İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Ortam
Topuk Boyu
Fiyat
Materyal
Topuk Tipi
Ek Özellik
Desen
Bağlama Şekli
Taban Materyali
İç Taban Materyali
Astar Materyali
Saya Materyali
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Terlik

" araması için 94927 sonuç listeleniyor

Beklentilerinize Uygun Şık Terlik Çeşitleri Trendyol'da!

Ayakkabı, her dönem değişiklik gösteren sektörlerden bir tanesidir. Bu sektör trendler kapsamında sıklıkla kendini yenilese de değişmeyen, klasikler arasında giren bazı çeşitler vardır. Bu çeşitlerden bir tanesi de terlik seçenekleridir. Çeşitler popülerliğini kaybetmeden yıllar bıyunca pek çok değişik seçenek ile müşterilerin ilgisini üzerine toplar. Zincir, kurdela gibi farklı ayrıntıları olan tasarımlar değişik kıyafetler ile kombinlenebilir. Bu özelliği sonucunda sportif kombinler oluşturmak isteyen kişilerden tarz ve şık bir görüntü elde etmeyi amaçlayan müşterilere kadar çok sayıda bireyin isteklerini karşılar. Ürünler ortopedik tabana sahiptir. Ayağın hareket ederken aldığı şekiller dikkatte alınarak tasarlanan bu taban yapısı özel olarak üretilir. Bu parçaların kullanımını kolaylaştırarak günlük hayatın vazgeçilmezleri arasına girmesini sağlar. Ayak şeklinin desteklenmesine yardımcı olur. Bu özelliği sonucunda uzun araba seyahatleri ve yürüyüşlerde müşterilerin tercih ettiği çeşitlerden bir tanesi olur. Kullanım sırasında ağrı ya da acı gibi müşteri memnuniyetini olumsuz yönde etkileyen herhangi bir durumun oluşması söz konusu değildir. Crocs terlik tasarımları son dönem popülerlik kazanan modellerden bir tanesidir. Bu seçenekler rahat kalıpları ile günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alırken şık tasarımları sonucunda sıklıkla talep edilir. Çeşitler siyah, pembe, sarı gibi canlı renklerde tasarlanır. Canlı renklerin dışında siyah ya da beyaz gibi klasikleşen tonlara sahip seçenekler de bulunur. Aynı zamanda bazı modeller, sticker benzeri aksesuarlar ile süslenerek görüntüleri sempatikleşir. Çeşitlerin arkasında kullanımı kolaylaştıran bir bölüm vardır. Bu bölüm topuk kısmının tutulmasına olanak tanır. Bu özelliği sayesinde ürünün ayaktan kayması ya da çıkması gibi durumlar oluşmadan konforlu bir biçimde kullanılır. Bahsi geçen bölüm modelin ön kısmına da sıkıştırılabilir. Ürünlerin ön kısmında çeşitli açıklıklar yer alır. Bu açıklıklar ayağın hava almasını sağlar. Böylece yoğun bir işte çalışan ya da tempolu bir hayat süren müşterilerin ayak sağlığını korur. Mantar, kötü koku gibi rahatsız edici sağlık sorunlarının oluşmasının önüne geçer. Popülerliğini kaybetmeden trendler arasında giren, rahat ve konforlu hareket etme olanağı tanıyan terlik indirim olanaklarından Trendyol aracılığı ile yararlanabilirsiniz.

Trend Terlik Modelleri

Trend Terlik Modelleri

Erkek terlik seçenekleri müşterilerin beklentisi göz önünde tutularak tasarlanır. Bu modeller ev ve outdoor olmak üzere iki gruba ayrılabilir. Ev için tasarlanan seçenekler düz taban özelliğine sahiptir. Yer ile doğrudan temas halinde üşüme gibi durumlara karşı korunmanıza olanak tanır. Modellerin iç tabanı ise oldukça yumuşak bir dokuda bulunur. Bu doku müşterilerin büyük beğenisini kazanırken ev ihtiyaçlarının olmazsa olmazları arasında kendine yer edinir. Modellerin dış kısmı suni deri gibi farklı materyallerden üretilir. Bu bölüm temizlik açısından büyük kolaylık sağlar. İhtiyaç duyulduğunda nemli bir bez aracılığı ile pratik bir şekilde temizlenir. Çamaşır makinesinde yıkamaya uygun olabilir. Ev için üretilen seçenekler set halinde de satışa sunulur. İki, üç ya da dört gibi çeşitli sayıdaki ürünün bir araya getirilmesi sonucunda üretilen çeşitler müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur. Set halinde müşterilere sunulan modeller ile beraber tekli olarak satış yapılan seçenekler de mevcuttur. Ürünlere göz atarak ihtiyacınızı karşılayan modelleri kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Modeller de 38, 39, 40, 41, 42 ya da 43 gibi farklı beden numaraları vardır. Beden açısından çeşitlilik bulunması kendi beden ölçünüze uygun ürünleri rahat bir şekilde bulmanızı sağlar. Topuklu terlik seçenekleri şık yapısıyla sıcak günlerin vazgeçilmezidir. Değişik topuk boyutuna sahip olan seçenekler de vardır. 4 cm ile 12 cm arasında değişen topuğa sahip tasarımlar bulunur. Topuk açısından sağladığı farklılık sonucunda ürünler değişik ortamlarda kullanılabilir. Ürünler ayağın hava almasını sağlaması sonucunda sıcak mevsimlerde oldukça fazla kullanılır. Terleme ya da kötü koku gibi problemlere çözüm getirir. Terlik modelleri esnek bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde hareket doğrultusunda esneklik sağlar. Ayağın acıması gibi durumlara karşı yüksek oranda koruma imkanı sunarak çeşitli burkulma olaylarını engeller. Aynı zamanda sıcaktan şişme gibi olaylarda da kullanılır. Bazı modeller düz bir tasarıma sahiptir Bu seçenekler ev ortamı ya da hareketli elbiseler ile kullanıma uygundur. Hareketli elbiseler ile tercih edildiğinde kombinin sakinlik kazanmasına kaynaklık ederek göz yoran ya da karışık bir görüntü oluşturulmasını engeller. Bu özellikleri ile beraber düz bir tasarıma sahip olan pofuduk terlik seçenekleri sade stil ya da avangart moda akımını benimseyen kişiler tarafından da sıklıkla kullanılır. Bu seçenekler pantolon, etek ya da elbiseler ile zarif ve etkileyici bir görüntü oluşturur. Kadın terlik seçenekleri kurdele ya da püskül gibi değişik ayrıntılara sahiptir. Bu ayrıntılar modellerin zarif ve göz alıcı bir görüntü kazanmasına yardım ederken sade kombinlerin hareketlendirilmesinde büyük etkisi bulunur. Trendyol’da yapılan terlik kampanya olanaklarında faydalanabilirsiniz. Kampanyalar aracılığı ile ürünleri cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Zarif Terlik Tasarımları

Zarif Terlik Tasarımları

Ortopedik terlik kalıp özellikleri sonucunda müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu ürünler hastane de çalışan müşterilerden yürüyüş yapmayı seven kişilere kadar çok sayıda bireyin favorileri arasında yer alır. Plaj terlik modelleri deniz ve havuz etkinliklerinde oldukça fazla talep edilir. Bu seçeneklerin taban kısmı kalın bir yapıda bulunur. Bu bölüm kızgın kumdan ayağın etkilenmesini engeller. Hareket esnasında müşterilerin konforunu korur. Aynı zamanda bahsi geçen ürünlerin parmak arası ya da düz gibi değişik seçenekleri bulunur. Parmak arası özelliğe sahip olan modeller trendler arasında bulunurken müşterilerin tarzlarını ortaya koyabilmelerine yardım eder. Modeller ideal ağırlığa sahiptir. Ağırlıktan kaynaklanan hareket kısıtlamalarının oluşması söz konusu değildir. Aynı zamanda deniz kenarında çıkan rüzgarlarda da uçmaz. Böylelikle kullanım sırasında müşterilere büyük avantaj sağlar. Keten, peluş, plastik, şeffaf, hasır terlik modelleri söz konusudur. Bu seçenekler farklı özellikleri sonucunda hayatın her alanında kullanılır. Günlük gezilerde, çıkılan seyahatler için keten ya da hasır ürünler kullanılırken deniz, havuz gibi çeşitli yaz etkinliklerinde plastik ve şeffaf modeller kullanılır. Ürünlerin sağladığı çeşitli kullanım alanları konforunuzu üst seviyeye çıkarır. Hasır bir yapıya sahip olan modeller krem ya da bej gibi klasikleşen renklere sahiptir. Bu seçenekler oldukça kolay bir şekilde kombinlenir. Bu özellikleri ile beraber hasırın özgün ve otantik görüntüsünü gözler önüne serer. Ürünlerin bünyesinde yer alan hasır kısımları tek şerit halinde olabileceği gibi iki farklı şeritin çaprazlanması sonucunda da meydana gelebilir. Böylelikle ürünler farklı kombinler ile kullanılabilirken değişik zevklere sahip olan kişilerin tarzına hitap eder. Siz de seçim konusunda tereddütler yaşayan kişiler arasında bulunuyor, tarzınıza hitap eden modeli kolay ve hızlı bir şekilde bulmak istiyorsanız terlik tavsiyelerine göz atabilirsiniz. İncelemeleriniz sonucunda doğru ürünü kısa sürede satın alabilirsiniz. Terlik markaları oldukça zengin çeşitliliğe sahiptir. Bu sayede ürünler birbirlerini tekrar etmeyen özgün bir görüntüye sahip olur. Siz de son dönem moda akımların uyum sağlamayı amaçlıyorsanız yeni sezon terlik seçeneklerini Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Rahat Yapısıyla Ürün Çeşitleri

Rahat Yapısıyla Ürün Çeşitleri

Işıklı, tüylü, taşlı terlik modelleri oldukça etkileyici bir görüntüye sahiptir. Bu seçenekler ışık detayları sayesinde çocuklar ve gençler arasında oldukça revaçtadır. Tüy ayrıntısına sahip olan seçenekler ise marjinal tasarımları ile göz kamaştırır. Bu modeller sükse yapmak isteyen kişiler tarafından büyük beğeni ile kullanılır. Ev ortamında kullanıma uygundur. Bazı müşteriler tarafından dış giyim alanında da talep edilir. Taş ayrıntısı olan ürünler ise oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Görsellik açısından sağladıkları başarı sonucunda modeller pantolon ya da etek gibi kıyafetleri tamamlar. Şık ve hoş bir görüntü oluşturulmasına kaynaklık eder. Glitter detayı bulunan ürünler de söz konusudur. Son dönem moda akımlarına bomba gibi bir düşüş yapan bu çeşitler farklı renkler ile rahat bir şekilde kullanılır. Kırmızı, mavi ya da mor gibi canlı tonlar ile kullanılan bu seçeneklerin siyah, bej ve krem gibi renkler ile de tercih edilirliği oldukça yüksektir. Kışlık, yazlık terlik tasarımları vardır. Bu tasarımlar mevsim özellikleri göz önünde tutularak üretilir. Böylece kullanım açısından avantaj sağlar. Kış ayları için üretilen seçenekler su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu nitelikleri sonucunda ürünler günlük hayatta da kullanılır. Ayağın sıcaklığını korumasına yardımcı olur. Yaz mevsimi içinde üretilen modeller ise oldukça rahat bir yapıda bulunur. Bu özellikleri ile beraber seçenekler hava geçirgen bir formda olur. Lila, mor, sarı, kırmızı, beyaz terlik modelleri renk açısından sağladıkları çeşitlilikler sonucunda müşterilerin büyük beğenisini kazanır. Bu ürünler dönem moda akımlarına uyum sağlayıp pek çok değişik renk ile kombinlenebilir. Sandalet terlik tasarımları farklı bandaj özellikleri ile göz kamaştırır. Trendyol’dan değişik mevsimlere özel tasarımı bulunan terlik satın alabilirsiniz.

Şık Tasarımıyla Ürün Seçenekleri

Şık Tasarımıyla Ürün Seçenekleri

Outdoor terlik tasarımları tek ya da çift şeritli olabileceği gibi üç farklı uzantının bir araya getirilmesi ile de oluşur. Bu sayede seçenekler günlük hayatta kullanıma uygun hale gelir. Panduf terlik seçenekleri sempatik görüntüleri ile çok sayıda müşterinin tercihleri arasında yer alır. Çeşitli hayvan şekillerini anımsatan biçimleri ile sevimli bir görüntü sergileyen tasarımlar gençler ve çocukların vazgeçilmezleri arasında bulunur. Bu modeller tavşan, kedi, köpek gibi değişik hayvanları anımsatan şekillere sahiptir. Aynı zamanda ayağın sıcaklığını korur. Kış ve bahar aylarında tercih edilirliği oldukça yüksektir. Deri terlik tasarımları etkileyici bir görüntüye sahiptir. Bu seçenekler görüntü açısından sağladıkları başarı sayesinde farklı kıyafetler ile de kombinlenir. Kahverengi, siyah ya da krem gibi pek çok değişik renk seçeneği vardır. Tasarımlara göz atarak kombininizi tamamlayan parçayı güven içinde satın alabilirsiniz. Zincirli, incili terlik seçenekleri birinci sınıf el işçiliğine sahiptir Bu tasarımların bandaj kısmı inci detayı ile bezenir. Böylelikle modern ve etkileyici bir görsellik sergileyerek müşteri tercihlerinde ilk sırayı çeker. Bandajın tamamı inci ile kaplı olan modeller de vardır. Aynı zamanda incilerin belirli bir kısımda toplandığı ya da seyrek olarak işlendiği tasarımlar da müşterilerin dikkatini çekmeyi başarır. Bu modeller ile beraber çiçek ya da şerit gibi farklı işlemeler de inciler aracılığı ile oluşturulur. Geniş çeşitliliğe sahip olan tasarımlar müşterilerin farklı kombinler yapabilmelerine kaynaklık eder. Zincir detayı bulunan seçenekler de özgün tasarımları ile müşterilerin ilgisini üzerine toplar. Bu tasarımlar bandaj kısmında tercih edilen zincirleri ile sıradanlıktan kurtulur. Bahsi geçen zincirler tasarım ile aynı renk olabilir. Farklı renklerde zincirlerin kullanıldığı modellere göz atabilirsiniz. Trendyol’dan yumuşak tabanlı terlik seçenekleri arasından bedeninize uygun olanı uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Etkileyici Müşteri Yorumları

Etkileyici Müşteri Yorumları

Terlik yorum ve değerlendirmeleri genel olarak olumludur. Kapalı terlik seçenekleri ayakların yüksek oranda korunmasına yardımcı olur. Bu seçeneklerin ön kısmı tamamı ile kapalıdır. Böylelikle rüzgar ya da yağışlara karşı ayağın korunmasına kaynaklık eder. Kış aylarında çıkılan uzun araba yolculuklarında müşterilerin konforlu zaman geçirebilmelerine olanak tanıyan modeller bahar aylarında da oldukça fazla kullanılır. Terlik kullananlar ürünlerden oldukça memnundur. Abiye, şık, örgü terlik modelleri düğünlerin olmazsa olmazları arasında yer alır. Bu tasarımlar topuklu ayakkabıları anımsatan yapıları ile müşterilerin büyük beğenisini kazanır. Topuklu ayakkabılar gibi rahatsız olmayan yapıları sayesinde tasarımlar gelinler tarafından da sıklıkla tercih edilir. Bu seçenekler üzerinde çeşitli taş ayrıntıları vardır. Bu ayrıntılar ürünlerin oldukça etkileyici görüntüler oluşturmalarına kaynaklık ederken abiyelerin tamamlanmalarına olanak sunar. Gri, lacivert, kahverengi, yeşil terlik tasarımları siyah, bej, kahverengi gibi pek çok değişik ton ile etkileyici bir uyum yakalar. Bu özelliği sonucunda tasarımlar her gardırobun vazgeçilmez parçalarından bir tanesi olur. Dinazorlu, tavşanlı, kedili terlik seçenekleri çocuklar için üretilir. Çocuklara uygun olarak tasarlanan modeller ile beraber yetişkinlere hitap eden tasarımlar da söz konusudur. Bu özelliği sonucunda modeller çocuk kalan müşterileri tarafından büyük rağbet görür. Çocuklar ürünlere ilgi ile yaklaşır. Böylece çorap ya da ayakkabı giyme konusunda yaşanan çeşitli huzursuzlukların oluşması söz konusu değildir. Bu özelliği sonucunda tasarımlar ebeveynler tarafından sıklıkla talep edilir. Anatomik terlik tasarımları oldukça yumuşak bir tabana sahiptir. Taban yapısı sonucunda ürünler müşterilerin konforlu bir şekilde hareket edebilmelerine olanak sunar. Bu modeller günlük kullanıma uygundur. Çeşitli spor aktiviteleri ya da yürüyüşler için müşteri gereksinimlerini karşılar. Trendyol’u inceleyerek çift tokalı terlik seçeneklerini gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Ürün Fiyatları

Bütçe Dostu Ürün Fiyatları

Babet terlik modelleri görüntü açısından sağladıkları başarı sayesinde öne çıkan parçalar arasındadır. Bu tasarımların üzerinde çeşitli baskılar bulunabilir. Çiçek ya da ekose gibi baskılara sahip modeller sade tasarımlar ile etkileyici bir uyum yakalar. Tasarımlara göz atarak kombinlerinize değişik bir bakış açısı katabilirsiniz. Kauçuk terlik modelleri oldukça rahat bir yapıda bulunur. Bu tasarımlar ayağın konforlu bir biçimde hareket etmesine katkı sağlar. Aynı zamanda modellerin bazılarında topuk ayrıntısı söz konusudur. Bu ayrıntı diğer modellerden farklı bir tasarıma sahiptir. Topuk dizaynı sonucunda modeller ayağı yormaz. Burkulma ya da incinme gibi istenmeyen herhangi bir durum oluşmadan yüksek topuklar kullanma olanağı sunar. Topuk yapısında kullanılan tasarımı sayesinde topuklu ayakkabı giymeye alışık olmayan kişiler tarafından da rahat bir biçimde kullanılır. Renkli, simli, kürklü, ponponlu terlik tasarımları günlük hayatta kullanılabileceği gibi ev ortamında da sıklıkla talep edilir. Bu seçenekler tarzını ortaya koymak isteyen müşteriler tarafından oldukça fazla talep edilir. Çelik burunlu terlik seçenekleri sanayi sektöründe çalışan müşterilerin gereksinimlerini karşılar. Bu seçenekler istenmeyen kazalara karşı ayak sağlığının korunmasına yardımcı olur. Beklenmeyen ağır parçaların düşmesinde ya da çarpma durumlarına karşı maksimum seviyede koruma sağlar. Ürünlerin ön kısmı çelik materyalden üretilir. Çelik ham maddenin çeşitli işlemlerden geçmesi sonucunda tasarlanan bu modeller, ergonomik tasarıma sahiptir. Yüksek terlik seçenekleri özellikleri sonucunda çok sayıda müşterinin büyük beğenisini kazanır. Cerrahi terlik modelleri ayak yapısını destekleyen bir forma sahiptir. Yapı özelliği sonucunda tasarımların tercih edilirliği oldukça yüksektir. Terlik fiyatları ideal aralıklarda yer alır. Trendyol’dan patik terlik seçeneklerini inceleyebilir, gereksinimlerini karşılayan modelleri kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Terlik Bir Numara Küçük mü Alınır?

Bazı insanlar terlik alırken terliğin üretilmiş olduğu malzemeyi de düşünür. Çünkü bazı malzemeler kullandıkça genleşme özelliğine sahip olur. Özellikle de sentetik ve yünden üretilen terlikler, kullanıma bağlı olarak zamanla aşınır ve kalıbı büyür. Eğer siz de bu ham maddeden üretilen terliklere sahip olmak istiyorsanız, üretici firmaya danışıp ürün ile alakalı fikir edindikten sonra terliğinizi bir numara küçük alabilirsiniz. Böylece zamanla oluşan aşınmalardan terliğiniz etkilenmeyecek ve terliği biraz kullandıktan sonra ayağınıza tam olacaktır. İnsanların yaz ya da kış mevsiminde, evde ya da dışarda rahatlıkla kullandığı ürünlerden biri olan terlik, herkes tarafından sıkça tercih edilir. Bu tercihin sebeplerinden biri de, terliğin oldukça rahat ve kullanışlı olmasıdır. Terlikler, yün, ipek, ahşap, deri lastik ya da sentetik gibi ürünlerden üretilebilir.

Terlik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Terlik satın almak isteyen insanların dikkat etmesi gereken birkaç önemli husus bulunur. Bu kurallardan birisi öncelikle ayak tabanınıza uygun olan terliği bulup tam ayak numaranıza göre olan terlikleri satın almaktır. Özellikle ortopedik özelliği bulunan terlikler, ayaklarınızı yormaz ve size son derece konforlu bir yürüyüş imkânı da sunar. Alacağınız terliğin neyden üretilmiş olduğuna da kesinlikle dikkat etmeniz gereklidir. Böylece terlik içinde ayaklarınız hava almış olacak ve terlemenin de önüne geçmiş olacaksınız. Son husus ise mevsime uygun terlik modellerin seçmeniz yönündedir. Ev terlikleri genelde kışın kullanıldığı için yünlü olan terlikleri tercih etmeniz sizin için en doğru seçimlerden biri olacaktır. Alacağınız terliği muhakkak satın alma işlemi öncesinde denemeniz de gerekir. Böylece ayak yapınıza en uygun terliği rahatlıkla bulabilirsiniz.

Çamaşır Makinesinde Terlik Yıkanır mı?

Terlik kullanan insanların sıklıkla merak ettiği konuların başında çamaşır makinesinde terlik yıkanır mı sorusu geliyor. Bu soruya verilecek cevap ise evettir. Terliğiniz hangi maddeden üretilmişse, o ham madde ile üretilmiş olan giysileriniz ile birlikte terliklerinizi de yıkayabilirsiniz. Ama terliğin deforme olmaması açısından düşük ısı ayarından yıkanılması önerilir. Hatta eğer terliklerinizi çok fazla kullanıyorsanız, diğer kıyafetlerinizde de bakteri oluşmaması açısından terlikleriniz ayrı ayrı yıkanılması en çok tercih edilen temizleme yöntemi olarak bilinir. Terlikleri yıkarken sıvı deterjan kullanmanız da terliğin ömrünü uzatan diğer etkenlerden biri olarak bilinir. Eğer siz de uygun fiyatlı ve kaliteli terlik satın almak istiyorsanız, istediğiniz model ve desene sahip terliği tercih edebilirsiniz. Geniş ürün skalası ile beraber tasarımdaki farklılıklar kullanıcıların kendi zevk ve beğenisine uygun ürün tercih etmesine neden olur. Aynı zamanda Trendyol’dan ürün yorumları ve değerlendirmelerini inceleyebilir kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.