Basım Yılı
Fiyat
Basım Dili
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

İş Ekonomi Pazarlama

" araması için 15809 sonuç listeleniyor

Etkileyici İş Ekonomi Pazarlama Ürünleri Trendyol’da!

Belirli bir alanda uzmanlaşmak isteyenlerin ilgili alanda yazılmış olan eserlere göz atması, bu eserleri okuması önemlidir. İş hayatında öne çıkmak, akıllıca yatırımlar yapmak isteyenler için uygun içeriğe sahip iş ekonomi pazarlama eserleri bulunur. Ticaret hayatında aktif olarak çalışanların, yatırım yapmak ve mal varlığını büyütmek isteyenlerin okuyabileceği çeşitli eserler vardır. Ekonomi alanında bilgi sahibi olmak için bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Kitaplığınızda yer verebileceğiniz pazarlama kitapları alanında uzman kişiler tarafından yazılır. Zengin bir içeriğe sahip olan seçenekler ilgili alanda bilgi edinmenizi sağlar. Yaşanmış hikayelere yer verilen seçenekler vardır. İlham almak ve kendinizi geliştirmek için Trendyol aracılığıyla i̇ş kitapları araştırması yapabilirsiniz.

Zengin İçeriğe Sahip İş Ekonomi Pazarlama Kitapları Çeşitleri

İş yerini bir sonraki adıma taşımak, yatırımlarını iyileştirmek isteyenler için ideal içeriğe sahip birçok farklı seçenek vardır. Zengin içeriğiyle öne çıkan iş ekonomi pazarlama kitapları çeşitleri kitaplığınızda yer verebileceğiniz kaliteli eserlerdir. Ürünlerin içerikleri birbirinden farklıdır. Teorik bilgilerin yer aldığı seçenekler, bu alanda akademik çalışmalar yapanlar için favori ürünler arasında yer alır. Ürünler arasında yazarların yaşanmış hikayeleri, kendi yaşam tecrübelerini aktardıkları eserler de vardır. Rol model almak için okuyabileceğiniz ekonomi kitapları bu alanda kendinizi geliştirmeniz için fırsat sunar. İşletmelerin takibini yapabilmek, eksiklerini görmek ve onları tamamlamak adına ilham verebilecek çeşitli eserler bulunur. Kaliteli içeriğe sahip seçenekleri inceleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünü bulabilirsiniz. İş ekonomi pazarlama kitapları satın alarak alanla ilgili teorik bilgi edinebilir, yaşanmış hayat hikayelerinden yola çıkarak çeşitli dersler edinebilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar, ekonomi alanında kendini geliştirmek isteyenler için uygun olan seçeneklere göz atabilirsiniz. Trendyol sayesinde kaliteli içeriğe sahip seçenekleri iş ekonomi pazarlama kitapları kampanya fiyatları üzerinden satın alabilirsiniz.

Öne Çıkan İş Ekonomi Pazarlama Tavsiye ve Önerileri

Türk ve yabancı yazarlar tarafından yazılmış olan farklı eserler, okumak istediğiniz disipline göre seçim yapmanızı sağlar. İş hayatında aktif olarak çalışan, kendi işletmesini kuran ve borsa gibi alanlarda yatırım yapanlar için zengin içeriğe sahip eserler bulunur. Kitaplarda alanla ilgili çeşitli tavsiyeler verilir. Kendini geliştirmek ve yolunu bu alanda çizmek isteyenler için ideal özelliklere sahip kitaplar hazırlanır. Yatırım yapmak ve bu yatırımı yönetirken sakin bir şekilde, ne yaptığını bilerek hareket etmek isteyenlere iş ekonomi pazarlama kitapları tavsiye edilir. Eserler içeriğiyle farklı hayatları görmenizi, yaşanmış olaylardan yola çıkarak sosyal bir öğrenme yaşamanızı sağlar. Ürünleri, avantajlı alışveriş imkanı sunan iş ekonomi pazarlama kitapları indirim fırsatları aracılığıyla satın alabilirsiniz. Kalitesiyle öne çıkan seçenekleri Trendyol aracılığıyla inceleyebilir, içeriğini beğendiğiniz seçeneklere kütüphanenizde yer verebilirsiniz.

Uygun İş Ekonomi Pazarlama Fiyat Aralıkları

İktisadi ve idari bilimler alanında lisans ya da yüksek lisans düzeyinde eğitim gören öğrenciler için hazırlanan kaynak kitaplar bulunur. Çalışmalarınızda atıfta bulunabileceğiniz için seçenekler kaynakçanın zengin olmasını sağlar. Kalitesi ve yazım dili ile keyifli bir okuma deneyimi sunan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Farklı yayınevleri tarafından basılan ve okuyucuya sunulan birçok farklı ürün bulunur. Kağıt kalitesi yüksek olan seçenekler, keyifli bir okuma süreci yaşamanızı sağlar. Uygun aralıklarda yer alan iş ekonomi pazarlama kitapları fiyat seçeneklerini inceleyebilir, bütçenize hitap eden ürünleri satın alabilirsiniz. Girişimcilik alanıyla ilgilenenler için alanında uzman olan ekonomistler tarafından yazılan eserler vardır. İktisat alanında ilerlemek isteyenler için uygun olan kitaplar, kalitesiyle beğeni toplar. Deneyimli müşterilerin yorumlarından faydalanarak ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla iş ekonomi pazarlama kitapları yorum kısmına göz atabilir uygun içeriğe sahip seçenekleri satın alabilir, çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.