placeholder
"

Tuvalet Kağıdı

" araması için 1712 sonuç listeleniyor
VİVA Tuvalet Kağıdı 16'lı
VivaTuvalet Kağıdı 16'lı
(583)
Tuvalet Kağıdı 16'lı
36,85 TL
Sepete Git

En Uygun Tuvalet Kağıdı Çeşitleri Trendyol'da!

Kişisel temizlik insan sağlığı için hayati öneme sahiptir. Kişisel hijyeni sağlamak için tuvalet kağıdı kullanılması oldukça önemlidir. Sağlıklı ve temiz bir vücut için 3 katlı tuvalet kağıdı kullanmak gereklidir. Ürünün kullanımı pek çok sağlık uzmanları tarafından tavsiye edilir. Tavsiye edilmesinin birçok farklı nedeni vardır. İnsanlık için yeni bir icat sayılsa da bu ürünler günümüzde sağlığına ve bakımına önem veren insanlar için olmazsa olmaz bir ürün halindedir. Banyoda bulunan sabun, deterjan, şampuan, tırnak makası, diş fırçası ve diş macunu gibi eşyaların yanında WC kağıdı da mutlaka bulunması gereken bir önemli bir temizlik aracıdır. Birçok sağlık uzmanı banyoda ihtiyaç giderildikten sonra bu ürünün mutlaka kullanılması gerektiğine vurgu yapar. Özellikle çocukların erken yaşta kullanmaya başlaması onların aynı zamanda alışkanlık kazanmasında da başlıca etkenlerden biridir. Yalnızca çocuklar için değil her yaştan sağlıklı birey için vazgeçilmez bir hijyen malzemesi olduğu söylenebilir. Bu nedenle her zaman banyonuzun bir köşesinde bulunması mantıklı olabilir. Cildinizin temiz kalmasını sağlamanın yanında birçok farklı işleve sahiptir. Cildin nemli kalması cilt yapısının ciddi biçimde zarar görmesine de neden olur. Uygun tuvalet kağıdı kullanarak cildinizin ıslak kalmasını önlemiş olursunuz. Böylece hem cildinizi tahriş olmaktan korur hem de kötü kokmasının önüne geçmiş olursunuz. Tabi kuru, sağlıklı ve temiz bir cilt için kullandığınız tuvalet peçetesi çeşidi de oldukça önemlidir. Bu ürünler, temizlik haricinde başka amaçlarla da kullanılabilir. Evinizde peçetenin bitmesi halinde peçete olarak kullanılabilir bunun yanında havlu ve el havlusu işlevi de görebilir. Bir yere işaret koymak, şerit çekmek, çocuklarla oyun oynarken evin veya anasınıfının zemininde çizgiler oluşturmak amacıyla da kullanılabilir. Uzak bir yere gidecek kırılacak eşyalarınızı korumak amacıyla kolilerin kenarlarına konulabilir. Üzerine kolonya veya dezenfektan damlatarak cep telefonunuzu, masanızı, bilgisayarınızı ve gözlüklerinizi silebilir, böylece mikrop ve virüslerin etkisinden korunabilirsiniz. Birçok farklı amaç için kullanılabilen rulo tuvalet kağıdı çeşitlerine Trendyol'dan uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Her Cilde Uygun 3 Katlı Tuvalet Kağıdı

Her Cilde Uygun 3 Katlı Tuvalet Kağıdı

Piyasada marka ve özellikleriyle birçok yönden farklılaşan çeşitler mevcuttur. Bunlar arasından hem bütçeniz için uygununu hem de konforlusunu seçmek zorlu bir iş olabilir. Ürünlerdeki çeşitlilik paketin büyüklüğünden, markadan, ürünün kaç katlı olduğuna kadar işlevsel farklılıklardan kaynaklanır. Cilt tipinize uygun olan çeşidi bulmak cildinizin tahriş olmasını engellemek ve istenilen temizliği sağlamak için oldukça önemlidir. Yerli tuvalet kağıdı markaları, çeşitleri da kendi içinde birçok farklı alternatiflere sahiptir. Her markanın farklı desenleri ve dokuları olur. Size uygun olanı seçmek doğru markayı seçmekten ibaret değildir. İçerisinde bulunan rulo bile doğru ürünü seçmek de önemli bir etken olabilir. Örneğin içten çekmeli tuvalet kağıdı yeni ve ayrı bir çeşittir. Ürünün kaç katlı olduğu da bir o kadar önemli bir durumdur. 2 katlı, 3 katlı ve 6 katlı ürün seçenekleri de mevcuttur. Ürünün kaç katlı olduğu fiyatlar üzerinde belirleyici olan etkenlerden biri olsa da aradaki fark bundan ibaret değildir. Bu ürünlerin çoğu bilindiği gibi düz ve kokusuzdur. Kokulu seçenekler bazı müşteriler için vazgeçilmez bir seçenektir. Parfümlü tuvalet kağıdı içinde bulunduğu mekanın havasını etkiler ve banyonuzun temiz kokmasını sağlar ve bu sebeple de sıklıkla tercih edilir. Çoğu model beyaz olsa da başka türden olanları da vardır; renkli tuvalet kağıdı bunlardan biridir. Çocukların kullanmaktan hoşlandıkları bu çeşitler göz hitap eder. Desenli tuvalet kağıdı çok sık kullanılsa da bazı kişiler beyazlatılmamış çeşitleri kullanmaktan hoşlanır.Bebekler için kullanıldığı bilinen ıslak tuvalet kağıdı yetişkinler için de üretilir. Satın alınacak pakette kaç adet olduğu da ürün tercihinde önemli bir faktördür. 32’li tuvalet kağıdı sıkça tercih edilen paket boyutlarından bir tanesidir. İçerisinde 32 adet rulo bulunan bu paketler uzun süre kullanılabildiğinden sıkça tercih edilir. Siz de sürekli olarak paket bitme endişesi yaşamak istemiyorsanız 32 rulonun bir arada olduğu bu tip büyük paketleri tercih edebilirsiniz. 48’li, 96’lı tuvalet kağıdı çeşitleri ise iş yerleri, okul gibi yüksek talebin olduğu yerlerde kullanım için uygun olabilir. Kişisel temizlik için hayati öneme sahip olan bu ürünün banyoda kalmaması oldukça rahatsız edici durumlara sebebiyet verebilir. Bu sebeple kalabalık mekanlarda rulo sayısı fazla olan paketlerin kullanılması uygun bir seçim olabilir. 4’lü, 6’lı, 8’li, 12’li, 16’lı, 48 rulo tuvalet kağıdı fiyatı paket içerisinde az rulo olduğu için oldukça uygundur fakat fiyat belirlemesi sadece paket içerisinde bulunan rulo sayısına göre belirlenmez. Ürünn markası ve kaç katlı olduğu da fiyat belirlemede oldukça önemlidir. İstediğiniz markanın bütçenize uygun olan ve dilediğiniz çeşidini Trendyol mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Her Mekana Göre İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı

Her Mekana Göre İçten Çekmeli Tuvalet Kağıdı

Birçok farklı markaya ait ürünler, birbirinden farklı boyutlarda paketler içerisinde farklı fiyatlarla müşterilerin tercihine sunulur. Bazı müşterileri küçük ve içinde az sayıda rulonun yer aldığı paketleri tercih ederken, tuvalet kağıdı 96 rulo gibi ekstra büyük paketlerde sık sık tercih edilir. 12’li tuvalet kağıdı tek yaşayan kişiler ve küçük aileler için uygun bir seçenek olabilir. Paket içeriği az olsa da ürün sizi uzun süre idare eder ve ufak boyutu ile evinizde yer kaplamaz. Bu paketlerden hangisinin tercih edileceği tamamen evdeki kişi sayısı ve saklama alanıyla ilgilidir. Paket boyu büyüdükçe bir başka deyişle paketteki rulosu sayısı arttıkça fiyat da bir o kadar ekonomik hale gelir. Örneğin 4'lü paket alan müşterilerin bir rulo için ödediği fiyat, ürün paketi 16'lı olduğunda rulo başına ödenen miktardan fazladır bu sebeple büyük paketlerden edinmek mantıklı olabilir. 32'ye çıktığında birim fiyat düşer, arttığında ise iyice azalır. Bu yüzden kalabalık olmasa bile bazı aileler ekonomik olduğu için büyük paketleri tercih eder. Bazı aileler ise özellikle ilk defa aldıkları bir ürünü deneme amacıyla küçük paketleri satın almayı tercih edir. Boyutlarına göre ayrımın bir diğer avantajı da insanların bütçelerine göre tercih yapabilmelerini sağlamasıdır. Paket içerisinde bulunan rulo sayısına göre pek çok çeşit bulunur; 4’lü, 6'lı, 8'li,12'li,16'lı gibi nispeten ufak paketler ve 24'lü, 32'li, 48'li ve 96’lı gibi büyük paketler. Kullanılacak ortamdaki arz talep dengesine dikkat ederek bu paketler arasından seçim yapmak oldukça önemlidir. Tuvalet kağıdı 12’li, 24’lü, 48’li paket içeriklerinde aynı kat sayısına ve desene sahip rulolar bulunur yani bir paket içerisindeki her ürün birbirinin aynıdır. 24’lü, 72’li tuvalet kağıdı fiyatları paket içerisindeki rulo sayısına göre belirlenir. Sayı arttıkça fiyat da doğru orantılı olarak artar. Üretici firmalar zaman zaman farklı boyutta ve sayıda rulodan oluşan paketleri piyasaya sürer. Bu nedenle paketlerin boyutlarına göre çeşitleri markadan markaya farklılık gösterebilir. Trendyol'dan bu ürünleri satın alırken tüm markaların birbirinden farklı seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Renkli, Parfümlü ve Organik Çeşitler

Renkli, Parfümlü ve Organik Çeşitler

İnsanların, temel ihtiyaçlarını sağlamaya yönelik birçok üründen ihtiyacı gidermesinin yanında başka beklentileri de vardır. Mesela bu ürünler temizlik için kullanımının yanında banyonuzun güzel görünmesini ve hoş kokmasını sağlayabilir. Bu sebeple düz, beyaz ve kokusuz çeşitlerinin yanında bu başka türler de müşteriler tarafından tercih edilir. Bunlardan renkli olanlar göze hitap ettiği için sıklıkla tercih edilir. Sağlıklı bir insan günde en az 4-5 defa lavaboya gider. Her defasında aynı ürünü kullanmak sıkıcı olabilir bu nedenle renkliler sık sık tercih edilir. Bunun yanında renkli eşyalar küçük çocukların da çok dikkatini çeker. Çocuklarınız için eğlenceli ve renkli modelleri kullanmanız hoş olabilir. Yalnızca renkli değil desenli modeller de mevcuttur. Bu çeşitler de dikkat çekici ve hoş görünümlü olduğundan kafe gibi işyerlerinin banyolarında da kullanılır. Siyah tuvalet kağıdı farklı bir görüntü denemek isteyen kişiler için uygun olabilir. Banyonuzun dekorasyonu siyaha uygunsa siz de bu çeşitleri kullanabilirsiniz. Para, kokulu, sanayi tipi, doğal, bambu, suda eriyen, endüstriyel tuvalet kağıdı ise farklı deseni sayesinde dikkatleri üzerine çeken bir diğer modeldir. Pembe ve beyaz renkteki ürünler gibi seçenekler ise boya gibi renklendiricilerden hoşlanmayan kişiler için uygun bir seçenek olabilir. Bebekler için renksiz beyaz modellerin kullanılması mantıklı olabilir. Organik ve beyazlatılmamış, dioksin içermeyen ürün çeşitleri ise hijyen konusunda dikkatli olan kişilerin beğenisini toplar. Katkı maddeleri kullanılmayan bu çeşitler sağlığınıza zarar vermez ve güvende olmanızı sağlar. Kokulu modeller, düz kokusuzlardan farklı olarak kullanıldıktan sonra vücudunuzu temizlemekten fazlasını yapar, aynı zamanda cildinizin güzel kokmasını da sağlar. İsteyenler için parfümlü seçeneği de mevcuttur. Parfümlüler hem cildinizin kötü kokmasını önler hem de cildinizde kalıcı güzel bir koku bırakır. Tuvalet kağıdı fiyatları, paketlerin boyutuna, markasına ve ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterir. İnternetten alışveriş yapmak isteyenlerin uğrak noktası olan Trendyol'da birbirinden farklı çeşitteki ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Farklı Özellikli Seçenekler

Farklı Özellikli Seçenekler

Bu temizlik ürünlerinin çeşitleri gün geçtikçe farklı ihtiyaçlara göre artar. Her insanın cildi birbirinden farklı bir yapıya sahiptir. Bazı insanların cildi oldukça hassastır, birçok maddeye alerjisi olan insanlar vardır. Bu kişiler için anti alerjik ürünler mevcuttur, ham madde hakkında duyarlı müşteriler için bu ürünler önemli bir tercih sebebidir. Bambu gibi doğal materyalle üretilen ve suda eriyen ürünler piyasada bulunan ürünlerden bazılarıdır. Beyazlatılmamış olanlar pek çok kişinin tercihidir. Konunun uzmanlarının da tavsiyeleri sonucunda organik ürün kullanma yönündeki bilinç de artar. Yalnızca yiyecek ve içecekte değil giysiden ev aletlerine, mobilyadan oyuncaklara kadar birçok insan için organik ürün kullanmak oldukça önemlidir bu sebeple bambu gibi doğal materyallerden üretilen ürünler sıklıkla tercih edilir. Organik yapıdaki ürünler de tercih edebilirsiniz. Tüm bu çeşitler farklı markalar tarafından farklı boyutlarda ve kalınlıklarda üretilir. Her alanda olduğu gibi bunda da ürün yelpazesi genişler ve farklı özellikli ürünler piyasaya sürülür. Tuvalet kağıdı 32’li gibi paketler sayesinde siz de ruloları bitme endişesi olmadan uzun süre kullanabilirsiniz. 32 tuvalet kağıdı geniş aileler ve ufak işyerlerinde kullanım için uygundur. 32’li tuvalet kağıdı fiyatları oldukça uygundur. Paket içerisindeki ruloların kaç katlı olduğu fiyatı etkileyen önemli faktörlerden bir tanesidir. Kat sayısı arttıkça paket fiyatı da orantılı olarak artar. Tuvalet kağıdı indirim fırsatları sayesinde siz de her gün kullandığınız bu ürüne avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Dolar baskılı, dolar desenli, büyük, pembe, beyaz, temizlik, tuvalet kağıdı gibi farklı desenlere sahip modellere de göz atabilir ve hoşunuza giden desenleri ve renkleri seçebilirsiniz. Birçok ürün ve fiyat seçeneği sunan Trendyol, indirimli tuvalet kağıdı almak için de oldukça elverişlidir siz de bu fırsatlardan hemen yararlanabilirsiniz.

Kullanışlı ve Çok Katlı Ürünler

Kullanışlı ve Çok Katlı Ürünler

40’lı tuvalet kağıdı paketleri içerisinde fazla ürün bulundurduğundan sık sık tercih edilir. Ev içerisinde bitme endişesi olmadan bu ürünü kullanmak istiyorsanız 40’lı paketlere göz atabilirsiniz. Kişisel temizliğin önemli bir parçası olan bu ürünlerin kullanım sırasında bir anda bitmemesi oldukça önemlidir. 24’lü tuvalet kağıdı ise saklama alanı fazla olmayan kişilerin tercih edebileceği kullanışlı paketlerden bir tanesidir. Evinizdeki, banyonuzdaki dolaplar yeterince geniş değilse 24 ruloluk alımlar yapmanız pratik ve kullanışlı olabilir. 16’lı tuvalet kağıdı gibi mini paketler ise seyahat için yanınıza alabileceğiniz bir boyuttadır ve bu sebeple oldukça fazla rağbet görür. Tuvalet kağıdı 16'lı, 40'lı 72'li arasından seçim yaparken kişisel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir. Kendi ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek zor bir duruma düşmekten kurtulabilirsiniz. Tuvalet kağıdı 32'li 3 katlı ise kalın yapısı sayesinde oldukça yumuşaktır ve yüksek temizlik performansı sağlar. Suya değdiğinde kolayca yıpranmaz ve sizi memnun eder. Ekstra kalın çeşitlerden hoşlanıyorsanız 4 katlı tuvalet kağıdı çeşitlerine göz atabilirsiniz. 4 katlı yumuşak dokulu yapısı sayesinde bu ürünler sadece 2 yaprak kullanıldığında bile üstün temizlik sağlar. Az kullanıldığında bile yeterli olduklarından tasarruf etmenizi sağlar. Üç katlı tuvalet kağıdı gibi temizlik açısından kolaylık sağlayan malzemeler peçete olarak da kullanılabilir. 4’lü ya da 6’lı paketleri sayesinde seyahat ederken bile ürünün avantajlarından yararlanabilirsiniz. Dolar desenli ürünler gibi modeller ile şık ve farklı bir tarz deneyebilirsiniz. Büyük ürünler iş yerlerinde kullanıma uygun olduğu için çalışanların ve müşterilerin memnun olmasını sağlar. 48 rulo çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Dijital çağda, tablet ve akıllı telefonlarla büyüyen çocukların bir noktaya odaklanmasını sağlamak oldukça zordur. Bu nedenle onlara bir şeyler öğretirken olayı eğlenceli hale getirmek mantıklı olabilir. Kişisel temizlik çocukların okul hayatına başlamadan önce ebeveynleri aracılığıyla öğrenmeleri gereken önemli bir alışkanlıktır. Çocuğunuz ihtiyacını giderdikten sonra bu ürünleri kullanması için teşvik edebilirsiniz. Düz renkli modeller yerine renkli ve desenli seçenekleri kullanmak bu anlamda önemli bir rol oynayacaktır. Çekmeli, örgü, z katlama, c katlama, desenli, organik, beyazlatılmamış, dioksin içermeyen, 2 katlı, 6 katlı tuvalet kağıdı çeşitleri bu konuda size yardımcı olabilir. Banyonuza güzel bir görünüm katan bu ürünler sayesinde banyonuzda misafirleriniz için güzel ve ferah bir ortam oluşur. Tuvalet kağıdı kokulu ile banyonuz her zaman güzel kokabilir. Dolar tuvalet kağıdı gibi marjinal desenlere sahip ürünler çeşitli işletmelerin dekorasyonlarına uygun olabilir. Endüstriyel ürünler günlük hayatta evde kullanılanlara göre geniş ve kalındır. Çok fazla insanın kullanımına uygun olan endüstri tipleri sayesinde işyerindeki ihtiyacınızın karşılandığından emin olabilirsiniz. Sanayi tipi büyük ürünler sayesinde siz de müşterilerinizin ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarını karşıladığınızdan emin olabilirsiniz. 96 rulo tuvalet kağıdı gibi büyük paketleri ise evinizde de kullanabilirsiniz. Paket içerisindeki rulo sayısı arttığında fiyat uygunlaştığından bu gibi büyük paketleri kullanarak tasarruf edebilirsiniz. Tuvalet kağıdı kampanya dönemlerini takip ederek indirimli fiyatlarla istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. 8’li tuvalet kağıdı gibi ufak paketler evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz türdedir. Her türlü dolaba sığabilen yapıları ile yer kaplamazlar. Tuvalet kağıdı ne kadar diye merak ediyorsanız ürünün fiyat bilgisine, yapısına ve paket içeriğine Trendyol’dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.