placeholder
"

Tek Ayaklı Lambader

" araması için 12298 sonuç listeleniyor

Tek Ayaklı Lambader Modelleri ile Evlerinizi Hareketlendirin

Lambaderler ev ya da iş yerlerinde kullanılan aydınlatma araçları olarak bilinir. Tek ayaklı lambader de bunlardan biridir. Herhangi bir malzemeden oluşturulan ayak üzerine bir aydınlatma kısmı eklenerek oluşturulur.

Tek Ayaklı Lambader ile Evlerin Ambiyansında Değişim

Tek Ayaklı Lambader ile Evlerin Ambiyansında Değişim

Lambaderler evin ve odanın ambiyansını değiştiren ürünlerdir. Özellikle karanlık köşelerin aydınlatılmasında rol alırlar. Tek ayaklı ahşap lambader loş ışıkları sayesinde göz yormayan ürünlerdendir. Işık türü seçimi önemlidir. Dinlendirici ve yormayacak bir ışık ile tüm günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Tek bir ayağı bulunan bu ürünlerin sabit bir şekilde ayakta kalabilmesi için aşağı kısmında üçlü alan oluşturulur ya da alt kısmı ağır bir materyalden üretilir. Retro tarz eski ve yeniyi birleştirmektedir ve gelişen moda anlayışında sık sık karşımıza çıkmaktadır. Tek ayaklı lambader retro tarz olan modellere de sahiptir. Bu ürünler ahşap, metal, cam olabileceği gibi halatlar, rattan ve jüt kullanılarak da üretilmektedir. Evinizi en çok hangi ürün yansıtırsa mobilyalarınıza en çok hangi ürün yakışırsa o ürünü seçerek satın alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde binlerce ürünü inceleyebilirsiniz.

Tek Ayaklı Lambader Çeşitleri

Tek Ayaklı Lambader Çeşitleri

Tek ayaklı lambader çeşitleri denildiğinde akla ilk olarak metal gövdeli, retro şapkalı aydınlatma ürünleri gelmektedir. Bunlar içinde farklı tarz, desen, boyut ve kalitede ürün bulmak da oldukça kolaydır. Ahşap gövde ya da şapkalı bir ürün arıyorsanız yüzlerce özel tasarım ve el yapımı ürünü de bulabilirsiniz. Tek ayaklı lambader pembe oturma grupları için de istenilen renklerde alınabilir. Pembe bir odaya yine pembenin bir tonu alınabileceği gibi krem, yeşil, mavi gibi patlatacak renkler de seçilebilir. Bu lambaderlerin pembe rengi ve çok daha fazlası için ürün çeşitlerine göz atmanız yeterli olacaktır. Çeşitli ürünler içerisinden evinize uygun olanını mutlaka bulabilirsiniz. Tek ayaklı lambader yuvarlak olanlarından üzerinde sehpası bulunanlara kadar pek çok çeşide sahiptir. Şapka kısmı yuvarlak olan bu ürünler daha çok modern döşenmiş odalar için uygundur. Klasik tarz için daha köşeli ve ağır lambaderler tercih edilmektedir. Tek ayaklı lambader yeşil renk olanlar ise yeşil tonun yoğun olduğu odalarda yerini alabilir. Sarı ve yeşil uyumu da yine en sevilenler arasında yer alır. Yeşil lambader, ahşap renk ayaklar ile bütünleşince daha şık görünecektir. Şık ve modern bir oda için renk uyumlarına da dikkat etmelisiniz.

Tek Ayaklı Lambader Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tek Ayaklı Lambader Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tek ayaklı lambader modelleri arayışındaysanız pek çok ürün sizi beklemektedir. Retro, avangart, klasik, ahşap, metal ve daha pek çok model içinden evinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Tek ayaklı lambader dümdüz bir çubuk üzerinde duran bir başlıktan oluşabileceği gibi, bu düz çubuğun ikiye bölünmüş gibi görünmesi şeklinde de olabilir. Tek ayaklı lambader fiyatları üründen ürüne farklılık göstermektedir. Bu farklılığın nedenlerinden ilki kullanılan malzemeler olmaktadır. %100 masif olan ürünler, el yapımı ve tasarım ürünler daha pahalı olabilmektedir. Buna karşılık geniş ürün seçeneği olduğu için her kesime hitap eden lambader bulmak da kolaydır. Tek ayaklı lambader renkli severler için de rengarenk seçenekleri ile de yerini almaktadır. Pembe, mor, kırmızı, yeşil, mavi, sarı, turuncu ve daha pek çok renk bulunmaktadır. Basit ve uygun fiyatlı ürün arıyor iseniz Trendyol’a giriş yaptıktan sonra arama butonuna almak istediğiniz ürünü yazabilir, sıralama yaparak en uygun fiyatlı ürünü bulabilirsiniz. Zaten bir lambaderiniz var ise veya kendi lambaderinizi oluşturmak istiyor iseniz de tek ayaklı lambader parçalarını da kolaylıkla bulabilirsiniz.