placeholder
"

Alüminyum Çanta

" araması için 1631 sonuç listeleniyor

Farklı Tarzları ile Alüminyum Çanta Modelleri

Alüminyum çanta, sağladığı izolasyon koruması sayesinde gıda maddelerinden elektronik eşyalara kadar pek çok malzemeyi güvenle taşımanıza yardımcı olur. Piknik ve kamp kullanımında oldukça yaygınlaşan termal korumalı seyahat çantası, hem sıcak hem soğuk tutma özelliğinin yanı sıra, metalize kaplama özelliği sayesinde yiyecek ve içecekleri iklim koşullarından koruyarak taze tutar. Su geçirmez özelliği sayesinde ani hava değişimlerinden çekinmenize gerek kalmaz. Termos alüminyum çanta, alüminyum izolasyonun kullanıldığı tek ürün değildir. Aynı zamanda makyaj çantası, laptop çantası, ve alüminyum takım çantası olarak da bu materyalin kullanım alanlarıyla karşılaşabilirsiniz. Makyaj malzemelerinin taze tutulması cilt sağlığınız için önemlidir. Alüminyum iç kaplamalı çantalar tüm makyaj malzemelerinizi ilk alındığı günkü tazeliğinde tutar. Alüminyum korumalı laptop çantası ise, okula ya da iş yerine taşıdığınız diz üstü bilgisayarınız için dış dünyanın koşullarına karşı koruma sağlar. Güneşin etkisiyle fazla ısınan elektronik eşyaların işlevsel problemler göstermeye başladıkları bilinen bir gerçektir. Alüminyum laptop çantası bu problemin önüne geçerek bilgisayarınızı serin tutar. Su geçirmez yapısıyla ıslanma ihtimalinin de önüne geçerek yüksek performanslı koruma sağlar. Alüminyum motosiklet çantası ise motor kullandığı sırada eşyalarını sırtında taşımak istemeyenlere, geniş iç hacmi ve rüzgara dayanıklı yapısıyla büyük kullanım kolaylığı sağlar. Reflektörlü bantları olan alternatifleri gece sürüşü için ekstra koruma teşkil eder. Bu çantaların bisiklet için de kadro üstü ya da bagaj üstü sabitlenebilir seçenekleri mevcuttur.

Alüminyum Çanta Çeşitleri

Alüminyum Çanta Çeşitleri

Özellikle pazar alışverişi, piknik gibi, günlük çantaların işlev olarak yetersiz kaldığı durumlarda yardıma koşan alüminyum çanta, kullanım alanı oldukça fazla çeşitlilik gösteren bir üründür. Pazar arabası şeklindeki alüminyum çanta, tekerlekli olması sebebiyle yüklü pazar alışverişlerinizde en büyük yardımcınız olur. Hafif yapısı ve katlanabilir olma özelliğiyle kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkaran bu çanta, iç yüzeyindeki alüminyum kaplama sayesinde su geçirmez ve güneş ışığına karşı dayanıklıdır. Uzun süren alışverişlerinizde bile meyve sebzelerin alüminyum çanta içinde taze kalmasının rahatlığıyla pazar deneyiminizin tadını çıkarabilirsiniz. Diğer tüm alternatiflerde olduğu gibi, alüminyum pazar çantası için de dilediğiniz renk seçeneğini ürün kategorisinde bulabilirsiniz. Gıda taşıma amaçlı olanlardan bir diğeri, alüminyum termos çanta ve piknik çantasıdır. Bu esnek yapılı portatif çanta, kolay taşınabilme özelliği ve 8 - 10 saat arası sağladığı koruma ile yiyeceklerinizi taze, içeceklerinizi soğuk tutar. Bu çantalar aynı zamanda eve paket servis yapan işletme sahiplerinin de tercih edebileceği, kuryelere taşıma kolaylığı sunan, servis ettiğiniz yemeklerin adrese sıcacık şekilde varmasını sağlayan ulaşılabilir iş çözümlerinden bir tanesi olarak da öne çıkar. Pizza kutusunun sığabileceği büyüklükte olan versiyonlarının izolasyon katmanı, koruyucu steril köpük ile sıkılaştırılır ve sıcak-soğuk geçirmez özelliği artar. Arka tarafındaki nefes alan kısım sayesinde sıcak gıdaların terleme yapmasını önler. İki tarafında bulunan taşıma bantları ile düşme riski olmaksızın kolayca taşınır. Alüminyum folyo kaplı iç zemin, alüminyum arka, makyaj, yan, evrak, laptop, piknik, sunum, folyolu, malzeme çantası olarak pek çok kullanım alanı, işlev ve materyalde karşınıza çıkar. Alüminyum takım çantası dayanıklı yapısı ile tüm inşaat ve tadilat ortamlarında dayanıklılığını korur. Geniş iç hacmi ve çeşitli aletler için farklı bölmeleriyle hem rahat, hem de güvenli taşıma sağlar. Diz üstü bilgisayar taşımak için tasarlanan alüminyum çanta ise, iç yüzeyindeki korumanın yanı sıra, dışındaki kumaş kaplamada da dayanıklı materyallerden üretilir. Kumaşını ve rengini kendi zevkinize göre seçerek korunaklı şekilde elektronik eşyalarınızı taşıyabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Özgün ihtiyaçlarınız etrafında belirlediğiniz kriterlere göre istediğiniz renk ve modelde her çeşit Alüminyum çanta Trendyol’da sizleri bekler.

Her Hava Koşulunda Korunaklı Taşıma

Her Hava Koşulunda Korunaklı Taşıma

Su ve rüzgar geçirmez alüminyum motosiklet çantası ve bisiklet çantası, hava koşullarına meydan okuyabilen yapısıyla iki teker severlerin ilgi odağıdır. Aracınızın önüne ya da arkasına sabitlenebilen versiyonlarıyla eşyalarınız için ihtiyacınız olan korumayı sağlar. Telefon ve diğer elektronik eşyalar için özel bölmeleriyle taşıma kolaylığını da fazlasıyla sunar. Sunum yapmak için sık sık bilgisayar ya da evrak taşıyorsanız, yağmurlu havalarda alüminyum evrak çantası yardımınıza koşar. Mukavva ile sertleştirilmiş alüminyum çanta, evraklarınızın buruşmadan bir arada ve sabit durmasını sağlarken, iç katmandaki izolasyon, fiziksel dökümanlarınızı değişken hava koşullarına karşı korur. Alüminyum folyolu çanta aynı zamanda omuzda taşınabilen yumuşak versiyonları ile de dikkat çeker. Bu tür alternatifler daha çok plaj kullanımı içindir. Buzluk bölmesi olan çanta, alüminyum iç yüzeyiyle sıcak hava geçirmez ve içeceklerinizi soğuk tutar. Plaj kullanımında oldukça pratik olan bu seçeneğin, diğer eşyalarınız için taşıma bölmeleri de mevcuttur. Hafif yapısı ve yumuşak kayışları ile kolay taşınır, zevkinize göre çeşitli renk seçenekleriyle tarzınızı tamamlar. Kamp ya da doğa gezisi gibi uzun mesafe yol gerektiren seyahatlerinizde, alüminyum piknik çantası 1.5 mm sıkıştırılmış sünger ile hava akışını keser, 0.35 mm alüminyum lamine koruyucu ile optimum izolasyon sağlar ve ürün kapağı ve tabanında ağırlık taşıyıcı sıkıştırılmış mukavva ile güvenli taşıma imkanı sunar. İç kenarlarındaki hava akışını engelleyen şeritlerle iklim şartlarına meydan okur ve yiyeceklerinizin lezzetini ve tazeliğini 10 saate kadar korur. Alüminyum makyaj çantası ise, özellikle profesyonel makyaj sanatçılarının hayatını kolaylaştırır. Darbeye dayanıklı yapısı ve bölmeli raflarıyla makyaj malzemelerini kullanım amaçlarına göre organize ederek düzenli ve güvenli biçimde taşımanıza yardımcı olur. Akordiyon çantalarda kilitli sistem de mevcuttur. Set ortamında ya da iş yerinde rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. Kullanım amacınız ne olursa olsun, aradığınız ürünleri Trendyol’un avantajlarla dolu dünyasında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Alüminyum Çanta Trendyol’da

Alüminyum Çanta Trendyol’da

Alüminyum motosiklet, makyaj, laptop, evrak çantası, daha pek çok çeşidi ve ekstra koruma katmanı seçenekleriyle geniş ürün yelpazesinde sizleri bekler. Kenarlardan esnek lastikle sağlamlaştırılmış, termal, hava ve su geçirmeyen seçenekler özel kullanım için her koşulda yardımınıza koşar. Alüminyum folyo kaplı iç bölmeleri ile gereken korumayı sağlayan alüminyum çanta, zevkinize göre tasarlanmış dış yüzeyiyle, istediğiniz kumaş ve renk seçenekleriyle beğeninize sunulur. İş yerleri sokaklar olan saha görevlileri başta olmak üzere, diz üstü bilgisayar ve evrak taşıyan herkesin başlıca yardımcısı olan alüminyum çanta, restoran kuryelerinin de birinci tercihidir. Profesyonel makyaj sanatçıları tarafından da yoğun ilgi gören ürün, alüminyum takım çantası versiyonuyla ustaların da gözdesidir. Hem yumuşak ve esnek seçenekleriyle omuzda rahatça taşınabilir ergonomik ürünler, hem de tabanı ve zemini mukavva ile sertleştirilmiş dayanıklı seçenekler bulunur. Uzun mesafe taşıdığınız, ağır ve muhafaza edilmesi gereken eşyalarınız için dayanıklı ürünlerden yana tercih yapabilirsiniz. Plaj gibi kişisel kullanımlarınız için buzluk bölmeli esnek ve portatif ürünlerle daha rahat edebilirsiniz. Hem iş amaçlı kullanımda, hem de kamp ve piknik ortamlarında avantaj sağlayan alüminyum çanta, her tür kullanım amacı ve tarza göre özel tasarlanmış alternatifleriyle ürün kataloğunda sizleri bekler. Her bütçeye uygun seçenekleriyle cebinize nefes aldıran ürünleri, Trendyol’un fırsatlarla dolu dünyasında hemen inceleyebilir, avantajlı ödeme seçeneklerinin ve özel kampanyaların tadını çıkarabilirsiniz.