Marka
Araç Marka ve Model
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Niken

" araması için 8339 sonuç listeleniyor

Araban İçin En Doğru Tercih Niken Oto Aksesuar Çeşitleri

1976 senesinde kurulmuş olan Niken markası asıl olarak bir aydınlatma ürünlerinin markasıdır. Normal aydınlatma ürünlerinin dışında motosiklet ve otomobiller için de aksesuar ve lamba ürünleri üretmektedir. Bir araç için gerekli olan aksesuarları bünyesinde barındıran marka, oldukça geniş bir ürün seçeneğine sahiptir. Evlerden sonra en çok vakit geçirilen yer olan otomobiller ile konforu yakalamak son derece önemlidir. Çok sık vakit geçirilmesi bakımından o alandaki rahatlık ve konfor kullanıcıları da etkilemektedir. Bazı araba tutkunları arabalarının tarzını kendi kişisel zevki ile bir araya getirerek pek çok değişiklik ve yenilik yapmaktadır. Otomobillerin iç görüntüsünden dış görüntüsüne kadar pek çok bölümde kendi zevklerine göre dizayn edebildikleri otomobilleri için gerekli olan aksesuarları da oto aksesuarları üreten ve bu alanda kendini geliştiren markalara yöneliyor. Bu markalardan bir tanesi de Niken markasıdır. En çok evlerde ya da işlerde karşımıza çıkan dekore etme durumu günümüzde arabalarda da karşımıza çıkmaktadır. İnsanlar geçmiş zamanlardan bugüne kadar devamlı aynı görüntünün vermiş olduğu bunaltıcılığından kurtulmak için birçok farklı yol denemiştir. Bu yollardan bir tanesi de arabalar için özel olarak hazırlanan Niken oto aksesuar ürünleridir. Otomobil sahibi olan kişiler için bu aksesuarlar çok büyük bir öneme sahiptir. Araba ortamının havasını değiştiren ve yenileyen bir yapıya da sahip olan bu aksesuarlar olmazsa olmaz ürünler arasında yer alıyor. Araç içlerinde sık sık görülen bu araç aksesuarları de küçük bir yapıya sahip olmasına rağmen sahip oldukları özellikler ve sağladıkları faydalar bakımından aracınızda önemli bir yer tutmaktadır. Bu sayede sizlerin araba içerisindeki konforunuzu sağlıyor. Sizlere aracınızda güvenli ve sağlıklı bir yolculuk geçirmenizi sağlayan bu Niken oto aksesuarı ürünleri her yönden size yardımcı olmaktadır. Bu Niken oto aksesuarı ürünleri sayesinde seyahat deneyiminiz daha rahat ve lüks bir hale gelmektedir. Araba yolculuklarını olmazsa olmaz ürünleri arasında yerini alan bu araç için önemli olan aksesuarlar kullanıcıları tarafından tam not almayı başarmıştır. Niken araç aksesuarlarının sahip olduğu pratik teknoloji ile her tür araç modeline uygun araç ürünü bulunmaktadır. Kişiler arabalarına bindiklerinde kendilerini iyi ve rahat hissetmek isterler. Kullanıcıların bu şekilde hissetmelerine yardımcı olan bu aksesuarlar son derece pratik ve konforlu bir deneyimi sizlere yaşatıyor.

Niken Ürün Çeşitleri

Niken Ürün Çeşitleri

Araçların daha güvenli ve rahat bir yer olmalarını sağlamak ve bu güvenliği arttırmak amacı ile kullanılan oto aksesuarları Niken markasının sunmuş olduğu sağlam yapı ve kalite ile oldukça dikkat çekiyor. Markanın sizler için tasarlamış olduğu oto aksesuarları sayesinde aracınızın hem içinin hem de dışının bakımını basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Branda, paspas, cam aksesuarları, aydınlatma ve daha pek çok farklı oto aksesuarı ürünleri ile sizler de kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Oldukça pratik olan bu oto aksesuar ürünleri sayesinde ihtiyacınız olan rahatlığa anında ulaşabilmeniz mümkündür. Niken oto aksesuarı ürün çeşitleri sahip olduğu modele göre farklılık gösteriyor. Oto aksesuarları arasında en çok kullanılan ve tercih edilen ürünlerden ilki Niken led ürünleridir. Bu ürün çeşitleri oldukça geniş bir ürün seçeneği ile otomobillerinize daha farklı bir hava katıyor. Hem görsellik bakımından hem de işlevsel olması bakımından büyük oranda katkı sağlayan bu ledler aracınıza estetiklik katıyor. Portatif bir yapıya sahip olması ile de oldukça kolay bir şekilde monte edilmektedir. Bu ürün görüş açınızı genişletirken sürüşünüzü daha keyifli bir hale getiriyor. Niken LED yorum seçenekleri de diğer Niken ürünlerinde olduğu gibi olumlu sonuçlara sahiptir. Niken Xenon H4, ürün çeşitleri normal led ışıklara göre daha üst düzey bir parlaklığı sizlere sunuyor. Ayrıca sessiz bir soğutma fanına sahip olması ile de diğer led modellerine göre daha fazla performans göstermektedir. Bu ürünler Niken H4, Niken H11, Niken Evo H7 ve Niken H4 şimşek etkili şekilleri ile de kullanıcılara sunuluyor. Bu ürünleri ayrıca Niken H4 600K, 800K şekilleri ile de kendi ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Bu ürün modelleri arasından ihtiyacınız olan araç aksesuarına sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı model seçenekleri de bulunan oto aksesuarları her ihtiyaca hitap etmeyi başarıyor. Araba yolculuklarınızı daha çekilebilir ve daha güvenli bir hale getiren Niken oto aksesuarı ürünleri amacına uygun olarak kullanıldığı takdirde oldukça işlevseldir. Her otomobil sahibinin aracı için ihtiyaç duyduğu aksesuar farklı olabilmektedir. Oldukça geniş bir ürün seçeneğine sahip olan aksesuar çeşitleri arasından aradığınızı bulabilmeniz mümkündür. Siz de bu oldukça pratik olan aksesuarlar ile araba yolculuklarını daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.Ayrıca; Niken oto branda, Niken ampul ve Niken far ampülü seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Niken Oto Aksesuar Modelleri

Niken Oto Aksesuar Modelleri

Bu yolculukların konforlu olmasını sağlayan aksesuarlardan bir tanesi Niken port bagaj ürünüdür. Küçük bir bagajı bulunan araca sahip olan kişilerin bagaj alanlarını daha da genişletmesini sağlayan bir üründür. Güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşımanıza yardımcı olacak olan bu port bagaj çeşitleri günümüzde oldukça sık kullanılan aksesuarlardan bir tanesidir. Her otomobil modeline uygun bir port bagaj modeli bulunmaktadır. Sahip olduğunuz aracın tavan boyutuna ve yapısına göre tercih edeceğiniz port bagaj ile depolama alanınızı daha de genişletebilirsiniz. Özellikle gittikleri yere fazla eşya götürmek zorunda kalan kişiler için bu ürün son derece işlevseldir. Otomobil sahiplerinin işini fazlası ile gören bu ürün ile hem sizlerin güvenliğini hem de trafikte yer alan diğer araçların güvenliğini sağlamakta yardımcı oluyor. Bir başka aksesuar da Niken cam rüzgârlığı ürün çeşitleridir. Bu ürün araç hareket halindeyken rüzgâr ya da yağmur gibi olumsuz hava şartlarının neden olabileceği etkileri önlemenizde yardımcı olmaktadır. Ürünü aracınızın tavanına, bagajına ya da camına takabilirsiniz. Sağladığı koruma ile aracınıza estetik bir görüntü de katar. Kullanıcıların istedikleri verimi alabilmeleri açısından tercih edilen ürünün iyi bir şekilde tasarlanmış olması gerekmektedir. Niken rüzgârlık son derece iyi bir şekilde tasarlanması ve kolay bir şekilde monte edilmesi bakımından kullanıcılar tarafından fazlası ile tercih edilmektedir. Rüzgârlık modellerinin içerisinde Niken krom cam rüzgârlığı ürün çeşitleri de yer almaktadır. Bu ürün de aynı şekilde sahip olduğu özellikler bakımından kullanıcılara üst düzey konfor sağlıyor. Niken cam rüzgârlığı yorum çeşitlerine bakıldığında ürün kullanıcılarının üründen son derece memnun olduklarını ve daha rahat bir sürüş gerçekleştirdiklerini görebilmek mümkündür. Çok sık karşı karşıya kalınan ve tercih edilen oto aksesuar ürünlerinden bir başkası da Niken cam filmi ürünleridir. Yalnızca otomobillerde değil evlerde ya da iş yerlerinde de tercih edilen cam filmleri güneş ışınlarının camdan içeriye girmesine engel olmaktadır. Sunduğu bu özellik ile hem güneş ışınlarından korunabilirsiniz hem de aracınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Arabada yolculuk yaparken dışarıdan gelen güneş ışını hem sürücüyü hem de araçta bulunan diğer kişileri rahatsız edebilmektedir. Bu nedenle de araçlarda cam filmi kullanılarak bu durumu daha az seviyeye indirebilmeniz mümkündür. Bu oto aksesuarı çeşidi kullanıcısına sunduğu konfor sebebi ile neredeyse her arabada yer almaktadır. Bu durum da hem araç sahibine hem de araçta bulunan diğer kişilere rahatsızlık vermiyor.

Otomobillerin daha kullanışlı olmasını sağlayan oto aksesuarları sahip olduğu farklı modeller ile son derece işlevsel özellikleri kullanıcılara sunmayı başarıyor. Özellikle uzun yolculuklarda sürücünün rahat ve güvenli bir sürüş yapması son derece önemlidir. Sizlere konforlu bir yolculuk sağlayan bu aksesuarlar ile ulaşmak istediğiniz yere rahat ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyulan her özelliğe ve her zevke uygun modelleri bünyesinde barındıran bu oto aksesuarlarına anında sahip olabilirsiniz. Çoğu kişi için olmazsa olmaz ürün çeşitleri olan aksesuarlar günümüzde her alanda kullanılabilecek şekilde farklı modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Eskiden yalnızca evlerde ve iş yerlerinde gördüğümüz aksesuarlar teknolojinin ve dünyanın da değişmesi ile birlikte artık araçlarda da karşınıza çıkmaktadır. Her kesimden insan tarafından oto aksesuarları tercih edilmektedir. Çünkü ürünlerin sunduğu büyük konfor ile son derece rahat bir yolculuk gerçekleştirmek mümkündür. Niken park sensörü ürün çeşidi bu aksesuarlardan bir tanesidir. Bazı zamanlarda arabayı park etmek zorlu bir durum haline gelebilmektedir. Özellikle araba kullanmayı yeni öğrenmiş kişiler için araba park etmek son derece zor bir durumdur. Bu bakımdan sürücülerin park etme olayını daha pratik ve güvenli bir şekilde halletmelerini sağlayan park sensörleri üretilmektedir. Kişilerin park edecekleri yerdeki engelleri anlayarak onları uyaran bir sistem olan bu sensörler kullanıcılara eksiksiz ve güvenli bir park etme işlemi sunmaktadır. Her türlü şeyi algılayabilen bu aksesuar çeşidi hem bir yere çarpma durumunuzu önleyecek hem de sizleri herhangi olumsuz bir duruma karşı uyaracaktır. Niken kol dayama aksesuarları da günümüzde konforu her alana taşımanızı sağlıyor. Sürücü koltuklarının sağ tarafında yer alan bu kol dayama ürünü en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden bir tanesidir. Kolay bir şekilde monte edilen bu ürün her otomobilde yer almaktadır. Bir iç sünger ile desteklenmiş olan bu ürün çeşitleri farklı kumaşlar ile kaplanabilmektedir. Özellikle uzun yolculuk sırasında kişilerin bir yerden destek almalarını sağlayan bu ürün ile üst düzey bir donanıma sahiptir. Yolculuklarınızın daha konforlu ve keyifli geçmesini sağlayan ürün çeşitleri bir saklama bölümüne de sahiptir. Araç içerisinde en çok kullanabileceğiniz gözlük, bozuk para anahtar gibi eşyaları koyarak eşyalarınızı unutma imkânınızı ortadan kaldırır.

Araçlar İçi Oto Aksesuar Seçimi

Araçlar İçi Oto Aksesuar Seçimi

Gün geçtikçe gösteren gelişme teknoloji ile oto aksesuarları da fazlası ile değişime uğramıştır. Bu değişimlerden en önemlisi normal zamanlarda evlerde ya da iş yerlerinde alanlarda kişilerin karşısına çıkan aksesuar ürünlerinin araçlarda da karşılarına çıkmasıdır. Bu değişimlerin yanında oto aksesuarlarına pek çok özellik de eklenmiştir. Araba yolculuğunda önemli derecede bir rahatlık sağlayan oto aksesuarları arasında pek çok farklı model yer almaktadır. Her ürünü seçmeden önce dikkat edilmesi gereken detaylar bulunduğu gibi ürün çeşitlerinin seçiminde de dikkat edilmesi gereken pek çok unsur bulunuyor. Dikkat etmeniz gereken ilk unsur sahip olduğunuz bütçeye uygun bir oto aksesuarı tercih etmektir. Bu unsura dikkat ettiğiniz takdirde masrafa girmeden kendinize uygun bir oto aksesuarı elde edebilirsiniz. Bir diğer unsur da aracınızın sahip olduğu boyuttur. Her boyutta modele uygun oto aksesuarı bulunmaktadır. Kendi otomobilinize uygun bir ürün tercih etmediğiniz takdirde seçtiğiniz ürünü aracınıza monte etmenizde imkânsız hale gelecektir. Araçların sağlam bir şekilde durması herkesi dikkat ettiği bir durumdur. Bu durumun sağlanması için de üretilen Niken branda çeşitleri bulunmaktadır. Niken branda ürünleri özellikle dolu gibi zorlu hava şartlarının meydana geldiği durumlarda aracınızı meydana gelebilecek olumsuz durumlara karşı korumaktadır. Bu bakımdan aracınız için bir branda tercih ederek onu herhangi bir hasara karşı koruyabilirsiniz. Araçların temizliği söz konusu olduğunda her araç sahibi son derece dikkatlidir. Niken paspas ürün çeşitleri araçların vazgeçilmez parçalarından bir tanesidir. Hem ön kısımda hem de arka kısımda yer alan paspaslar araçların daha temiz ve düzenli bir şekilde kalmasında büyük oranda yardımcıdır. Aracınızın sahip olduğu tasarıma uygun bir paspas ürünü seçerek daha şık bir havanın meydana gelmesini sağlayabilirsiniz. Her otomobilde yer alan paspas çeşitleri oldukça kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Niken 3d paspas çeşidi, üretiminde PVC karışımı bir malzemenin kullanılması ile koku oluşumunu engeller. Herhangi bir aşınmaya ya da delinmeye karşı da son derece dayanıklıdır. Sürüş sırasında kişilere konforu ve güveni sağlayacak olan şey araçta kullanılan aksesuarların kalitesi ve dayanıklılığıdır. Niken markası sahip olduğu eşsiz kalite ile kullanıcılarına son derece güvenli bir yolculuk sunuyor.

Gün geçtikçe gelişen ve yenileşen teknoloji ile birlikte aksesuar ihtiyacına sahip olan pek çok araç bulunmaktadır. Bu araçlar hayatın her alanında yer edinmeyi başarmıştır. Çok geniş alanlara yayılması nedeni ile bir aksesuara duyulan ihtiyaç da artmıştır. Oldukça kaliteli ürünlerden üretilen bu ürünler uzun yıllar boyunca güvenli bir kullanımı sizlere sunuyor. Gün geçtikçe daha da farklı modellerin sunulduğu oto aksesuarları araçlarınıza da farklı bir hava katıyor. Son günlerde oldukça popüler olan Niken oto aksesuarı çeşitleri, araçlarınıza daha ilgi çekici bir hava katıyor. Araçlarınızı daha ilgi çekici hale getiren ürünlerden bir tanesi Niken far çeşitleridir. Far, araçların en önemli aksesuarlarından bir tanesidir. Yalnızca bir aydınlatma olarak değil bir uyarıcı görevine de sahip olan farlar kullanıcıları meydana gelebilecek kazalardan da korumaktadır. Özellikle gece yapılan yolculuklarda far kullanımı son derece önemlidir. Niken sis farı çeşidi de aynı şekilde araçların en önemli parçalarından bir tanesidir. Kar, yağmur ve sis gibi zorlu hava şartlarında sürücülerin görüş açılarının daha iyi bir şekilde sağlamalarına yardımcı olan sis farları yol hakimiyetinin sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca karşıdan gelen aracın fark edilmesini de sağlayan sis farları araç kullanıcıları için önemli bir aksesuardır. Tercih edeceğiniz Niken far ampulü ile sizler de daha güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Zorlu hava şartlarının meydana geldiği zamanlarda kullanılması gereken en önemli aksesuarlardan bir tanesi de Niken kar zinciri çeşitleridir. Kar yağışının meydana geldiği ya da yolların buzlandığı zamanlarda tercih edilecek olan ilk ürün zincirlerdir. Hava şartlarının etkisi ile herhangi bir savrulmanın olmaması için kar zinciri her sürücü tarafından tercih edilmelidir. Bir başka olmazsa olmaz oto aksesuarı da Niken silecek çeşididir. Araç kullanımı sırasında sizlere daha kaliteli bir görüş açısı sunan silecekler aynı zamanda araç camınız için de son derece iyi bir temizlik yapacaktır. Yağmurlu ve karlı havalarda cama düşen kar ve yağmur taneleri nedeni ile önünüzü görebilmek zor oluyor. Bu silecekler tek bir hareket ile görüş açınızı tertemiz hale getirecektir. Niken oto aksesuar fiyatları tercih edeceğiniz ürünün modeline, özelliklerine ve boyutuna göre farklılık göstermektedir. Bu bakımdan satın almak istediğiniz ürünün bu detaylarına dikkat ederek istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Sizler de konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşamak istiyorsanız Trendyol’dan Niken ürünlerine göz atabilirsiniz.