placeholder
"

Plaj Çantası

" araması için 10976 sonuç listeleniyor

Plaj Çantası

Şeffaf Plaj Çantası Tatillerin Vazgeçilmezi

Kumsala gittiğinizde vazgeçilmeniz olan plaj çantaları, sizlere alternatif kullanım sağladığı alanlarda oldukça geniş bir kullanım sağlamaktadır. Plaj çantalarının alternatif modelleri, renkleri ve dokuları sayesinde siz de modayı yakalayabileceksiniz. Kıyafetlerinize uygun modeller asında dilediğinizce tercih yapabileceksiniz. Plaj çantası şeffaf modelleri içerisinde yer alan iç kısımlarında olan bölmeler, telefon ve cüzdanınız için koruma sağlarken, hasır çantalar ise daha dinamik bir görüntü içerisinde sizin kullanımınızda olacaktır. Tercihlerinize göre seçebileceğiniz yenilikçi tercihler yapmak ve siz de modayı yakalamak için Trendyol üzerinden istediğiniz modelde çantalara kısa sürede ulaşabileceksiniz. Yaz ayları geldiği bu dönem içerisinde tercih edebileceğiniz yenilikçi modeller arasında kısa sürede tercih yaparak siz de yaza hazır bir şekilde gireceksiniz. Plaj çantası plastik modellerinin ısıya duyarlı olması özellikle kullanım içerisinde size farklı kullanım şekilleri de sağlayabilmektedir. Bu sayede gündelik hayatta da kullanabileceğiniz bir çanta olarak bütün ihtiyaçlarınızı rahatlıkla içine sokabileceksiniz. Ortalama 10-15 litre kadar iç hacmi bulunan bu çantalara rahatlıkla havlularınızı, güneş gözlüklerinizi ve terliklerinizi koyabileceksiniz. Fermuarlı ya da düğmeli modelleri arasında tercihlerinizde siz de bugüne özel fiyatlarla Trendyol üzerinden bütçenize uygun modellere kısa süre içerisinde seçim yapabileceksiniz. Plaj çantası siyah renk ve alternatif kullanım biçimleriyle size yeni kullanım şekilleri de sunuyor. Üstelik bu kullanım şemalarını sadece plaja giderken değil gündelik hayatınızda da rahatlıkla kullanabileceksiniz. Yenilikçi kullanış anlayışını sizlere tutkulu modelleriyle sunacak kreasyonlara siz de ulaşabileceksiniz. Farklı renk ve modelleri arasında ihtiyaçlarınıza yönelik modeller arasında, gündelik kullanıma uygun modellere de bakmadan geçmeyin. Bu modellerin farklı ebat ve boyları ihtiyacınıza uygun malzemeleri rahatlıkla içine koymanıza yardım edecek. Çift fermuarlı olan modelleri hem alt tarafını hem de üst tarafını ayrı ayrı kullanmanıza fırsat tanır. Bu sayede üst taraf içerisinde kurulu plaj havlularınız ya da ıslak çamaşırlarınızı koyarken alt tarafa güneş gözlüğünüz, telefonunuz ya da cüzdanınız için koruma sağlayabilir. Tutucu kısmı ise rahatlıkla kavrayabileceğiniz bir yapıda olacaktır. Alternatif markaların ürettiği modeller arasında yapacağınız tercihlerde bütçenize uygun modelleri bulmak hiç de zor değil. İhtiyacınız olan bütün materyalleri rahatlıkla koyabileceğiniz bir alan size sunarak siz de kısa süre içerisinde uygulamalı bir biçimde kullanabileceksiniz. Malzemeleriniz arasında tercih yapmakta güçlük çekiyorsanız, hepsini içine alabileceğiniz büyüklükte bir tercihte bulunun. Sadece havlunuzu alacaksanız daha küçük bir model de işinizi görecektir. Şık olmak plajda bile mümkün.

Plaj Çantası Hasır Şıklığını Taşıyor

Plaj çantası hasır görünümlü kullanımıyla sizlere yeni ve yaratıcı bir görünüm kazandırmaktadır. Hem doğa dostu bir çanta olması hem de rahatlıkla kullanılabilmesi sayesinde kullanabileceğiniz alanlarda siz de oldukça şık olacaksınız. Kullandığınız malzemeler arasında seçeceğiniz materyale özgü olarak yapacağınız seçimlerde kısa süre içerisinde siz de ihtiyaç duyduğunuz modellere ulaşabileceksiniz. Trendyol aracılığıyla ulaştığınız modeller arasında kısa süre içerisinde bütçenize uygun modelleri yakalayabilecek ve istediğiniz ölçüde kullanabileceksiniz. Plaj çantası örgü bir biçimde el yapımı tamamen de yapılabilmektedir. Trendyol içerisinde yer alan bu modelleri görmeden tercihinizi yapmamalısınız. Doğa dostu olan bu modellerle hem yeşili koruyabilecek hem de oldukça şık gözükeceksiniz. İhtiyaçlarınıza özgü görünümü kazanmanın yarattığı rahatlıkla kısa sürede fark yaratabileceksiniz. Bugün siz de kaliteli bir görünümün sağladığı fırsatları yakalamak için tek yapmanız gereken plaja giderken ihtiyacını duyduğunuz materyalleri de bir araya alabilecek bir çantayla kombininizi tamamlamak. Bu sayede klasik bir görünüm sağlarken oldukça şık da olacaksınız. Plaj çantası içerisine genellikle koyulan havlu, mayo, güneş gözlüğü, terlik ve güneş kremi gibi ihtiyaçlarınızın yanında yedek kıyafetleriniz gibi ihtiyaçlarınızı da karşılayabilecek ürünleri de rahatlıkla kullanabileceksiniz. Muşamba şeffaf çanta modellerle de siz de ürünler arasında istediğiniz yapıda olanları kısa sürede kullanabileceksiniz. Tercih edeceğiniz modeller arasında uygun ürünleri satın alarak siz de plajda renk katan bir görünümle kullanabileceksiniz. Sahilde rahatlıkla gezmek ve hareket imkansızı korumak istiyorsanız tercih edeceğiniz modeller arasında boyundan asmalı modeller de bulunabilmektedir. Bu sayede kullanabileceğiniz modellere şemsiye gibi aparatlar da ekleyerek kullanım şeklinizi daha geniş bir şekilde kullanabileceksiniz. Deniz kenarında, güneşin altında siz güneşlenirken rahat bir kullanım sizleri bekliyor olacak. Bu geniş kullanım şeması içerisinde istekleriniz doğrultusunda tek yapmanız gereken doğru modelleri belirleyerek seçim yapmak. Trendyol’da olan çeşitli ürün seçenekleri arasında tercih yapmak hiç de zor değil. Bu sayede ürünler arasında ihtiyacınıza uygun modelleri belirleyerek siz de kısa sürede sahip olabileceksiniz. Rahat hareket etmenin sağladığı imkanı sonuna kadar yakalayarak siz de plaj çantasının rahatlığı ve pratikliğiyle birleştirerek kirli olan kıyafetlerinizi ya da ürünlerinizi rahatlıkla çanta içerisinde muhafaza edebileceksiniz. Klasikleşmiş plaj ihtiyaçlarınıza yenilerini ekleyerek ihtiyaçlarınıza uygun şekilde hareket edebilir ve tüm olumsuzluklara karşı çanta materyallerinizle hazır olabilirsiniz.

Plaj Çantası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Plaj çantası modelleri içerisinde olan çeşitli modeller arasında tercih yapabilmek bugün oldukça kolay. Ürünler arasında tercih yaparak kısa süre içerisinde siz de istediğiniz modele kavuşabileceksiniz. Tercihinize uygun modellerle kısa süre içerisinde plaja gidecek ve buna uygun olarak çantanızı hazırlayabileceksiniz. Plaj çantanızın içerisine istediğiniz kadar ürünü rahatlıkla koyabileceksiniz. Bu sayede ihtiyacınız olabilecek bütün ürünleri de yanında kullanabileceksiniz. Buna uygun olarak da kullanımınız içerisinde olabilecek bütün opsiyonları bir araya getirmiş vaziyette kullanımınızı sürdürebileceksiniz. Plaj çantası örgü modelleri de sizlere rahatlıkla kullanım sağlatabilmektedir. Plaj çantanızda mutlaka olması gereken en temel şeyler ise aşağıdaki ürünleri mutlaka almalısınız. Güneş gözlüğü en temel ihtiyaçlarınızdan birisidir. Plajda hareket imkanınızı ve görüş açınızı tamamen etkileyecektir. Bir diğer en önemli ihtiyaçlarınızdan birisi de güneş kremidir. Aksi taktirde vücudunuzda yanıklar ortaya çıkabilmektedir. Plaj çantası kumaşınıza uygun olarak kullanacağınız materyallerin su akıtımı gerçekleştirmemesi adına su geçirmeyen modellerin daha çok tercih edildiğini de hatırlatalım. Şekeriniz düşebilir, harekete bağlı tansiyonunuz azalabilir. En olmazsa olmazı olarak mutlaka yanınıza bir havlu da almalısınız. Kurulanma havlusu ve plaj havlusu olarak iki farklı havlu getirmek sizin sık sık suya giriş çıkış yaptığınız koşullarda uygun çözümler üretmenizi sağlatacak. Plaj çantası su geçirmez tercih ederek ıslak havlularınızın, üstünüzü değiştirdikten sonra kıyafetlerinize akıntı yapmasının da önüne geçebileceksiniz. Tercih edeceğiniz modellerde o yüzden fiyat performans ürünlerini, modaya uygun ürünlerde tercih ettiğiniz kadar seçmeniz fark yaratacaktır. Yanınıza her halükarda bir kitap ve bir müzik çalar almalısınız. Bu sayede plajda geçirdiğiniz zamanda özellikle güneşlenirken daha iyi zaman geçirebileceksiniz. Vaktinizi değerli geçirmenin yarattığı keyfi, plajda olan rahat ortamda soruna kadar hissedebileceksiniz. Yanınıza mutlaka bir plaj terliği de almalısınız. Buna alternatif olarak deniz ayakkabıları da son zamanlarda sıklıkla kullanılan alternatifler arasında yer almaktadır. Tercih yapacağınız modeller arasında uygun olanları belirleyerek siz de ihtiyaçlarınıza uygun modellerden rahatlıkla faydalanabileceksiniz. Şemsiye ve şapka da tabi ki en büyük ihtiyaç olan konular arasında yer almakta. Çünkü güneş altında çok fazla vakit geçirmenizin ardından oluşabilecek çarpmaların önüne geçmek için mutlaka bir koruyucu kullanmalısınız. Kullanacağınız şapkanın da mutlaka hafif ve rüzgar alan şekilde olmasına dikkat etmelisiniz.

Plaj Sırt Çantaları

Plaj çantası modelleri arasında bir diğer en çok tercih edilen model ise plaj sırt çantası modelleridir. Bu modeller arasında yapacağınız tercihe uygun olarak siz de plaja ekstra materyal alarak ulaşabileceksiniz. Plaja giderken yanınızda isteyebileceğiniz bütün temel gereksinimleri bir araya alabilecek ve vaktinizi daha değerli geçirebileceksiniz. Tercih yapacağınız modeller arasında kısa sürede en uygun modellere ulaşmak için yapmanız gereken tek şey Trendyol üzerinden uygun modellere ulaşmak ve sipariş vermek. Bu sayede siz de en güzel çanta modelleri arasında dilediğinizce tercih yapabileceksiniz. Sırt çantası modelleri plajlarda daha az tercih edilmektedir. Bunun sebebi iki tarafta olan kopçası, omuzlarınızı sardığı için rahat bir kullanım sağlasa da güneş ışınları bu bölgelere daha az temas ettiği için o bölgeler yanmayacak ve daha beyaz kalacaktır. Tercih yapacağınız modellere uygun olarak kullanım seçiminizi de değerlendirerek alışverişinizi sürdürmekte fayda olacaktır. Plaj sırt çantaları son yıllarda oldukça trend hale gelmiştir. En ünlü moda tasarımcıları yaz kreasyonlarında plaj çantasını aksesuar olarak kullanırken, tercihini plaj sırt çantalarından yana yapmaktadır. Kol çantasına göre taşınması çok daha Pratik olan bu modellerle istediğiniz eşyayı ağırlığını düşünmeksizin yanınıza alabilirsiniz. Tüm kumaş çeşitlerini bir arada bulabileceğiniz plaj sırt çantaları ile otelinizden sahile yürüme mesafenizde eşyalarınızı rahat bir şekilde taşıma kolaylığı sağlayabileceksiniz. Hasır, suni deri ve diğer kumaş çeşitlerinden üretilmiş birbirinden renkli plaj sırt çantalarını bir arada bulabilirsiniz. Her markanın kendi imzasını taşıdığı eşsiz tasarımlara tüm kadınlar hayranlıkla bakacak. Yazın hem şık olabilirsiniz hem de bir plaj çantasından beklentinizden daha fazlasını bulabilirsiniz. Trendyol’daki filtreleme yöntemi ile istediğiniz kıstaslara uygun çantaları kolayca bulabilirsiniz. Renk, doku, model ve fiyat aralığına göre çeşitli çantalara göz gezdirebilirsiniz. Geniş model ve renk skalasıyla kendinize en uygun plaj çantasını Trendyol ile keşfedebileceksiniz. Doğru model ve kaliteli seçeneklerle siz de yaza hazır girin. Yaz için olan kaliteli ürünler arasında tercihinizi yaparken, doğru ürünleri belirleyin.

Plaj Çantası Fiyatları

Mayıs ve haziran ayına geldiyseniz deniz dalgaları, güneşin ışınları ve kumsalın yumuşak dokusu size kendine çekmeye başlamıştır. Eğer bir tatil rotası ve planı oluşturduysanız yapacaklarınız bellidir. Alışverişe çıkmanız gerekli bir durumdur. Elbette tatile giderken eksiklerinizin açığa çıkmasını istemezseniz. En temel ihtiyaçlar kuşkusuz mayo, güneş gözlüğü, havlu ve plaj çantasıdır. Düşündüğünüzden daha büyük bir öneme sahip olan plaj çantaları tatil anlarınızda hayat kurtarıcıdır. Eşyalarınızı toparlayabileceğiniz bu mucizevi çantalar yaz tatillerinin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Kitap, güneş gözlüğü, güneş kremi, havlu ve daha sayamayacağımız birçok eşyanızı plaj çantanızda rahatlıkla bulundurabilirsiniz. Trendyol’da plaj çantası modelleri ve fiyatları oldukça orantılıdır. Yaz dönemine girmeden indirim olanaklarından yararlanıp, uygun fiyatlı ürünlerden siz de alabilirsiniz. Bunun için Trendyol maillerini dikkatle takip etmelisiniz. Plaj çantası bez, hasır hatta şişme gibi modelleri de vardır. Çeşitli markaların en ilginç tasarımları Trendyol’da buluşmuştur. Desenleri, koleksiyon ve temaları ile göz dolduran tasarımlar 2020 yazına da damga vuracak. Alışılmışın dışında fonksiyonel plaj çantaları da son zamanlarda oldukça moda oldu. Plaj ihtiyaç seti adındaki plaj çantasından çok daha fazlasını sunar. Büyük ebatlara sahip olan bu çantanın içinde plaj hasırı ve şişme yastık da vardır. Bu ürünleri ergonomik bir şekilde çantanın içinde bulundurabilir kalan yerlere de diğer ihtiyaçlarınızı ekleyebilirsiniz. Islansa da kum tutmayan özel bir kumaşa sahip olan bu harika tasarım, kalitesini konuşturur. Turuncu, mavi, mor, yeşil gibi canlı pastel renk seçenekleriyle mayonuza uygun rengi bulabilir, kumsal kombininizi tamamlayabilirsiniz. Yapımında kimyasal madde bulunmayan kumaşlardan elde edilmiş çanta ve yastık cildinizle birebir temas ettiğinde alerjik bir reaksiyona sebep olmaz. Plaj çantası süsleme de yapabilirsiniz. Trendyol’dan alacağınız düz bir plaj çantasını kendi zevkinize göre de tasarlayabilirsiniz; bu tamamen size kalmış.

Plaj Çantası Büyük Boy Seçenekleri

Sıcak yaz günlerinde serinlemek için otelinizden çıkıp havuza ya da denize gitmeniz muhtemeldir. Mayonuzu giyip yanınıza almanız gerekenleri düşünürken aklınıza bir anda plaj çantası gelir. Kendinize öncelikle sormanız gereken şey plaj çantasında neler olmalı sorusudur. Bir plaj çantasında olması gerekenler kişiye göre değişmektedir. Bu durum her ne kadar kişinin tercihine göre değişse de bazı eşyalar plaj çantasında kesinlikle olmalıdır. Güneş kremi, güneş gözlüğü, havlu, cüzdan, telefon ve bir şişe su mutlaka olmalıdır. Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için güneş kremi ve güneş gözlüğü olmazsa olmazdır. Diğer eşyalar da oldukça gereklidir. Fakat kitap, denizin içinde oynayabileceğiniz şişme oyuncakların plaj çantasında bulunması tamamen opsiyoneldir. Çocuklu ailelerin kullandığı plaj çantası ölçüleri kesinlikle önemlidir. Plaj çantası büyük ebatlarda olmalıdır. Tercihen küçük ebatlı plaj çantalarını da tercih edebilirsiniz. PVC dijital baskılı ya da bez bir model size tatmin edebilir. Hiç düşünmediyseniz hasır plaj çantalara da göz atabilirsiniz. Organik hasırdan yapılmış plaj çantalarında sağlığı tehdit eden herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Hasır haricinde kumaş ve deri materyalleriyle de bezenmiş plaj çantaları oldukça şık bir tasarım ürünüdür. Size farklı bir hava katacak bu çantalarla nostaljik bir tarzı yakalayabilirsiniz. Fermuarlı dijital baskılı birçok desene sahip bez polyester çantalar da ilginizi çekebilir. Mayonuzun rengi ve modeline uygun bir bez çanta bulmanız hiç de zor değildir. Bir plaj çantasına düşündüğünüzden daha fazla misyon ekleyen kreasyonlar da mevcuttur. Özel tasarım bez plaj çantalarda Ege’den izler ya da Akdeniz’den yansımalar bulabilirsiniz. Ege’deki yeşil ile mavinin buluşmasını çantanızda görebilirsiniz. Akdeniz’e özgü turunçgilleri özgün bir sanat harikası olarak çantanızda bulabilirsiniz. Plaj çantalarında inovatif tasarımlarla da karşılaşabilirsiniz. Şişme plaj çantalarının varlığını daha önce duymamış olabilirsiniz. 40x30x19 ebatlarında olan tamamen PVC’den üretilmiş şişme çantaları oldukça ilginç bulacaksınız. Kaba taslak bir deniz simidi ile aynı standarta sahip çantada 3 adet hava valfi bulunur. Hava valflerini açıp pompa yardımıyla teker teker şişirmeye başlayın. Hava ile doldurduğunuz valfi kapatınız. Oldukça ergonomik yapıda olan bu ilginç tasarımı kullanmadığınız zamanlarda havasını dışarıya boşaltabilirsiniz. Katlayıp kenara koyabilirsiniz. Böylece yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Sadece plaj çantası olarak değil günlük hayatınızda spor çantası olarak da kullanabilme imkanınız vardır. Kullanımı pratik olan bu çantanın içine koyacağınız eşyalar konusunda biraz dikkatli olmanız gerekir. Bıçak, tırnak törpüsü gibi kesici ve delici aletleri çantanın içine koymamalısınız. Aksi halde çanta patlayıp deforme olabilir. Ürünün doğrudan ateşle temasını engellemelisiniz. Bu çantayı nemli bir bezle silip, ardından kurulayabilirsiniz. Çeşitli renk seçenekleri de mevcut olan bu ilginç tasarımla kumsaldaki en şık kişi siz olabilirsiniz. Fonksiyonel başka bir model ise 8 litrelik taşıma kapasitesine sahip termal alüminyum folyo korumalı plaj çantalarıdır. Bu plaj çantalarıyla soğuk içeceklerinizin ısınmasını düşünmeden rahatça koyabilirsiniz. Bunun haricinde gıda ve ilaç da muhafaza edebilirsiniz. Günübirlik tatil düşünenlerin kuşkusuz ilk tercihi bu plaj çantaları olacaktır. 25x20x15 ebatlarında olan bu çanta ile tüm eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Güzel bir tatil için kaliteli bir plaj çantasına ihtiyacınız vardır. Bunun için de Trendyol’a uğramanızı tavsiye ederiz.