İlgili Kategoriler
Marka

Kristal Avize Çeşitleri ile Göz Alıcı Evlere Kavuşun

Avizeler, ev dekorasyonunda başta gelen aksesuarlar arasında yer alır. Dekoratif amaçlı kullanımın yanı sıra işlevsel özellikleri vardır. Renkleri ve modelleri ile dikkat çeken bu lamba aksesuarları, evinizde uyumu yakalamanız için size yardımcı olur. Farklı modeller ev dekorasyonuna farklı detaylar katar. Bu ev aksesuarlarında çok tercih edilenlerden birisi kristal avizedir. Kristal markasına ait olan bu aksesuar çeşidi markanın diğer dayanıklı ürünlerinden ötürü beğenilenler arasına girer. Bu markanın çeşitleri hem şık hem de dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Seçimi yaparken odanızın tasarımına göre olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer spor ve rahat bir oturma odasına sahipseniz daha sade, gösterişli mobilyalar ile döşeli odalara sahipseniz kristal taşlı avize gibi şık modelleri tercih edebilirsiniz. Bu çeşidin birçok tasarımı mevcuttur. En göze çarpan özellikleri ise gösterişli ve şık duruşlarıdır. Parlaklığın şıklığını üzerinde taşıyan bu tarz ile en sönük dekora sahip odalara bile şıklık kazandırabilirsiniz. Uzun, kısa gibi farklı boyut seçenekleri bulunur. Taşlı deyince sadece gösterişli olarak düşünmeyiniz. Sade odalarınız için de modern ve sade taşlı olanlarına ulaşabilirsiniz. Kristal avize modelleri çok çeşitlidir. Her odanın dekoruna uygun olacak şekilde tasarımlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tavandan asma şeklinde duran bu lamba dekoratifleri, evinize ayrı bir hava katar. Asil görünüşleri ile odanızı tamamlar. Yaygın olarak kullanılan bu ürün, evinizin görünümünü değiştirir. Kullandığınız temayı daha etkili ve dikkat çekici gösterir. Ayrıca bazı lamba çeşitlerinde bu aksesuarlar ile aydınlanma şeklinizi de değiştirebilirsiniz. Koyu olan lambaların rengini açabilirsiniz veya odaya loş bir ışık kazandırabilirsiniz. Kristal led avize çok şık bir tasarımdır. Genelde misafir odalarının aydınlatmalarında kullanılan bu tasarım aynı zamanda diğer odalara da farklı bir gösteriş katar. Şık ve asil duruşa sahip olan bir lamba aksesuarına sahip olmak isterseniz bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yaşam alanlarını daha ferah, daha şık ve daha modern göstermek için tercih edebileceğiniz birçok farklı tasarım bulunur. Tüm bu tasarımları çok kolay şekilde inceleyebilir, fiyatlara ve yorumlara göre en iyi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Kaliteli markanın şık ürünlerine ulaşmak için bakabilir beğendiğiniz ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Modern Dekorasyon Detaylı Kristal Avize Çeşitleri

Modern Dekorasyon Detaylı Kristal Avize Çeşitleri

Avize modelleri yerine göre çok çeşitli kullanım olanakları sunar. Her ortama, odaya veya mekana uygun çeşitleri bulunur. Kristal, bu konuda müşterilerine birçok ürün seçeneği sunar. Şık tarzlardaki çeşitlerinden birisi de kristal salon avizesidir. Bu tasarım en sade odaya bile gösteriş katabilir. Genelde ışığı yansıtan parlak taşlar ile süslenmiş bir tasarıma sahip olan bu ürünler son derece şık görünüşe sahiptir. Sade ya da tek renk ile dekor tasarladığınız odalara bu lamba aksesuarı ile son dokunuşu yapabilirsiniz. Avizeler odaların tamamlayıcı detaylarıdır. Tam bir şıklık için odanıza uygun tasarımı seçmelisiniz. Kristal olanlar kendi içlerinde daha birçok kategoriye ayrılırlar. Modern kristal avize çeşitleri daha güncel moda akımlarına uyum sağlar. Modaya ayak uyduran bu modellerin birçok çeşidi vardır. Bu modeller çok gösterişli olmamakla beraber sade de değillerdir. Evlerin, odaların, ofislerin ve bunun gibi birçok dekoru yapılmış mekanın daha modern bir görünüme sahip olmasında size yardımcı olurlar. Hem şık hem de sade görünümü ile dikkat çeken bu ürün birçok mekan türünde rahatlıkla kullanılabilir. Sade ve gösterişsiz çeşitleri olduğu gibi bol gösterişli çeşitleri de mevcuttur. Bu ürünün tasarımı moda dekorasyon trendlerini yakalar niteliktedir. Modelleri genel olarak güncellenir ve yenilenir. Bir şık tasarım seçeneği ise kristal sarkıt avizedir. Bu seçeneğin her çeşidi bulunur. Tercih edebileceğiniz seçenek sayısı oldukça fazladır. Bu çeşit, kendi içerisinde diğer türleri de barındırır. Yani hem sarkıt hem de ledli alabileceğiniz gibi sarkıt şeklinde de satın alabilirsiniz. Sarkıt olanlar oldukça şık görünüme sahiptir. Genel görünüm olarak tavana asılı ve sarkıt biçimde görünür. Odaya farklı bir dekorasyon estetiği kazandırır. Gösterişli bir ürün almak isteyenler için bu seçenek uygun olabilir. Sarkıtların spor modelleri de vardır ancak sarkıtların geneli gösterişli ve zengin bir duruş sunar. Kristal taşlı sarkıt ise asil görünüme sahip tüm salon ve misafir odalarında tercih edilebilir bir seçenektir.Sarkıt tasarımlar genelde gümüş beyaz tonlarında olabileceği gibi sarı-siyah çeşitleri de olabilir. Odanızda kullandığınız temaya ve renklere uyduracak şekilde bir sarkıt avize satın alabilirsiniz. Kristal cam avize ise daha sade görünüme sahip ama tamamlayıcı bir dekorasyon ürünüdür. Ağır bir görünüme sahip olan bu tasarımın somut anlamda da bir ağırlığı mevcuttur.

Cam gibi sağlıklı bir materyal kullanarak tasarlanan ürünün görünümü şık ve güzeldir. Yalnız kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Yere düşüp kırılma ihtimali olduğundan dolayı dikkatli kullanmak gerekebilir. Bu seçeneğin de sarkıt biçimi mevcuttur. Tüm şık ve kullanışlı tasarımlara keyifli ve güvenli bir alışveriş platformu üzerinden ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri araştırarak inceleyebilirsiniz. Bu ürün çeşitlerinde dikkat çeken bir model kanvas kristal avizedir. Kanvas stiline sahip olan bu ürün gözleri üzerine çeken bir tasarımla sunulur. Parlak ve ışıltılı görüntüsü ile odalarınıza ayrı bir şıklık katar. Kanvas asmalı tasarıma sahiptir. Üzerinde dikit şeklinde parıltılı taşlar bulunur. Çok gösteriş içermemesine rağmen şık bir tamamlayıcıdır. Her temadaki odaya uygundur. Özellikle siyah, beyaz, krem renkteki dekora sahip odalarda çok güzel görünür. 30’luk, 45’lik gibi çeşitleri bulunur. Bu çeşitler üzerinden ihtiyacınıza ve isteğinize uygun olanı alabilirsiniz. Gold, siyah kristal avize modeli genelde siyah temaya sahip olan odalarda ve mekanlarda çok uyumlu durur. Gold rengi ile siyahın içerisinde farklı ve dikkat çekici bir görüntü oluşturur. Bu stili tercih ederek odalarınıza hareket katabilir, dekorasyonunuza farklı bir hava kazandırabilirsiniz. Özellikle siyah dekorların vazgeçilmezi olan bu lamba aksesuarı çok tercih edilenler arasındadır. Genç görünümü ve klasik spor arası detayları ile dikkat çeker. Daha sade evlerde kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız tekli kristal avize modelini göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu tasarım hem şık hem de sadedir. Genelde çok şaşalı bir şekilde dekor edilmeyen odalarda kullanılır. Normal şartlarda salonlarda ve misafir odasında kullanılan büyükler yerine tekli kullanım sunanları diğer tüm odalarınızda da tercih edebilirsiniz. Yatak odaları, çocuk odaları hatta mutfakla bile uyum sağlayacak çeşitleri bulunur. Hem sade hem şık hem de gösterişten uzak bir ürün tercih etmek isterseniz tekli tasarımlar seçebileceğiniz ürünlerdendir. Krom pirinç kristal avize çeşidi anlatılacak olursa lambanın çevresinde bulunan çerçeve detayı gold rengine çalar. Gold ve beyazın eşsiz uyumunu yansıtır. Sade bir görünüme sahiptir. Bu şık görünümü evinize oldukça asil bir hava katar. Sade görünümlü krom modellerin yanında şamdan tarzı bol taşlı olanları da mevcuttur. Kısacası bu seçenekte de ihtiyacınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilir, dekora farklı bir soluk getirebilirsiniz. Bu ürün de oldukça fazla tercih edilenler arasında yerini almıştır. Beğendiğiniz ve istediğiniz modellere güvenli bir şekilde ulaşmak için avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Dikkat Çeken Kristal Avize Seçenekleri

Dikkat Çeken Kristal Avize Seçenekleri

Avizeler, günlük hayatta oldukça sık kullanıma sahip olan ev aksesuarlarındandır. Her evde bulunması gereken bu lamba süsleri odaların dekorlarını tamamlamada büyük rol üstlenir. Lamba aksesuarları olmadan lambalar çok sade görünürler ve bir farklılıkları olmaz. Düz ampul takmak odanın dekorunda çok sönük durur. Bu sebeple en şık tasarımlarla evlerde yerini alır. Oldukça kullanışlı olan bu lamba aksesuarları aynı zamanda dikkat çekicidir. Birçok stile sahip olan tasarımların şekilleri de birbirinden farklıdır. Tavan şekline göre şekilleri de değişiklik gösterir. Kare, yuvarlak, dikdörtgen kristal avize gibi birçok şekle sahip olan seçenekleri evinize uygun olacak şekilde değerlendirebilirsiniz. Her şekil için ayrı ayrı spor, şık ve sade seçenekler mevcuttur. Kare ve dikdörtgen olanlar genelde uzun ve geniş mekan ve odalarda tercih edilirken yuvarlak olanlar hem büyük yerlerde hem de küçük yerlerde rahatlıkla tercih edilebilir. Aslında kare olan de küçük boyutlarını tercih ederseniz bunları da küçük odalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu şekillerin de kendi içinde birçok farklı tasarımı bulunur. Örneğin hem kare hem sarkıt bir tasarım tercih edebilirsiniz. Ya da hem yuvarlak hem de asma tavan şeklinde olacak bir ürün tercih edebilirsiniz. Yüzlerce ürün arasından ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize göre seçim yapabilirsiniz. Bir başka dikkat çeken ürün ise kuşkusuz antika kristal avizedir. Antika meraklılarının vazgeçilmezi olan bu stil, gold veya siyah tonlarda dekorlanmış odalarda da yoğun kullanıma sahiptir. Genelde silme renkleri ve farklı detayları ile dikkat çeker. Birbirinden farklı stillerde ve ilgi çekici detaylara sahip antika tarzı evinizin dekoruna uygun olarak kullanabilirsiniz.

Trendyol üzerinden indirimli ürünlere ulaşabilir kampanyalardan yararlanarak evinize ışık ve parlaklık kazandırabilirsiniz. Kristal avize çeşitleri dekorasyonlara göre değişiklik gösterir. Evinizin dekoruna ve yaptığınız tasarımlara göre aksesuar seçimi yapabilirsiniz. Lambaları süsleyen bu aksesuarlar sayesinde eviniz daha güzel ve uyumlu görünüme sahip olur. Bir başka çeşit renkli kristal avizelerdir. Renkli tasarımlar enerjik ve keyifli dekorasyon şansı sunar. Çocuk odalarında da rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler çok tercih edilen keyifli seçenekler arasındadır. İki renk veya çoklu renk seçenekleri mevcuttur. Partilerde de kullanılabilecek bu çeşit ile evinize eğlenceli bir soluk kazandırabilirsiniz. Bu çeşidin şamdan şeklinde olanları oldukça sık tercih edilen seçenekler arasındadır. Şamdan tarzı ile hem şık hem de eğlenceli görünümü yakalayabilirsiniz. Bu tasarımın boncuklu tercih edilmesi onu daha tatlı bir görünüm sağlar. Renkli stiller ile keyifli atmosferler yaratabilirsiniz. Okuma odalarınızda veya hobi odalarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. 3 lü kristal avize de çok tercih edilenler arasındadır. Toplamda üç lamba veyahut ampul ile çalışan bu ürün odaları oldukça aydınlatır. En çok tercih edilme sebebi de budur. Loş ışığa sahip olan odanızı daha fazla aydınlatmak ve aydın bir görünüme kavuşturmak isterseniz 3’lü olanlarını tercih edebilirsiniz. Genelde bu tasarımda da şamdan şekli oldukça sık kullanılır. Şamdan şekli genelde odanın daha şık olması için kullanılırken düz sarkıt üçlü olanlar daha spor ve ihtiyacına hizmet edecek şekilde tasarlanır. Bu lamba aksesuarları, odalardaki aydınlatmaları loşlaştırabileceği gibi üçlü tasarım gibi aydınlatabilir. Bu sebeple odanızın nasıl olmasını istiyorsanız aydınlatmasını ona göre ayarlayabilir daha sonra seçim yapabilirsiniz. Trendyol hem alacağınız lambalar hem de lamba aksesuarları konusunda oldukça geniş ürün yelpazesi sunar.

Kristal Avize Fiyatları

Kristal Avize Fiyatları

Evlere verdikleri şık görüntü ile dikkat çeken bu ürünlerin fiyatları da çeşitlilik gösterir. Kristal avize fiyatları her bütçeye hitap eden seçeneklerle sunulur.Her bütçeye uygun olarak bulabileceğiniz bu aksesuarlar, Trendyol’da birçok çeşidi ile bulunur. Bu kaliteli markanın ürünleri oldukça sağlamdır. Güzel görüntüleri ile dikkat çekerler. Lüks kristal avizeler genelde evlerin salonlarını ve misafir odalarını süslerler. Lüks görünümleri salonları oldukça asil gösterir. Ağır duruşa sahip olan bu lamba aksesuarlarında genel olarak gösteriş ve şaşa fazladır. Bu ürünlerin fiyatları diğer çeşitlere göre daha fazla olabilir ancak kaliteleri de buna göre tasarlanmıştır. Görünüşünden dahi kalitesi anlaşılan bu lamba aksesuarlarını, şık salonlarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Spot ışıklar oldukça yaygın kullanıma sahip olan lamba çeşitlerindendir. Genelde yaydıkları farklı ışık görüntüsü ile dikkat çekerler. Kristal spot avize ise spot ışığının etrafına cam görünümlü bir çerçeve oluşturulmasını sağlar. Görüntüsü çok şık olan bu ürün ışığı etrafa farklı bir şekilde dağıtarak farklı bir görünüm verir. Tasarımında da ışık dağıtımı esas alınır. Evinize farklı bir görünüm katmak isterseniz bu ürünü tercih edebilirsiniz. Çünkü bu tür diğer türlere göre oldukça farklıdır. Kristal halka avize modern görünüme sahiptir. Güncel tasarımları ile dikkat çeker. Çok şık bir görünümü vardır. Tasarımları incelediğinizde bu modern görünümü hemen fark edebilirsiniz. Çoklu halka ve tekli halka tasarımları bulunur. Çoklu halkalar büyük ortamlarda tercih edilirken tekli halka küçük yerlerde tercih edilir. Halka sayısı ile aydınlatma oranı doğru orantılıdır. Tercih ederken bunu düşünerek hareket edebilirsiniz. Trendyol, birçok lamba aksesuarını uygun fiyatlar ile müşterilerine sunar. Fiyat indirimlerinden yararlanarak beğendiğiniz ürünü kolaylıkla Trendyol’dan sipariş edebilirsiniz. Çubuk kristal avize sıra sıra dizilmiş çubuklardan oluşur.

Oldukça gösterişli bir dizayna sahiptir. Tek ve birden çok katlı stilleri bulunur. Kat arttıkça gösteriş de uyumlu şekilde artar. Bu stiller genellikle büyük salonlarda tercih edilir. Misafir odalarında da kullanımı oldukça yaygındır. Çubuk sayıları da değişiklik gösterir. 30’lu çubuk, 45’li dizim çubuk gibi çeşitleri vardır. Ayrıca gold ve gümüş renk arası renk tercihleri de yapabilirsiniz. Nadir olarak bulunsa da siyah rengi de mevcuttur. Kristal çubuklu avize ile odalarınıza asil bir hava katabilir, ev dekorasyonunuza uygun olanı ile yeni bir tarz oluşturabilirsiniz. Sade ve asil seçeneklerden biri olarak ince kristal avize tercihi sadelik arayanlar için oldukça uygundur. Daha ince tasarımı ve göz kalabalığı yaratmayan görüntüsü ile hem sade hem de şık görüntüyü yakalayabilirsiniz. İnce olanı, oldukça hafif olmasına rağmen görünüş olarak ağır bir görünüme sahiptir. Ancak kendi ağırlığı fazla olmamasına karşın hafif ve kolay taşınabilir şekilde tasarlanmıştır. Katmanlı stilleri çok tercih edilenler arasındadır. Kristal, bu konuda kaliteli ürünler tasarlayan ve güvenle tercih edebileceğiniz bir markadır. Kristal görünümlü avize tam olarak bu görüntüyü sunmasa da parlak ışık şıklığını yansıtır. Şıklığını bu görüntüden alan tasarım sık tercih edilir. Trendyol ayrıcalıklarını keşfederek müşteri yorumlarından yararlanabilirsiniz. Bir ürünü alacağınız zaman ürünün altından objektif bir şekilde yazılmış olan kullanıcı yorumlarını okuyabilir, bu yorumlar sayesinde diğer satın alan müşterilerin ürün hakkındaki deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede daha ürünü almadan tecrübe kazanmış olursunuz. Trendyol ile hem keyifli hem de güvenli alışveriş yapmak oldukça kolaydır. Siz de tüm kategorilerdeki alışverişinizde avantajlı Trendyol olanaklarını tercih edebilir, akıllı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.