Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Materyal
Fiyat
Kol Tipi
Kol Boyu
Ortam
Yaka Tipi
Kalıp
Boy
Cinsiyet
Yaş
Desen
Koleksiyon
Kumaş Tipi
Siluet
Fiyat Geçmişi
Sürdürülebilirlik Detayı
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kadın Büyük Beden

" araması için 93509 sonuç listeleniyor

Kadın Büyük Beden Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kadın Büyük Beden Giyim Ürünleri Nelerdir?

Büyük beden abiye elbise modelleri; estetik ve şık tasarımının yanı sıra rahat kullanımı ile dikkat çeker. Daima kusursuz ve şık görünmek isteyenlerin tercihi halindedir. Seçenekler, farklı renk ve tasarımları ile her tarza hitap edebilir. Bu ürünlerin yelpazesinde eşofman takımı, elbise, tunik, pantolon, ceket, ferace, gecelik, penye ya da etek gibi pek çok tasarım yer alır. Büyük beden pantolon modelleri, bu skalada her dönem yoğun rağbet görür. Aynı zamanda büyük beden tunik modelleri de zarif tasarımlarının yanı sıra rahatlığı ile oldukça ilgi çekicidir. Gece giyerken ya da sabah uyanırken kullanabileceğimiz pek çok gecelik, eşofman ve pijama takımı bulunur. Bu seçenekler, farklı renk ve son moda tasarımları ile dikkat çeker. Gündelik kullanımın yanı sıra özel davet ve organizasyonlarda tercih edebileceğiniz büyük kalıplı elbiseler şıklığına önem veren kadınlar için popülerdir.

Kadın Büyük Beden Modelleri Nelerdir?

Bireylerin geniş vücut ölçülerine uygun tasarlanan farklı renk ve özel kesim detayları ile ön plana çıkan pek çok kadın büyük beden modeli bulunur. Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında ferah şekilde hareket etmenize olanak sağlayan büyük beden pantolonlar, son derece dikkat çekicidir. Ayrıca tayt ya da eşofman modellerini evde, iş yerinde veya hafta sonu etkinliklerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bireylerin bedenine uygun dizayn edilen ürünler motivasyon eksikliğini gidererek kişilerin kendisini daha güvenli ve rahat hissetmelerini sağlayabilir. Terleme yapmadan ve vücudunuzda tahriş oluşturmadan rahat şekilde hareket etmenize olanak sağlayan bu ürünler; farklı tasarımları ile ihtiyaçlara hitap edebilir.

Kadın Büyük Beden Nereden Alınır?

Kendini şık ve rahat hissetmek isteyen bireylerin tercihi olan kadın büyük beden modellerini Trendyol'dan analiz edebilirsiniz. Büyük beden pek çok giyim seçeneği asimetrik, degaje, kruvaze, carmen ve V yaka gibi farklı yaka tiplerine sahiptir. Kilo fazlası olan kadınların hoş görünmelerine olanak sağlayan bu ürünler gündelik kullanım için uygundur. Farklı renk ve özel tasarımlar ile dikkat çeken aynı zamanda yaz kış demeden her mevsime uygun dizayn edilen özel üretim kıyafetlerdir. Bu noktada skala son derece geniştir. Trendyol üzerinden seçenekleri inceleyip dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.