İlgili Kategoriler
Marka
Beden
Avantajlı Ürünler
Çocuk Cinsiyeti
Fiyat
Renk
Tip
Desen
Cinsiyet
Ek Özellik
Ortam
Kapasite
Koleksiyon
Fiyat Geçmişi
Sürdürülebilirlik Detayı
Deri Kalitesi
Materyal
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çocuk Okul Çantası

" araması için 30105 sonuç listeleniyor

Kolaylık Sunan Çocuk Okul Çantası Seçenekleri Trendyol’da!

Okul çantası; kitap, defter kalem gibi derslerde kullanılan eşyaları taşımaya yardımcı olan bir üründür. Taşımayı kolaylaştıran çocuk okul çantası dizaynlarında birden fazla bölme ve fermuarlı alan bulunur. Bu bölmelere; kalemler, defterler, silgiler, kitaplar konulabilir. Ayrıca dijital cihazlar için özel bir bölüme sahip olan çantalar, sayesinde tablet ve bilgisayarlar çocuklarla beraber güvenle taşınır. Kullanışlı bölmelerinin arasında matara cebi yer alan seçenekler bulunur. Bu bölmelerde su şişesi muhafaza edilebilir. İlgili kısım, elastik fileden veya sert kumaştan üretilir. Her yıl okul açılırken çocukların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan bu ürünler, beslenme ve kalem kutusu ile birlikte set halinde satılabilir. Kız çocuk okul çantası renkli ve eğlenceli görünüme sahiptir. Pembe, kırmızı, mor, su yeşili gibi renkler sıklıkla kız çocukları tarafından tercih edilir. Erkek çocuk okul çantası seçenekleri farklı desenlerden oluşur. Çizgi film, anime gibi çocuklar tarafından sevilen kahramanların fotoğrafı bulunan ürün seçenekleri hazırlanır. Bu ürünler canlı renkleri ile çocukların dikkatini çeker. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunan ürünler, dayanıklı materyallerden üretilir. Sade renklerden üretilen modeller, unisex tasarıma sahiptir. Seçenekler arasında su geçirmeyen kumaşlardan üretilen çeşitler bulunur. Bu ürünler kış aylarında kullanıma uygundur. Böylece, sırt çantaları okul süresi boyunca güvenle kullanılabilir. Kolaylık sunan çanta çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşarak detaylı inceleme yapabilir, ürünlerin özellikleri ve modellerini ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

Fonksiyonel Özellikler Sunan Çocuk Okul Çantası Modelleri

Fonksiyonel Özellikler Sunan Çocuk Okul Çantası Modelleri

Çocuk okul çantası fiyatları müşterilerin bütçesine uygun olarak belirlenir. Tüm ürünler farklı fiyat aralıkları ile müşterilere sunulur. Fiyatların belirlenmesinde; marka, ürünün kalitesi, materyali, özellikleri ve avantajları gibi çeşitli unsurlar etkili olur. Modellerin uygun fiyatları sayesinde istediğiniz ürünü rahatlıkla alabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyatlarla satın alınan tüm alternatif ürünler kalite ve performans açısından memnun kalmanızı sağlar. Tasarım açısından değişiklik gösteren ürünler sayesinde çocukların ihtiyacı olan okul ürünlerini rahatlıkla temin edebilirsiniz. Özel dönemlerde gerçekleşen çocuk okul çantası indirim haberlerini takip ederek bütçe dostu seçeneklere ulaşabilirsiniz. Avantajlı bir deneyim için set halinde dizayn edilen modellere yönelebilirsiniz. Set halinde üretilen modelleri satın alarak birden fazla ihtiyacı karşılayabilir ve maddi açıdan tasarruf edebilirsiniz. Çocuklar için üretilen seçeneklere özenli davranarak, uzun yıllar ürünleri kullanabilirsiniz. Her gün kullanılan ürünler kalabalık alanlarda hızlı bir şekilde kirlenebilir. Bu durumu önlemek ve kullanım ömrünü artırmak için kullanım sonrası kirli yerler nemli bezle silinebilir. Bu şekilde kirlerin ürüne yerleşmesi engellenir. Çekçekli çocuk okul çantası küçük yaşlardaki öğrenciler için uygundur. Birden fazla kitap ve defter çantada ağırlığa neden olur. Küçük yaşlarda taşınan ağırlıklar sırt ve boyun bölgesinin gelişimini etkileyebilir. Bu durumu önlemek ve kullanım konforunu artırmak için çekçekli modelleri tercih edebilirsiniz. Sert zeminlerde dönen tekerlekler, çantanın sürüklenmesini sağlar. Bu ürünler, okul içerisinde ve dışında kullanımı kolay hale getirir. Çekçek mekanizmasının boruları metal alüminyum malzemeler kullanılarak üretilir. Bu özellik ürünün rahatlıkla çamaşır makinesinde yıkanmasını sağlar. Dilerseniz çekçek kısmını çıkarabilir veya mekanizmasıyla beraber yıkayabilirsiniz. Mekanizmaları çıkararak ürünleri normal bir çantaya dönüştürerebilirsiniz. Eğlenceli bir parça olan bu modeller üzerinde çeşitli figürler, desenler ve karakterler yer alabilir. Eğitim öğretim dönemini eğlenceli hale getiren modeller sırt ağrılarının önüne geçer. Sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilen modelleri seçmeniz çocuğunuzun güvenliği açısından kritik bir rol oynar. Kaliteli çocuk okul sırt çantası çeşitlerini uygun fiyatlarla sunan Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Avantajlı fırsatlarından faydalanarak size uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

Dikkat Çeken Çocuk Okul Çantası Yorumları

Dikkat Çeken Çocuk Okul Çantası Yorumları

Satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce beğendiğiniz ürün hakkında fikir veren çocuk okul çantası yorum ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Bu yorumlar sayesinde ürünlerin büyüklüğünü, dayanıklılığını ve kumaş özellikleri gibi detayları kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak değerlendirmeleri okuyabilirsiniz. Bu sayede çocuk için okul çantası tercih sürecinizi kolay hale getirebilirsiniz. Oldukça işlevsel ve uzun süre kullanılabilir ürünler çocuk okul çantası kampanya fırsatları altında uygun fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunulur. Ergonomik şekillerde üretilen modeller kullanım açısından birçok farklı avantaj sunar. Askılı modeller çocukların ağır kitapları kolay bir şekilde taşımasına yardımcı olur. Kol askıları çocukların vücut yapılarına uygun olarak ayarlanabilir. Öğrenciler tarafından beğenilen modelleri, ebeveynler hediye seçeneği olarak değerlendirebilir. Ebeveynler çocuklarının zevkine göre bir seçim yaparak mutlu olmalarını sağlayabilir. Çantayı okulda kullanılabilir hale getirmek için içerisinde kitap, kalem gibi okul materyalleri eklenir. Gün içerisinde ihtiyaç duyulan eşyaları belirleyerek çantanın içerisine ekleyebilirsiniz. Birgün önce ders programına bakarak gerekli olan materyalleri eklemek çantanın ağır olmasını engeller. Bu sayede olası sırt ağrılarının önüne geçmenizi sağlar. Aksi halde fazla ağırlık sebebiyle ürünlerde yırtılmalar veya askı bölümünde kopmalar meydana gelebilir. Hazırlanan modeller sağlam dikişleri sayesinde uzun kullanım fırsatı verir. Gerekli talimatlara uyarak ürünü kullanmanız ileride herhangi bir sorunla karşılaşmanızı önler. Küçük çocuklar için çantanın üzerine yapıştırılan etiketler bulunur. Etiketler sayesinde ürünlerin kaybolmasının önüne geçebilirsiniz. İp ile bağlanan su geçirmez kartlıklar sayesinde ürüne zarar vermeden çocukların ismini yazabilirsiniz. Bu sayede kalabalık alanlarda karışma veya kaybolma durumlarını engelleyebilirsiniz. Her yaş grubuna uygun olarak üretilen çocuk okul çantası satın al ma seçeneklerine Trendyol’dan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Çocuk Okul Çantası Fiyatları

Bütçe Dostu Çocuk Okul Çantası Fiyatları

Birçok farklı bölmeye sahip olan çantalar, birden fazla defter ve kitabın taşınmasına yardımcı olur. Kaliteli kumaş malzemeden üretilen modeller konforlu kullanım imkanı sunar. Ürünlerin kapasitelerine bakarak satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Yoğun ders günleri için büyük kapasiteli bir ürün uygun olabilir. Siyah, beyaz, krem, haki yeşili gibi tek renkli modeller, genelde her yaştan müşteriye hitap eder. Çocuk okul çantası modelleri arasında farklı figürler işlenen ürünler bulunur. Çocuklara hitap eden bu tür tasarımlar birbirinden farklı renklerde üretilir. Anaokuluna gidenler için küçük boyutlu modeller tasarlanır. 3D boyutlu modeller, farklı tasarım arayanlar tarafından tercih edilir. Çocuk okul çantası kullananlar açısından tasarımın yanı sıra malzeme kalitesi de önem taşır. Dayanıklı seçenekler, yüksek düzeyde koruma sağlayarak ürünün yıpranmasını ve askıların kopmasını önler. Farklı markalar tarafından tasarlanan seçenekleri inceleyebilir, çocuk okul çantası tavsiye eden müşterilerin yorumları doğrultusunda çocuğunuzun ihtiyacınıza yönelik seçim yapabilirsiniz. Çantalar okul süresi boyunca her mevsim kullanılır. Bu noktada her mevsim kullanıma uygun olan ve dayanıklı malzemelerden üretilen bir model tercih edebilirsiniz. PU kaplı naylon malzemeden üretilen modeller su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu malzeme dayanıklı yapısı ile uzun süre ilk günkü formunu korur. Bu sayede yağmurlu havalarda çantanın içerisinde yer alan kalem, defter, silgi, ders kitabı gibi önemli eşyalar zarar görmez. Zaman içerisinde oluşan problemler önceden önlenebilir. Çift taraflı kullanılabilen kumaş yüzeyleri sayesinde kirlenen ürünlerde değişiklik yapabilirsiniz. Okula dönüş zamanı için özel olarak üretilen setler sayesinde şık görünümlü bir öğrenci stili elde edilebilir. Birbirinden kullanışlı seçeneklerle okul serüveni kolay ve güvenli geçebilir. Çocuk okul çantası online seçeneklerine ulaşmak için Trendyol’dan ürünlere göz atabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayan modeli bulabilirsiniz.

Okul Çantası Makinede Nasıl Yıkanır?

Çocukların okula giderken okul için gerekli malzemelerini taşıdıkları çantaları sürekli olarak kirlenmektedir. Hijyen açısından sık sık yıkanması gereken bu çantaların en kolay yıkama yapılabilecek şekli ise makinede yıkanma işlemidir. Okul çantası makinede yıkanırken dikkat edilecek hususlar konusunda önlem alınarak çantaya zarar vermeden yıkama işlemi gerçekleştirilebilir. Çocuğunuzun okul çantasını veya sırt çantasını makinede yıkamak istiyorsanız öncelikle çantayı tamamen boşaltmalısınız. İçerisinde kalacak küçük bir kağıt parçası veya boya, çantanın yıkanma esnasında zarar görmesine neden olabilir. Çanta tamamen boşaltıldıktan sonra mümkünse yıkama kesesinin içine alınmalıdır. Makinede orta derecede bir sıcaklık seçilmeli ve az miktarda deterjan makinenin deterjan gözüne konmalıdır. Çantaların makinede sıkılması pek tavsiye edilmez. Çantanın yıkama işlemi bittikten sonra kuruması için bir zemine serilerek iyice kurutulması gerekir.

Okul Çantası Kaç Cm Olmalı?

Okul çağındaki çocukların okula giderken ihtiyaç duyacakları malzemeleri taşımaları için özel olarak tasarlanan okul çantaları çocukların fiziksel özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre seçilmelidir. Okul çantası kaç cm olmalı sorusu için verilen en ideal cevap ise; ürünün boyunun çocuğun bel bölgesini aşmayacak uzunlukta olması ve saplarının arasındaki uzunluğun çocuğun iki omzunun arasındaki boşluk kadar olmasıdır. Gelişim çağındaki çocuklarda yanlış çanta kullanımı fiziksel sorunlara yol açabilmektedir. Çocuklara çanta seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar göz önünde bulundurulmalı ve çocuğun rahatlıkla kullanabileceği ürünler tercih edilmelidir. Oldukça geniş model seçeneği bulunan bu ürünleri satın alırken çocuğun rahatlığı ilk planda tutulmalı, sonrasında ise ürünün fonksiyonelliği devreye girmelidir. Çocuklarda iskelet sisteminin olumsuz yönde etkilenmemesi için çanta seçiminde hassas davranılmalıdır. Çocuğun fiziksel yapısına göre çok büyük ve çok küçük çantalardan kaçınılmalıdır.

Okul Çantası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yıl boyu çocuğun sırtında ve yanında olacak olan okul çantası seçimi dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Okul çantası seçerken nelere dikkat edilmeli, en uygun çanta nasıl belirlenmeli gibi konularda iki ana faktör öne çıkmaktadır. İlk olarak okul çantası seçerken çocuğun fiziksel özellikleri göz önünde bulundurulmalı sonrasında ise satın alınacak olan ürünün fonksiyonelliği ele alınmalıdır. Çocuğun rahat bir biçimde taşıması için seçilecek çanta, çocuğun bel boyu uzunluğundan büyük olmamalıdır. Yine tersi düşünüldüğünde de çocuğun fiziksel yapısına oranla çok küçük bir çanta seçimi de çocuk için sıkıntı olacaktır. Kullanacak kişinin ergonomik yapısına uygun çanta seçimi ile birlikte çantanın fonksiyonel olması da önemlidir. Çantada ihtiyaç duyulabilecek kadar ayrı bölmelerin olması kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayabilmesi açısından önemlidir. Okul çantası seçerken çocuğun zevkleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Okul çantası, modellerini ve fiyatlarını Trendyol’da inceleyerek hemen sipariş edebilirsiniz.