placeholder
"

Osho Kitapları

" araması için 786 sonuç listeleniyor
enEntelektüel Osho - Erkek
KARGO BEDAVA
enEntelektüelOsho - Erkek
126,80 TL
Sepete Git

Osho Kitapları Çeşitleri ile Kitaplığını Genişlet

Osho, aslında hiç kitap yazmamıştır; fakat onun adıyla oldukça fazla kitap yayımlanmıştır. Onun öğretileri hiçbir kategoriye sığmaz. Toplumun en önemli sosyal ve politik konuları, bireysel konular ve daha pek çok konuda öğretilere sahiptir. Yaşadığı dönem boyunca uluslararası nitelikte dinleyicilere yaptığı konuşmalar ses ve video olarak kaydedilmiş; bunlar kitap haline dönüştürülmüştür.

Osho Kitap Çeşitleri

Osho Kitap Çeşitleri

Osho kitapları pek çok konuda okuyuculara yeni ufuklar açar. Felsefe ve meditasyona yönelik kitapları ile ön plana çıkmıştır. Örneğin; Osho Ruh Eczanesi kitabı ile oldukça fazla okura ulaşmıştır. Yeni bir arayış içinde olan kişilerin sakin ve neşeli bir hayata kavuşmalarını sağlayan bir rehber niteliğindedir. Osho İnsan Kendinin Aynasıdır kitabı da okuyucular tarafından oldukça beğenilir. Benliğinize dair bir keşfe çekmek istiyorsanız mutlaka bu kitaba göz atmalısınız. Toplum normları ve baskıları altında kişiliğin nasıl şekillendiğini çok iyi anlatır. Aşk ve özgürlük arasındaki ilişkiyi ele aldığı kitabında da ilişkilere çözümler sunar. Osho Aşk Özgürlük Tek Başınalık kitabı ile okurlara gerçek aşkın tanımını verir. Pek çok konuda sunduğu öğretileri ile Osho, kendini geliştirmek isteyen kişilerin okuması gereken yazarlar arasında yer alır.

Osho Kitap Konuları

Osho Kitap Konuları

Oldukça geniş bir konu yelpazesine sahip olan Osho, farklı bir okur kitlesine hitap eder. Hemen her okurun kendinden bir şeyler bulabileceği türde kitaplara sahiptir. Osho Çakra Kitabı ile derin ve yoğun analizlerini sunar. İnsan bedeninde yer alan çakraların enerji merkezleri hakkında öğretileri bu kitapta yer alır. Bazı yoga ilkelerinin insanın psikolojik olarak büyüme ve olgunlaşmasına nasıl uyarlandığını anlatır. Osho yoga üzerine yazdığı kitaplarıyla da bu felsefeyi oldukça güzel ifade eder. En popüler kitapları arasında Yoga – Bireyin Doğuşu yer alır. Zamanın Mekânın ve Arzunun Ötesinden adlı kitabı da yoga üzerine yazdığı ikinci kitabıdır. Yoganın vazgeçilmezi olan meditasyon da Osho’nun kitap konuları arasında yer alır. Osho Sırlar Kitabı, hayatın sırrına ulaşmak amacıyla 112 meditasyonun anlatıldığı bir kitaptır. Bu kitap, geniş kapsamlı ve kullanışlı bir meditasyon rehberi olarak görülebilir. Zen ustası olarak da ön plana çıkan Osho Kendini Bulmak adlı kitabında yaşamın çok ötesine işaret eder ve gerçek özgürlüğün yolunu gösterir. Dinleyicileri için pek çok konuda oldukça önemli değerler sunan Osho’nun öğretileri, Osho korku, Osho kadın, Osho yoga, Osho cesaret, Osho sır, Osho yaratıcılık, Osho duygular, Osho sevginin gücü, Osho terapi , Osho tehlikeli yaşamak, Osho aşk, Osho yakınlık günümüze kadar ulaşmış ve kitaplaşarak pek çok okuyucunun ufkunu açmıştır.

Osho Kitapları Fiyatları

Osho Kitapları Fiyatları

Osho’nun adıyla yayımlanmış olan oldukça fazla kitap sayfamızda kolay bir şekilde bulunabilir. Sunmuş olduğu bilgiler ve öğretilere bakıldığında bu kitaplar oldukça uygun fiyatlıdır. Yaşam içinde yer alan pek çok konuda önemli değerler sunan Osho kitapları, bireylerin gelişimine katkı sağlar. Aynı zamanda tarot kartları ile de tarot falı severlere hitap eder. Osho Dönüşüm Tarotu 60 kartlık bir desteden oluşur. Kartların amacı, kehanet veya geleceği tahmin etmek değil; kişileri günlük yaşamda dönüşüm ve yenilenmeye yönlendirmektir. Zen konusunda da oldukça önemli bir isim olan Osho, tarot kartları ile bireylerin gelecek hayatlarına yönelik tahminler sunar. Geçmiş ve geleceği bilme arzusunu tatmin etmeye çalışan geleneksel tarotların aksine Osho Zen Tarot kartları, şimdi ve burada olanı anlamayı yoğunlaşır. El kitabı ise kartları anlamak için bir rehberdir. Zen diliyle yazılan kitabın amacı ise resim üzerinden yorum yapıp anlamayı daha kolay hale getirmektir. Osho’nun pek çok kitabına Trendyol sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.