Cinsiyet
Marka
Renk
"

KitiKate

" araması için 580 sonuç listeleniyor

Kitikate

Kitikate

Çocukların cildi yetişkinlere nazaran tahrişe ve yaralanmalara karşı daha hassastır. Bebeğinize ve çocuğunuza giydirdiğiniz kıyafetlerin yapısı veya üzerinde kullanılan kimyasal boyalar tahriş, kızarıklık hatta alerjilere neden olabilir. Tahriş olan bir cilt, çevredeki bakterilere ve zararlı maddelere karşı daha az dirençlidir. Bebeğinizin cildini ve sağlığını korumanız için %100 pamuklu ürünleri tercih etmeniz bebeğinizin gelişimi için oldukça önemlidir. %100 pamuklu ürünler doğal olarak yumuşaktır ve cilde sürtünmez veya tahrişe neden olmaz. Bu nedenle bebeğiniz ve çocuğunuz için kullandığınız uyku tulumu, battaniye, atlet, iç çamaşırı, havlu gibi ürünleri mutlaka tamamen organik pamuklu ürünlerden tercih etmelisiniz. Kitikate ürünlerinde temel olarak kullanılan organik pamuk diğer kumaşlara göre daha dayanıklı ve bebeğiniz için sağlıklıdır. Piyasada bulunan yüzde yüz pamuklu olmayan ürünler yaklaşık 20 yıkama sonrası bozulma gösterebiliyor ancak %100 pamuklu organik Kitikate ürünleri yaklaşık 100 yıkamaya kadar kalitesinden ödün vermiyor. Bunun nedeni Kitikate ürünlerinde kullanılan organik pamuğun daha lifli bir yapıya sahip olması ve kimyasal işlemlerden uzak bir üretim ile oluşturulmasıdır. Kitikate bebek giyim ürünleri dayanıklılığı sayesinde kullanım ve yıkama ile oluşabilecek hasarları en aza indirirken bebeğinizi zararlı bakterilerden ve kimyasallardan korur.

Güvenilir Ürünler İçin Kitikate Bebek Giyim

Organik pamuk yetiştirilirken hiçbir böcek ilacı, gübre veya diğer kimyasallar kullanılmaz. Organik sertifikalı ürün kategorisinde yer almak için pamuğun yetiştirildiği toprak en az 3 yıl kimyasallardan arınmış olmalıdır. Kıyafetlerin tarladan ürün haline gelene kadar organik ve toksik olmadığından emin olmak için GOTS sertifikasına bakmalısınız. GOTS - Küresel Organik Tekstil Standardı - organik, toksik olmayan elyaf, pamuk ve giysiler için başta gelen sertifikadır. Kitikate ürünleri GOTS (Global Organic Textile Standars) Sertifikasına sahiptir. Bunun yanı sıra organik kaynaklı bir ürün olduğu için doğaya karşı zararsız bir ürün olduğunu Ethical and Environmental Certification Instutite ile tescillendirmiştir. Kitikate bebek ürünleri kullananlar olarak aklınızda soru işareti kalmayacak. Güvenilir Kitikate ürünlerine Trendyol üzerinden avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Her Durumda Nefes Alabilir Kitikate Ürünleri

Ebeveynlerin bebeğinin sağlığı için tercih ettiği Kitikate organik pamuktan üretilen ürünleriyle çocuğunuzun her anında serin ve rahat kalmalarına yardımcı olur. Organik pamuğun doğal olarak nefes alabilir özelliği ile emici ve serinletici etkisiyle sürekli hareket halinde olan çocuklarınızı korur. Çocuğunuzu giydirirken %100 pamuklu ürünler satın aldığınızdan emin olun. Kitikate GOTS sertifikalı ürünler ile gönül rahatlığıyla organik ürünlere sahip olabilirsiniz. Organik bebek kıyafeti seçerken dünyada geçerli olan GOTS sertifikasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Bu sertifika ile kalitenin resmi olarak ispatı gerçekleştirilmektedir. Ürünleri kullandıkça bu kalitenin daha çok farkına varılmaktadır. Ürünler yıkandıkça yıpranmamakta, kalitesini korumaktadır. Her yıkayışınızda ürünün ilk günkü gibi canlı ve kaliteli durduğuna şahit olacaksınız. Böylelikle satın aldığınız ürünü dilediğiniz kadar kullanabileceksiniz. Ayrıca memnun kaldığınız ürünleri anne adayı olan sevdiklerinize ise rahatlıkla tavsiye veya hediye edebileceksiniz. Pek çok anne adayı Kitikate organik bebek kıyafetlerini kullandıktan sonra sevdiklerine tavsiye etmektedir. Bunun nedeni, ürünü kullandıkça ürünün kalitesinden tam anlamıyla emin olmalarıdır. Aynı zamanda ürünlerin tasarımları da oldukça dikkat çekmektedir. Tüm bu nedenler, ürünlerin tercih edilebilirliğini arttırmakta ve onları ideal bir hediye haline getirmektedir. Sevdiklerinizi kaliteli ve güzel tasarlanmış Kitikate ürünleri ile mutlu edebilirsiniz.

Bebeklerin cildi hassas olduğu için pamuklu tulumlar yeni doğan bebeğinizin cildi için en iyi kıyafetlerdir. Kitikate bebek tulumları ile %100 organik pamuklu bir kumaş kullanmak, bebeğinizin cildini sert veya sentetik liflerin neden olabileceği cilt sorunlarından korumanın harika bir yolu olacaktır. Uyku tulumlarının yanı sıra Kitikate bebek takım, pijama, hırka, hastane çıkış setleri, çorap, yaka önlüğü gibi bir bebeğin ihtiyacı olabilecek tüm ürünleri Trendyol’da benzersiz tasarımları ve kampanyalı fiyatlar ile bulabilirsiniz. Kışları Kitikate hırka, pijama takımları ile bebeğinizi sıcacık tutarken, yazları bebek kıyafetlerinin organik pamuklu yapısı sayesinde bebeğinizin her daim ferah, serin, mutlu hissetmesini sağlayın.

Bebeğinize Özel Kitikate Ürünleri

Organik pamuk bebeğinizin cildi için daha yumuşak ve daha güvenlidir. Doğal bebek kıyafetleri ile bebeğinizin cildinin emeceği kimyasal miktarını en aza indireceksiniz. Bebeğinizi korurken ona özel ürünler oluşturmanız da Kitikate Türkiye ile mümkün oluyor. Kitikate ürünlerinden farklı tasarımlar yapabilir, rengini ve üstlerinde yazılacakları siz belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda Kitikate tasarım ürünleri, yeni doğum yapmış yakın bir dostunuza veya kardeşinize verilebilecek en güzel hediyelerden biridir. Kitikate ürünlerinin beden ölçüleri yeni doğan, 3 ay, 0-3 ay, 1-3 ay, 3-6 ay, 6-9 ay, 9-12 ay olmak üzere tasarlanmıştır. Hediye seçiminizi yaparken bebeğinize uygun beden ölçülerini kolayca bulabilir, Trendyol'da hızlı ve güvenilir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Alışverişinizi yapmadan önce Trendyol sayesinde Kitikate kullanan ebeveynlerin yorumlarına ulaşabilir ve gönül rahatlığı ile alışverişinizi online olarak tamamlayabilirsiniz.

Kitikate Kız ve Erkek Bebek Hastane Çıkış Setleri

Kitikate organik ürünleri kız ve erkek bebekler için özel olarak hazırlanmış hastane çıkış setlerini sunarken her iki cinse de giydirilebilecek unisex ürünlere de sahiptir. Kitikate organik içerikli setler 10 parça olmak üzere battaniye, üst zıbın, iç zıbın, çıtçıtlı battaniye, patikli pantolon, şapka, eldiven, önlük, çorap, ağız silme mendili gibi ürünlerden oluşabilmektedir. Kitikate hastane çıkış setine ek olarak 21 parçadan oluşan set ile de bebeğinizin ihtiyacı olabilecek kıyafetleri tamamlayabilirsiniz. Kitikate’in sunmuş olduğu hastane çıkış setleri ile doğum öncesi ve doğum sonrası ihtiyaçlarınıza hazır hale geleceksiniz. Böylelikle doğum öncesinde ve sonrasında aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak. Yalnızca bebeğinizle geçireceğiniz güzel anlara odaklanabileceksiniz.

Hastane çıkış setleri tüm anne adaylarının almayı planladıkları ürünler arasında yer almaktadır. Bunun başlıca nedeni; doğum sonrasında ilk ihtiyaçların karşılaması için bu setlerin içerisinde hemen hemen tüm ürünlerin yer almasıdır. Oldukça fazla ürün seçeneği olan Kitikate hastane çıkış setine sahip olduğunuzda bebeğinizin ilk ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde karşılamış olacaksınız. Aynı zamanda bebeğiniz dünyaya geldiğinde cildi oldukça hassas olacaktır. Bu nedenle cildiyle ilk temas eden ürünlerin oldukça kaliteli olması gerekmektedir.

Kitikate İle Anne Bebek Çantası Hazırlamak

Gebelik öncesinde anne adayları için önemli olan unsurlardan biri de ideal bir anne bebek çabası hazırlamaktır. Bu çantanın eksiksiz olmasına dair çoğu anne adayı endişe duyar. Fakat Kitikate ürünleri ile kısa sürede ideal bir çanta hazırlayabilirsiniz. Hastane çantanızı gebeliğin 32 ila 35. haftaları arasında gitmeye hazır bulundurmalısınız. Hamileliğinizde istediğiniz zaman paketlemeye başlayabilirsiniz, ancak bebeğin erken gelmesi ihtimaline karşı her şeyin 35. haftaya kadar paketlenmesi önemlidir. Bu nedenle anne bebek çantanızı sonrasında panik yaşamamak için doğum tarihinizden en az 2 hafta önce hazırlamalısınız. Kitikate anne çantaları sizlere benzersiz bir düzen ve ürünleriniz için büyük bir alan sunar. Bu sayede ihtiyaç halinde gereken ürünü çok gözlü çanta özelliği sayesinde vakit kaybetmeden kolayca bulabilir ve ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Anne bebek çantanıza bebeğiniz için Kitikate uyku tulumu, şapka, eldiven, ağız silme mendili, müslin battaniye, biberon, bebek maması, ıslak mendil, nemlendirici kremler koyabileceğiniz gibi Kitikate çanta modellerinde bulunan çok gözlü yapı sayesinde kendi ihtiyaçlarınıza da yer bulabilirsiniz.

Kitikate Organik Çamaşır Deterjanı

Bir bebeğin bakımı her zaman dikkat ve özen gerektirir. Bebeklerin, bazı çamaşır deterjanlarındaki sert kimyasal bileşenlere tepki verebilecek hassas bir cildi vardır. Bu nedenle ebeveynler ve bakıcılar bebek kıyafetleri için özel deterjanlar kullanmalıdır. Bazı bebeklerde normal çamaşır deterjanı nedeniyle ciltte herhangi bir tahriş belirtisi yaşanmasa da, bebek için güvenli bir deterjan seçmek reaksiyon ve alerji riskini azaltacaktır. Boyasız, kokusuz ve kimyasal içermeyen ürünler kullanmak cildi yetişkinlerinkinden daha hassas olduğu için bir bebek için deterjan seçerken faydalıdır.

Kitikate ürünlerinde kullanılan pamuk nefes alabilen bir kumaş olduğu için diğer kumaşlar gibi yağları ve kokuları asla tutmaz. Bu, pamuklu giysilerin diğer kumaşlar kadar çabuk kirlenmediği, bu nedenle çamaşırlarınızı sık sık yıkamanız gerekmediği anlamına gelir. Kir ve lekeleri hızlı bir şekilde çıkarmak için sert kimyasallar veya sabun kullanmaya gerek yoktur. Kitikate çamaşır deterjanı optik ağartıcı, fosfat, paraben, enzim, boya gibi kimyasalları içermediği gibi pamuklu kumaşı derinlemesine temizleyecek organik içeriklerden oluşmaktadır. Kitikate bebekler için kullanılan organik çamaşır deterjanı organik ham maddelerden elde edilen biyolojik olarak parçalanabilir yüzey aktif maddelerden oluşturulur. Bebeğinizde oluşabilecek alerji durumunu en aza indirebilmek için Kitikate çamaşır deterjanı sentetik parfüm, boya gibi ağır maddeleri içermez. Bebeğinizin hassas cildi için tahriş edici olmayan Kitikate organik çamaşır deterjanına Trendyol’un sağladığı avantajlarla uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Kitikate indirim ve avantajlarını kaçırmamak için Trendyol'u takip edin. Hem kaliteli hem de uygun fiyata sahip olan bu ürünler, bebeğinize çok yakışacak.

Kitikate ürünlerinde kullanılan organik pamuk, yıkanması ve kurutulması en kolay kumaşlardan biridir. Kitikate yorumlarına dikkat ederseniz annelerin ürünlerden ne kadar memnun kaldığını kolaylıkla görebilirsiniz. Ürünleri alan ve kullanan anneler, kullanımdan sonra kalitesinin korunması sayesinde memnuniyetini sürdürmektedirler. Bu sayede Kitikate yorumları oldukça pozitiftir. Siz de Kitikate organik ürünlerinden memnun kalan anneler arasında yer alabilirsiniz.

Dört Mevsim Kitikate

Pamuk lifli yapısı sayesinde çeşitli sıcaklık derecelerine dayanabilir, bu nedenle dört mevsim kumaşı olarak Kitikate organik ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Kitikate organik ürünleri her mevsime uygun olduğu için yaz ve kış farklı kıyafetlere yatırım yapmak zorunda kalmazsınız. Kitikate ürünleri sıcak yaz günlerinde bebeğinizi serin tutarken kış soğuklarında bebeğinizin ortalama vücut ısısını korumaya yardımcı olur. Ebeveynler için bebeklerinin rahatı ve sağlığı ön plan alınmaktadır. Markanın bebeklerin hassas cildine özel hazırladığı Kitikate takım, pijama, hırka gibi ürün serileriyle ebeveynler gönül rahatlığı ile bebeklerinin sağlığına yatırım yapabilir.

Bir ebeveyn olarak bebeğiniz için doğru kıyafetleri seçmenin kolay bir yolu olamaz. Konfor, güvenlik ve pratikliğin yanı sıra, son bir karar vermeden önce birçok şeyi de düşünmeniz gerekir. Bu faktörler arasında kullanım kolaylığı, yıkama avantajı ve hatta fiyat olabilir. Fakat her ebeveynin muhakkak öncelikleri vardır. Bu önceliklerin en başında ise bebeğin sağlığı gelmektedir. Bazı kumaşlar her yaştan insanın cildine zararlıdır. Bebeklerin cildi daha hassas olduğu için bazı kumaşlar kesinlikle tercih edilmemelidir. Kitikate organik bebek kıyafetleri ise güvenle tercih edilebilir. Organik pamuktan elde edilen bu ürünler, bebeğinizin cildini güvenle sarar. Böylelikle kumaş kaynaklı yaşanabilecek birçok problem önlenmiş olur. Organik bir şey satın almaya her karar verdiğinizde, sadece bebeğinizi değil aynı zamanda çevreyi de koruduğunuzu hissedeceksiniz. Bebeğinizin mutlu, güvenli ve rahat olmasını istiyorsanız, organik bebek kıyafetlerine yatırım yapmaktan çekinmeyin.

Kitikate Organik Bebek Kıyafetlerine Ulaşmak Çok Kolay

Organik bebek kıyafetlerine günümüzde Kitikate markası ile çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kitikate mağaza online seçenekleriyle Trendyol'da sizi bekliyor. Böylelikle ürün seçeneklerini inceleyebilir, bebeğiniz için en doğru tercihi yaparak Trendyol güvencesiyle kısa sürede Kitikate organik ürünlerine ulaşabilirsiniz. Trendyol’da Kitikate hırka, Kitikate tulum ve hastane çıkışı gibi pek çok ürün seçeneğine ulaşabilirsiniz. Kitikate bebek ürünlerini kullananların yaşadığı güvenilir alışveriş deneyimine kolay bir şekilde ulaşabilir, güvenli ödeme yöntemleriyle bebeğiniz için seçmiş olduğunuz ürünleri satın alabilirsiniz. Böylelikle yaşadığınız yer fark etmeksizin beğendiğiniz tüm ürünler Trendyol güvencesiyle kapınıza kadar gelmiş olur.

Kitikate İle Zamansız Ürünler

Kitikate organik bebek kıyafetlerinin tasarımları zamansız ve orijinaldir. Böylelikle sevdiklerinize almak için ideal bir hediye olabilir. Hangi dönemde olursa olsun tercih edilebilecek ürün seçenekleri bulunmaktadır. Doğumun hangi aya geldiği fark etmeksizin rahatlıkla çok sayıda model arasından seçim yapabilirsiniz. Zamansız ürünler ile asla modellerin modası geçmez. Bu sayede hem kaliteli organik bebek kıyafetleri alır hem de zamansız ürünlere sahip olursunuz. Bu ürünler, sevdiklerinizi çok mutlu edecek. Özellikle Kitikate hastane çıkışı setleri, doğum yapan sevdikleriniz için ideal bir hediye olabilir. Hem kullanışlı hem de herkesin ihtiyacı olan bu zamansız ürünler sıklıkla tercih edilmektedir. Bu ürünlerdeki tasarımlar da ayrıca dikkat çekmektedir. Bebeklere çok yakışacak olan bu tasarımlar oldukça güzel gözükmektedir. Kitikate organik bebek kıyafetlerinde pek çok farklı tasarım mevcuttur. Seçenekler arasından kendi zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Bebeğinize en çok yakışacağını düşündüğünüz kıyafetleri seçmek için Trendyol’da Kitikate ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ürünler anneler ve annelere hediye alan kişiler tarafından oldukça beğenilmektedir. Bunu Kitikate yorum ve tavsiyelerini inceleyerek görebilirsiniz.

Mavi, pembe, ekru ve gri gibi renklerin pastel tonlarında tasarlanan ürünler sevimli ayıcık desenleri, denizci motifleri, kuş, gökkuşağı, yıldız bezemeli modelleriyle bebeğinizin gardırobuna neşe katar. Markanın geniş ürün seçkisinde aradığınız tüm modelleri bulabilirsiniz. Kaliteli kumaşlardan üretilmiş bebek giysileri modern tasarımları ile dikkat çeker. Battaniye, önlük, ağız silme bezi gibi parçalar da her gün kullanabileceğiniz ürünler arasında yerini alır.

Kitikate Artık Dünya Markası

Kitikate Türkiye organik ve kaliteli bebek kıyafetleriyle bebeğinin sağlığını ve cildini düşünen tüm annelere hitap etmektedir. Ebeveynler markaya birçok sebepten dolayı güven duymaktadır. GOTS sertifikasına sahip olması, organik pamuktan ürünlerin elde edilmesi ve kalitesinin daima korunması ile marka tüm kullanıcılara bu güveni vermektedir. Siz de Kitikate bebek organik ürünlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kitikate online alışveriş seçenekleri ile ürünlere ulaşabilir, bebeğiniz için sağlıklı ve organik kıyafetler satın alabilirsiniz. Kitikate kullananlar tarafından yapılan yorumları okuyarak tüm modeller hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Birçok kullanıcı satın aldıktan sonra ürünlerle ilgili faydalı yorumlarda bulunmaktadır. Kitikate yorumları oldukça pozitif yöndedir. Bunun nedeni ürünlerin kaliteli olmasıdır. Kaliteyi tercih eden kullanıcılar, seçimlerinden memnun olmaktadır. Siz de bu memnuniyeti yaşamak için şimdi Trendyol üzerinden Kitikate bebek ürünlerine göz atabilirsiniz.

Doğuma hazırlanan anne adaylarının kurtarıcısı olacak Kitikate ürünlerine tek tıkla Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz de sevdiklerinize hediye olarak düşünebilir, set ürünlerinden satın alarak yeni doğan bebeği kutlayabilirsiniz. Hemen şimdi organik bebek giyim ürünlerini inceleyebilir, Trendyol'un avantajlı fiyat seçenekleri ile beğendiğiniz modellere kolayca sahip olabilirsiniz.