Göz Farı

5404+ Ürün
BOBBI BROWN Long-wear Cream Shadow Stick Kalem Göz Farı - Moonstone 716170289267
Fenomen Seçimi

Bobbi Brown Long-wear Cream Shadow Stick Kalem Göz Farı - Moonstone 716170289267

4.5
(21)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
3.299 TL
Muzigae Mansion Yansımalı Krem Dokulu Çok Amaçlı Tekli Far MUZIGAE MANSION On...
Yetkili Satıcı

Muzigae MansionResmi satıcı rozeti Yansımalı Krem Dokulu Çok Amaçlı Tekli Far MUZIGAE MANSION One&Only Shadow Twist (Violet Opal)

4.8
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
686,01 TL
Floraglow Flora 12 Renkli Simli Gliter Jumbo Kalem Far Seti
Yetkili Satıcı

Floraglow Flora 12 Renkli Simli Gliter Jumbo Kalem Far Seti

3.9
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
299,90 TL
Trendyol Plus ile284,90 TL
hbtasarim Beyaz Jel Glitter Far Yıldızlı Yansımalı Yüz Ve Vücut Simi-magic Bo...
Fenomen Seçimi

hbtasarim Beyaz Jel Glitter Far Yıldızlı Yansımalı Yüz Ve Vücut Simi-magic Box Alice Parlak Glitter

4.2
(64)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
132,11 TL
MUJGAN 120'li Sedefli Mat Far Paleti
Fenomen Seçimi

MUJGAN 120'li Sedefli Mat Far Paleti

4.3
(591)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
480 TL
Kiko Göz Farı Paleti - New Glamour Multi Finish Eyeshadow Palette - 01 Earth ...
Fenomen Seçimi

KIKO Göz Farı Paleti - New Glamour Multi Finish Eyeshadow Palette - 01 Earth Tones -Yüksek Pigmentli

4.7
(753)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.949 TL
SHEGLAM 15 Renkli Yüksek Pigmentli Mat ve Metalik Göz Farı Paleti-Seattle
Birlikte Al Kazan

SHEGLAM 15 Renkli Yüksek Pigmentli Mat ve Metalik Göz Farı Paleti-Seattle

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.045 TL
Cre'ars Yoğun Işıltılı Jel Yapılı Tekli Far Diamond Glow Eyeshadow 06 White B...
Videolu Ürün

Cre'arsResmi satıcı rozeti Yoğun Işıltılı Jel Yapılı Tekli Far Diamond Glow Eyeshadow 06 White Blue Diamond

4.0
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
404,07 TL
Essence Soft TOUCH İkili Far Paleti No: 03
Yetkili Satıcı

EssenceResmi satıcı rozeti Soft TOUCH İkili Far Paleti No: 03

4.3
(26)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
3 Al 2 Öde
231,12 TL
REDSHINE Cüzdan Model Makyaj Seti - Göz Farı, Aydınlatıcı, Allık, Ruj, Kaş Fa...
Birlikte Al Kazan

REDSHINE Cüzdan Model Makyaj Seti - Göz Farı, Aydınlatıcı, Allık, Ruj, Kaş Farı, Glitter

4.5
(53)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
349,90 TL
Alix Avien Suya Dayanıklı 11 Saat Kalıcı Yoğun Pigmentli Kremsi Göz Kalem Far...
Birlikte Al Kazan

Alix AvienResmi satıcı rozeti Suya Dayanıklı 11 Saat Kalıcı Yoğun Pigmentli Kremsi Göz Kalem Farı - Master Stay 02 Luster Beige

4.3
(40)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
399,90 TL
beaulis Spin It Stick Göz Farı Stick Eyeshadow Pencıl-347 Ruby Red
Fenomen Seçimi

beaulis Spin It Stick Göz Farı Stick Eyeshadow Pencıl-347 Ruby Red

4.5
(90)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%15

168,90 TL
199,90 TL
Pretty Beauty Ultimate 16'lı Göz Farı
Fenomen Seçimi

Pretty Beauty Ultimate 16'lı Göz Farı

4.8
(21)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
219,99 TL
WET N WİLD Marka: Color Icon 10’lu Far Paleti Nude Awakening Kategori: Göz Farı
Fenomen Seçimi

WET N WİLD Marka: Color Icon 10’lu Far Paleti Nude Awakening Kategori: Göz Farı

4.7
(43)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
7 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
382 TL
M.A.C Yüksek Pigmentli Göz Farı - Eye Shadow L.e.s. Artiste 1.5 G
Fenomen Seçimi

MacResmi satıcı rozeti Yüksek Pigmentli Göz Farı - Eye Shadow L.e.s. Artiste 1.5 G

4.6
(23)
Kargo Bedava
1.499 TL
Yves Rocher Krem Dokulu Kalem 02. Far-dore- 1.4 G-40878
Fenomen Seçimi

Yves RocherResmi satıcı rozeti Krem Dokulu Kalem 02. Far-dore- 1.4 G-40878

4.5
(81)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Sepette579,53 TL827,90 TL
Roesıa Rose Cosmetics Rose Starlıght 8'li Glitter Göz Farı

Roesıa Rose Cosmetics Rose Starlıght 8'li Glitter Göz Farı

200 TL
Frapan Early Access 16 Renkli Göz Farı 03 F162-1
Birlikte Al Kazan

Frapan Early Access 16 Renkli Göz Farı 03 F162-1

3.6
(25)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
85,90 TL
Le Mabelle Pembe Simli Kız Çocuk Jel Far Paleti
Birlikte Al Kazan

Le Mabelle Pembe Simli Kız Çocuk Jel Far Paleti

1.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
489,90 TL
Acarlar Ticaret 54'lü Göz Far Paleti

AcarlarTicaret 54'lü Göz Far Paleti

4.0
(201)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
179 TL
L'Oreal Paris Eye & Cheek Quad - 01 Spring Pinks Dörtlü Far ve Yanak Paleti
Birlikte Al Kazan

L'Oreal ParisResmi satıcı rozeti Eye & Cheek Quad - 01 Spring Pinks Dörtlü Far ve Yanak Paleti

4.8
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
150 TL Kupon
Kargo Bedava
899,96 TL
Golden Rose Eye Glaze Liquid Eyeshadow No: 04 Chocolate - Mat Likit Far
Yetkili Satıcı

Golden RoseResmi satıcı rozeti Eye Glaze Liquid Eyeshadow No: 04 Chocolate - Mat Likit Far

4.5
(47)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

296,99 TL
299,99 TL
Missha Işıltılı ve Parlak Glitter Likit Göz Farı No.5 Dragon Fantasy
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

MisshaResmi satıcı rozeti Işıltılı ve Parlak Glitter Likit Göz Farı No.5 Dragon Fantasy

4.5
(66)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

453,33 TL
458,92 TL
NOTE Crystalized Liquid Eyeshadow Likit Metalik Göz Farı - 07 Golden Theory
Fenomen Seçimi

Note CosmeticsResmi satıcı rozeti Crystalized Liquid Eyeshadow Likit Metalik Göz Farı - 07 Golden Theory

4.6
(66)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kupon Fırsatı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

219,90 TL
239,90 TL
1...8...1516171819...109...200

Kategori

Marka

Popüler Markalar

Tüm Markalar

Fiyat

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Fenomenlerin Seçtikleri

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Yeni Ürünler

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Hediyeli Ürünler

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun