placeholder
"

Vivense Lambader

" araması için 21 sonuç listeleniyor

Vivense Lambader

Şık ve Özgün Tasarımıyla Vivense Lambader

Işık, kullanılan ortamda hem işlevselliği hem de yarattığı hoş atmosfer sayesinde önemlidir. Ofislerin, evlerin hatta caddelerin görünümleri güzel bir ışıklandırmayla tamamen değişebilir. Bu sebeple, ışıklandırma ev dizaynında en önemli etkenlerden biridir. Evlerde ışıklandırma genel olarak tavandan sağlansa da yeni ev dizaynlar arasında lambader artık en çok kullanılan aksesuarlar arasındadır. Yerden ışıklandırma ile tüm ortam yerine sadece belli bir kısmı aydınlatarak loş bir alan sunan lambaderler son yılların trendleri arasındadır. Lambaderin sunduğu loş ışık film izleme, kitap okuma ve sohbet gibi birçok aktivite için yeterli bir aydınlık sunar. Yenilikçi ve yükselen bir mobilya markası olan Vivense lamba üretimi konusunda dikkat çeker. Yenilikçi, genç ekibi ve her sene yeni tasarımları ile dikkat çeken marka zaman geçtikçe kalitesini pekiştirir. Türkiye’nin önemli mobilya markaları arasına giren marka, özellikle lamba çeşitlerinde birçok yeni model ve her konsepte uygun tasarımlar sunar. Ayrıca normal modellerine ek olarak imzalı özel koleksiyonları ve tasarımları da bulunan marka Türkiye genelinde kullanıcıların dikkatini çeker. Ürünlerinin yapım aşamasında yeni teknolojileri kullanmaya özen gösteren marka malzeme kalitesine çok dikkat eder. Markanın kaliteli ve özenle tasarlanan ürünlerini Trendyol’da bulabilir ve gelişen filtreleme yöntemi ile aradığınız ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Vivense lambader,onlarca farklı çeşit ve renk seçeneğiyle her eve uygun modelleri ile kullanıcılara geniş bir skala sunar. Lambalar da evin dizaynının ve atmosferinin önemli bir parçası olduğu için odanın rengi ve diğer mobilyalarla uyumu oldukça önemlidir. Ayrıca lambalar evin hangi kısmında duracağı ve hangi amaçla alındığı da önemlidir. Böylelikle, evinize ve ihtiyacını yönelik lambayı alabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bu sebeple, evinize lambader almadan önce bütün Vivense lambader modelleri ve çeşitlerini inceleyerek eviniz için uygun tasarımı ve rengi seçebilirsiniz. Odanıza veya ofisinize tam olarak uyan lamba çeşidini şık aydınlatıcıları arasından inceleyebilir ve kolaylıkla seçebilirsiniz.

Şık ve Özgün Tasarımıyla Vivense Lambader

Lambaderler bir ortamın en çok göze çarpan aksesuarları arasında olduğu için şık ve güzel bir tasarıma sahip olması çok önemlidir. Bu aksesuarlar, evinizdeki herhangi bir odaya tarz kazandırma konusunda çok belirleyicidir. Örneğin, sade bir atmosfer için odanıza uygun renkteki lamba çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Evinize nostaljik veya antik bir hava katmayı istiyorsanız, ahşaptan yapılan antika görünümlü serisini tercih edebilirsiniz. Bunlara ek olarak, eviniz ya da odanız modern bir tasarıma sahip olsun isterseniz de eskitmeli, metal gövdeli ve oynar başlıklı seriyi tercih edebilirsiniz. Kullandığınız her eşya gibi aydınlatıcılar da evinizin tarzının bir parçası olduğu için tercihinizi kaliteli ve şık tasarıma sahip olan lambalardan yana kullanmanız istediğiniz görünümü kolayca elde etmeniz konusunda yararlı olur. Lambaderler genel anlamda ikiye ayrılır; ayaklı olanlar ve kısa olanlar. Eğer lambaderi bir sehpanın veya masanın üzerine koymayı planlıyorsanız kısa olan çeşitleri seçebilir, yere koymayı planlıyorsanız da ayaklı çeşitleri tercih edebilirsiniz. Vivense ayaklı lambader modellerinin birçok çeşidi vardır. Tek ayaklı ve üç ayaklı olarak temelde ikiye ayrılan bu aydınlatıcıların malzemesi de değişkenlik gösterir. Bakır ayaklı lambalar genellikle sarı tonlarındadır ve kahverengi, siyah gibi koyu renk başlıklarla birlikte kombin edilebilir. Ayak ve gövde kısmında paslanmaz metal kullanılan Vivense metal lambader serisi ise daha çok gri tonlarındadır ve beyaz gibi açık renklerle kombinlenebilir. Ayrıca nostalji serisi lambaları genelde ahşaptan yapılır. Bu sebeple, üç ayaklı nostalji aydınlatıcılarda da genelde ahşap kullanılır. Cilalanan kaliteli ahşaptan yapılan bu modeller de bakır ve metal kadar dayanıklıdır. Genelde üç ayaklı olarak üretilen modellere alternatif olarak farklı tasarımlar da üretilir. Bunlara örnek olarak ise ilginç tasarımıyla son zamanların en sevilenleri arasına giren Vivense Z lambader modelleridir. Ayaklı olanlardan farklılık gösteren bu serinin gövdesi Z şeklindedir ve ayak kısmı yoktur. İlginç ve yenilikçi tasarımıyla modern ev dizaynına uygun bir alternatif olan Z gövdeli lambaların yapımında genellikle ahşap kullanılır. Bu serinin klasik tasarımlara kıyasla bazı farkları vardır. Örneğin, klasik tasarımların bazı modellerinde gövde, ayak ve baş kısmı oynatılırken Z serisinde oynayan aksamlar bulunmaz. Ancak Z gövdeli modellerin klasik tasarımlara nazaran bazı avantajları da vardır. Bunlardan en önemlisi de Z serisinde gövdenin raf veya sehpa olarak kullanılmasıdır. Bu raf bölümüne çiçek yerleştirebilir, şık biblolar ile evinizi süsleyebilirsiniz. Ürün skalasında çeşitliliğin artması evleriniz için uygun aydınlatıcıyı seçmenize olanak tanır. Z gövdeli seride olduğu gibi lambaderler artık sadece aydınlatma aracı değil aynı zamanda sehpa veya raf olarak kullanılabilen ev aksesuarlarıdır. Sizler de evinize ve kullanım ihtiyacınıza uygun lambader modellerini Trendyol’dan bularak kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Vivense Lambader Modelleri

Vivense Lambader Modelleri

Her geçtiğimiz dönem ürün kataloğunu daha da genişleten Vivense’nin Lambader modelleri de çok çeşitlidir. Bu aydınlatıcılar genel olarak ayak, gövde ve başlık olmak üzere üç kısımdan oluşur. Ayaklı aydınlatıcılar da tripod veya monopod olarak ikiye ayrılır. Bunlara ek olarak sırf gövdeden oluşan Z modelleri de vardır. Gövde kısmında ise gövdenin oynayıp oynamaması temel ayrımdır. Başlıklar genellikle sabittir ancak ayarlanabilir ve oynar başlığa sahip lamba çeşitleri de bulunur. Klasik lambalara ek olarak Vivense raflı lambader ile evinizi hem aydınlatabilir hem de raf kısmına çiçek, biblo, kitap gibi eşyalar koyarak evinizin tasarımını dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Yükselen trendler arasında yer alan bu model şu anda sevilen aydınlatıcılar arasındadır. Genel olarak krem ve beyaz olmakla birlikte renkli başlıklı aydınlatıcılar da vardır. Vivense siyah lambader de ise başlık olarak siyah kumaş kullanılır ve bu koyu ışığı normalden daha fazla absorbe ederek ortamın daha da loş olmasını sağlar. Siyah başlıklara ek olarak yeni bir seri olan Vivense hexa lambader de markanın özel modelleri arasındadır. Şık tasarımı ve kaliteli gövdesi ile Hexa modeli beğenilen seriler arasında yer alır. Sabit modeller ile oynayan başlıklar arasındaki en önemli fark başlığın oynatılabilmesidir. Örneğin, oynar başlıklı lambalar pratik anlamda daha kullanışlı iken sabit lamba modelleri genellikle çocuklar için daha güvenlidir. Markanın hem oynar başlıklı hem de sabit modelleri yere çok iyi sabitlendiği için güvenli kullanım sunar. Marka genel olarak ürünlerini modern, klasik, sade, nostaljik ve pratik tasarım olarak konumlandırır. Bu modellerin hepsinin kullanım alanı farklıdır ve tüm modeller her ihtiyaca uygun olarak üretilir. Örneğin, sade bir lamba isteyenler klasik tasarımlara, daha sıra dışı ve göze çarpan lamba isteyenler de özel koleksiyon serilerine bakabilir. Eskitme ürün sevenler için ise e retro serisi iyi bir alternatiftir. Markanın geniş ürün kataloğu her ihtiyaca hitap ettiği için evinize ve isteklerinize uygun aydınlatıcı modellerini rahatlıkla inceleyebilir ve kalitesine Trendyol aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yeni Tasarım Lambaderler

Yeni Tasarım Lambaderler

Ev, yaşam içinde en çok vakit geçirilen alanlardan birisi olduğu için istenilen şekilde dizayn edilmesi çok önemlidir. İç tasarımda aydınlatıcıların yeri önemlidir. Eviniz için en uygun aydınlatıcıyı seçerken hem pratik hem de estetik yönden ihtiyacınızı karşılaması önemlidir. Marka bunu göz önüne alarak pratik kullanım sağlayan ve tasarım konusunda dikkat çeken özel lambaderler sunar. Genel itibariyle Vivense 3 ayaklı lambader modelleri serinin en pratik ürünleri arasında yer alır. Sağlam gövdesi ile sabit duruş sunan bu ürünlerin bir kısmı aynı zamanda oynar başlık da içerir. Oynar başlığı sayesinde ışığın yönünü ayarlayabilirsiniz. Bazı modellerin ise başlığa ek olarak gövdesinde de ayarlama klikleri bulunur. Bunlar sayesinde lambanın boyunu da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. 3 ayaklı modellerde genellikle metal ayaklar kullanılır. Metal ürünlerin en büyük sorunu paslanma olduğu için gerçek metal kullanılan bu modellerde paslanmaya karşı özel fırın boya kullanır. Böylece metal gövdeli lambaları birçok farklı renkte sizlere sunar. Vivense gold lambader modellerinde ise sarı renk ile kaplanan metal kullanılır. Böylece, evinizde gold trendini yaşayabilir ve kullanılan fırın boya sayesinde lambanızı uzun süre boyunca paslanmadan kullanabilirsiniz. Gold ve metal serisinin yanı sıra özellikle tek ayaklı modellerde kullanılan bakır ayaklı aydınlatıcılar da vardır. Hem esnek hem de kaliteli olan bakır sayesinde oynar gövdeye sahip esnek ve şık tasarımlı bir ürün elde edilir. Bakır ürünün yanı sıra özellikle nostalji serisinde ahşap gövde de kullanılır. Fırınlanan masif ahşaptan yapılan bu kaliteli gövdeler de su bazlı boya ile boyanır. Kanserojen madde içermeyen bu boyalar insan sağlığı için güvenli olmakla birlikte temizliği de çok kolaydır. Standart temizlik malzemeleriyle hiç çaba harcamadan kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Trendyol üzerinden ihtiyacınıza uygun seçenekleri listeleyerek alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Vivense Lambader Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Vivense Lambader Fiyatları

Pratik kullanım ve tasarıma ek olarak lamba alırken dikkat edilen hususlardan birisi de ürünün fiyatıdır. Marka, farklı malzemelerden ürettiği modelleri ile her bütçeye uygun şık tasarımlı parçalar sunar. Fiyatı etkileyen faktörlerden birisi de malzemedir. Üründe kullanılan malzemenin miktarı ve değeri ürünün fiyatını etkiler. Örneğin, ahşap ürünlerin fiyatı metal gövdeli ürünlere kıyasla farklılık gösterir. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör ise tasarımdır. Genç ve dinamik ekibiyle her üründe şık tasarımı gösteren Vivense, bazı özel koleksiyonlarında tasarıma daha fazla önem verir. Ekstra işçilik gerektiren ve estetik yönden farklılıklar içeren bu ürünlerin fiyatı standart tasarımlı modellere kıyasla değişkenlik gösterir. Vivense Zeyrek lambader de farklı tasarıma sahip modeller arasındadır. Sadece gövdeden oluşan Z tipi bu model kaliteli ve stabil bir gövdeye sahiptir. Ayrıca ortasında bulunan raf kısmıyla aydınlatmaya ek olarak bir sehpa görevi de görür. Ayaklı modeller arasında da çeşitli tasarımlar vardır. Örneğin, yürüyen bir insan figürü tasarımına sahip Walkie serisi de özel bir seridir. İlginç dizaynıyla hemen göze çarpan bu modelin fiyatı standart tasarımlardan farklıdır. Vivense sehpalı lambader modelleri içeren Demet serisi markanın klasik tasarımları arasındadır. Ahşap gövdeden yapılan bu seri, nostaljik bir havaya sahiptir. Evlerine klasik ve zarif bir hava katmayı isteyenler için ideal olan bu aydınlatıcının aynı zamanda sehpası da vardır. Böylece şık tasarımına ek olarak sehpasıyla da dekoratif ürünleri içerebilir. Tasarım ve malzeme faktörleriyle değişkenlik gösteren Vivense lambader fiyatları her bütçeye uygun modeller içerir. Sizler de hem zevklerinize hem de bütçenize uygun eşyaları Vivense’nin geniş kataloğu içinden seçebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

Vivense Lambader ile Teknoloji ve Tasarım İçiçe

Vivense Lambader ile Teknoloji ve Tasarım İçiçe

Ürün yapımında son teknolojiyi kullanan Vivense, lamba çeşitlerinde de teknolojik modeller sunar. Başlığa dokununca kapanan ve tekrar dokununca açılan akıllı sensörlü lamba, kullandığı son teknolojinin en belirgin örneğidir. Dokunmatik Vivense lambader başlığı, vücut sıcaklığını algılayan akıllı sensörlere sahiptir. Böylece, dokunduğunuzda elinizi algılar ve çalışmaya başlar. Dokunmatik lambaya ek olarak dokunmatik hasır lambalar da vardır. Ayakları olmayan bu ürünleri masa, sehpa veya herhangi bir raf üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şık tasarımıyla sadece odanızı aydınlatmaz aynı zamanda boş alanları kapatabileceğiniz şık bir aksesuar görevi görür. Tasarım açısından da yenilikçi olan marka, her yıl yeni modeller tanıtır. Bu sebeple, birçok klasik ve özel tasarım serisi bulunur. Palet ayaklı ahşap antika serisi son yılların trend modellerinden olduğu için en çok sevilen ve beğenilen modeller arasında yer alır. Ahşap malzemeden yapılan ve antik bir havaya sahip bu seriye ek olarak markanın Klara serisinde daha sade ve kibar çeşitler vardır. Tasarım olarak sade veya antika ürünler istemeyenler için ise sanatsal motiflere sahip, yeni teknolojik tasarımlı ürünler vardır. Beğenilerinizin yanı sıra lambader seçerken önemli olan bir diğer husus da ürünün ev veya oda ile uyumlu olmasıdır. Her ürünün kendi içinde uyumlu olduğu belli ortamlar olduğu için buna dikkat edilmesi önemlidir. Bu sebeple sizin için en doğru ürünü seçerken ortam ile ürün uyumunu gözetmeniz doğru bir tercih olur. Klasik tarz sevmeyenler için de sarkıt lambader ürünleri çok iyi bir alternatiftir. Ayaklı ve masa üstü tasarımdan farklı olarak bir sarkıt şeklinde yukarıdan aşağıya sarkan bir tasarım klasik ürünlerden sıkılanlar idealdir. Trendyol’dan markanın tüm ürünlerine ulaşarak detaylı inceleyebilir, tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Vivense Trendyol’da

Vivense Trendyol’da

Şık ve yenilikçi tasarımın öncülerinden olan markanın ürünlerini Trendyol sayesinde kolaylıkla inceleyebilir ve Trendyol güvencesiyle sipariş verebilirsiniz. Sitenin arayüzü sayesinde alacağınız ürün hakkında detaylı bilgi alabilir, boyutlarını ve yapıldığı malzemeyi görebilirsiniz. Bunlara ek olarak, yorum bölümünde daha önce ürünü alan kullanıcıların ürün hakkındaki tecrübelerini ve yorumlarını görebilirsiniz. Bütün bunlarla birlikte, sizin için en doğru ürünü uygun fiyata Trendyol’dan alabilirsiniz. Ayrıca geniş ürün skalası sayesinde birçok lamba modelini inceleyebilirsiniz. Klasik tasarımların yanı sıra Vivense püsküllü lambader tasarımları da beğenilen tasarımlar arasındadır. Hem antika hem de modern ürünlerde kullanılan püskül sayesinde aydınlatıcınıza farklı bir şıklık katabilirsiniz. Bunlara ek olarak Aplika serisinin eskitmeli ürünleri de klasik tasarımlara alternatif arayanlar için iyi bir tercihtir. Lamba konusunda dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de kullanılan ampuldür. Güzel bir tasarım iyi aydınlatma ile belli olacağı için kullanılan ampul de son derece önemlidir. Vivense ürünlerin de farklı kw ampuller kullanabilir ve istediğiniz renk aydınlatma tercih edebilirsiniz. Hem klasik hem de tasarruflu ampuller ile çalışan lamba kullanırken ortama uygun kombinasyonu tercih edebilirsiniz. Şık bir aydınlatma ve tasarıma sahip aydınlatıcı evinizin atmosferini tamamen değiştirebilir. Farklı bir ürün isteyenler için abajurlu aydınlatıcılar da vardır. Klasik tasarımlardan biraz daha büyük olan bu model ilginç tasarımıyla dikkat çeker. Ayrıca, başlıkta kullanılan kumaş ta önemlidir. Ürünlerin bir çoğunda kullanılan standart kumaştan ziyade kadife gibi özel kumaşlardan üretilen başlıklar da vardır. Sizler de istediğiniz lambader ürünlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.