Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Yaş
Çocuk Cinsiyeti
Cinsiyet
Renk
Siluet
Ortam
Baskı/Nakış Tekniği
Sürdürülebilirlik Detayı
Kordon Durumu
Kumaş/İplik Özellik
Teknik
Koleksiyon
Kumaş Teknolojisi
Boy
Boy / Ölçü
Desen
Dokuma Tipi
Ek Özellik
Kalıp
Kol Boyu
Kol Tipi
Kullanım Alanı
Kumaş Tipi
Materyal
Model
Paket İçeriği
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yaka Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Çocuk Oyun Evi

" araması için 479 sonuç listeleniyor

Çocuk Oyun Evi

Çocuk Oyun Evi

Çocuk Oyun Evi

Çocukluk dönemi gelişme ve öğrenme dönemidir. Bu yüzden çocukların kendi kendine oyun kurmak gibi aktiviteleri edinmesi gerekmektedir. Oyun evleri ve oyun çadırları çocukların oyun çağında onların dünyasına macera ve eğlence katan ürünler olmaktadır. Çocuk oyun evi kolay taşınabilen yapıları ve rahat kullanışı ile çocukların olduğu her yerde kullanılabilmektedir. Oyun evlerinin yarattığı alan sayesinde çocuklar kendilerine ait bir mekânda kendi oyunlarını kurarak vakitlerini geçirebilir. Fiziksel ve zihinsel olarak geliştikleri dönemde kendilerine ait bir alanda sevdikleri oyunları oynayıp kaliteli vakit geçirmeleri için tasarlanan oyun evleri, ebeveynler için de hayatı kolaylaştırmaktadır. Oyun evini yalnızca oyun oynamak için değil dinlenme alanı ve uyuma alanı olarak da değerlendirebilirsiniz. Çocukluk döneminde çocuğun kendisine ait bir alanı olması ve orada günlük yaşam fonksiyonlarını yerine getirebileceğini öğrenmesi gelecekteki yaşamı için de olumlu etkilere sahiptir. Kendi hayal dünyalarına göre oluşturdukları ve tasarladıkları oyun gibi farklı aktiviteleri gerçekleştirebilirler. Oyun evleri farklı boyutlara sahip modeller içermektedir. Büyük boyutlara sahip oyun evleri birkaç kişinin aynı anda vakit geçirebileceği büyüklükte olmaktadır. Küçük boyutlu modeller genellikle tek bir çocuğun oyun alanı yaratabilmesi için yeterli büyüklüktedir. Çocuk oyun evi kullananlar tek başına da vakit geçirebileceğini ve tek başına oyun kurabileceğini öğrenebilmektedir. Oyun evleri yaşa göre farklılık göstermektedir. 3 yaşında bir çocuk için satılan oyun evi ile bebekler için üretilen oyun evleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bebekler için üretilen oyun evleri genellikle beşik şeklinde tasarlanmaktadır. Bunun yanı sıra bebeğiniz yatar pozisyonda durduğunda görüş açısına girebilecek şekilde asılı oyuncaklar bulunan modeller yer almaktadır. Oyun evlerinin zeminlerinde de sesli ve resimli eğitici oyunların yer aldığı modeller vardır. Çocuğunuz kendi halinde oyunlar oynayıp keyifli vakit geçirirken siz başka bir şey ile ilgilenebilirsiniz. Oyun evlerinin bu özelliği sayesinde ebeveynler de kendilerine vakit ayıracak zaman bulabilmektedir. Oyun evi ve çadır modelleri taşınabilir ürünler olduğu için kolaylıkla sahil kenarına, parka, pikniğe ya da başka bir eve götürebilirsiniz. Böylelikle çocuğunuz da bulunduğunuz farklı ortamlarda keyifli vakit geçirebilir ve canı sıkılmaz. Çocuk evi oyun fiyatları ahşap gibi farklı malzemelerden hangisi ile üretildiğine ve kalitesine göre değişmektedir. Farklı kumaş türlerinde ve malzemelerden üretilen oyun evleri çocukların eğlenceli ve geliştirici oyunlar öğrenmesine yardımcı olmaktadır.

Çocuk Oyun Evi Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Çocuk Oyun Evi Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Çocukluk dönemi oyun ve çeşitli aktiviteler ile desteklenmesi gereken bir dönemdir. Çocuklar arkadaşları ya da ebeveynleri ile oyun oynayabileceği gibi tek başına da vakit geçirebilirler. Fakat tek başına oynadığı oyun ve yaptığı aktiviteler bir süre sonra sıkıcı gelmeye başlayabilir. Bu zamanları olabildiğince eğlenceli ve keyifli hale getiren ürünlerden biri çocuk oyun evleri olmaktadır. Oyun evleri çocukların tek başına hayal dünyalarını kullanarak oyunlar oynayabileceği alan sağlamaktadır. Bu alanda diledikleri gibi hareket edebilirler. Çocuk oyun evi modelleri malzeme ve tasarımlarına göre değişiklik göstermektedir. Ahşap bir oyun evi ya da çadır şeklinde tasarlanmış bir oyun evi satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra çizgi film ve masal karakterlerinin bulunduğu ya da birbirinden sevimli figür ve desenlerin şeklinde tasarlanan oyun evlerini tercih edebilirsiniz. Sevdiği tasarımda bir oyun evi çocuğun daha çok ilgisini çekmektedir. Aynı zamanda sevdiği bir alan olduğu için vaktinin çoğunu orada geçirmek isteyecektir. Çadır şeklinde oyun evleri en çok tercih edilen modellerden biri olmaktadır. Küçük bir evi andıran çadır oyun evlerinin kapı işlevi gören bir bölümü de olmaktadır. Bu şekilde çocuk kendine ait özel bir alanı olduğunu bilmekte ve kendisi ile vakit geçirmeyi öğrenmektedir. Çocukluk dönemi gelişimin en önemli dönemi olduğu için çocukların verimli ve eğlenceli zaman geçirmesi önemlidir. Çocuk oyun evleri, bu zamanlar için ideal bir seçenek olmaktadır. Oyun çağı olan bir dönemde sadece ona ait bir alanda hayal gücünü kullanarak dilediği gibi aktiviteler gerçekleştirmesi ona çok şey katacaktır. Aktivite ve oyunların yanı sıra uyuması ve dinlenmesi için de kullanabileceği bir alan olabilmesi çocuk oyun evi avantajları arasındadır. Çadır oyun evi modelleri, 3 ile 10 yaş aralığında kullanılabilen bir üründür. Senelerce kullanılabilen çadır oyun evi modelleri pratiklik ve verimlilik sağlamaktadır. Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimine katkıda bulunan çocuk oyun evleri, oyun çağındaki çocukların hayal gücünü maksimum seviyede kullanabilmesine olanak hazırlamaktadır. Oyun evleri sayesinde çocuklar ebeveynleri ile birlikte sosyal yaşamda sıkılmadan uyumlu bir şekilde hareket edebilir ve vakit geçirebilir. Çocuk oyun evi fiyatları ve modelleri ile sayfamızda yer almaktadır. Siz de çocuğunuzun keyifli vakit geçirip oyun oynamasını sağlayacağınız çocuk oyun evlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Çocuk Oyun Evleri

Kullanışlı Çocuk Oyun Evleri

Çocuk oyun evi ve çadırları günümüzde birçok ebeveyn tarafından tercih edilen bir üründür. Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunan oyun evleri onların hayal gücünü maksimum seviyede kullanmasına yardım etmektedir. Oyun evleri üstü kapalı ya da açık şekilde modellere sahiptir. Üstü kapalı modellerin içerisinde çadırlar en çok tercih edilen oyun evlerinden biri olmaktadır. Üstü kapalı olan modeller açık alanda kullanılmak istendiği zamanlarda rahatlık sağlamaktadır. Dışarıdaki güneş, yağmur, rüzgâr, böcek ya da sinek gibi rahatsız edebilecek faktörlerden çocuğunuzu uzak tutmak için üstü kapalı olan modeller ideal bir seçenek olmaktadır. Böylelikle oyun evini her alanda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çocuk oyun evi çeşitleri arasında çizgi film ve masal kahramanlarını bulunduran seçenekler yer almaktadır. Bunun yanı sıra pembe, kırmızı, beyaz, mavi gibi birçok farklı renk seçeneği ile geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Oyun evi ve çadırların temizliği de oldukça kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Ürünler genellikle su geçirmeyen ve leke tutmayan kumaşlardan üretilmektedir. Oyun evi ya da çadırı kirlendiğinde basitçe ve hafif bir şekilde temiz bez ile silebilirsiniz. Çocuk oyun evi özellikleri ebeveynlere ve kullanan çocuklara kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Bu kullanışlı ve avantajlı özelliklerden biri oyun evinin dinlenme ve uyuma alanı olarak da kullanılabilmesi bulunmaktadır. Çocuğunuz dilerse tüm gününü oyun evinde geçirebilir. Çünkü oyun evi birçok işlevsel özelliği ile kolaylık sağlamaktadır. Bunun yanı sıra portatif yapısı ile rahatça istenilen her yere götürülebilmektedir. Güzel havada parka, bahçeye ya da sahil kenarına gittiğinizde, piknik yaparken ya da tatile çıkarken çocuk oyun evi ve çadırlarını yanınızda götürerek çocuğunuzun keyifli ve eğlenceli aynı zamanda verimli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle siz de keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Portatif oyun evi ve çadırları sökmesi oldukça kolay bir işlemdir. Daha sonrasında bir çantaya ya da araba bagajına koyarak muhafaza edebilirsiniz ve dilediğiniz her yere götürebilirsiniz. Çocuk oyun evleri çocuğun oyun dönemini keyifli ve mutlu geçirmesine yardımcı olabilecek ürünlerdir. Çocuklar oyun evleri sayesinde hayal gücünü genişletmekte ve maceradan maceraya atlayarak farklı deneyimler yaşayabilmektedir. Çocuk oyun evi kullanıcı yorumları ve değerlendirmeleri ile sayfamızda yer almaktadır. Yorum ve değerlendirmeleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Hayal Gücünü Geliştiren Çocuk Oyun Evi

Hayal Gücünü Geliştiren Çocuk Oyun Evi

Çocukluk çağında oyun oynamayı seven çocuklar için oyun evleri ve oyun çadırları üretilmektedir. Bu oyun evleri çocuğun hayal gücünü geliştirmesini ve kullanmasını öğreten eğitici bir ürün olmaktadır. Çocukluk dönemi çocukların oyunlar oynayarak bir şeyler öğrenebildiği bir dönemdir. Bu yüzden onlara ihtiyaçları olan alanı yaratmak ve kendi kendine oyun oynayabileceğini göstermek ebeveynlerin bir görevidir. Oyun evlerinin büyük boyutlu olanlarında çocuğunuz sizinle ya da arkadaşları ile de vakit geçirebilir. Çadır şeklinde olan oyun evleri ona özel alanını yaratmaktadır. Üstü kapalı ve kapısı olan oyun çadırları çocukların içinde vakit geçirmekten keyif aldığı bir oyun evi çeşididir. İç ve dış mekânda yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz çocuk oyun evi modelleri dış mekânda yağmur, güneş ya da böcek gibi rahatsız edici unsurları önlemek için üstü kapalı çeşitlere sahiptir. Üstü kapalı olan oyun evlerini parkta, piknikte, bahçede çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirmesi ve canının sıkılmaması için daima yanınızda bulundurabileceğiniz modellerden olmaktadır. Çocuk oyun evlerinin kurulumu oldukça kolaydır. Aldıktan hemen sonra rahatlıkla kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Bir yere götürürken eski haline getirip sonrasında tekrardan kurabilirsiniz. Çocuğunuz oyun evinde gün boyunca oyunlar oynayabilir, kitap okuyup resim çizebilir. Yorulduğu zaman dinlenme alanı olarak kullanabilir. Bunun yanı sıra öğle uykusu vakti geldiğinde oyun evinde rahatlıkla uyuyabilir. Çocuk oyun evi özellikleri arasında çeşitli boyut seçenekleri yer almaktadır. Birbirinden farklı modellere sahip olan oyun evleri almak isteyenlere birçok alternatif sunmaktadır. Dilerseniz çizgi film ya da masal kahramanlarının olduğu modellerden dilerseniz de farklı desen ve renklere sahip modellerden tercih edebilirsiniz. Oyun evi seçimini çocuğunuz yaparsa ürün elinize ulaştığında oyun evi konusunda daha hevesli olacak ve daha çok vakit geçirmek isteyecektir. Çocuk oyun evlerinin farklı modellerinden biri içeriğinde oyun barındıranları olmaktadır. Bu ürünlerde sesli oyunlar bulunmaktadır. Genellikle pil yardımı ile çalışan bu ürünler özellikle bebeklik çağındaki çocuklar için eğlenceli ve öğretici aktiviteler içermektedir. Top havuzu şeklinde oyun evleri de yer almaktadır. Top havuzları çocuklar için daima eğlenceli bir oyun olmuştur. Top havuzunun etrafı korunak olacak şekilde kapalı olmaktadır. Çocuklar kenarlıklardan faydalanarak düşme tehlikesini önleyebilmektedir. Çocuk ev oyun parkı fiyatları ve modelleri ile sayfamızda yer almaktadır. Oyun evleri çocukların oyun oynama becerilerini geliştirmek için eğlenceli bir alan sunmaktadır.

Oyun Becerisi Kazandıran Çocuk Oyun Evi

Oyun Becerisi Kazandıran Çocuk Oyun Evi

Oyun evleri çocukların hayalini kurduğu ve istediği ürünlerden birisi olmaktadır. Çocuğun hayal dünyasını ortaya dökebileceği ve oyun becerileri kazanabileceği pek çok şeyin bir araya gelmesini sağlayan oyun evleri birçok farklı model içermektedir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan oyun evleri, ihtiyacınıza uygun olan modellere sahiptir. Koyacağınız alanın genişliğine göre boyutunu ayarlayabileceğiniz modeller yer almaktadır. Böylelikle küçük bir odaya sığdırmak bile zor olmamaktadır. Çocukluk yaşları oyun çağı olduğu için çocuklar çoğu zaman oyun oynayarak öğrenmekte ve kazanım elde etmektedir. Onun eğlenceli ve eğitici vakit geçirmesini sağlamak için oyun evi tercih etmek mantıklı bir tercih olmaktadır. Kendi kendine vakit geçirebileceği ve onun isteğine uygun bir ortamı olması çocukları mutlu etmektedir. Çocuk oyun evi kullanımı çocuklar için oldukça kolaydır. Ev ya da çadır şeklinde olanların kapısı olan modelleri bulunmaktadır. Çocuğunuz oyun evini kendi odası ya da eviymiş gibi hissederek kendine özel bir alanı olduğunu ve orada vakit geçirebileceğini öğrenebilir. Üstü açık olan modeller de yer almaktadır. Etrafları kapalı olan modelleri tercih ettiğinizde yine oda görünümünde bir alan oluşacaktır. Bebeğinize bir oyun evi almak istiyorsanız beşik şeklindeki modellerden tercih edebilirsiniz. Çocuk oyun evi pek çok farklı marka tarafından çeşitli modellerde üretilmektedir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip oyun evlerinden bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir modelini satın alabilirsiniz. Çocuğunuzun yaşına, beğenisine ve ilgi alanına uygun çocuk oyun evi modelleri pek çok seçenek ile karşınızda yer almaktadır. Beyaz, gri, pembe, mavi, sarı gibi farklı ve canlı renklerde oyun evleri çocuğunuzun ilgisini çekmek için farklı tasarımlar ile üretilmektedir. Markalara çocukların ihtiyacını karşılayacak şekilde modellere sahiptir. Dilerseniz çocuğunuzun sevdiği süper kahramanlar ya da çizgi film ve masal kahramanları içeren desenlerde oyun evlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Eğlenceli ve kurulumu oldukça kolay olan oyun evleri çocuğunuzun keyifli vakit geçirmesini sağlarken size de rahatlık sağlayacaktır. İşlerinizi hallederken ya da dinlenirken çocuğunuz da bir yandan oyun evinde kendi kendine oyun oynayabilir ya da farklı aktiviteler gerçekleştirebilir. Oyun evleri birden fazla kişinin birlikte olabileceği büyüklükte çeşitlere sahiptir. Çocuk oyun evi kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerini inceleyerek kendi bütçenize, beğeninize ve ihtiyacınıza uygun olan bir modeli bulabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tasarımlara Sahip Olan Çocuk Oyun Evleri

Birbirinden Farklı Tasarımlara Sahip Olan Çocuk Oyun Evleri

Çocuklara konforlu bir alan yaratmak için pek çok marka çocuk oyun evi ve çadırları üretmektedir. Kullanan çocuğun rahatlığını ve eğlenceli vakit geçirmesini göz önüne alarak tasarlanan çocuk oyun evleri birçok farklı modele sahiptir. Ebeveynlerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği oyun evleri çocukların canı sıkılmasın diye içerisinde çeşitli oyunlar ya da aktiviteler barındırabilmektedir. Bunun yanı sıra kendiniz içerisine çeşitli oyuncaklar ve araç gereçler koyarak oyun evini zengin bir hale getirebilirsiniz. Çocuk oyun evi kullananlar oyun evini gidecekleri yerlere götürerek hem kendilerine, hem de çocuklarına keyifli vakit geçirebilecekleri zamanlar yaratabilmektedir. Bir etkinliğe ya da misafirliğe gittiğinizde çocuğunuzun canı sıkılmaması ve keyifli zaman geçirmesi için oyun evini götürebilirsiniz. Böylelikle çocuğunuz için endişelenmeden siz de keyifli vakit geçirebilirsiniz. Çocuk evleri ve çadırları, onların hayal güçlerini maksimum düzeyde kullanabilecekleri bir alan yaratmaktadır. Çocuğunuz kendi kendine oyunlar üretebilir ya da oyuncakları ile oynayabilir. Ona özel bir alanı olduğu için kendini daha rahat hisseden çocuk oyun evinde verimli zaman geçirebilir. Çocuk oyun evi kullanımı açısından oldukça kolaydır. Sade ve basit şekilde tasarlanan oyun evleri, karmaşık bir yapıya sahip olmadığı için çocuklara ferah bir ortam yaratmaktadır. Hafif malzemesi ve kaliteli üretimleri ile oyun evlerini araba bagajında ya da yanınızda bulundurarak farklı mekânlara götürebilirsiniz. Hafta sonu parka, pikniğe ya da misafirliğe giderken çocuğunuzun oyun evini de yanınıza alarak onun da sıkılmadan keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Çocuğun fiziksel ve sosyal gelişimine pek çok katkısı bulunan oyun evleri, aynı zamanda onların çeşitli oyun ve aktiviteler öğrenebileceği bir alan olmaktadır. Farklı maceralara atılmayı seven çocukların oyun çağı dönemlerini eğlenerek ve öğrenerek geçirmesini istiyorsanız oyun evi oldukça ideal bir seçenektir. Oyun evinde ebeveynleri ile birlikte eğitici oyunlar oynayan çocuklar bunları daha iyi bir şekilde kavrayarak kendilerine birçok kazanım ve beceri katabilmektedir. Gelişimlerine katkıda bulunan ürünlerden biri olan oyun evleri hayata daha iyi bir şekilde adapte olmasına ve kendine ait zaman yaratmasına yardımcı olmaktadır. Çocuk oyun evi fiyatları ve modelleri pek çok farklı seçeneği ile yer almaktadır. Siz de çocuğunuzun beğenisine ve ihtiyacına uygun olan bir oyun evini Trendyol’dan hemen sipariş edebilirsiniz. Çocuk oyun evi çocuğunuzun sürekli vakit geçirmek isteyeceği ürünlerden biridir.