İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Renk
Fiyat
Ek Özellik
Topuk Boyu
Cinsiyet
Kumaş Teknolojisi
Materyal
Bağlama Şekli
Topuk Tipi
Astar Materyali
Kullanım Alanı
Saya Materyali
Satıcı Tipi
İç Taban Materyali
Fiyat Geçmişi
Ortam
Deri Kalitesi
Taban Materyali
Desen
Ürün Değerlendirmesi
"

Kadın Kar Botu

" araması için 2526 sonuç listeleniyor

Kadın Kar Botu Modelleri ile Karın Tadını Çıkart

Kar botları, soğuk ve kar yağışlı havalar için özel malzemeler kullanılarak tasarlanan bir ayakkabı modelidir. Teknolojinin her geçen gün ilerlemesi kar botları üzerinde de yeni gelişmelere katkı sağlamaktadır. Özellikle kar botları, su geçirmez teknoloji ile üretildiği için bu ayakkabıların kar suyunu alması ve ayakların ıslanması mümkün değildir. Ayakların kuru ve sıcak kalmasını sağlayan su geçirmezlik özelliğinin yanı sıra her türlü soğuk hava koşullarına uyum sağlayacak kaliteli ve konforlu tabanları uzun süreli yürüyüşler için de ideal olmaktadır.

Kadın Kar Botu Modelleri

Kadın Kar Botu Modelleri

Kışlık kar botu kadın modeli diğer ayakkabı modellerinde olduğu gibi oldukça fazla çeşide sahiptir. Dağ yürüyüşlerinde, kayak sporunda kullanılan kar botları, artık şehir hayatında kullanılan popüler bir kış mevsimi ayakkabı modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadın kısa kar botu modelleri birçok farklı renge, desene ve kumaş özelliğine sahiptir. Boyut açısından da farklı çeşitleri bulunur. Karda rahat yürümek amacı ile tasarlanmıştır. Bu nedenle esnek ve hafif bir yapıya sahiptir. İç kısımlarında yün, kürk ya da polar gibi farklı modellerde olabilir. Ayağın kaymasını ve soğuk geçirmemesini sağlayan bir ayakkabı modelidir.

Kadın Kar Botu Öerileri

Kadın Kar Botu Öerileri

Kar botları, kışın soğuk ve karlı havalarda tercih edilen bir ayakkabı çeşididir. Kadın kar botu önerilerisayesinde karda ve soğuklarda tam koruma sağlayacak kar ayakkabısı modeline sahip olabilirsiniz. Kar botu alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik, suya karşı dirençli olmasıdır.Su geçirmez kadın kar botu seçerken botun suya karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Taban bölümü kauçuk malzemeden ya da kaymayan diğer malzemelerden yapılmalıdır. Tabanlarda bulunan kalın dişler karı içeride tutarak ayakkabının kaymasına engel olur. Kar botlarının tabanları yüksek, tırtıklı ve kalın olmalıdır. Taban dışında bot, sudan etkilenmeyen, kar suyunu geçirmeyen malzemelerden yapılmalıdır. Ayak sıcaklığını koruması açısından iç bölümünde kürk, yün ya da polar olmasına özen gösterilmelidir. Isı geçirmeyen malzemeler, ayakların daha sıcak kalmasını sağlayacaktır. Kar botları, kış gibi zorlu hava şartlarında karla kaplı yerlerde giyildiği için kaliteli olmasına, rahat ve güvenli olmasına dikkat edilmelidir. Bileğe kadar ya da diz kapağına kadar olan uzun botlar sayesinde soğuk havalardan daha iyi korunabilirsiniz. Ayak rahatına önem veren ve kaliteden ödün vermeyen malzemeler ile imal edilmiş kar botları sayesinde ayak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Kadın Kar Botu Fiyatları

Kadın Kar Botu Fiyatları

Soğuk mevsimlerin vazgeçilmez ürünlerinden olan kar botları, erkek ve kadın tüm müşterilerin kış aylarının gelmesi ile talep ettikleri ürünlerin başında gelmektedir. Kar botlarını, birçok farklı modelde ve renkte bulmak mümkündür. Soğuk ve karlı hava koşullarında dahi rahat ve sıcak bir yürüyüş deneyimi yaşanmasına olanak sağlayan kadın kar botu fiyatları, sahip olduğu özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Kısa ya da uzun kar botu kadın modelleri, klasik kış botlarına göre farklı özelliklere sahiptir. Kış botlarının tasarlanması ve üretilmesindeki temel amaç, kar suyunu ayakkabının içerisine geçirmemek ve ayakların ıslanmasını önlemektir. Ayakların sıcak kalmasını sağlayan kar botları, aynı zamanda kaymaz tabana da sahiptir. Buzlu ve sertleşmiş kar kütlelerinin yüzeyinde güvenli bir şekilde yürümenize olanak sağlayan kaymaz tabanlar ile düşme riski en az seviyeye inmektedir. Ayrıca daha kalın yapıda tasarlanan bu botlar, girintili çıkıntılı kalın tabanı sayesinde yerden gelen soğuk havayı keserek daha güçlü bir tutuş sağlar. Dış yapılarına kürklü ya da ısı yalıtımı sunan astarlar ile tam etkili bir koruma sağlanmaktadır. Siyah kadın kar botu, kahverengi, yeşil ya da beyaz kadın kar botu modellerinin fiyatları, renklerine, desenlerine ve sahip olduğu özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kar botu modellerine Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşabilir, sipariş oluşturabilirsiniz.