kapasitesi de seçim yapılırken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer kriterdir. Kalabalık ailelerin litre olarak yüksek kapasitelere sahip modelleri tercih etmelerinde fayda vardır. Bu sayede ihtiyaç duyulan sıcak su tek seferde alınır. Cihazın sahip olduğu üretim kalitesi de önemli kriterlerin başında gelir. Siz de güvenli, konforlu ve uzun ömürlü kullanım için çok nitelikli bir kettle satın alabilirsiniz.