İlgili Kategoriler
Marka
Cep Telefonu Modeli
Dahili Hafıza
Fiyat
Ekran Boyutu
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
RAM Kapasitesi
Pil Gücü (mAh)
Ekran Yenileme Hızı
Batarya Kapasitesi Aralığı
Arka Kamera Sayısı
Şarj Girişi
Mobil Bağlantı Hızı
Kamera Çözünürlüğü
Ekran Boyut Aralığı
Şarj Hızı
Kablosuz Şarj
Yapay Zeka
Çift Hat
Parmak İzi Okuyucu
Yüz Tanıma
Ekran Cinsi
Ön Kamera Çözünürlük Aralığı
CPU Aralık
Kulaklık Girişi
Radio
Görüntülü Konuşma
Ana Kamera Çözünürlük Aralığı
Ekran Çözünürlüğü
Görüntü Teknolojisi
Ekran Teknolojisi
Ön Kamera Çözünürlüğü
Fiyat Geçmişi
Video Kayıt Çözünürlüğü
Ürün Puanı
"

iPhone IOS Cep Telefonları

" araması için 136 sonuç listeleniyor

Şık ve Kullanışlı İphone iOS Cep Telefonları Trendyol’da!

İletişimi hızlı bir hale getiren cep telefonları mesajlaşma, sosyal medyaya ulaşım, takvim ve sağlık gibi uygulamalarıyla insanların hayatını kolaylaştıran cihazlar arasında yer alır. İnternetin sunmuş olduğu kolaylıklar sayesinde birkaç dakika içerisinde çeşitli uygulamalar cep telefonlarına entegre edilmiş olur. Çeşitli markalar tarafından üretilen cihazlar aynı zamanda tasarımlarıyla da insanların dikkatini çeker. Apple markası tarafından geliştirilen iOS cep telefonları da tasarımları ile dikkat çeken cihazlar olur. Apple markası tarafından geliştirilen iPhone serisi cep telefonlarında mobil işletim sistemi olarak iOS kullanılır. iOS işletim sistemi markanın diğer cihazlarında da kullanılır. iPad ve iPod modellerinde de işletim sistemi olarak kullanılır. İşletim sistemi her yıl düzenlenerek geliştirici özellikler ile sunulur. İşletim sistemine ek olarak cihazlardaki başka özelliklerde ön plana çıkar. Kamera, dizayn, kullanışlılık ve RAM gibi farklı özellikler bulunur. Cihazlarda yer alan kameralar profesyonel bir şekilde kullanılabilecek özelliklerden oluşur. Farklı serilere bağlı olarak kameraların özellikleri değişiklik gösterir. Kenarları keskin veya yuvarlak tasarımlardan oluşan modeller bulunur. Cihazlardaki renk seçenekleri de dikkat çeker. Gold tonuyla sık tercih edilmesinin yanı sıra gümüş ya da uzay grisi renkleriyle değerlendirebilirsiniz. Sarı, pembe, mavi, yeşil ve siyah olmak üzere daha renkli kişilere hitap edebilecek modeller de bulunur. Trendyol'da bulunan farklı seri cihazlara ek olarak iPhone iOS cep telefonu yorum kısımları ile modellerin renkleri, kamera, tasarım ve RAM özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

En Etkileyici iPhone iOS Cep Telefonu Modelleri

Telefonlar sayesinde günlük hayat içerisindeki iletişim daha hızlı bir şekilde çözülmüş olur. Müşteriler tarafından sıklıkla kullanılan bu cihazlar sadece iletişim faktörü değil daha pek çok özellik ile tercih edilir. Kendi işlemcisini kullanan Apple serisi cihazlar müşterilerin severek kullandığı, hediye olarak değerlendirdiği alternatifler arasındadır. Cihazlarda ios işletim sistemi bulunur. iOS işletim sistemi aynı zamanda Apple markasına ait iPad tablet cihazlarında da kullanılır. İşletim sistemi özelliğine ek olarak bireylerin dikkatini çeken farklı faktörler de bulunur. Cihazlardaki kamera sistemleri gelişmiş özelliklerden oluşur. Pil seviyesi ise modellere göre 29, 26, 19 ve 15 saate kadar video oynatma olanağını karşılar. Cihazlar ile birlikte kullanılabilecek yine marka tarafından geliştirilen iPhone aksesuarları da bulunur. Magsafe, Airtag, Airpods ve Apple Watch gibi teknolojik aksesuarlar cihazlar ile entegre edilerek kullanılabilecek cihazlar olur. iOS işlemcili telefonlar Macbook bilgisayarlar ile bir cihaz olarak kullanılabilir. Telefonlara gelen mesaj ve aramalar Macbook cihazlarından yanıtlanabilir. Cihazlardan kopyalanan görseller, metin ya da videolar Macbook cihazlarında istenilen uygulamada yapıştırılabilir. iCloud özelliği ile Macbook cihazlarından istenilen görsellere kolay bir şekilde ulaşılabilir. iPhone iOS cep telefonları Apple Watch ile entegre edilerek aramalar ve mesajlar yanıtlanabilir. Toplu fotoğraflarda Apple Watch vizör olarak pratik bir şekilde kullanılır. Bir dokunuş ile cihaza bağlanan Airpods ile adaptif ses özelliğini de kullanabilirsiniz. Magsafe ise kılıfa veya direkt cihaza takılarak hızlı şarj işlemini gerçekleştirebilecek aletler olur. Klasik şarj aletlerinin yanı sıra Magsafe cihazında temas ile şarj işlemi gerçekleştirilir. Airtag ise kaybolursa bul uygulamasıyla telefonunuz kaybolduğunda kullanabileceğiniz bir aksesuar seçeneği olur. Airtag sadece telefon için değil aynı zamanda evcil hayvanı olan kişiler için de kullanılan bir aksesuar seçeneğidir. iPhone iOS cep telefonları modelleri kendi içerisinde 15 Pro ve SE olmak üzere seri seçeneklerine ayrılır. Depolama alanı olarak ise 128, 64 ve 256 GB seçenekler bulunur. Trendyol'da yer alan farklı seri, özellikler, hafıza ve tasarımlardan oluşan cep telefonlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Göz Alıcı iPhone iOS Cep Telefonları Tavsiye ve Önerileri

İletişim için sıklıkla kullanılan telefonlar çeşitli markalar tarafından pek çok özelliklerde üretilir. Apple markası tarafından özel olarak geliştirilen bu cihazlar iletişim faktörüne ek olarak daha birçok özelliğe sahip modellere ayrılır. Cihazlarda bulunan iOS, markanın kendine özgü geliştirmiş olduğu bir işletim sistemi olur. Telefonların tasarımları genellikle keskin veya hafif kıvrımlı kenarlardan oluşur. Telefonun tümünü kaplayan ekran görüntüsü sayesinde izlenilen videolar oldukça geniş bir şekilde gerçekleştirilebilir. Modellerin boyutları değişiklik göstermekle beraber maksimum 6.1, minimum 4 inç seçeneklerinden oluşur. Tasarım açısından renkler ise titanyum, pembe, beyaz, siyah, mavi, sarı, yeşil, mor ve kırmızı gibi seçeneklerden oluşur. iPhone iOS cep telefonları tavsiye eden kişilerin yorumları ve tecrübeleri sayesinde tercihlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cihazlardaki depolama alanı ise minimum 64, maksimum 256 GB arasında değişiklik gösterir. Trendyol'da bulunan iPhone iOS cep telefonları indirim seçeneklerinden faydalanabilir, bütçe dostu bir alışveriş deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. iPhone iOS cep telefonları satın al madan önce modellerin kamera özelliklerini de inceleyebilirsiniz. Ultra geniş kamera özellikleri bulunan ürünlerin farklı serilerinde tek veya çift kamera sistemleri de bulunabilir. Pro özelliklere sahip modellerde en gelişmiş 48 MP ana kamera bulunur. Farklı serilerde telefoto kamera özelliği de bulunur. Ön kamerada ise öz çekimlere uygun TrueDepth özelliği bulunur. TrueDepth kamera 3 boyutlu haritalama özelliği ile FaceID teknolojisini destekler. FaceID teknolojisi ise telefon kilidini parmak izi veya şifre yerine yüz tanıma özelliği ile gerçekleştirir. Çeşitli modellerde sinematik mod ve fotoğraf stilleri gibi ön kamera özellikleri de bulunur. Apple kamera kısımları aynı zamanda taş detayından oluşan kaliteli lens koruyucu kılıflar ile de tamamlanabilir.

Bütçe Dostu iPhone iOS Cep Telefonları Fiyat Aralıkları

Kamera ve internet gibi bağlantılar sayesinde hayatı daha kolay kılan cep telefonları iPhone İOS eşliğinde tercih edilebilir. Çeşitli markalar arasında ön plana çıkan Apple tarafından geliştirilen iPhone serisi telefonlar dikkat çekici özelliklerden oluşur. iPhone iOS cep telefonları fiyat seçeneklerini belirleyen faktörler ise genel olarak cihazların tasarım, hafıza, işlemci ve kamera özellikleri olarak sıralanır. Cihazlarda kullanılan iOS, markanın kendi geliştirmiş olduğu bir sistem olarak ön plana çıkar. Cihazların tasarımları ise genel olarak köşeli veya hafif kıvrımlı yapılandırmadan oluşur. Modellerin değişen boyutları da telefon kullanımını daha kolay bir hale getirmiş olur. Maksimum 6.1 inç boyutlardan oluşan modeller ile pratik bir kullanım gerçekleştirilmiş olur. Ekranın tamamını kaplayan sonsuz görüntü teknolojisi ile üretilir. Tasarım açısından farklı renk seçenekleri ile tercih edilebilecek modeller de bulunur. Dış tasarımı değiştirmek isteyen ya da kılıf renklerini farklılaştırmak isteyen müşteriler, cihazları ile birlikte kullanabilecekleri telefon kılıflarından da faydalanabilirler. Modellerin kamera özellikleri ise profesyonel çekim yapabilecek geniş açılı özelliklerden oluşur. Cihazlar ile birlikte entegre edilerek kullanılabilecek Apple tarafına ait teknolojik aksesuarlar da mevcuttur. Airtag, Airpods, Magsafe, Macbook ve Apple Watch cihazları telefonlar ile bağlantı kurarak kullanılabilecek teknolojik aksesuarlar olur. Depolama alanı olarak ise 64, 128 ve 256 GB olmak üzere tercih edilebilecek seçenekler yer alır. iCloud içerisinde ek olarak satın alınabilecek depolama seçenekleri de bulunur. iPhone iOS cep telefonları kampanya seçeneklerini Trendyol'da bulunan fiyat aralıkları, farklı modeller, avantajlı ve indirimli alternatifler arasında detaylı araştırma yaparak deneyimleyebilirsiniz. Sevdiğiniz özelliklere sahip cihaz sipariş ederek görüntü ve ses kalitesinden yararlanabilirsiniz. Trendyol’dan dilediğiniz alternatifi temin edip iletişimin keyfini çıkarabilirsiniz.