"

Avize Camı

" araması için 17045 sonuç listeleniyor

Avize Camı

Işıltılı Avize Camı Modelleriyle Şıklığı Yakalayın

Camın zarifliği ve ışıltısıyla buluşan avizeler, şıklığı yakalamanızda önemli bir rol oynuyor. Ev, ofis, otel ve daha birçok mekanda kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen avize camı, aydınlatma avizelerinize yeni bir soluk getiriyor. Özgün tasarımları, ışığın yayılması üzerinde de etkili oluyor. Göz alıcı renkleriyle farklı dekorasyonlar ile uyum sağlıyor. Bütün dikkati üzerine çeken ürünler, geniş yelpazesiyle her zevke hitap ediyor. Son teknoloji kullanılarak üretiliyor ve kusursuz bir şekilde sizlerle buluşuyor. Modern tarzdan otantik tarza kadar onlarca farklı avize camı modelleri Trendyol sayfasında sizleri bekliyor. Country, eskitme, modern, rustik, şapkalı ve taşlı model avize camları içerisinden istek ve ihtiyaçlarınız için en doğru olanı kolayca bulabilirsiniz. Evinizin salonlarında şık bir duruş sergileyecek olan bu ürünler, mobilya dekorasyonlarınızın tamamlayıcısı oluyor. Sıcak cam tekniğiyle üretilen modellerin kendine has görünümü göz dolduruyor. Aydınlatma araçlarınıza kolayca takılabilme özelliği taşıyor. Sağlamlaştırılmış camı sayesinde yüzey soyulmaları, renk solmaları ve kırılma gibi problemler geride kalıyor. Geniş boyut yelpazesiyle her kullanıcı tipine hitap ediyor. Farklı boy ve çap ölçüleri, kullanılacak olan mekana uyumluluk gösteriyor. Kolay temizlenebilme özelliği hijyeni üst seviyelere taşıyor. Fanus, lale, boru ve çiçek şekilleriyle ön plana çıkıyor. Avize camı yedek parça desteğini sizlere sunan Trendyol, olumsuz durumlarda ürünlerinizi yeni gibi tekrar kullanmanızı sağlıyor. Çeşitli cam kollar, göbek tabakları, kol tabakları ve daha birçok yedek parça sayesinde avize camlarınızın ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Şeffaf modellerin yanı sıra altın, siyah, bal rengi, altın ve daha birçok renk ile zenginleştirilen ürünler; mekanlara yeni bir soluk getiriyor. Tekli olarak sahip olabileceğiniz gibi ikili, üçlü ve dörtlü setler halinde de sahip olabilirsiniz. Estetik tasarımlarıyla beraber ışığın netliğini de artırıyor. Özel olarak tasarlanan cam yapısı, ışık demetlerinin benzersiz bir şekilde çevreye dağılmasına imkan tanıyor. Aydınlatma ihtiyacınızda önemli bir yer teşkil eden bu ürünler, sevdiklerinizle beraber keyifli vakitler geçirirken sizlere eşlik ediyor. Hayalinizdeki avize camına kavuşmak istiyorsanız Trendyol ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Avize Camı ile Yeni Bir Dünyanın Kapılarını Aralayın

Geçmişten bugüne sıklıkla tercih edilen avize camı çeşitleri, sizlere yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Modern tarzın yanı sıra eski görünümlü modeller de kullanıcıların ilgisini çekiyor. Taşlı avize camları, zamansız bir şekilde hayatlarınızdaki yerini alıyor. Odalarınıza aydınlık katmasıyla beraber gösterişli bir hava da katıyor. Özellikle yüksek tavanlı odalar için ideal oluyor. Kristal taşlarla zenginleştirilen modellerin yanı sıra minimal taşlarla süslenen modern ürünler de beğenilerinize sunuluyor. Avize cam modelleri seçimi farklı odalarda dikkat edilmesi gereken birkaç unsuru beraberinde getiriyor. Ebat, yükseklik, tarz, renk ve ağırlık; bu ürünlerde kullanıcıların doğru bir şekilde seçim yapması gereken özellikler oluyor. Kullanacağınız odanın ihtiyacı olan ışık miktarı ve dekorasyonu da etkili unsurlar arasında yer alıyor. Geniş salonlarınızda tek bir tanesi yerine set olarak sahip olacağınız modelleri kullanmanız tavsiye ediliyor. Bu sayede, ışık demeti dağılımı artırılmış oluyor. Birden çok avize camıyla salonunuza daha gösterişli bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu ürünler içerisinde kullanacağınız beyaz LED ışıklar, ihtiyacınız olan aydınlatmayı size sağlayacaktır. Tarzını seçmek için mobilya dekorasyonlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Salon dekorasyonlarınızla uyumlu bir ürün, mükemmel bir görüntü kazandırıyor. Eski görünümlü mobilya ve halılarınızla uyum sağlayacak rustik modeller, tamamlayıcı bir rol üstleniyor. Antreler ve koridorlarda ise fanus avize camı çokça tercih ediliyor. Karanlık olmaya yatkın olan bu mekanlar için şeffaf ve açık renklerdeki modeller öneriliyor. Böylece daha aydınlık bir ortam elde edilmiş olunuyor. Yatak odaları, dinlendirici renklere ihtiyaç duyuyor. Bal rengi avize camı hayal ettiğiniz atmosferi sizlere sunuyor. Çizgili, düz ve çatlak desenli modelleriyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Loş bir ortam oluştururken yeterli ışığı da sizlerle buluşturuyor. Mutfak ise salonlar gibi ışığa en çok ihtiyaç duyulan mekanlardan biri oluyor. Kullanacağınız ürünlerin ışık demetlerini daha çok yansıtabilme özelliği olduğundan emin olmalısınız. Mutfak dolapları ve tezgahları ile uyum içerisinde olacak modeller ile bütünlüğü yakalayabilirsiniz. Dilerseniz sıralı avize camları kullanarak koridor şeklindeki antrelerinizi başarılı bir şekilde aydınlatabilir, hoş bir görüntü kazandırabilirsiniz. Sadece evlerde değil balkon, bahçe ve çeşitli dış mekanlarda da sıklıkla tercih edilen bu ürünler otel, restoran ve benzeri alanlarında da vazgeçilmezi oluyor. Altın rengi süslemelerle sizlerle sunulan camlar, özgün desenleriyle dikkatleri çekiyor. Düz ve desenli modeller içerisinden kendi zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesiyle Avize Camı

Avize camı yedek parçalarıyla beraber sizlere uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Ürünlerin kol, göbek ve benzeri bölümlerinin değişime ihtiyacı olduğunda bu parçalar sayesinde kolayca yerlerine yenisini yerleştirebiliyorsunuz. Böylece favori avize camınızı uzun süreli olarak kullanabiliyorsunuz. Bütçe dostu avize camı yedek parça fiyatları Trendyol farkıyla sizlerle buluşuyor. Olası kazalarda ihtiyaç duyduğunuz yedek parçalara kolaylıkla sahip olabiliyorsunuz. Bu sayede, endişe etmenize gerek kalmıyor. Yedek parça varlığıyla beraber mekana göre doğru seçimi yapmak da önem arz ediyor. Bu ürünlerin kullanacağınız alanın ışık açısı ve büyüklüğüne uygun olması gerekiyor. Geniş alanlara küçük, dar alanlara büyük modellerin kullanılması, göze hoş gelmeyen bir görüntü oluşturabilir. Bu sebeple, boyut seçiminde dikkatli olmalısınız. Alanında uzmanlar tarafından titizlikle tasarlanılan bu ürünler, boyut çeşitliliği ile her mekana hitap ediyor. Kullanacağınız mekana uygun olan boyutu hesaplamanızda önerilen bir yöntem bulunuyor. Öncelikle odanın santimetre cinsinden en ve boy ölçülerini hesaplamalısınız. Ardından bu iki ölçüyü toplayıp elde edilen değeri on ikiye böldüğünüzde tüm hesaplama bitmiş oluyor. Ortaya en son çıkan değer, odanız için en uygun avize camının çap ölçüsünü sizlere veriyor. Bu çap ölçüsünde veya buna yakın değerlerde bir ürün kullanmanız, odanızın aydınlatması ve estetik görünümünde olumlu sonuçlar ortaya koyuyor. Sarkıt avize camı modellerinde ise sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor. Küre, üfleme, opal ve daha birçok şekliyle her odaya hitap ediyor. Tekli modeller dar alanlarda, sıralı çoklu modeller ise daha çok ışık ihtiyacı bulunan alanlarda tercih ediliyor. Karma desenli ürünler, ilgi çekici bir görüntüye sahip oluyor. Antre, salon ve benzeri odalarda çokça kullanılıyor. Modern tarza sahip modellerin yanı sıra rustik tarz ve renklere sahip ürünler de ön plana çıkıyor. Bu ürünlerin, yüksekliği de önem arz ediyor. Yemek masası üzerinde kullanılacak ise yüksekliğinin minimum 80 santim olması tavsiye ediliyor. Uzmanlar tarafından önerilen bir diğer konu ise yerden yüksekliği oluyor. Sarkıt avize camınızın yerden yüksekliğinin iki metre olması konforlu bir kullanımı beraberinde getiriyor. Yan yana kullanılan sarkıt ürünlerin aralıkları da belirli ölçülerde sizlere sunuluyor. Set halinde olan modellerin yanı sıra kendi zevkinize göre seçeceğiniz farklı ürünler ile eşsiz bir tarz oluşturabilirsiniz. Birkaç basit unsura dikkat ederek odalarınız için en uygun modeli ve özellikleri belirleyebilirsiniz. Bu sayede, kusursuz bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Birbirinden Tarz Avize Camı Modelleri

Ev dekorasyonlarınızda önemli bir rol üstlenen avize camları ile kendi zevkinize göre çeşitli görünümler elde edebilirsiniz. Birbirinden tarz modelleriyle odalarınızın en dikkat çeken unsuru olmayı başarıyor. Mozaik şekilli ürünler, renkli cam parçalarının mükemmel uyumunu sizlerle buluşturuyor. Çeşitli geometrik desenleriyle bütünlük oluşturuyor. Nostaljik değeri yüksek olan rustik modeller ise camın etkileyiciliği ile buluşuyor. Modern tasarımlarla donatılan ürünler, son trendleri aydınlatma araçlarınızla birleştiriyor. Cam kollar kullanılarak zengin ve modern bir görünüm elde ediliyor. İçerisinde kullanılan ampullerin ışık dağıtımında etkili olan bu ürünler, işlevsellikleriyle beraber şekilleriyle de aydınlatma alanına yeni bir soluk getiriyor. Silindir avize camı, geniş ürün yelpazesiyle göz dolduruyor. Sarı mika, saf beyaz mika ve şeffaf mika en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Küçük silindir halinde sizlere sunulan ürünler, sarkıt avizelerin olmazsa olmazları olarak biliniyor. Çatlak desenli silindirler, renk tonu çeşitliliği ile beğenileri kazanıyor. Somon ve beyaz su yolu desenleri, modern bir duruş sergiliyor. Mat, şeffaf ve parlak camlara sahip olabilen bu ürünler, içerisinde kullanacağınız ampul rengi ile farklı görüntüler ortaya çıkarıyor. Minimalist tarzdaki dekorasyonlar için düz renkli silindir modeller ideal bir seçenek oluyor. Tekli, ikili ve üçlü olarak sizlere sunuluyor. Uçları açık olan silindir şekilleri, aydınlatmayı başarılı bir şekilde sağlıyor. Yuvarlak avize camı ise tüm zaman dilimlerinde beğenilerek kullanılan modellerden biri oluyor. Buzlu cam, odalarınızda loş bir ortam oluşturmak istediğinde imdadınıza yetişiyor. Yuvarlak şekillerde çatlak desenler ön plana çıkıyor. Şeffaf ve bal rengi modeller ışığın görünümünde etkileyici bir rol üstleniyor. Kabartma camlara sahip olan yuvarlak şekiller şık bir duruşu beraberinde getiriyor. Karpuz avize camı da bu kategori içerisinde bulunuyor. Opalin kaplama cama sahip olan modelleri, sadelikten ödün vermeyenlerin tercihi oluyor. Dar alanlarda çokça tercih ediliyor. Şeffaf avize camı renkli seçeneklerin yanı sıra kullanıcıların dikkatini çeken bir diğer model olarak karşınıza çıkıyor. Yuvarlak, silindir, lale, fanus ve daha birçok şekil çeşitliliğiyle gözler önüne seriliyor. Işık ihtiyacının yüksek olduğu alanlar için ideal bir seçenek oluyor. Işık demetlerinin etkileyiciliğini düşürmeden olduğu gibi çevreye dağıtıyor. Aydınlık bir ortama sahip olmanızı sağlıyor. Çatlak desenler, şeffaf modellerde en çok ilgi çeken görüntüyü sizlere sunuyor. Birbirinden tarz daha birçok ürün, yüksek kalitesiyle Trendyol’da sizlerle buluşuyor.

Avize Camı Pratikliği Sizlerle Buluşturuyor

Sahip olduğu onlarca farklı modelin yanı sıra pratik özellikleriyle de dikkatleri çeken avize camı nasıl temizlenir sorusu kullanıcıların merak ettiği bir konu oluyor. Yüksek kaliteli cam materyalden üretilen bu ürünler, kolay temizlenebilirlikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Renk solması ve yüzey soyulması gibi sorunların önüne geçen yapısı, özenli bir bakım ile uzun ömürlü olacak şekilde kullanılabiliyor. Nemli bir bez, temizlik konusunda sizler için yeterli bir malzeme oluyor. Dilerseniz sabunlu su kullanarak tozlu alanları daha etkili bir temizlikle kavuşturabilirsiniz. Sabunlu su ile ıslattığınız bir bezi, nazik hareketlerle ürünün üzerini temizlemek için kullanabilirsiniz. Ardından temiz bir su ile nemlendirdiğiniz bezle durulamanız ve kuru bir bezle kurutmanız gerekiyor. Bu basit adımlarla evinizde bulunan tüm avize camlarını ilk günkü gibi parlak ve temiz bir hale getirebilirsiniz. Hijyeni üst seviyelerde tutmanıza yarayan bu adımlar, ışığın yayılmasında da önemli bir rol üstleniyor. Üzerinde toz ve kir bulunmayan ürünler, ışığı kusursuz bir şekilde etrafa dağıtıyor. Bu sayede, daha net ve aydınlık bir ortama sahip oluyorsunuz. Bu sebeple, bu ürünlerin temizliğini belirli aralıklar ile yapmanız tavsiye ediliyor. Sabunlu su kullanımının yanı sıra sirkeli su da sizlere önerilen bir diğer seçenek oluyor. Kimyasal temizleyicilerin kullanımı, sağlığınız ve ürün ile ilgili olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabileceği için tavsiye edilmiyor. Ağır kimyasallar üründe bozulmalara sebep olabiliyor. Bu kimyasallara ihtiyaç duymadan da doğal yöntemlerle kusursuz bir temizlik yapabiliyorsunuz. Ürünlerin dış yüzeyleri ile beraber iç yüzeylerini de temizlemeyi göz ardı etmemeniz gerekiyor. Işık demetleri ilk olarak iç yüzeye çarptığı için önem arz ediyor. Temizlik konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise camın en üstünden en aşağısına doğru silmek oluyor. Ayrıca, leke kalmaması için kurulama işlemini unutmamanız da gerekiyor. Tüm bu adımlar sayesinde ürünlerden her zaman yüksek performans elde edebilirsiniz. Aynı zamanda, parlak ve şık duruşlarını kaybetmiyorlar. Dilerseniz avize camını çıkarıp daha konforlu bir temizlik yapabilirsiniz. Bu konuda, avize camı nasıl çıkarılır sorusu devreye giriyor. Bu ürünler, aydınlatma araçlarınızın duylarına yerleştirildiği için dönme hareketiyle rahatlıkla çıkarabiliyorsunuz. Modelden modele değişiklik gösteren çıkarılma işlemi, temelde aynı kurallar ile gerçekleşiyor. Avize camı nasıl değiştirilir konusunda da çıkarma ve takma işlemi bir arada bulunuyor. Eğer ürünler duy bölümünün olduğu yere dışarıdan takılacak bir şekilde tasarlandı ise döndürme hareketiyle kolayca takabilir ve ters bir döndürme ile çıkarabilirsiniz. Askı aparatından geçirmeli bir model ise başka yöntemlere başvurmak gerekiyor. Takma işlemini sağlam bir şekilde gerçekleştirmeniz, estetik duruşuyla beraber güvenliğiniz açısından da önemli bir unsur oluyor. Avize camını kablo üzerine takıp askı aparatını vidalar yardımıyla tavana bağladıktan sonra duya ampulü yerleştirebilirsiniz. Modeller arasında değişkenlik gösteren takma ve sökme işlemelerini, kullanım kılavuzları yardımıyla doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Avize Camı Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Farklı mekanlara kazandırdığı şıklıkla beraber uygun fiyatlarıyla da beğenileri kazanan avize camları için doğru adres Trendyol oluyor. Evinizde kullanacağınız modeller için mobilya, halı ve duvar renkleri ile uyumlu olacak şekilde bir seçim yapmanız gerekiyor. Kullanacağınız mekanın genişliği de bu konuda önemli bir rol üstleniyor. Tekli avize camı modelleri ile çoklu görünümler elde edebilirsiniz. Dilerseniz tekli olarak kullanıp ışık ihtiyacının çok olmadığı odalara ideal bir görüntü kazandırabilirsiniz. Işıltısı ve ilgi çekiciliğiyle bulunduğu ortamlara yeni bir hava katan bu ürünler, farklı tarzdaki onlarca modeli ile her kullanıcıya hitap ediyor. Lila, altın rengi, beyaz, gri ve daha birçok renk seçeneğiyle camın etkileyiciliğini sizlerle buluşturuyor. Çoklu renklerdeki modeller, dinamik bir yapıyı beraberinde getiriyor. Odalarınıza enerji ve canlılık katıyor. Dayanıklılıkları ile dikkatleri çeken bu ürünler, güvenilir bir kullanım imkanı tanıyor. Kolayca temizlenebilir olmaları, hijyeni ve parlak görünümü üst seviyelere taşıyor. Toza karşı alerjisi olan kullanıcılar için toz tutmayan modeller ideal bir seçim oluyor. Basit kurulumlarıyla sizlere kolaylık sağlıyor. Çevre dostu malzemelerden titizlikle üretiliyor. Her detayı ile hayatlarınıza yenilik getiriyor. Sarkıt avize camları, uzun askılı duylar için özel olarak tasarlanıyor. Modern retro tarzına sahip ürünleriyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Opal avize camı ise sade ve şık bir duruş sergiliyor. Düz ve mat renkleriyle ön plana çıkıyor. Birbirinden tarz şekilleriyle dikkatleri çekiyor. Minimalist dekorasyonların vazgeçilmezi oluyor. Opalin mineralinin saflığını sizlerle buluşturuyor. Geniş ürün yelpazesiyle daha birçok avize camları Trendyol farkıyla sizlere sunuluyor. Sizlerin istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak filtrelenmiş ürünler, hızlı ve doğru seçimler yapmanızı sağlıyor. Avize camı fiyatları modeller arasında değişkenlik göstermekle beraber bütçe dostu aralıklara sahip oluyor. Modeller hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Trendyol ürün sayfasına göz atabilir, hayalinizdeki ürüne hemen sahip olabilirsiniz.