İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Renk
Cinsiyet
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Adidas Boks Eldiveni

" araması için 59 sonuç listeleniyor

Dayanıklı Yapısı ile Adidas Boks Eldiveni Trendyol'da!

Dövüş sporları birçok kişi tarafından ilgi görür. Boks ve boks benzeri bütün spor türlerinde boks eldiveni kullanılır. Bu sporla ilgilenenler Adidas boks eldiveni çeşitlerini sıklıkla tercih ederler. Pek çok çeşitlilikte ürün mevcuttur. Değişik renkleri bulunan ürünler, sizden beğeni toplar. Karşı tarafın ve ürünü kullanan kişinin zarar görmesini engelleyen modeller oldukça kalitelidir. Her kişiye hitap edebilecek renk ve tarzda ürün bulmak mümkündür. Adidas pembe boks eldiveni bunlardan bir tanesidir. Takılmadığı takdirde kişinin eli ve rakibin yüzü zarar görür. Bu sebeple önemli bir malzemedir. Bu tür sporla ilgilenenlerin kullanması gerekir. Adidas boks eldiveni kullananlar ürünler hakkındaki memnuniyetlerini yorumlarında sıklıkla dile getirirler. Yumuşak yapılı iç malzemesi, darbelere karşı yumuşama sağlayarak zarar görülmesine engel olur. Bu şekilde ellerin üzeri ve yüz sert darbelere karşı korunmuş olur. Bazı eldivenlerin dış yüzeyi deri, bazılarının yüzeyi ise PVC malzemedir. Tasarımlarında farklılık gösteren Adidas boks eldiveni orijinal tasarımlar, farklı renk seçenekleri sunarak erkek ve kadınların seçim yapabilmesine olanak tanır. Özellikle profesyonel sporcular tarafından tercih edilen Adidas Aiba onaylı boks eldiveni, cırt cırtlı bir üründür ve oldukça kalitelidir. Bu model Dünya Boks Federasyonu tarafından onaylıdır. Siz de bu spor dalı ile ilgileniyor ve size uygun bir eldiven arıyorsanız Trendyol‘da tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun pek çok modeli, sunulan çeşitlilik sayesinde kolayca bulabilirsiniz.

Kaliteli Adidas Boks Eldiveni Fiyatları

Kaliteli Adidas Boks Eldiveni Fiyatları

Dövüş sporlarının olmazsa olmaz malzemelerinden bir tanesi boks eldivenleridir. Bu tür dövüş sporlarını yaparken hem kendinizin hem de rakibinizin zarar görmemesi amacıyla kullanılır. Bu amaç doğrultusunda özel olarak üretilen ürünlerin fazlaca çeşidi mevcuttur. Farklı tarz ve ihtiyaçlara uygun nitelikler göz önünde bulundurularak çokça model üretilir. Ayrıca kullanılan spor dalına göre de değişik eldivenler hizmete sunulur. Bu ürünler, boks, wushu savate ve kick boks gibi farklı spor türlerinde kullanılır. Hepside dövüş spor dalı olmasına rağmen, kullanılan teknikler ve yapılan hareketler her birinde farklılık gösterir. Bu sebeple farklı eldivenler kullanılır. Boyut ve ağırlıkları, tasarımları yapılacak spor dalına göre değişir. Kullanılacağı alanda önemli bir noktadır. Adidas boks eldiveni nefes alabilirlik özelliğine sahip bir üründür. Genellikle spora yeni başlayan gençlerin kullanımına uygundur. Genç sporcuların müsabakalarında tercih edilir. Dayanıklı yapısı ve ergonomik şekli sayesinde antremanlarınız konforlu bir hale gelir. Ürünler mükemmel yumruk yapabilmenize olanak sağlayarak, el ve bilek yaralanma olasılığını önemli derecede azaltır. Dayanıklı cırt cırtları ve bileğinizi tam saran bilek kayışı sayesinde kullanımı pratik ve konforludur. Adidas boks eldiveni 8 oz, 10 oz, 12 oz kilonuz baz alınarak uygun olanını tercih edebileceğiniz kullanışlı modellerdir. Yetişkinlerin kullanımına uygun niteliklerdeki ürünler 350, 400 gram arasında bir ağırlığa sahiptir. Müsabakalarda genellikle bu eldivenler kullanılır, ağırlık ve boyutları standarttır. Bu sebeple antrenmanlarda bu eldivenleri kullanmak maçlarda iyi performans göstermenize olanak sağlar. Adidas siyah boks eldiveni sık tercih edilen modellerdendir. Taşıma çantalı olanları da mevcuttur. Bileğinizi iyi kavrayan kaliteli bandajları sayesinde antremalarınız sırasında rahatlık sağlar. 12 oz boks eldiveni ağır bir modeldir. Özellikle antrenmanlar sırasında kondisyon ve el gücünüzü artırmak için bu model tercih edilir. Antrenman sırasında kaldırıp indirilen kolların güçlenerek maç sırasında başarı hedeflenir. Adidas beyaz boks eldiveninin nem kontrollü yapısı ellerinizin terlemesini önler. Adidas boks eldiveni fiyatları ürünlerin tüm özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenir. Adidas boks eldiveni tavsiye edilen kullanım alanlarını baz alarak ihtiyacınıza, zevkinize uygun olanını tercih edebilirsiniz. Trendyol’un size sunduğu fırsatları takip ederek kolayca ürünlere sahip olabilirsiniz.

Adidas Boks Eldiveni İndirim Fırsatları

Adidas Boks Eldiveni İndirim Fırsatları

Adidas boks eldiveni indirim önemleri avantajlı fiyat seçeneklerine sahiptir. Özel yapısı ve şık tasarımı ile dikkat çeken bu modeller büyük ilgi çeker. Kullanım sırasında size kolaylık sağlayan özel parçalar işinizi kolaylaştırır. Profesyonel sporculardan yeni başlayanlara kadar uygun seçenekler vardır bu sayede ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Boks eldiveni Adidas kullanmaya başladığınız zaman performansınızdaki iyileşmeyi hemen fark edebilirsiniz. Bilek bölgesini ve parmaklarınızı etkili bir şekilde koruması için özel tasarlanan dizaynı sağlığınızı korur. Özellik Adidas boks eldiveni seti çeşitleri içerisinde bulunan farklı parçalar işinizi kolaylaştırır. Antrenman sırasında veya maç yaparken bu kullanışlı modellerden yararlanabilirsiniz. El wraps olarak geçen ve set içerisinde ekstra bulunan lastikler özellikle eklem bölgelerinin korunmasına yardımcı olur. Adidas boks eldiveni yorum bölümünü okuduğunuzda set içerisinde gelen el wrap çeşitlerinden faydalananların olumlu geri dönüşlerini görebilirsiniz. Eklem bölümü hassas olduğundan bu özel ürün bölgenin hasar görmesini engellemenizi sağlar. Boks bandajı olarak da bilinen bu ürünü dilediğiniz bölgeye kolay bir şekilde sarabilirsiniz. Kullanımı kolay olduğundan bandaj pek çok kişi tarafından sık sık tercih edilir. Set içerisinde olan parçalar birbiri ile uyumlu olacak şekilde özel olarak tasarlanır. Farklı renk seçenekleri ve dizaynları size birçok seçenek verir. Etkileyici modeller arasından tarzınıza uygun olanı seçebilir ve spor yaparken dahi kişisel tarzınızı gösterebilirsiniz. Markanın özel logosunu taşıyan tasarımlar büyük beğeni toplar. Siyah ve kırmızı gibi tonlar sık sık tercih edilir. Özellikle siyah etkileyici yapısı ile neredeyse tüm modellerde kullanılır. Spor giysileriniz ile uyumlu olan modelleri bulabilirsiniz. Siz de Adidas boks eldiveni satın almak için avantajlı çeşitlere Trendyol fırsatları ile hemen sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Adidas Boks Eldiveni Modelleri 250

Kullanışlı Adidas Boks Eldiveni Modelleri 250

Adidas boks eldiveni modelleri kullanışlı yapısı ile dikkat çeker. Temel olarak antrenman ve maç sırasında sizi koruma işlevine sahip bu parçalar aynı zamanda performansınızı da artırabilir. Oldukça sert bir dış yüzeye sahip olan ürünü elinize geçirdiğinizde dışarıdan gelen darbelere karşı etkili bir koruma kalkanı oluşturmuş olursunuz. Koruma kalkanı eklemlerinizi, bileğinizi ve parmaklarınızı korurken karşı tarafa karşı sizi güçlü kılar. Müsabakalarda iç kısmı konforlu ve dışı hafif sert olan modelleri tercih edebilir ve başarılı olabilirsiniz. İlk kullanımdan itibaren performansınızın iyiye gittiğini kendi gözlerinizle deneyimleyebilirsiniz. Adidas kick boks eldiveni çıplak elle atılan yumruğa göre geniş bir yüzey alanına sahiptir. Ürünün yumruğun yüzey alanını artırmasının belirli bir amacı vardır. Geniş yüzey alanı darbenin basıncını azaltır. Basıncın azalması özellikle sizin elinizin darbeden fazla etkilenmesinin önüne geçer. Bu da özellikle hassas bilek bölgesinin korunmasına yardımcı olur. El anatomisine uygun olarak tasarlanan Adidas kırmızı boks eldiveni gibi ürün çeşitleri sayesinde siz de maçlar veya antrenmanlar sırasında rahatça sadece yapacağınız işe odaklanabilirsiniz. Parmaklarınızı özel bölmelere geçirdikten sonra bilek bölgesinin yanında bulunan özel kayıştan ürünü kendi vücudunuza uygun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Adidas profesyonel boks eldiveni çeşitleri ise sert yapısı ile bilinir. İdeal bir yumuşaklık ve sertlik dengesine sahip olan bu modeller profesyonel sporcuların kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanır. Profesyonellerin kullanımı için özel olarak üretilen modellerin dış yapısında kullanılan malzeme de büyük önem taşır. Uzun süreli kullanımda hemen yıpranmayan dayanıklı kaplama malzemeleri tercih edilir. Dayanıklı malzeme tasarımın ilk günkü gibi görünmesini sağlar. Siz de Trendyol’a göz atarak Adidas boks eldiveni online avantajlarından faydalanabilir ve kaliteli modellerden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Adidas Boks Eldivenleri Hangi Renklerde Mevcuttur?

Adidas boks eldivenleri genel olarak siyah, beyaz, mavi, kırmızı ya da yeşil renklerinde dizayn edilir. Ancak, bazı modeller daha canlı renklerde de sunulabilir. Adidas boks eldivenlerinin bir kısmı turuncu, pembe ve sarı renklerde de mevcuttur. Adidas boks eldivenleri aynı zamanda farklı stillerde de sunulur. Kickboks veya Muay Thai gibi dövüş stillerine uygun olarak tasarlanmış modeller dahi mevcuttur. Bu eldivenlerin tasarımı, bu sporlarda kullanım için özel olarak şekillendirilir. Bunun yanı sıra boksta kullanılan klasik eldivenler de mevcuttur. Bu modellerin genel renkleri siyah, beyaz, mavi, kırmızı ve yeşil şeklindedir.

Adidas Boks Eldivenleri Hangi Seviyede Boksörler İçin Uygundur?

Adidas boks eldivenleri, başlangıç seviyesinden profesyonel seviyeye kadar olan tüm boksörler için uygun bir seçenek sunar. Bu eldivenlerin her biri, farklı seviyelerdeki boksörlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanır. Başlangıç seviyesindeki boksörler, genel olarak hafif ve esnek eldivenler tercih ederler. Bazı modeller; başlangıç seviyesindeki sporcular için son derece uygun bir seçenektir. Bu eldivenler, rahat bir kullanım için tasarlanır. Ayrıca dayanıklı malzemelerden yapılır. Orta seviyedeki boksörler, daha ağır bir eldiven tercih edebilirler. Bu eldivenler, daha fazla koruma sağlar. Aynı zamanda dayanıklı malzemelerden yapılır. Profesyonel seviyedeki boksörler, çok daha özel ihtiyaçları olan boks eldivenlerine ihtiyaç duyarlar. Bu eldivenler, daha fazla koruma sağlar. Aynı zamanda teknik becerileri de destekler.

Adidas Boks Eldiveni İle Birlikte Hangi Diğer Ekipmanlar Kullanılmalıdır?

Boks bandajı fiyatları ve modelleri hakkında araştırma yapmak gerekir. Bu ürünler, eldivenlerin altında kullanılıp elleri desteklemeye yardımcı olur. Ayrıca bileği sabitleyip sakatlanmaları da önler. Adidas bandajları, dayanıklı malzemelerden yapılır. Boks malzemeleri arasında başka ekipmanlar da bulunur. Boksta kafa darbeleri, ciddi yaralanmalara neden olabilir. Bu noktada Boks kaskı ve fiyatları hakkında da araştırma yapmak gerekir. Adidas boks kaskları, rahat ve dayanıklıdır. Boks ayakkabıları, ayağı sabitleyip iyi bir dayanıklılık sağlar. Ayrıca zemin tutuşunu artırarak dönüşlerde daha iyi manevra kabiliyeti sunar. Adidas boks ayakkabıları, hafif ve dayanıklıdır. Genellikle özel kauçuk tabanları vardır. Boks eldiveni pedleri, antrenman sırasında boks eldivenlerinin verdiği darbelere karşı dayanıklı bir yüzey sağlar.