Yıldızlı Ürünler
Renk
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Cinsiyet
Fiyat
Ortam
Desen
Bağlama Şekli
Koleksiyon
Materyal
Astar Materyali
Saya Materyali
Fiyat Geçmişi
Deri Kalitesi
İç Taban Materyali
Taban Materyali
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Platform Ayakkabı

" araması için 16987 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Platform Ayakkabı Çeşitleri Trendyol’da!

Ayakkabılar, moda dünyasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Platform ayakkabı modelleri ise pek çok kişi tarafından beğenilen ve geniş kullanım yelpazesine sahip olan ayakkabıların başında gelir. Oldukça fazla tasarım seçeneklerine sahip olmakla birlikte pek çok tarza da hitap eder. Bu ürünler arasında maskülen tarz sevenler için modeller olduğu gibi daha feminen veya sade tarz sevenler için de birden fazla ürün çeşidi bulunur. Bundan dolayı da pek çok kişi tarafından oldukça beğenilir ve tercih edilir. Aynı zamanda birçok farklı tarz ve tasarıma sahip olan elbiseler ile birlikte kolayca kombinlenir. Düğünlerden mezuniyetlere kadar kullanılabildiği gibi abiyelerden deri elbiselere kadar pek çok elbise çeşidiyle de rahatlıkla kombin edilebilir. Şeffaf platform ayakkabı modellerinden farklı renk tiplerine sahip olan modellere kadar pek çok seçenek mevcuttur. Bu ürünler, oldukça geniş tasarım yelpazesine sahip olmakla birlikte birçok farklı model ve renkte üretilir. Siyah, kırmızı, beyaz platform ayakkabı çeşitleri gibi renk seçeneklerinin bulunması bu ürünlerin farklı tarzlara hitap etmesini sağlar. Bu sayede siz de farklı renk ve desenlerdeki kıyafetlerinizle kolayda kombinleyebilirsiniz. Bu ürünler, tasarım ve renk seçeneğinin yanı sıra üretim esnasında kullanılan materyallere göre de çeşitlilik gösterir. Ayakkabılar tasarlanırken taş veya fiyonk gibi birçok süs materyali de kullanılabilir. Bu materyaller, kullanıldığı ürün üzerinde görünüm ve tarz farklılıkları oluşturur. Sade olan modelleri daha şık gösterirken iddialı bir tasarıma sahip olan modelleri ise daha sade gösterebilir. Bundan dolayı da bu materyallerin kullanımı oldukça yaygındır. Bu ürünler, topuk ve burun şekillerine göre de çeşitlilik gösterir. Müşterilere, sivri burunlu olan modellerden dolgu topuk veya ince topuğa sahip olan modellere kadar pek çok seçenek sunar. Onlarca seçenek sunan platform ayakkabı markaları arasından tarzınıza uygun olan seçenekleri filtre yöntemi ile inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz ürünlerden beğendiniz modelleri Trendyol aracılığıyla kolaylıkla satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerle hem tarzınıza hitap eden hem de şık olan kombinler yapabilirsiniz. Bütçenize uygun tasarımlar arasından dilediğinize sahip olabilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarımlarıyla Platform Ayakkabı Modelleri

Göz Alıcı Tasarımlarıyla Platform Ayakkabı Modelleri

Platform ayakkabı modelleri birçok farklı tarza uygun olarak tasarlandığı için herkese uygun bir model bulmak oldukça kolaydır. Platform bantlı ayakkabı modellerinden dantelli olan modellere kadar pek çok seçenek mevcuttur. Bu model oldukça fazla tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Genel olarak kısa olan abiye tarzı elbiseler ile kullanılır. Özellikle de davetlerde kullanılan modeller denilince akla gelen ilk tasarımlardan biridir. Müşterilere siyah, beyaz, pembe renkleri başta olmak üzere birçok renk seçeneği sunar. Genel olarak da daha feminen bir tarza sahip olanlar tarafından tercih edilir. Fiyonklu, taşlı topuklu platform ayakkabı modelleri de aynı şekilde müşteriler için farklı renk seçeneği sunar. Fiyonklu model seçenekleri özellikle sade tasarımları seven müşterilere hitap eder. Ayrıca taşlı, simli karışık renkli olan modeller göz alıcı tasarımları sayesinde özellikle gece kıyafetlerine ve abiyelere uyum sağlar. Taşlı modellerde aynı şekilde kullanıldığı ürünün tasarımına ve rengine göre farklı tarzlara hitap eder. Genelde kısa olan kıyafetler ile birlikte tercih edilir. Sivri burun, burnu açık, tek bantlı platform topuklu ayakkabı modelleri ise her tarza hitap etmekle birlikte oldukça fazla tasarım ve renk seçeneklerine de sahiptir. Sivri burun olan modeller hem maskülen hem feminen hem de sade tarzlara hitap eden tasarım seçenekleri sunar. Bununla birlikte oldukça geniş renk seçeneği de mevcuttur. Siz de birçok farklı tasarım, renk ve modeldeki çeşitler arasından tarzınızı yansıtan modelleri tercih edebilirsiniz. Hem rahat hem de şık olabileceğiniz modellere kolayca sahip olabilirsiniz. Burnu açık modeller de diğer modeller gibi her tarza hitap eder. Oldukça geniş olan renk yelpazesi ve tasarım biçimleriyle de pek çok kişi tarafından beğenilerek kullanılır. Genelde kısa olan elbiselerle birlikte kullanılan tek bantlı modeller birçok renk seçeneğine sahiptir. Bunun yanı sıra farklı tarzlara hitap eden göz alıcı tasarımları da bulunur. Bu ürünler sadece kadınlar için değil aynı zamanda da erkek müşteriler için de oldukça geniş olan model seçeneklerine sahiptir. Erkek platform ayakkabı modelleri pek çok tarza hitap etmekle birlikte pek çok renk seçeneği ile satışa sunulur. Genel olarak daha koyu renklerde üretilse de açık renklere sahip olan modeller de bulunabilir. Bu ürünler, erkek müşteriler için rugan veya mat olan tasarımlardan platform yüksekliği 2 veya 4 cm olan tasarımlara kadar pek çok ürün sunar. Bundan dolayı da pek çok erkek müşteri tarafından tercih edilir. Birçok farklı tarza hitap eden bu ürünlerden almak isterseniz Trendyol’da bulunan seçenekleri inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz ürünlerden tarzınıza hitap eden modelleri satın alabilirsiniz. Bütçenize ve tarzınıza uygun olan çeşitleri filtreleme yöntemi sayesinde kolayca bulabilir, dilediğiniz yerde dilediğiniz kıyafetle giyebileceğiniz tasarımlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Birçok Farklı Kombine Uygun Platform Ayakkabı Çeşitleri

Birçok Farklı Kombine Uygun Platform Ayakkabı Çeşitleri

Herkesin tarzına ve zevkine uygun bir model bulmak oldukça kolaydır. Bundan dolayı da pek çok tarza hitap eden ve çeşitli kombinlerde kullanılabilen tasarımlar üretilir. Uzun olan elbiseler ile birlikte genel olarak bantsız ve yüksek platforma sahip olan tasarımlar tercih edilir. Platform bez ayakkabı tasarımları ise daha kısa etek boyuna sahip olan elbiselerle, bileklerden yaklaşık olarak 3 parmak yükseklikte biten dar veya geniş olan pantolonlarla ya da tayt çeşitleri ile tercih edilir. Birçok farklı renk seçeneğine sahip olan modellerde koyu renkler ile açık renkler bir arada uyum içerisinde kullanılabilir. Çeşitlerin bu özelliği pek çok kişi tarafından oldukça beğenilir. 14 cm, 15 cm, 16 cm, 17 cm platform ayakkabı tipleri ise genel olarak daha uzun olan kıyafetler ile birlikte kullanılır. Bu modeller, elbiselerin altında pek fazla görünmese de oldukça geniş tasarım ve renk yelpazesine sahiptir. Platform dantelli ayakkabı tipleri ise kısa etek boyuna sahip olan modeller ile birlikte kullanılır. Genel olarak siyah ve beyaz renklerine sahip olan çeşitleri olsa da bu tasarımın da oldukça geniş renk yelpazesi bulunur. Altın rengi, ten rengi, gümüş platform ayakkabı tipleri genel olarak özel davetlerde kullanılmak üzere tercih edilen tasarımların başında yer alır. Etek boyu kısa olan düz elbiselerle tercih edilebileceği gibi kabarık olan elbise modelleriyle de tercih edilir. Son zamanlarda buz rengi tonlarına sahip olan dar ve bilekten yaklaşık olarak 3 parmak yukarıda biten pantolonlarla birlikte de kombinlenir. Altın rengine sahip olan model, genel olarak koyu olan elbise renkler ile kullanılır. Ten rengine sahip olanlar ise ten rengi tonlarına uzak olan her renkle uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Gümüş rengi çeşidi ise koyu olan renklerle birlikte açık renklere sahip olan kıyafetlerle de oldukça rahat bir şekilde kullanılır. Oldukça geniş kombin imkanı sunan bu ürünlere Trendyol sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Onlarca seçenek arasında incelediğiniz ayakkabıları satın alarak çeşitli kombinler yapabilirsiniz.

Her Yerde Rahatlıkla Kullanılan Modeller

Her Yerde Rahatlıkla Kullanılan Modeller

Her tarza hitap eden modeller pek çok kişi tarafından günlük yaşamdan özel davetlere kadar pek çok yerde kullanılır. Özellikle de platform gelin ayakkabısı modelleri gelin adayları tarafından oldukça ilgi görür. Başta düz ve sade olmak üzere pek çok renk seçeneğine sahip olan bu ayakkabıların, ortopedik özelliğe sahip olan tasarımları da mevcuttur. Taş, sim veya fiyonk gibi süs materyalleri ile de tasarlanan çeşitlerle oldukça güzel bir görünüme sahip olan ürün, uzun gelinliklerin yanı sıra kısa olan gelinlik modelleri ile de kullanılır. Dolgu topuk, kısa topuk, ince topuk platform ayakkabı seçenekleri ise mezuniyetlerden sözlere kadar pek çok alanda oldukça rahat bir şekilde kullanılır. Birden fazla renk ve tasarım seçeneği ile oldukça geniş kombin imkanları da sunar. Sade olan çeşitleri son zamanlarda günlük olarak da kullanılır. İş yerlerinde giyebileceğiniz tasarımlardan sıradan bir gezinti için tercih edebileceğiniz çeşitlere kadar birçok alanda kullanılması bu ürünlerin pek çok kişi tarafından tercih edilmesini sağlar. Bu ürünler birden fazla alanda kullanılmakla beraber farklı mevsimlerde de kullanılabilir. Bunun için mevsimlerin özellikleri dikkate alınarak tasarlanmış olan çeşitler de mevcuttur. Platform ayakkabı kışlık olabileceği gibi yazlık olan ayakkabı seçeneklerini de müşterilere sunar. Pek çok kişi tarafından beğenilir. Platform ayakkabı spor ise adından da anlaşılacağı üzere hem günlük hayatta hem de hafif tempolu yürüyüş gibi ağır olmayan spor etkinliklerinde rahatlıkla kullanılır. Birçok farklı renk ve tasarım seçeneğine sahip olan çeşitler, sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Oldukça fazla kullanım alanlarına sahip olan ürünlerden satın almak isterseniz Trendyol’da filtre yöntemiyle tarzınıza uyan ürünleri sırayla inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz ürünlerden beğendiğinizi satın alıp birden fazla alanda kullanarak tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Her Tarza Uyan Model Seçenekleri

Her Tarza Uyan Model Seçenekleri

Bu ürünler oldukça geniş olan renk ve tasarım yelpazesine sahiptir. Bundan dolayı da her tarza oldukça kolay bir şekilde hitap eder. Yüksek platform ayakkabı çeşitleri renk ve tasarımlarına göre birçok farklı tarza uyar. Düz renklere ve abartısız taş veya diğer süs materyallerine sahip olan ayakkabılar, sade tarzlara hitap eder. Dikkat çeken renklere ve süs materyallerine sahip olan daha iddialı tarzlara da hitap ederek pek çok kişi tarafından beğenilmek kullanılır. Platform, Oxford, stiletto ayakkabı çeşitleri de diğer seçenekler gibi çok çeşitli renk ve tasarım yelpazesine sahiptir. Oxford çeşitleri genel olarak maskülen tarz sevenler tarafından tercih edilir. Stiletto ayakkabılar ise maskülen tarzın tam tersi olan bir tarza sahiptir. Daha feminen, iddialı ve sade tarz sevenlerin tercih ettiği seçenekler arasında yer alır. Abiye platform ayakkabı çeşitleri de birçok farklı stile ve elbiseye uygun olan seçenekler arasında yer alır. Abiyeler daha çok feminen ve sade olan tarzları yansıtır. Bundan dolayı da abiyelerin altına giymek için seçilen modellerde feminen veya sade tarza sahip olan çeşitler olur. Daha önce de belirtildiği gibi düz renge ve tasarıma sahip olan çeşitler sade tarza hitap ederken daha iddialı renklere ve şekillere sahip olan çeşitler feminen tarza hitap eder. Platform günlük ayakkabı çeşitleri oldukça fazladır. Çeşitliliğin fazla olması ise doğal olarak bu ürünün, daha fazla tarza hitap etmesini sağlar. Daha kısa ve düz platforma sahip olan çeşitler maskülen tarzda kullanılırken topuklu ve yüksek platformlu çeşitler ise feminen tarzlar için kullanılır. Birden fazla tarza hitap eden bu seçeneklerden tarzınıza hitap eden çeşitleri Trendyol’da filtre ile kolaylıkla inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Modanın Nabzını Tutan Platform Ayakkabı Tasarımları

Modanın Nabzını Tutan Platform Ayakkabı Tasarımları

Pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılan platform ayakkabılar, moda camiasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Nişanlardan mezuniyetlere kadar pek çok önemli etkinlikte kullanılır. Bundan dolayı da sektörde oldukça fazla marka yer alır. Bu markalar, müşterilere birbirinden farklı ve göz alıcı olan tasarımlar sunar. Düz platform ayakkabı türleri bile oldukça şık olan tasarımlara ve renk seçeneklerine sahiptir. Genelde maskülen tarzda tasarlanan bu çeşitler son zamanlarda herkes tarafından rahatlıkla kullanılan çeşitler arasında yer alır. Oldukça fazla kişi tarafından da beğenilerek kullanılır. Kalın topuklu platform ayakkabı seçenekleri ise aynı şekilde farklı olan tasarımlarıyla modanın nabzını tutan türler arasında yer alır. feminen tarzda üretilenler punk tarzda giyilebilenlere kadar pek çok tasarım biçimi mevcuttur. Göz alıcı bir tarza geliştirilen ürünler genel olarak punk tarzı için kullanılırken daha az platformlu ve sade tasarlanan çeşitler vamp tarzlar için tercih edilir. Uzun topuğa ve göz alıcı süs materyallerine sahip olanlar feminen tarza hitap eder. Ayrıca uzun ve platform topuklu olmasına rağmen daha düz renkler ve süs materyalleriyle tasarlananlar sade tarzı olanların tercihleri arasında yer alır. Platform keten ayakkabı tasarımları ise kadın müşteriler için genel olarak hem renk hem de biçim olarak maskülen veya spor tarzda tasarlanır. Erkek müşteriler için ise daha spor görünen tasarımlara sahip olanlar, smart casual tarzda kullanılır. Bantlı ayakkabılar da feminen tarzlardan punk tarzlarına kadar pek çok moda tarzına hitap edecek şekilde tasarlanır. Her tarza ve bütçeye hitap eden ürünlerden satın almak isterseniz Trendyol’da onlarca seçenek arasından tarzınıza hitap eden ürünleri sipariş edebilirsiniz. Sipariş ettiğiniz, modanın nabzını tutan platform ayakkabı çeşitleri ile birlikte siz de modaya uygun giyinebilirsiniz

Uygun Seçenekleri ile Platform Ayakkabı Fiyatları

Uygun Seçenekleri ile Platform Ayakkabı Fiyatları

Pek çok kişi tarafından beğenilerek kullanılan bu ürünlerin fiyatı birçok farklı etken neticesinde belirlenir. Bu etkenler üretim materyalleri, renk ve tasarım seçenekleridir. Kadın platform ayakkabı çeşitleri oldukça fazladır. Üretiminde harcanan süre ve kullanılan malzemeler fiyatı belirleyen etkenler arasında yer alır. Bu ürünlerin üretiminde birçok farklı materyal ve yöntemden yararlanılır. Bu materyallerin farklı olması ve kalitesi gibi etkenler ürün fiyatını belirler. Üretim materyalleri kaliteli olmazsa ürünün görünümü kötü olabilir. Ayrıca ürün oldukça kolay bir şekilde yıpranabilir. Bu materyallerin işlenme süresi veya kolay bir şekilde edilmesi gibi farklılıklar da ürün fiyatını doğrudan etkiler. Bundan dolayı da materyallerin elde edilmesi veya işlenme süresi gibi nedenler, fiyatı belirleyen etkenler arasında yer alır. Rugan, saten platform ayakkabı çeşitleri gibi birçok tasarım seçeneği sunan ürünlerin tasarımları da fiyatı belirler. Ürünler üzerine işlenen boyaların da kaliteli olması gerekir. Kaliteli olan boyalar canlı bir görünüm sunarken kullanım süresi boyunca herhangi bir deformasyon oluşmaması için tercih edilir. Ürün üzerinde kullanılan süs materyalleri de fiyatı belirler. Bu materyallerin boyutu ve kalitesi fiyatı doğrudan belirleyen etkenler arasında yer alır. Tasarım, renk ve boyut seçeneklerinin yanı sıra ürünlerin kullanıldığı mevsimler de farklılık gösterir. Bu farklılık da fiyatı belirleyen etken arasında yer alır. Platform yazlık ayakkabı çeşitleri ile kışlık olan çeşitle farklı işlemlerden geçirilerek veya daha farklı materyaller kullanılarak üretilebilir. Bu da fiyatı belirleyen etkenler arasında yer alır. Platform ayakkabı fiyat seçenekleri oldukça uygun olmakla birlikte her bütçeye de hitap eder. Her tarza uyan çeşitleri Trendyol’da kolaylıkla satın alabilirsiniz. Aldığınız ayakkabılarla kolaylıkla tarzınızı yansıtan ve şık olan kombinler oluşturabilirsiniz.