"

Kedi ve Köpek Mama Su Kabı

" araması için 20957 sonuç listeleniyor

Farklı Tasarımlarıyla Kedi ve Köpek Mama Su Kabı Çeşitleri Trendyol'da!

Evcil hayvanları beslerken temizlik ve düzen adına çeşitli gereçlere ihtiyaç duyulmaktadır. Hem hayvanların hem de sizin rahatlığınız için bu ürünler ev yaşamını kolaylaştıracaktır. Kullandığınız bu ürünlerle evcil hayvanlarınız da düzene alışacak ve etraf kirlenmeyecek. Kullanımı ile yaşamınızı kolaylaştıracak ürünler çokça çeşitli olup amaca göre şekillenmektedir. Kediler için özel bir alan oluşturarak hem düzeni sağlayıp hem de hayvanlarınızı eğitebilirsiniz. Özellikle yemek yemeleri için onlara alan yaratarak etrafın kirlenmesini önleyebilirsiniz. Hem böylelikle evcil hayvanlarınız da bu düzene alışacak etraf daha az dağılacaktır. Kediler ve köpekler de tıpkı bebekler gibi öğrenmeye açık olduğu için ne denli düzenli olursanız hayvanlarınızda bu duruma ayak uyduracaktır. Bu düzeni sağlamanızda sizlere kedi köpek mama kabı yardımcı olacaktır. Kediler için uygun olan mama kapları çokça çeşidi ile her beğeniye ve kediye hitap edecek modelleri bulunan ürünlerdir. Dolayısıyla sizler de onlarca çeşit içerisinden kediniz için en uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Mama Ve Su Kapları Çeşitleri

Birbirinden Farklı Mama Ve Su Kapları Çeşitleri

Doğallığı simgeleyen ahşap modeller her daim beğenilen ürünlerden biri olan mama kaplarına da yansımış durumda. Masa şeklini andıran ahşap köpek mama ve su kapları ile hem köpeğiniz rahat edecek hem de siz onu mutlu etmenin verdiği sevincini yaşayacaksınız. Hafif yükseltisi ile kediniz yemek yerken daha kolay erişim sağlayacak ve yemek yerken zorlanmayacak. Yavru köpek mama kabı ahşap rengi ve tasarımı ile evinizin her köşesinde kullanım için uygundur. Dolayısıyla tarzı ile de dekorasyonu tamamlayan ürünlerdendir. Bu ahşap kedi mama ve su kabı setini ister evde ister bahçede ister ofiste kullanın, bulunduğu her ortama uyum sağlayacaktır. İçerisinde farklı bölmeleri bulunan bu mama kapları ile yiyecekler birbirine girmeden kedileriniz yemeklerini yiyebilecek. İçerisinde iki, üç ve benzeri kap bulunan ahşap yavru kedi mama ve su kabı kullanımı ile son derece işlevseldir. Bir kap içerisine kuru mama diğerine yaş mama, diğerine de su koyarak tek bir kap ile kediniz tüm tüketim ihtiyaçlarına yer açabilirsiniz. Kedi su mama kabı ile siz yanında değilken bile kediniz hiçbir şeye ihtiyaç duymayacak çünkü yiyeceklerinin tamamı kaplarda mevcut bulunacak. Dolayısıyla sürekli mama ve su değişimi ya da yenilemesi yapmanıza gerek kalmayacak. Yanınızda olmadığınızda da kedinizin ihtiyaç duyduğu tüm besinler hazır halde olacak. Böylelikle köpeğinizin ya da kedinizin aç kalması durumunu önleyeceksiniz.

Köpek Mama Kabı Farklı Modelleri ile Kolay Yaşam!

Köpek Mama Kabı Farklı Modelleri ile Kolay Yaşam!

Tüm hayvanlar için var olan mama ve su kapları köpekler için de farklı çeşitleri ile her yerde düzen sağlanmasına yardımcı oluyor. Köpekler hem yemek yerken hem de su içerken belirli alanlardan faydalandığında etraf kirlenmiyor. Dolayısıyla sizler de köpekleriniz için bu mama kaplarından yararlandığınızda düzenli ve temiz bir alana sahip olabilirsiniz. Porselen köpek mama kabı ile köpeğiniz acıktığında bu kapları kullanacak ve sürekli yemek vermek zorunda kalmayacaksınız. İçerisine kuru mamasını doldurduğunuzda köpeğiniz acıktığında o kaptan yemek yiyecektir. Siz evde olmasanız da köpeğiniz aç kalmayacak kaplarından yemeğini yeme fırsatı bulacaktır. İster evinizde ister iş yerinizde ister bahçenizde hayvanınız olsun, her yerde kullanılmaya uygun modelleri ile köpek mama kapları dekoru bozmaz. Köpek mama kabı çelik olanları ise dayanıklılığı ve kalitesi ile uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünlerdendir. Dayanıklı ve darbelere karşı dirençli olan çelik mama kapları köpeğiniz tarafından ısırıldığında ya da fırlatıldığında şekli bozulmayacak. Çarpmalara ve darbelere dayanıklı olan çelik mama kapları kalitesi sayesinde yıllarca verimi azalmayacak modellerdendir. Çelik mama kapları kaydırmaz tabanları sayesinde köpeğiniz yemek yerken zorlanmasına engel olur ve daha rahat bir şekilde yemek yiyebilir. Hem sizin hem de köpeğinizin rahatlığı için her ayrıntısı düşünülen bu çelik mama kapları farklı boyutları ile dilediğiniz seçeneği sunmaktadır. Dilediğiniz boyutu tercih ederek de ihtiyacınıza en uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Çelik mama kaplarının temizliği de son derece kolay olup yıkanma ile hemen temiz hale gelmektedir. Böylelikle hem köpekleriniz temiz bir mama kabı ile beslenecek hem de sizler daha temiz ortama sahip olacaksınız. Hayvanın su kabı temiz olduğunda etrafı da kirletmeyecektir. Geniş haznesi ile köpeğinizin suyu ve maması hemen bitmeyecek ve siz de sık sık ekleme yapmak zorunda kalmayacaksınız. Kaydırmaz tabanı, geniş iç derinliği ve dayanıklı yapısı ile kurtarıcı ve çok fonksiyonlu ürünlerdendir. Köpek mama ve su kabı olarak kullanılan çelik mama kabı ile her yere düzen geliyor.

Hayvanların Rahatlığı için Ergonomik Mama Kapları

Hayvanların Rahatlığı için Ergonomik Mama Kapları

Kedi ve köpeklerin yemek yerken rahatsız olmaması için çeşitli mama kapları bulunmaktadır. Bu kaplar sayesinde hayvanlarınız son derece rahat ve konforlu bir şekilde beslenme şansı bulacaklardır. Hafif yüksek köpek mama kabı köpekler boyunları ağrımadan yemeklerini yiyebilecek. Bunun yanı sıra geniş ağızlı metal mama kabı rahatlıkla mamalarını tüketebilecekler. Dar ağızlı mama kapları kedi ve köpeklerin yemek yerken zorlanmasına sebep olacak ve konforlarını bozacaktır. Altındaki kaydırmazı ile kediniz ya da köpeğiniz su içerken kaymayacak ve etrafa dökülmeyecektir. Desenleri ve farklı modelleri ile dekora da katkıda bulunur. Tasarımları ile fark yaratan metal kaplar dayanıklı ürünlerdir. Dolayısıyla uzun süreli kullanım imkânı sunmaktadır. Köpeğiniz ısırsa dahi şekli bozulmayacaktır. Darbelere dayanıklı olarak yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir mama kabıdır. Tasarımlar ile fark yaratanlardan biri de seramik mama kabı çeşitleridir. Son derece şık ve güzel desenlere sahip seramik mama kapları evinizde salonda dahi kullanabileceğiniz ürünlerdir. Seramik plastik köpek mama kabının aksine sağlığa zararlı olmadığı için kedinizin ve köpeğinizin de sağlığını korumuş olacaksınız. Renkli seramik mama kapları dekoru da tamamlayarak daha da şık duran bir ortam yaratacaktır. Ağırlığı ile devrilmez ve yapısını korur. Farklı boyutları ile dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Büyük ve geniş kaplar sık sık yemek eklemenize gerek kalmadan kullanmanıza yardımcı olurken küçük kaplarda sık sık değiştirdiğiniz için daha az kirlenecektir. Kedi köpek su kabı ile rahatça su içebilecektir. İkisi de yan yana olduğu için aramasına gerek kalmaksızın köpeğinize ait yeme alanı oluşturabilirsiniz. Her daim mamaları düzende kalacaktır ki böylelikle kirliliğinde önüne geçebileceksiniz. Dağılmadan kırıntılar etrafa saçılmadan geniş ağızlı seramik mama kapları konforu hayvanlarınıza sunacak. Fırın boyalı ürünler olarak desenleri de silinmez ve istediğiniz kadar yıkayın yapısını korur. Köpek su kabı da yine kaliteli desenleri ve boyaları ile desenlerini koruyarak her daim güzel görünüme sahip olacak. Hem yemek kabı hem de su kabı olarak kullanabileceğiniz bu ürünler ile tek seferde yeme alanını oluşturabilirsiniz. Hepsi bir arada bulunduğu için su ve yemekler etrafa dağılmayacak ve düzeniniz bozulmayacaktır. Hayvanlarınız hep aynı yerden beslenerek kirlenmeyi önleyecek ve düzeniniz daima sağlayacaksınız.

Kedi ve Köpekler İçin Mama Saklama Kapları ile Güvenle Seyahat Etme Fırsatı

Kedi ve Köpekler İçin Mama Saklama Kapları ile Güvenle Seyahat Etme Fırsatı

Herhangi bir yere gittiğinizde hayvanlarınızı da beraberinizde götürmek istediğiniz zaman mamalarını ve sularını da taşımak zorunda kalıyorsunuz. Bu mama ve suları taşımak için kaliteli ve sağlam saklama kaplarına ihtiyaç duyulmaktadır. Birbirinden sağlam katlanır mama kabı ile güvenle yolculuk fırsatı sizlerin oluyor. Mama saklama kabı kilitli yapısı ve sızdırmaz özelliği ile ön plana çıkarken kolay taşınması ile de konforlu ürünlerdir. Kulpları ve tasarımları sizlerin rahatlığını en üst seviyeye çıkarmak üzere dizayn edilmiştir. Yandan kulplu katlanabilir kedi köpek mama ve su kabı mamaların ve suyun dökülmesini engelleyerek çok daha düzgün bir şekilde taşımasını sağlamaktadır. Farklı bölmeleri sayesinde bu saklama kaplarına çeşitli yiyecekler koyabilirsiniz. Bir bölmeye kuru mama bir bölmeye yaş mama diğerine ise su koyabilirsiniz. Bu sayede de tek bir saklama kabı ile hayvanınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceksiniz. Geniş haznesi sayesinde bu katlanır köpek su kabında günler boyunca tüketilecek kadar mama doldurabilirsiniz. Mamanın dolu olması birçok kap taşımaktansa tek bir kap ile bu işi halletmenizi de sağlayacaktır. Yürüyüşe çıktığınızda köpeğiniz ya da kediniz içinde yiyecek ve su bulundurmak istiyorsanız bu ürünler sizler için son derece kullanışlıdır. Yine cam su kabı da köpek ve kedilerinizin sağlığı için koruyucu ürünlerdendir. Plastik ürünler gibi olmayıp cam olduğu için sağlığa zararı olmaz. Aksine daha temiz ve düzgün bir şekilde su içimini sağlar. Su kapları çeşitli modelleri ve tasarımları ile farklılığı sunmaktadır. Köpek ve kedileri dikkatini çekecek hem de onlara eğlenceli ortam yaratacak hayvan figürlü su kapları da sıkça tercih edilen ürünlerdendir. Yalnızca kedi ve köpek mama su kabı değil tavşan su kabı da bulunmaktadır. Tasarımı ile hayvanınızın son derece seveceği ve eğleneceği modellerden biridir. Tavşan figürünün yer aldığı modeller tıpkı gerçek tavşan varmış gibi oyun oynamasını ve vakit geçirmesini sağlayacaktır. Tavşanlar su içerken genelde emme yöntemiyle içtikleri için ufak emziği andıran modeller kolaylık sunmaktadır. Hem sizin hem de tavşanınızın rahatlığı için farklı modelleri ile sunulmaktadır. Yine tavuk su kabı da bulunup tavukların son derece konforlu bir şekilde su içmesine yardımcı olmaktadır. Geniş ağzı ile tavuklar zorlanmadan suya erişim sağlayabilecek dolayısıyla da devrilme ya da etrafın kirlenmesi durumu önlenmiş olacaktır.

Konfor Sunan Otomatik Mama ve Su Kapları

Konfor Sunan Otomatik Mama ve Su Kapları

Hayvanların bakımının her daim devam etmesi için sizlere yardımcı çeşitli ürünler bulunmaktadır. Otomatik su kabı bu ürünlerden biri olarak kolaylığı sizlere sunmaktadır. Kedi ya da köpeğinizin her daim suya erişimi olması adına sürekli kendini yenileyen ve akan su sayesinde hayvanlarınız susuz kalmayacak. Devirdaim yaparak suyu sürekli akıtan bu otomatik su kapları musluk görevi görmektedir. İçerisinde doldurduğunuz su sürekli akacak ve hayvanınız dilediği zaman suyu içebilecek. Musluktan akan suyu andıran bu otomatik su kapları sayesinde sürekli su yenilemek ya da doldurmak zorunda kalmayacaksınız. Çeşme özelliği bilhassa kedilerde su içme isteğini uyandırdığı için de uyarıcı görevi görmektedir. Kedinize su içmesi gerektiğini hatırlayacak ve susuz kalmasını önleyecektir. Köpek otomatik su kapları sayesinde köpeğinizin suyunu değiştirmek zorunda kalmayacaksınız çünkü aktığı an içilen su temiz suyu kirletmeyecek. Tüm bu özellikleri ile adeta kurtarıcı olan otomatik su kapları çok fonksiyonlu ürünlerdir. Taşınabilir mama ve su kabını her yere de beraberinizde götürebilirsiniz. Altında kaydırmaz bulunan bu ürünler hayvanınız çaptığında ya da su içtiğine kaymayacak ve sabit kalacaktır. Kolaylığı sunan bir diğer üründe otomatik mama kabı çeşitleridir. Öğün olarak mamaları bölen ve zamanı geldiğinde kedi ve köpeğe sunan bu kaplar işlevselliği ile hayat kurtarıyor. Mamaların her daim açıkta kalması dökülmesi ve devrilmesi sonuçlarını doğurabileceği için otomatik köpek mama kabı bu sorunun önüne geçer. Haznesinde bulunan mamanın korunarak devrilmesini önler ve kirliliğin önüne geçer. Zaman ayarlı kedi mama kabı ise konforun sağlayıcısıdır. İçerisinde mama doldurduğunuz bu akıllı köpek mama kabı ayarladığınız vakitte mamayı açığa sunarak kedi ve köpeklerin yemesini sağlamaktadır. Dolayısıyla siz evde olmasanız dahi hayvanınızın tüm öğünleri saatli bir şekilde güvende olacak. Sağlam ve darbelere dayanıklı yapısı ile kediniz ya da köpeğiniz deviremez ve ayarları ile oynayamaz. Gizlenmiş tuşları yanlışlıkla ayarların değişmesini önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Kedi otomatik mama kabı bu özelliği ile siz evde yokken kedinizin yemeğinin saati saatine hazır olmasını sağlayacak. Dolayısıyla kedinizin gereğinden fazla ya da az yemesini engelleyecektir. Yanında olmadığınızda dahi hayvanınız her daim güvende olacaktır. Geniş haznesi ile birkaç günlük mamayı dahi depolayabilen modeller sayesinde gözünüz arkada kalmadan onları yalnız bırakabilecek ve işlerinizi halledebileceksiniz.

Mama & Su Kabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mama & Su Kabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bu ürünler alındığında uzun süre kullanıldığı için dayanıklılığı ve malzemesi önemli ürünlerdir. Çelik ve metal olan mama kapları ise bu dayanıklı özelliği sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünlerdendir. Hazneli su kabı ile sürekli su doldurmak ya da yenilemek zorunda kalmayacaksınız aksine uzunca bir süre hayvanınız için gerekli suyu barındıracaktır. Farklı boyutları ile dilediğiniz özelliğe sahip su kabını seçerek kolaylık sağlayabilirsiniz. Hazneli su kapları litre olarak farklı boyutlara sahip olup taşıyabileceği en yüksek su miktarını simgelediği için ihtiyacınıza yönelik en iyi su kabını da kolaylıkla seçebilirsiniz. Geniş haznesi ile kap içerisinde su bittiğinde hazneden aktarım sağlayacaktır. Kedi mama kabı çelik özelliği sayesinde darbelere dayanıklıdır. Kediniz çarptığında ya da ısırdığında yamulmaz ve bükülmez. Bu sayede de uzun bir süre boyunca bu kapları kullanma imkanı sunar. Fiyat performansı yüksek ürünlerden biri olan kedi mama ve su kabı fiyatları oldukça uygundur. Akıllı kedi mama kabı evden giderken her daim içiniz rahat bir şekilde ayrılmanızı sağlar. Kediniz ya da köpeğiniz susuz ya da aç kalamayacaktır. Ayarlanabilir kedi mama kabı zaman ayarlama özelliği ile de düzeniniz bozulmayacak ve hayvanınızın ölçülü bir şekilde beslenmesi sağlanacaktır. Otomatik kedi su kabı sürekli kendini yenileyen bir musluk misali suyu akıtmakta ve hazırda bulundurmaktadır. Bu sayede de kediniz dilediği her an su içebilecek. Genişçe bir kapta çık halde bulunduğunda dökülen ve dağılan mamaların aksine bu otomatik kedi mama kabı kirliliği de önler. Su kabı devrilme ve dökülme riski en aza indirgenerek tasarlandığı için eve geldiğinizde kötü sürprizlerle karşılaşmanızı engeller. 3 ya da 6 porsiyon gibi mamaları ayarlayarak zamanı geldiğinde kedilerinizin yemesini sağlayabilirsiniz. Zaman ayarı yapacağınız mama kabını ile kedi ve köpekleriniz daima güvende kalacak. Porsiyon ayarlaması da yapabileceğiniz için gerektiğinden fazla yiyerek rahatsızlanmasını da engelleyebileceksiniz. Mama ölçek kapları ile de bu ideal miktarı belirleyebilirsiniz. Kediniz için gerekli olan besin miktarını ayarlı kedi mama kabına da ekleyerek porsiyon kontrolü yapabilirsiniz. Çokça farklı modeli ve özelliği ile bu kaplar yaşamı kolaylaştıran ve daha düzenli hale getiren ürünlerdir. Birbirinden farklı tasarımları ile uygun fiyatlı mama ve su kaplarına ulaşmak için Trendyol’a bakabilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kedi Mama Kabı Nasıl Olmalı?

Kedilerin sağlıklı bir şekilde beslenmesi için gerekli olan mama kapları, yıkanabilir materyallerde tercih edilmelidir. Çene iltihabı, iç parazit ve enfeksiyon oluşmaması için seramik ya da çelik bir materyal seçilmelidir. Ayrıca beslenme saatlerinden sonra steril hale getirerek de kedi hastalıklardan korunabilir. Mama kabının derinliği fazla olursa beslenme süreci aksayabilir. Ayrıca stand halinde değerlendirilebilen alternatiflerle kaymayan bir ürün temin edilebilir. Kaymaz tabanlarla desteklenen modellere yönelerek kedinizin beslenme saatlerini konforlu geçirmesine yardımcı olabilirsiniz. Bakteri oluşmasını aza indiren çelik ürünler, pratik temizlik ve kurulama vadeden modellerdir. Ayrıca kırılmaz bir yapıda oldukları için oyun oynamayı seven kediler tarafından kaza riski barındırmazlar. Kolay hijyen sağlayan tasarımları ile tercih sebebi olan seramik ya da çelik kaplarla kedinizi besleyebilirsiniz.

Kedi Mama Kabı Yüksekliği Ne Kadar Olmalı?

Yavru kedilerin kaba yetişmesi ve yeterli bir şekilde beslenebilmesi için kabın ölçüsü 10 oz olarak belirlenir. Yaklaşık 0,3 litreye tekabül eden bu yükseklik, yavrular için ideal olabilir. Yetişkinlerde ise kedinin cinsi ve ağırlığı hesaba katılır. Ortalama 3 ile 4 kg ağırlığa sahip yetişkin kediler için 20 oz yükseklik yeterli olur. Mama saatlerinin şaşmaması, kapların ıslak ya da nemli olmaması hayvan dostlarınızın sağlığı açısından önem arz eden konulardır. Bulaşık makinesinde yıkanabilen tasarımlarla beslenme saatlerinden hemen sonra hijyen sağlayabilirsiniz.

Köpek Mama Kabı Nasıl Olmalı?

Köpeğinizin ırkına ve fiziksel özelliklerine göre değerlendirebileceğiniz mama kapları, farklı detaylara sahip olabilir. Yetişkinlerde ve yavrularda farklılık gösteren hem kulak hem de burun yapıları, mama kabının seçiminde son derece etkin bir rol oynar. Köpeğin cinsine bağlı kulak ve burun bölgesi büyük olabilir. Bu noktada mama kabının içerisine gireceği için beslenmekte birtakım zorluklar yaşanır. Büyük kulaklı köpek dostlarınız için derin bir tarzda değerlendirilmesi gereken mama kapları, kolay temizlenebilir yapıda tercih edilir. Yavru köpeklerde ise ağız burun ve kulaklar son derece küçüktür. Bu yüzden de seçilen mama kabının, minimal tasarımlarda olması yeterlidir. Hayvan dostlarınıza uygun mama kaplarını tercih ederek sağlıklı beslenmelerini sağlayabilirsiniz.