İlgili Kategoriler
Parça Sayısı
Fiyat
Hacim
Fiyat Geçmişi
Materyal
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Metal Baharatlık

" araması için 308 sonuç listeleniyor

Metal Baharatlık Modelleri Trendyol'da!

Baharat, bitki kök ve tohumlarının yaprak kısımlarının taze halinde iken kurutularak uflanıp toz haline getirilmesi ile elde edilir. Çeşitli yöntemlerle muhafaza edilen bu ürün, uzun süreli kullanım imkanı tanır. Baharatların bir kısmı yemeklerin lezzetlenmesine kullanılırken bir kısmı da içeceklerin içine ya da demlenerek direkt olarak katılarak tüketilebilir. Baharatlar sofraların vazgeçilmezi olarak mutfak ve sofraların raflarında metal baharatlık içinde muhafaza edilir. Sayısız tasarımla üretilen bu ürün, sağlıklı ve pratik kullanımlarıyla tüm mutfakların temel ihtiyaçlarından biri olarak yer alır. Metal baharatlık seti kullanımı sadece ev mutfakları ile sınırlı olmayarak restoran ve cafe gibi yiyecek sunulan tüm mekanlarda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Yaygın bir kullanım alanına sahip olan bu ürün markaların üretim sıklığı ile de doğru orantılıdır.

Kullanıcılara Kolaylık Sunan Metal Baharatlık

Metal baharatlık takımı farklı tasarımları ile markaların birbirleri ile yarış halinde oldukları sayısız seçeneği kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Tuz, karabiber, nane, pul biber, kimyon ve kekik gibi isimlerinin saymakla bitemeyeceği baharatları içerisinde barındıran farklı boyutlarda yer alır. Takım ve set halinde sunulan bu ürün modelleri, estetik görünümleri ile her kullanıcıyı cezbedecek özellikler içerir. Eğer hala bir metal baharatlığa sahip değilseniz ya da kullandığınız baharatlıklar yeterli gelmiyor ise 3'lü metal baharatlık modelleri arasından mutfağınıza uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Metal kapaklı cam baharatlık en çok tercih edilen ürün olmakla beraber, hem sağlık hem de estetik açıdan özel bir kullanım alanı sunar. Camın şeffaflığında rengârenk baharatların görünümü kullanıcılar için kolaylık sunar. İnce-kısa, uzun-ince, şişe ya da kavanoz formunda pek çok baharatlık modeli yer alır.

Sağlam Yapısı ile Metal Baharatlık

Kapak tasarımındaki metal dokusu ile öne çıkan bu ürün metal baharatlık standı ile sunulur. Metal baharatlık rafı baharat takımlarının konumlandırıldığı özel alandır. Kendi zevk ve ihtiyaçlarınıza göre tek tek satın aldığınız ürünleri dilerseniz takım haline getirerek bu stantta sergileyebilirsiniz. Mutfakta düzen oluşturma ve kullanım kolaylığı sunması ile kullanıcılar için önemli bir detaydır. Mutfakta tercih edilen ürünlerde sıklıkla kullanılan metal, çelik detaylar baharatlık modellerinde de önemli bir yere sahiptir. Metal kapaklı baharatlık sağlıklı kullanımı ile beraber kırılmaz yapısı ile de kullanıcılarına fayda sağlar. Bu ürün modelleri kapak tasarımlarının yanı sıra geçme ya da çevirmeli kapak seçenekleri ile kendi içinde farklılaşır. Köşeli ya da yuvarlak tasarımları olan bu ürün modelleri, sağlam yapısı ile kullanıcılara işlevsellik sunar.

Metal Baharatlık Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Metal askılı baharatlık, baharatlıkları bir arada korunaklı bir şekilde tutmaya yaran özel bir stanttır. Dolap içerisine ya da tezgah üzerine sabit bir şekilde kullanılan modeller yer alır. Pratik kullanım sunan bu ürün modelleri, sofraya taşınabilen seçenekleri ile de karşımıza çıkar. Tek katlı, iki katlı ya da üç katlı modellerde de görmek mümkündür. Baharatlıkları bir arada tutan stantlar, takımın kendi materyalinden üretildiğinden farklı seçenekleri bir arada görmek mümkündür. Siyah metal baharatlık bu ürün modellerinden birisi olarak şıklığı ile mutfak dekorunun vazgeçilmezleri arasında yer alır. Her ortama uyum sağlayan özel yapısı ile marka özelinde tasarımsal çeşitliliği gözlemlemek mümkündür. Her evde ya da yiyeceklerle ilgili olarak tüm mekanlarda kullanım alanı bulan metal baharatlık, takım ya da tekli halde satışa sunulmuştur. Tekli olarak yer alan ürün modelleri daha uygun seçeneklerde yer alırken set halinde olanlar bir tık daha yüksek fiyat politikası izler. Genel anlamda her bütçeye uygun seçenekler sunması ile beraber sizlerde Trendyol üzerinden kendi zevk ve isteklerinize göre ürünü temin etmeniz mümkündür.