Marka
Yıldızlı Ürünler
Jant Çapı
Taban Genişliği
Kesit Oranı
Mevsim
Araç Tipi
Yıl
Yük Endeksi
Fiyat
Islak Zeminde Frenleme
Yakıt Verimliliği
Garanti Süresi
Hız Endeksi
"

Nokian

" araması için 254 sonuç listeleniyor
Nokian 205/55r16 91h Wetproof
Kargo Bedava
Nokian205/55r16 91h Wetproof
1.645 TL
Sepete Git
Nokian Wr 4 Suv 285/40r21 109v
Kargo Bedava
NokianWr 4 Suv 285/40r21 109v
6.378,11 TL
Sepete Git
Nokian 255/45r19 104v Xl Wr Suv 4
Kargo Bedava
Nokian255/45r19 104v Xl Wr Suv 4
6.150 TL
Sepete Git

Nokian

Nokian

Lastik sektöründe dünyanın öncü ve lider markaları arasında yer alan ‌‌Nokian, araçların ve sürücülerin sürüş performansını yüksek seviyede karşılayan tasarımların üreticisidir. Kaliteli ve gelişmiş özellikli lastiklerin mucidi; küçük ve orta segment binek otomobillerin, hafif ve ağır ticari taşıtların, yüksek donanımlı premium araçların, kamyon ve otobüs gibi ağır vasıtaların tamamını zorlu yol ve zemin koşullarına hazırlar. Özel  tasarım ve modern üretim teknikleri sayesinde engebeli arazi, eğim, viraj, kasis bulunan coğrafi koşullar ve ıslak, kuru, çamurlu, karlı, buzlu yol faktörleri Nokian lastikler için sorun değildir. Kullanıcı ve doğa dostu Nokian tasarladığı modellerin tamını üstün teknoloji standartlarına uyumlu özelliklerde üretir. Modern laboratuvar deneylerini ve gelişmiş test tekniklerini ileri seviyede uygulayan firma, her türlü hava ve zemin şartlarına dayanıklı ve yüksek performanslı lastik modelleri sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. 

Yüksek Teknoloji Ürünü Nokian Lastik Modelleri

Kullanıcılar açısından ayrı bir öneme sahip olan yaz lastikleri, Nokian yaz lastiği modellerinin güçlü ve dirençli tasarımı sayesinde gelişmiş alternatifler sunar. Havanın ısınmasıyla birlikte yerlerin kuru olmasına güvenen sürücüler, daha rahat sürüş keyfi yaşamayı umut eder. Bu nedenle gaz pedalına biraz fazla yüklenerek yüksek hız limitine ulaşırlar. Ancak sıcak iklim koşulları kuru zeminin aşırı ısınmasına neden olduğu için sürücülerin yaşayacağı handikapı, Nokian üstün yaz teknolojisi bertaraf eder. Yüksek standartlarda optimize edilen lastik yanak, omuz blok ve sırt desen teknolojisi üstün yuvarlama direnci ile devreye girer. Dört mevsim koşullarına adapte olabilen kaliteli kauçuk bileşimli ve üstün sırt desen tasarımlı ürünler, değişken yol ve hava koşullarının hâkimidir. Buzlanmaların yaşandığı en zorlu zeminlerden, karlı ve yağmurlu yollara karşı maksimum tutunma performansı gösteren Nokian lastik fiyatları, ürünlerin tasarımında kullanılan materyal ve teknolojiye göre her ihtiyaca uygun alternatifler sunar.

Üstün Performans Sunan Nokian Kış Lastik Serileri

Özel olarak formüle edilen Nokian Snowproof lastik serisi zorlu kış şartlarında araçların değişken yol koşullarına uyum sağlamasını hızlandırır. Dünyaca ünlü otomobil markaları kullanıcı gereksinimine göre değişen özelliklerde taşıtlar ürettiği için Nokian markası, her türlü otomobil segmentine uygun lastik çeşitleri tasarlar. Lastiklerin geliştirilmesinde kullanılan kaliteli kauçuk ve farklı ham madde bileşimleri, ürünlerin dayanıklı, dirençli ve yüksek performanslı olmasını sağlar. Nokian WR D4 serisi kışın olumsuz zemin faktörlerini absorbe ederken sürüş esnasında araçların karlı ve buzlu yollara karşı maksimum direnç geliştirmesini sağlar. Yüksek donanımlı taşıtların geniş hacmi ve ağırlığı, motor kuvvetine bağlı olarak zemine uyguladığı baskı ön plana çıktığı için; tekerler yuvarlama direnci güçlü, zemine tutunma potansiyeli sıkı, kızaklama riski minimum ve frenleme mesafesi kısa olacak şekilde optimize edilir. Kaliteli ve yüksek performans sunan  lastik modelleri araştırıldığında Nokian lastik yorum bilgileri, hem sürüş güvenliği hem de kullanıcı konforu bakımından sorunsuz olduğuna dikkat çeker.

Zorlu İklim ve Yol Koşullarında Maksimum Direnç

Nokian WR serisi kışa özel tasarımlarını SUV otomobiller, sportif donanımlı araçlar ve dört çeker özellikli arazi taşıtları için yüksek teknoloji standartlarında ve ayrı ayrı tasarım teknikleri kullanarak geliştirir. Kar, buz, sulu ve çamurlu kar kaplı yollarda üstün zemin kavrama kabiliyeti gösteren lastik modelleri, sürücülerin direksiyon hâkimiyetini en riskli koşullarda bile kaybetmesini önler. Güçlendirilmiş asimetrik desen dizaynı ve eğimli kılcal olukları sayesinde, tekerlerin olumsuz faktörleri tahliye etmesi oldukça hızlıdır. Su, kar ve çamuru anında lastiklerden dışarı atan gelişmiş lastik formülü, kızaklama tehlikesini minimum seviyeye indirir. Nokian Snowproof yumuşak kar, sulu ve çamurlu kar ile buzlu zeminde araçların yola tutunma kapasitesini en üst düzeye taşır. Sürüş performansını maksimum düzeye çıkaran gelişmiş modeller, kullanıcıların her pozisyonda güvende olmasını sağlar. Direksiyon kontrolünü her koşulda dengede tutma olanağı sağlayan Nokian WR A4 serisi, sportif özellikli araçların kış koşullarında ihtiyaç duyduğu güvenliği ve sürüş rahatlığını deneyimletir.

Kullanıcı ve Çevre Dostu Nokiandan Yüksek Emniyet ve Konfor

Yüksek hız ve ani manevra durumlarında performansıyla dikkatleri çeken Nokian Line serisinin yaz lastikleri, tüm araç modellerine uygun alternatifler sunar. Aşırı ısınan ve kuru zemin üzerinde daha seri kullanılan otomobiller fazlasıyla emniyetli olmak durumundadır. Hızlı viraj alma, yüksek süratte araç sollama ve otoban gibi düz yollarda ani frenleme gereksinimleri sıklıkla yaşanabilir. Bu pozisyonlara dirençli özelliklerde tasarlanan ve zemini güçlü kavrama potansiyeli optimize dilen lastik alternatifleri, olası kızaklama, savrulma ve beklenmedik kaza risklerini engeller. "Nokian oto lastik üretim tarihi nerede yazar?" sorusunun cevabını merak edenler için: bu önemli bilginin lastiklerin yan omuz blok tasarımına kullanıcıların rahatlıkla görebileceği şekilde işlendiğini belirtmek gerekir. Nokian WR C3 modeli özellikle kamyonet, minibüs ve panelvan gibi hafif ticari araç sınıfına giren taşıtlar için özel olarak üretilir. Araçların şehir içi ve şehirler arası yolculuğunda ihtiyaç duyulan sürüş potansiyelini maksimum seviyeye çıkarır. Kullanıcı ve çevre dostu işlevselliğe sahip olan ürünler, modernize edilmiş emisyon hacmi sayesinde yakıt tasarrufu yaptırır.

Buzlu Zeminde Zincir Aratmayan Yeni Nesil Lastik Teknolojisi

Nokian çivili lastik teknolojisi üst düzey standartlara sahip ürünler olarak karlı ve buzlu zeminlerin engel tanımayan tekerlekleridir. Araçların zorlu yol şartlarında zincir takma ihtiyacı olmadan güvenli bir şekilde yol almasını sağlar. Kayma, patinaj çekme, savrulma ve kızaklama gibi olumsuz sürüş pozisyonlarının yaşanmasına engel olur. Özel tasarım teknikleri kullanılarak lastiklerin içerisine, simetrik aralıklarla ve belirli yerlerine yerleştirilen vidalama özellikli çiviler, ihtiyaç duyulduğu zaman araç içerisindeki kontrol panelinden otomatik olarak kontrol edilir. Kaliteli ve fonksiyonel lastik dizaynında dünyada ilklerden bir olan Nokian Hakkapeliitta serisi ile kullanıcıların gönlünü fetheden üretici, ıslak, kuru, sıcak, soğuk, karlı ya da buzlu olmak üzere değişken tüm yüzey şartlarında ve hava koşullarında, araçların çekiş ve kavrama performansını maksimum seviyede tutar. Nokian çivili kış, yaz lastiği fiyatları ürünlerin tasarımında kullanılan materyallere, kaliteli ham madde ve kimyasal bileşimlere ve ileri teknoloji yöntemlerine göre değişiklik gösterir. Üretim sürecinde ve sonrasında uygulanan laboratuvar testleri ile defalarca gerçekleştirilen deneme ve test sürüşlerinin maliyeti de belirleyici unsurlar arasındadır.

Sıcak Hava ve Kızgın Yüzey Şartlarında Optimum Güç 

Sessiz yanak teknolojisi uygulamasıyla güçlendirilen sırt, omuz ve blok materyalleri ile yerleştirmede kullanılan dizayn teknikleri, en ileri seviye lastik üretim yöntemidir. Modern tasarım sürecinin ortaya çıkan başarısı ise Nokian Powerproof ve Line serilerine yansır. Ürünlerin sıcak iklim ve zemin koşullarında hem kuru hem de ıslak zemini kavrama potansiyeli sürücüleri fazlasıyla memnun eder. Aşırı sıcak, yüksek hız ve ani manevra durumlarında oldukça fazla ısınan lastikler, normal zamana kıyasla daha çok sürtündüğü ve hızlı aşındığı durumlar dikkate alınarak geliştirilir. Nokian kalite ve güvencesiyle yuvarlama direncine bağlı sürtünmenin minimize edildiği tekerlerkler, kullanıcılara sessiz sürüş konforu yaşatır. Ayrıca gelişmiş materyal teknolojisiyle izole edilen iç duvar katmanları, lastiklerin dayanıklılığını artırır. Nokian lastik yorum ve puanlamaları göz önüne alındığında sağlam, kaliteli ve uzun ömürlü kullanım imkânı sunan lastik çeşitlerinin her ihtiyaca uygun modeller sunduğu ve diğer kullanıcılara da öncelikli tercih olarak tavsiye edildiği görülür. Sıcak soğuk sulu kuru fark etmeksizin mükemmel dirençli lastiklerin üreticisi olan Nokian markası, kullanıcı ihtiyaçlarının her zaman bilincindedir. 

Değişken Koşullarda Performansından Ödün Vermeyen Lastikler

Tüm iklim şartlarında ve farklı yoI koşullarında araçların yol tutuş performansını güçlü kılan ve zemini sıkı kavramasını sağlayan Nokian 4 mevsim lastikleri, yüksek tasarım özelliklerine sahiptir. Maksimum güvenlik teknolojisiyle optimize edilen ürünler, ıslak ve kuru yollarda kullanıcıların sürüş konforunu üst seviyeye çıkarır. Taşıtların yola tutunma kapasitesini artıran tekerlekler sayesinde hem yaz hem de kış mevsimlerinde sorunsuz ve istikrarlı sürüş rahatlığı yaşanır. Modern özellikli ürünlerin sırt deseni üzerine yerleştirilen sürücü güvenlik paneli, rakamlardan ve su tanesi damlasının sembolünden oluşur. Lastikler aşınma ömrünü tamamladıkça silinmeye başlayan rakamlar ve kaybolmaya yüz tutan su damlası sembolü, kullanıcılara güvenlik uyarısı verir. Çivisiz lastik üretiminde en yeni teknolojiyi kullanan Nokian WR D3 serisiyle küçük ve orta segment binek otomobillerin kışın zorlu yol şartlarında daima hazır olmasını sağlar. Nokian WR A3 serisinin çivisiz lastikleri ise yüksek donanımlı otomobillerin sürüş ve güvenlik konforunu en üst düzeye taşır.

Islak Zemine Meydan Okuyan Gelişmiş Özellikli Omuz ve Blok Tasarımı 

Lastik üzerinde güçlü ve dayanıklı omuz ve blok tasarımı denilince ilk akla gelen üretici olan Nokian, ilk sırt desenli lastik tasarımcısıdır. Kaliteli ve sağlam kauçuktan farklı katmanlar halinde tasarlanan lastik yapısı ve iç duvarları, aracın zemin kavrama ve çekiş performansı açısından gelişmiş özelliklere sahiptir. İçeriden dışarıya doğru dengeli şekilde yerleştirilen oluk ve kılcal kanal yapısı, yanak duvarının güçlendirilmesi ile en çok ihtiyaç duyulan potansiyele erişir. Islak ve kaygan zeminde suyun tekerlere tutunmasını önleyen sistem, oldukça hızlı tahliye işlevi görür. Nokian değişen koşullar karşısında araçların ve sürücülerin maksimum emniyetini ve rahatlığını ön planda tutar. Taşıtların ıslak yola kontrollü biçimde tutunma gücünü artıran, yan blok diş tasarımı belirli aralıklarla ve asimetrik şekilde yerleştirildiği için ani manevra ve hızlı dönüşlerde hem araçların kaymasını ve savrulmasını hem de sürücülerin direksiyon hâkimiyetini kaybetmesini önler. Nokian Powerproof serisi binek, SUV ve dört çeker modeli tüm araçlara uygun ayrı modeller sunar. Gelişmiş lastik tasarımları yaz mevsiminde kullanıcıların karşılaştığı sıcak hava ve kızgın zemin faktörlerini ustaca bertaraf eder. 

Optimize Edilmiş Sessiz Yanak Kuşağı ile Gürültüsüz Sürüş Konforu

Nokian sessiz yanak teknolojisinin ilk mucidi olarak inovasyon ve inovatif çözümler sunan öncü ve lider bir lastik üreticisidir. Kaliteli ve güvenilir lastik modelleri sayesinde tüm kullanıcıların ve her model aracın ihtiyacına cevap verebilen standartlarda ürünleri kullanıcıların hizmetine sunar. Titreşim seviyesinin minimum seviyeye indirildiği modern yanaklı lastikler, zemindeki sürtünmenin ve aşırı hızın oluşturduğu uğultunun taşıt içerisine girerek sürücüleri rahatsız etmesini önler. Ayrıca titreşime karşı hassasiyetin azaltılmasıyla ürünlerin yüzeye sürtünme miktarı da azalır. Dayanıklılığı maksimum seviyeye taşındığı için sessiz yanaklı lastikler daha geç yıpranır. Nokian WR SUV serisi sportif ve 4 x 4 gibi yüksek donanımlı araçların yol tutuş ve zemin kavrama performansını karşılamak üzere tasarlanır. Lastik sektörünün inovasyon öncüsü yüksek standartlarda geliştirdiği ürünleri sayesinde sürücülerin en zor koşullarda bile maksimum sürüş rahatlığı ve güvenliği yaşamasını hedefler. Nokian yaz lastiği modelleri farklı segmentlerde üretilen araç modelleri için uygun ve kaliteli alternatifler sunar.

4 Mevsim Yol Hâkimiyetini Mümkün Kılan İstikrarlı Lastikler

Her mevsim güvenle kullanılabilen Nokian 4 mevsim lastikleri araçların çekiş performansının en üst düzeyde olmasını sağlar. Kuru, ıslak, karlı, buzlu ve çamurlu olmak üzere her zemin üzerinde en hassas potansiyeli karşılayan özel fonksiyonlu tasarımlar yol ve mevsim şartlarına uygun özelliklerde optimize edilir. Kullanıcıların seyahat sırasında gürültüden rahatsız olmasını, ıslak yolda kızaklamasını, kara saplanmasını, buzda kaymasını en iyi şekilde önleyen lastikler, yüksek güvenlik ve konfor sunar. Nokian Weatherproof serisi ve tüm modelleri farklı segment otomobillere uyum sağlayacak işlevsellikte üretilir. araçların ağırlığı, motor çekiş gücü, kullanıldıkları arazi şartları en ince detayına kadar dikkate alınır. Nokian garanti 4 mevsim, yaz ve kış lastik seri ve modellerin tamamını kapsadığı için zorlu yol ve iklim koşullarında yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı markanın güvencesi altındadır. Ürünlerinin tamamı yol ve iklim şartlarının olumsuzluklarına karşı maksimum güven altındadır.

Güçlü Zemin Kavrama ve Üstün Yol Tutuş Deneyimini Yaşayın

Nokian kış lastikleri en yüksek standartlarda tasarlandığı için ileri teknoloji ve materyal kalitesi Avrupa standartlarındadır. A sınıfı kalite belgesinin ilk sahibi olan Nokian lastikleri kullanıcıların ve çevrenin güvenliğini ve konforunu en üst seviyede tutar. Düşük emisyon hacmi kapasitesine uyumlu özelliklerde geliştirilen modern lastikler çevreye en az karbondioksit salınımını gerçekleştirir. Bu sayede hava kirliliğini minimum seviyede tutan ürünler doğayı daha az kirletir ve canlı sağlığına da büyük katkı sağlar. Emisyon hacmini düşüren lastikler yakıt verimliliği konusunda ise kullanıcılara önemli rahatlık sağlar. Şehir içi dur kalk pozisyonları ve uzun yolda yüksek hız gerektiren sürüşlerde yakıt tasarrufunu en aza indiren lastikler tam anlamıyla kullanıcı dostudur. Teknoloji kalitesi sayesinde araçların yol çekiş performansını en yüksek seviyede tutan lastik alternatifleri, lastik basıncını kontrol edebilme imkanı veren özelliğiyle de kullanıcıları bilgilendirir. Lastik üzerine yerleştirilen güvenlik panelleri rakamlar, su damlası ve kar tanesi sembolleri ile sürücülere lastiklerin durumu açısından düzenli bilgi verir.

Modern Teknolojiyle Geliştirilen Nokian Serileri ve Fiyatları

Nokian lastik fiyatları ürünlerin tasarımında kullanılan materyallere, kaliteli ham madde ve kimyasal bileşimlere ve teknolojik yöntemlere göre değişiklik gösterir. Üretim sürecinde ve sonrasında uygulanan laboratuvar testleri ile defalarca gerçekleştirilen deneme ve test sürüşlerinin maliyeti de belirleyici unsurlar arasındadır. Lastikler tasarlanırken yüksek mühendisler başta olmak üzere uzman teknikeerler büyük bir özveriyle çalışır. Araçların ve sürücülerin maksimum emniyeti ön planda tutulduğu için ilk olarak güvenlik standartlarına uyum gerçekleşir. Güvenlik kriterleri eksiksiz olarak yerine getirildikten sonra sürücü konforu ve sürüş rahatlığı için gereken tüm teknik detaylar uzmanlar tarafından belirlenir. Yaz, kış ve dört mevsim özellikli tüm lastik modelleri tasarlanırken özel laboratuvar testleri en zorlu aşamalar halinde uygulanır. Bilgisayarlı ve robotik teknolojiyle gerçekleştirilen üstün tasarımlar kusursuz lastik modellerinin üretilmesini sağlar. Nokian teknolojisi ve tasarım teknikleri her aşamadan onay aldıktan sonra gerçek sürücülerle olan yarış pistleri testlerine geçilir. Lastiklerin kusursuz bir şekilde müşterilerine sunulmasını sağlayan öncü ve lider lastik üreticisi ‌‌Nokian, en zorlu yollarda ve sert hava koşullarında bile kullanıcılarına yüksek kaliteli ürün alternatifleri sunarak mükemmel ve güvenli sürüş deneyimleri yaşamalarını sağlar. Aracınızın modeli ne olursa olsun aradığınız kriterlere en uygun lastik modellerini Nokian kalitesi ve güvencesi altında, Trendyol'un geniş ürün yelpazesinden beğenebilir; indirim seçenekleri ve kampanya alternatiflerinden yararlanarak hemen temin edebilirsiniz.