placeholder
"

Saten Abiye

" araması için 10773 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Tasarımları ile Saten Elbise Modelleri

Saten abiye kadınlar tarafından düğün, nişan ve diğer özel etkinliklerde tercih edilen gece kıyafetleridir. Farklı model ve tasarımlarıyla her kadının dikkatini çeken abiyeler, aynı zamanda farklı renk seçenekleriyle de değişik tasarımlara sahip olabilir. Kırmızı saten abiye en çok tercih edilen abiye modelleri arasındadır. Bu renk en çok kına gecesi gibi organizasyonlarda kullanılmaktadır. Kırmızı rengin göz alıcılığı ile birleşen saten abiye modelleri daha sık tercih edilmektedir. Saten elbise modelleri arasında en revaçta olan bir diğer model ise ip askılı saten abiye modelleridir. Özellikle yaz aylarında yapılan organizasyonlarda daha çok ip askılı saten abiyeler seçilmektedir.

Saten Abiye

Saten Abiye

Uzun saten abiyeler yaz aylarında kullanılmasına karşın genellikle yırtmaçlı olarak karşımıza çıkar. Uzun saten abiye tasarımları dışında yaz aylarında sık sık gördüğümüz bir diğer saten abiye tasarımı ise kısa saten abiyeler olarak öne çıkar. Saten abiyeler kadınları daha zarif ve şık gösterdiği için her modeli sık tercih edilir. Her kadının istediği bu zarif görüntüyü saten abiye modelleri ile sağlamak olasıdır. Kırmızı ve siyah saten abiye tasarımı dışında görmeye alışık olduğumuz bir diğer tasarım ise beyaz saten abiye tasarımıdır. Saten abiyelerin sağladığı zarafeti destekleyen bu renk sık tercih edilen renkler listesinde bulunmaktadır. Saten abiye fiyatları kullanılacağı organizasyona ve bu doğrultuda seçilecek modele göre değişmektedir. Birçok yer için tercih edilebilir olan saten abiyeler kadınların en sevdiği tasarımlara dahildir.

Saten Elbise Modelleri

Saten Elbise Modelleri

Saten elbise modelleri geniş renk skalası ile göze çarpmaktadır. Yılın her zamanında tercih edilen saten abiye modelleri yaz aylarının yanı sıra kış aylarında da tercih edilir. En çok tercih edilen model renkleri arasında ise lacivert saten abiye vardır. Lacivert rengine artı olarak tasarımın şıklığını artırmak için kayık yaka saten abiye tasarımları tercih edilmektedir. Klasik sever kadınların tercihleri arasında olan kırmızı, beyaz ve siyah renklerin kullanıldığı ürünlere ek olarak yenilikçi bir imza ile yeşil saten abiye de kadınlar tarafından sevilen tasarımlar arasında yerini alabilir. Yeşil saten abiye dışında turuncu saten abiye de sık tercih edilen tasarımlar arasında yerini almaya hazır. Her ortamda tercih edilebilecek renklerden olan mor saten abiyelerin yanı sıra daha soft rengi ile lila saten abiyeler de sıklıkla tercih edilmektedir. Tasarımların şıklığını artırmak için bazı yöntemler kullanılmaktadır. Bunların arasında düğme ekleme, yırtmaç detayı ekleme ve yaka, omuz modelini değiştirme sayılabilir. Bu modeller listesi arasında en sevileni ise tek omuz saten abiye modelidir. Tek omuz abiyeler eşliğinde kullanılan bazı renkler bulunmaktadır. Bunların içerisinde kadınların en severek seçim yaptıkları ise bordo saten abiye modelidir. Daha çok kış aylarında kullanılan bu renge ek olarak gri saten abiye modeli de sıklıkla kış aylarında kullanılır. Yumuşak ve parlak bir görüntüye sahip olan saten kumaşı pahalı ancak aynı zamanda da özel bir kumaştır. Parlaklığı ile göz dolduran bu kumaş türünün en iyi yansıtıldığı renk mavi saten abiye tasarımında kullanılır.

Saten Abiye Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Saten Abiye Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Birçok kullanım alanı olan saten kumaşının kullanılacağı alan ve abiyeye göre fiyat aralığı değişir. Model farklılığının yanı sıra renk değişimi ile fiyat farklılığı gözlemlenebilir. Kırmızı, siyah veya beyaz rengi dışında sık olarak tercih edilen mavi saten abiye de kadınlar tarafından sevilen tasarımlardandır. Bu sebeple fiyatında farklılık gözlemlenebilmektedir. Zarafet, şıklık ve asilliğin aynı anda sağlanmasına katkıda bulunan saten abiye tasarımları, geçmişten günümüze vazgeçilmeyen ve göz dolduran nadir kumaş türlerindendir. Bu sebeple saten abiye giymek isteyen her kadın kolayca edinebilir. Saten abiye modellerinin her çeşidine Trendyol’dan ulaşabilir, dilerseniz satın alabilirsiniz.