İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Kapasite
Cinsiyet
Renk
Boyut
Fiyat
Spor Türü
Ek Özellik
Kumaş Teknolojisi
Kumaş Özellik
Materyal
Kapama Şekli
Dış Materyal
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Deri Kalitesi
Teknik
Koleksiyon
Sürdürülebilir
Cep Tipi
Desen
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Kullanım Alanı
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Outdoor Sırt Çantası

" araması için 4706 sonuç listeleniyor

Kamp ve Trekking Severlere Outdoor Sırt Çantası Çeşitleri Trendyol'da!

Amatör ya da profesyonel olarak doğada geçireceğiniz 2-3 saatten fazla zaman dilimlerinde birtakım temel ihtiyaçlarınıza yanınızda bulundurmanız gerekir. Diğer açık hava ve kamp faaliyetlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm eşyaları rahat bir şekilde yanınızda taşımanızı sağlayan outdoor sırt çantası modelleri vardır. Genellikle sırt çantası şeklinde olan bu ürün modelleri hareketlilik ve ergonomik yapısı ile kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Dayanıklı yapısı, kaliteli malzemesi, benzersiz işçilik ve ergonomik formu ile bu ürün modelleri farklı desen ve renk seçenekleri ile kullanıcılara alternatifler sunar. Outdoor sırt çantası önerisi genellikle doğadan ilham alan kamuflaj desenleri ve daha fazlasını sunuyor. Genel kategori içerisinde sizlerde kendi zevk ve beğeninize göre tercih de bulunabilirsiniz. Genel anlamda markaların kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillendirdiği bu ürün modelleri, işlevsel ve donanımsal özellikleri ile öne çıkar.

İşlevsel Özellikleri ile Outdoor Sırt Çantası

Su geçirmez outdoor sırt çantası açık hava aktivitelerinizi sorunsuz ve keyifli bir hale dönüştürmektedir. İhtiyaç duyacağınız tüm eşyaların depolanmasını sağlamanın yanı sıra zorlu hava şartlarında dahi tam koruma sağlar. Su geçirmez özel yapısı ve unisex özellikleri sayesinde sizlerde konforlu bir süreç deneyimi yaşayabilirsiniz. Doğada geçireceğiniz zamanla orantılı bir şekilde saklama alanları da farklılaşır. Farklı büyüklük kapasitesiyle bütün outdoor ve kamp aktivitelerinizi en iyi şekilde tamamlamaktadır. Outdoor sırt çantası erkek kullanıcılar için öne çıkan bir ürün olsa da kadın kullanıcılar içinde farklı modellere rastlamak mümkündür. İç hacim kapasiteleri genellikle 15 litreden 100’e kadar değişkenlik gösterir. En uzun alanlarda dahi eşya ve ekipmanlarınızın yanında yer almasına destek olur. Ayarlanabilir sırt sistemi sayesinde kolayca monte edilmektedir. Kişiselleştirilebilen özellikleri ile ihtiyaçlarınıza uygun kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Şık Tasarımları ile Outdoor Sırt Çantası

Outdoor sırt çantası 20 lt görevinize tam olarak odaklanmanızı sağlayan çok yönlü, pratik, sırt destekli, cömert bölmeleri ve şık tasarımlardan oluşur. Ürün genelinde farkı desen ve renk alternatiflerine rastlamak mümkündür. Outdoor sırt çantası 30 lt bir ya da iki saatten daha uzun süre açık havada kalmak için ihtiyacınız olan bazı ekipmanları yanınızda depolamanızı sağlar. Su, harita, tıbbı kitler ve pusula gibi gereçlerin depolanmasını sağlamak amacıyla özel bir hacme sahiptir. Eşyalarınızı rahatça organize etmek, saklamak ya da taşımak için outdoor sırt çantası 50 lt dış alanlarda rekreasyonu ve seyahatlerinizi mümkün kılmaktadır. Planladığınız aktiviteleri ister günlük yürüyüşe çıkmak, ister bisiklete binmek, ister kano gezileri yapmak ya da iş seyahatleriniz için doğru bir organizasyon ve depolama imkanı tanımaktadır. outdoor kamp sırt çantası 50 litre mat askılı yapısı sayesinde kullanımı da oldukça işlevsel bir üründür. Bel desteği sayesinde yüksek ağırlıklarda dahi vücudunuzda dengeli bir yerleşimde olmasını sağlar.

Outdoor Sırt Çantası Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Outdoor sırt çantası 40 lt özel hacimli yapısı ile kullanıcılarına destek olmaktadır. Sizlerde uzun ya a kısa seyahatleriniz için en güvenilir depolama alanı olarak bu üründen destek alabilirsiniz. Outdoor sırt çantası fiyatları marka, hacim, ürün kumaşı gibi özelliklerine göre değişiklik gösterir. Her bütçeye hitap eden özel seçeneklerden sizlerde faydalanabilirsiniz. Trendyol üzerinden ürün, ürün özellikleri ve fiyatları gibi geniş bilgi edinmeniz mümkün. Kullanıcı yorumlarının yer aldığı ürün detayları ile sizlerde satın alım öncesinde deneyim elde edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine tek tıkla güvenilir alışveriş deneyimi için web sitesiniz ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.