İlgili Kategoriler
Fiyat
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Kağıt Havlu

" araması için 2990 sonuç listeleniyor
Maylo Dev Kağıt Havlu 2 Katlı

MayloDev Kağıt Havlu 2 Katlı

(21)
48 TL
Sepete Git

Yüksek Emiş Gücü ile Kağıt Havlu Çeşitleri Trendyol'da!

Evlerde, iş yerlerinde, dışarıda ve birçok farklı yerde her an kağıt havluya ihtiyaç olabilir. Yüksek emiş gücüne sahip bu ürünler her türlü yüzey üzerindeki nemi ya da su birikmelerini kolayca temizleyebilir. Hijyen açısından elleri yıkamak çok önemlidir. Ancak eller yıkandıktan sonra eğer ıslak kalırsa bakterilerin ya da tozların yapışmasına açık hale gelir. Bu durumu engellemek için havlu peçete çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Yumuşak dokusu ve katmanlı yapısı ile bu çeşitler hızlıca ellerinizi kurulamanıza yardımcı olur. Hassas bir cilde sahip insanların elleri kolaylık tahriş olabilir. Modellerin yumuşak yüzeyi sayesinde el ile temasta herhangi bir zarara neden olmaz. Aynı zamanda masa ya da tezgah gibi sert yüzeye sahip alanları da yine bu modeller ile hızlıca temizleyebilirsiniz. Sıvıyı hızlıca emen peçete havlu çeşitleri size temizlik işlerinde büyük pratiklik sağlar. Dayanıklı bir yapıya sahip olan modeller sıvı ile temasta kolayca yırtılmaz ayrıca sıvıyı içine hapseder. Bu durum sayesinde israf yapmaktan da kurtulmuş olursunuz. Bir kaç yaprak ile büyük miktarda lekeyi ya da sıvıyı silebilirsiniz. Mutfak ve lavabo gibi gün içinde devamlı kirlenebilen alanların temizliğini yapmak için deterjanlı kağıt havlu modellerini tercih edebilirsiniz.Yapısında deterjan içeren bu ürünler sıvı ile temas ettiğinde içindeki deterjanı hızlıca açığa çıkarır. Sonrasında açığa çıkan deterjan ile kirlenen bütün bölgeleri çok konforlu bir şekilde temizleyebilirsiniz. Böylelikle iki hijyen ürünü kullanmak yerine sadece bir tane kullanarak hem vakitten hem de paradan tasarruf edersiniz. Modeller sadece ev ortamı için değildir aynı zamanda çeşitli işyerlerinde kullanmak için üretilen türleri de vardır. Endüstriyel kağıt havlu türleri büyük boyutları ve çok sağlam yapısı ile uzun süre dayanıklı ürünlerdir. Lavabolar ve mutfakta sıklıkla kullanılan endüstriyel ürünlerin öne çıkan özelliği çok sağlam olmalarıdır. Bu sayede gün içinde çok fazla kişinin kullandığı kalın kağıt havlular hemen bitmez ve işyerinin bütçesine yarar sağlar. Sizde temizlik ve hijyen ihtiyaçlarınıza yönelik olarak uygun kağıt havlu çeşitlerini Trendyol üzerinden rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kolay Kullanılan Z Katlama Peçete Çeşitleri

Kolay Kullanılan Z Katlama Peçete Çeşitleri

Z katlama peçeteler özel bir teknikle katlanmıştır. İki kenarından birisi içeri diğeri dışa doğru ‘z’ şeklinde katlanan ürünlerin özelliği kullanım konforu sunmasıdır. Bu modellerin sıklıkla kullanıldığı yerler restoranlar ve kafelerdir. Masanın üzerinde özel bir aparatı ile bulunan z kağıt havlu, katlama tekniği sayesinde fazla yer kaplamaz aynı zamanda da istenildiği zaman çok pratik bir şekilde çıkarılabilir. Büyük, geniş bir yüzeye sahip olan bu çeşitler aynı zamanda evlerde de kolaylığı nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Dağınıklığı engelleyen yapısı sayesinde her zaman masanızın üzerinde kullanılmaya hazır halde durur. Z katlama havlular yağı emici özelliktedir. Yağı kolaylıkla temizleyen özelliği ile yemeklerden sonra elleri ve yüzü temizlemek için tercih edilir. Size büyük konfor sağlayan bu çeşitleri dilediğiniz yere yerleştirerek istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. İçten çekmeli kağıt havlu modelleri de yine kullanım kolaylığı ile dikkat çeken ürünlerdir. Lavabolarda kullanımı tercih edilen içten çekmeli modeller birçok avantaj sağlar. Bu avantajlardan birisi de düşmeye karşı tasarlanan yapısı ile yüzeyinde oluşabilen kirlenmeleri engellemektir. Haznesi olan bir aparata yerleştirilen modeller devamlı olarak yerden yukarda güvenli bir alanda tutulur. Ürünü kullanmak için sadece haznenin içinden eliniz ile çekmeniz yeterlidir. Modellerin kalite ve dayanıklılık olarak birçok farklı seçeneği vardır. 3 katlı, 4 katlı kağıt havlular sevilen ve iyi kaliteye sahip modeller arasındadır. Yaprakları 4 katmanlı iç içe geçmiş kağıtlardan oluşan bu modeller her türlü sıvıya karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Böylelikle küçük bir alanı silmek için çok sayıda yaprak kullanmanıza gerek kalmaz. Boşa harcanan yapraklar çevreye zarar verir. Aynı zamanda da hemen tükendiği için de cebinize zarar verebilir. Doğayı korumak çok önemlidir. Boşa kullanılan fazla ürünlerin zararları büyük boyutlara ulaşabilir. Çek al kağıt havlu çeşitleri sayesinde ihtiyacınız kadar yaprak kullanırsınız. İhtiyaç fazlası kullanımın önüne geçen bu ürünleri tercih ederek çevreye olumlu etkiler sağlayabilirsiniz. Doğa dostu olan ve konforlu bir deneyim sunan modellerin farklı ebatları mevcuttur. 21 cm, 25 cm kağıt havlu çeşitleri her kullanım için ideal boyuttadır. Belirtilen ebatların ürünlerin toplam uzunluğunu değil paketin boyutunu gösterir. 25 cm ebatlarındaki modeller bir kaç gün boyunca yetebilen bir kullanım ömrüne sahiptir. Özel ihtiyaçlarınız için farklı ebatlarda da modeller vardır. Jumbo kağıt havlu olarak geçen ve büyük ebatlara sahip çeşitler ekonomik olarak katkı sağlar. Aynı zamanda çok kişinin kullandığı tuvaletlerde sık sık ürün değiştirmemek için de tercih edilir. Yumuşak dokulu jumbo ürünler cilde hassas bir şekilde temas eder ve cilt üzerinde oluşan bütün nemi içine çeker. Ayrıca sağlığa zararlı hiç bir maddeyi yapısında barındırmazlar. Cilt sağlığına uygun ve doğa dostu havlu kağıt ürünlerini Trendyol ile rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Hijyenik Fotoselli Kağıt Havlu Modelleri

Hijyenik Fotoselli Kağıt Havlu Modelleri

Hareketli fotoselli kağıt havlu modelleri ev dışında birçok kişinin ortak kullandığı alanlarda yüksek hijyen sağlamak için idealdir. Bu ürünler sensörlü dispenser makinesi ile kullanılır. Dispenserin hareketine uygun olarak üretilen modeller el değmeden kullanılmamış yaprakları dışarıya çıkarır. Böylelikle ortak kullanılan lavabo, tuvalet gibi mekanlarda mikrop ya da bakterilerin yayılması engellenir. Z havlu peçetelerden farklı olarak bu ürünlerde el teması çok azdır. Dispenser uyumlu fotoselli çeşitleri istediğiniz ortama yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz kolaylıkla evinize de yerleştirebildiğiniz bu ürünler aileniz için de büyük hijyen avantajları sağlar. Fotosel özellikli kağıt havlu ölçüleri genellikle kullanılan dispenserin ölçülerine göre belirlenir. Sıkışmaları önlemek ve devamlı olarak rahatlıkla ürünü kullanmak için doğru ölçüleri bilmeniz gerekir. Doğru ölçüler seçilmediği takdirde otomatik sistemde kağıt yapraklar kolaylıkla sıkışabilir ve bu durum arızalara sebebiyet verebilir. Kağıt havlu markaları sizler için her ölçüde, ebatta ürünü kaliteli bir şekilde üretir. Ayrıca istediğiniz ölçülerin yanında zevkinize göre seçebildiğiniz renk seçenekleri de mevcuttur. Renkli kağıt havlular evler ve işyerleri için sıklıkla tercih edilir. Genellikle yeşil ya da pembe renkler ortama iyi bir hava katmak için seçilir. Yeşil renk temizliği, saflığı ve doğallığı yansıtır. Pembe renkli ürünler ise hassas, yumuşak bir yüzeye sahiptir. Dilerseniz sofralarınızda masaya yerleştirmek için sıcak tondaki renkleri de tercih edebilirsiniz. Güzel gözüken sofralar hazırlamak için detaylarda farklılık yapmak önemlidir. Masaya yerleştirdiğiniz renkli kağıt havlu çeşitleri ile son derece şık sofralar hazırlayabilirsiniz. Aileniz ile sıcak bir ortamda yemek yemek için kırmızı ya da sarı tonlarda olan ürünler sizin için uygundur. Ayrıca salonunuzda devamlı duran peçeteleri de yine tarzınıza ve zevkinize uygun renklerde seçerek evinize hoş bir hava katabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler çocukların kullanımı için de sağlık koşulları açısından uygundur. Kaliteli malzemeden üretilen ve içeriğinde koruyucu ya da kimyasallar barındırmayan çeşitler cilt üzerinde alerjilere neden olmaz. Dilediğiniz her renkte ve ebattaki indirimli kağıt havluları Trendyol sayesinde hızlıca bulabilir ve sizin için uygun tercihi keyifli bir şekilde yapabilirsiniz.

Hızlı Temizleyen Deterjanlı Havlu Kağıt Çeşitleri

Hızlı Temizleyen Deterjanlı Havlu Kağıt Çeşitleri

Evlerde birçok eşyanın düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Eşyaları temizlemek için kullanılan bezler zamanla kirlenir ve eski formunu kaybeder. Ancak tek kullanımlık deterjanlı havlu kağıt çeşitlerinde böyle bir durum yaşanmaz. Çok kolay bir kullanıma sahip olan deterjanlı ürünler kullan at özelliği ile her temizlik yaptığınızda size hijyen sağlar. Ürünün katmanları içerisinde çözülmemiş halde bulunan deterjanı aktif hale getirmek için sadece birazcık suyla ıslatmanız yeterlidir. Daha sonra ayna, lavabo, musluk, masa ya da mutfak tezgahı gibi pek çok alanı konforlu bir şekilde temizleyebilirsiniz. Ebat olarak deterjanlı dev kağıt havlu modellerinin tek yaprağı ile geniş bir alanı silebilirsiniz. İçerisindeki özel deterjan temas ettiği yüzeylerde iz bırakmaz, ayrıca yüzeyde bulunan bütün mikrop ve bakterileri yok eder. Pratik temizlik kağıdı ürünleri ile temizliğe yenilik ve kolaylık getirebilirsiniz. Suyla temas ettiğinde köpüren modeller aynı zamanda beyaz eşyaların temizliğinde de kullanılır. Evinizde bulunan her türlü eşyayı ve zemini bu ürünle kirlerinden arındırabilirsiniz. Rulo havlu şeklinde olan ürünleri kolayca erişebilmek için belli aparatlara da asabilirsiniz. Ürünün her yaprağı kolay yırtılması için küçük çizgilerle ayrılmıştır. Basitçe çekerek rahat bir şekilde yaprakları koparabilirsiniz. Deterjanlı modeller aynı zamanda kıyafetlerdeki lekeleri çıkarma konusunda da oldukça başarılıdır. Küçük çocuklar giysilerini her zaman kirletebilirler. Kıyafetin kirlenen bölümüne az miktarda su dökerek ürünü kullanabilirsiniz. Yaprakların içerisinde yer alan deterjan hızlıca köpürür ve böylelikle lekeyi hemen ortadan kaldırır. Ev ortamında kullanımının yanında bu ürünler yemek yapılan işyerlerinde de kullanılabilir. Mutfak tezgahı üzerine sıçrayan yağ ve yemekleri kolay bir şekilde temizlemek için içerisinde özel ve etkili temizleyici maddeler bulunan rulo kağıt havlu çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Çok Beğenilen Havlu Peçete Özellikleri

Çok Beğenilen Havlu Peçete Özellikleri

Bu ürünler çok farklı alanlarda kullanılmak için farklı özelliklere sahiptir. Sadece ev ortamında kullanmak için tasarlanan modellerde öne çıkan özellikler yumuşaklık ve emiş gücüdür. İşyerlerinde kullanılan modellerin ise özel şekli önemli bir özelliktir. Bu özel şekilli ürünlere Z peçete denilir. İsmini katlanma şekli olan ‘z’ şeklinden alır. Şekil özelliklerinin yanı sıra ürünler farklı emiş güçleri ile de öne çıkar. Çok katmanlı yapraklara sahip olan modeller çok fazla sıvıyı bir seferde emebilir. Emiş gücü önemli bir özelliktedir. Lavabo ve banyo gibi fazla nemli yüzeylere sahip olabilen alanlarda çok katmanlı modeller tercih edilmelidir. El ya da yüzü temizlemek için kullanılan çeşitlerin ise çok katmanlı olmasına gerek yoktur. İnce ve yumuşak olan yapraklar yüzü hassas bir şekilde temizler. Ayrıca modeller ihtiyacınıza göre farklı sayıda paket seçeneklerine sahiptir. 8’li, 16’lı, 24’lü, 48’li kağıt havlu çeşitlerinden kullanım sıklığınıza göre size uygun olanı seçebilirsiniz. 48’li paketler ürünlerin çok fazla kullanıldığı yerlerde gereklidir. Ortak tuvaletler ve lavabolarda ürünün tükenmemesi için çoklu paketlere göz atabilirsiniz. Ev ortamında az kişinin kullandığı yerlerde ise 8’li ya da 16’lı paket boylarına yönelebilirsiniz. Ancak kağıt havlu kampanyaları çoklu paket seçeneklerinde oldukça avantajlı fiyatlar sağlar. Doğallık ve dayanıklılık özellikleri sizin için önemliyse bambu kağıt havlular sizin için idealdir. Yapısında bambu katkısı bulunan modeller doğaldır. Ayrıca içerisindeki bambu sayesinde sıvı emme konusunda çok kalitelidir. Bambu suda yetişen ve çok sert bir bitkidir. Bu özelliği ürün ile birleştiğinde tek bir yaprak ile büyük işleri halledebilirsiniz. Sıvılara karşı yüksek dirençli ve yırtılmayan üstün özellikleri ürünleri bütün temizlik işlerinizde kullanabilirsiniz.

Yüksek Dayanıklılığa Sahip Perforeli Kağıt Havlular

Yüksek Dayanıklılığa Sahip Perforeli Kağıt Havlular

Perfore işlemi kağıtların birbirinden kolaylıkla koparılması için yapılır. Perforeli kağıt havlu çeşitlerinin üretiminde bu işlem çok kaliteli bir şekilde yapılır. Yapılan işlem sayesinde ürünlerin kullanım kolaylığı artar. Rahat bir şekilde birbirinden ayrılan yapraklar sayesinde, yanlışlıkla yaprak kopması gibi durumlar engellenir. Oldukça dayanıklı olan bu modellerin farklı özellikteki türleri de vardır. Desenli, çekmeli, katlamalı, yıkanabilir kağıt havlular her ihtiyaça yönelik üretilmiştir. Yıkanabilir özellikteki türler suya karşı çok dayanıklıdır. Bu sayede dilediğiniz yeri temizledikten sonra kolay bir şekilde yıkanarak hızlıca eski haline geri döner. Desenli çeşitlerinin yüzeyinde birçok farklı şekil yer alabilir. Yüzeyde kabartma şeklinde bulunan desenler size iyi hissettirecek ve mutlu eden çizimlerdir. Bu sayede ürünü kullanırken eğlenceli ve güzel duygular yaşayabilirsiniz. Ağartılmamış kağıt havlu modellerinin yapım sürecinde malzeme ağartılmaz. Üretimde ağartılma işlemi belli birtakım kimyasalların yardımı ile yapılır. Ağartılmamış türler size ve sevdiklerinize doğal bir seçenek sunar. Ağartma işlemine maruz kalan kağıt hamuru içerisinde hassas ciltlere zarar verebilen maddeler yer alabilir. Eğer cildiniz hassas bir yapıya sahipse ağartma işlemi uygulanmamış 2’li, 3’lü, 4’lü kağıt havlulara başvurabilirsiniz. Çok sayıda aldığınız paketler sayesinde avantajlı fırsatları yakalayabilirsiniz. Dilerseniz 12'li kağıt havlu paket seçeneğini alarak uzun süre sağlıklı ve kaliteli modelleri kullanabilirsiniz. Farklı çeşitlerin kalitelerini deneyimlemek için dilerseniz 2’li ya da 3’lü küçük boy paketleri alabilirsiniz. Kaliteli ürünler iyi yapılmış perfore işleminden geçtikten sonra sizin kullanımınıza sunulur. Ayrıca farklı ortamlar için tasarlanan çekmeli ve katlamalı modeller perfore işleminden geçmezler. Tek tek iyi bir şekilde paketlenmiş ürünlerin yaprakları birbirinden ayrıktır. İhtiyaçlarınıza tam uyan modeli zengin çeşitler arasından seçebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Avantajlı Kağıt Havlu Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Avantajlı Kağıt Havlu Fiyatları

Kağıt havlu fiyatları ürünlerin yapısal özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Farklı modellerin birçok özelliği vardır. Ürünleri nerede kullandığınıza göre gerekli özellikler değişebilir. Dilerseniz Trendyol’un size sunduğu gelişmiş filtreleme seçenekleri sayesinde ebat, renk ya da şekil olarak size uygun modelleri bulabilirsiniz. Birçok açıdan kolaylık sağlayan bu özellik aradığınız ve ihtiyacınız olan modeli ararken zaman kaybetmenizi engeller. Modeller arasındaki farklılıklar hangi ortamda kullandığı ile ilgilidir. Sanayi tipi kağıt havlu çeşitleri oldukça büyüktür aynı zamanda da kalındır. Büyük sanayilerde makinelerde ya da çok sayıda kişinin ortak kullandığı alanlarda tercih edilir. Sanayi ürünlerinin dayanıklılığı çok iyidir. Farklı sıcaklıklara dayanan modeller aynı zamanda kolayca parçalanmazlar. Sanayi tipi modeller istenirse otomatik çalışan sensörlü makinelere de yerleştirilebilir. Sensörlü makineler hem zamandan avantaj sağlar hem de sağlık açısından olumludur. Fabrika ya da büyük işyerleri için tasarlanan modeller kiloluk kağıt havlu şeklinde hazırlanır. Adet sayısı yerine kiloyla alım yapmak işyerleri açısından oldukça avantajlı bir opsiyondur. Çok kaliteli malzemeden yapılan modeller evlerden fabrikalara çok çeşitli alanlara hizmet eder. Kaliteyi ortaya çıkaran önemli etmenlerden birisi de kullanılan malzeme hamurunun çok dikkatli işlemlerden geçmesidir. Sıvıyla temas halinde kolayca parçalanmayan yüzeyleri üretmek için farklı teknikler uygulanır. Ev ortamında kullanmak için sıklıkla tercih edilen model 6’lı kağıt havlu paketidir. İçerisinde altı adet bulunan paketler ortalama olarak birkaç hafta boyunca yeterli olur. Boşa kağıt israfından kaçınmak için 6’lı ya da 12’li paket boyları tercih edilmelidir. Aynı zamanda yeniden kullanılabilen çok dayanıklı modeller çevreye katkı sağlamaya kolaylık getirir. Kağıt havlu indirimlerini kaçırmamak için Trendyol’u keyifli ve konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kağıt Havlu Ne İşe Yarar?

Kağıt havlular, her alanda sıkça kullanılan pratik bir hijyen ürünüdür. Elleri ya da yüzü kurulamak, temizlemek veya lekeleri silmek için kullanılır. Bunun yanı sıra gıda hazırlama alanlarında kullanılan bıçak, çatal ya da kaşık gibi araçlarla birlikte masaya konulur. Kağıt havluların tek kullanımlık olması hijyenik kalmayı sağlar. Kullanımdan sonra atılarak pratik bir çözüm sunar. Sıvıyı etkili şekilde emen kağıt havlu modelleri en etkili olanlardır. Yere ya da masaya dökülen sıvıyı hızlı bir şekilde içerisine hapsederek etrafın kirlenmesini önler. Ayrıca tuvaletlerde bulunması ve kullanılması gereken bir üründür. İçeriğine göre farklı özelliklere sahip olan kağıt havluların her biri farklı alanlarda kullanmak için seçilebilir.

Kağıt Havlu Nereden Alınır?

Kağıt havlular Trendyol’da bulunan kaliteli markalar tarafından satışa eklenen bir üründür. Ev, okul ya da iş ortamı gibi hayatın her alanında ihtiyaç duyulan malzeme olması nedeniyle ürünü satın alan kişi sayısı bir hayli fazladır. Kağıt havluları alırken genellikle beyaz renk seçeneği bulunur. Farklılık yaratmak isteyenler renkli modelleri satın alabilirler. Bununla beraber kokulu seçenekler de yer alır. Herkesin zevkine hitap eden tekli ya da çoklu kağıt havlular arasında kolayca seçim yapabilirsiniz. Farklı alanlarda kullanmak üzere birden fazla çeşitte kağıt havlu edinebilirsiniz. Mutfaklarda ve lavabolarda kullanmak üzere farklı kağıt havlu seçenekleri Trendyol’da satışa sunulur. Buradan dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.

Kağıt Havlu Kullanışlı Mıdır?

Kağıt havlular, son derece pratik bir temizlik ürünüdür. Pek çok alanda kullanım için uygundur. Pek çok kişi tarafından hijyenik bir seçenek olarak tercih edilir. Çünkü tek sefer kullanılır. Bir defa daha kullanılamayacağı için insanlar arasındaki mikropların taşınarak yayılmasını önler. Ekonomik seçenekli modelleri satın alırsanız kağıt havluları evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Kağıt havluların en kullanışlı özelliği ise sıvıları emmesidir. Yüzeyleri temizleme konusunda oldukça başarılıdır. Tek kullanımlık olmaları kirli ve hijyenik olmayan bezleri kullanmak yerine temiz bir çözüm sunar. Çevre dostu hareket etmek isteyenler ise geri dönüştürülebilir kağıt havlu seçeneklerini gönül rahatlığıyla satın alabilirler.