Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Kumaş/İplik Özellik
Teknik
Koleksiyon
Kumaş Teknolojisi
Sürdürülebilir
Boy
Boy / Ölçü
Desen
Dokuma Tipi
Kalıp
Kol Boyu
Kol Tipi
Kullanım Alanı
Kumaş Tipi
Materyal
Model
Paket İçeriği
Parça Sayısı
Renk
Yaka Tipi
Fiyat Geçmişi
Baskı/Nakış Tekniği
Ortam
Siluet
Sürdürülebilirlik Detayı
Satıcı Tipi
"

Baskılı T-Shirt

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Baskılı T-Shirt

Kişiye Özel Baskılı T-Shirt

Kişiye Özel Baskılı T-Shirt

Günümüzde giyim sektöründe her yaş grubundan erkek ve kadınlar için yeri değişmeyecek olan ürünlerin başında t-shirtler gelmektedir. İster tek renk modeller olsun ister üzerinde dikkat çekici ve tarzınızı yansıtan özel baskılı t-shirt modelleri olsun çocuk, genç veya yaşlı olması fark etmeksizin herkes en iyi şekilde giyinmeyi arzulamaktadır. Tek renk içeren modellerin sadeliğinden sıkılanlar için alternatif bir ürün olan baskılı t-shirtler sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Ayrıca hazır bir baskının yer alacağı t-shirtler bulunabileceği gibi tamamen kendi tarzınızı yansıtan ve kendi zevkinize göre tasarlayabileceğiniz t-shirtleri yaratma fırsatı da artık tüketicilere sunulmaktadır. Özellikle yaz sezonunun en önde gelen parçalarından birisi olan t-shirtlere, işlevsel olmalarının yanı sıra görsel açıdan da tarzınızı yansıtma fırsatı baskı teknolojisi ile mümkün hale gelmiştir. Herkes tarafından severek giyilen ve içinde kendisini rahat ettiği t-shirtleri, son teknolojiyle üretilmiş olan makinelerin uyguladığı baskı tekniği sayesinde muhteşem hediyelere dönüştürme olanağı bulunmaktadır. Özel günlerinizde hediye arayışınıza yardımcı olmak için 3d baskılı t-shirt güzel bir alternatif olacaktır. Sizin için önemli olan bir kişinin veya nesnenin resmini bu teknoloji ile t-shirtünüze basabilir ve uzun yıllar boyunca hem saklayıp hem de severek giyebileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye edebileceğiniz bu t-shirtleri kendi duygularınızı veya kişiliğinizi yansıtmak için bir araç olarak da kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz bir filmin afişini veya bir müzik grubunun amblemini t-shirt’ünüze bastırarak keyifle giyebileceğiniz bir t-shirt yaratabilirsiniz. Baskı teknolojisi ile birlikte t-shirtlerin sadece ön kısımlarına değil arka kısımlarına da bu baskıları uygulatmanız mümkündür. Sevgililer günü veya evlilik yıldönümü gibi günlerde yazı baskılı t-shirt sayesinde, eşiniz için önemli olan bir sözü t-shirtünüze bastırabilir veya sırt baskılı t-shirt ile birlikte yaşamış olduğumuz güzel bir anın fotoğrafını t-shirtünüzün üzerine bastırabilirsiniz ve fotoğraf baskılı t-shirt ile beraber eşinize bağlılığınızı göstererek, severek ve keyifle giyebileceği bir hediye vermiş olursunuz.

Tarzınızı En İyi Şekilde Yansıtan Baskılı T-Shirt

Tarzınızı En İyi Şekilde Yansıtan Baskılı T-Shirt

Özel yapım arkası baskılı t-shirt modelleri ile dilerseniz evlilik yıldönümü tarihinizi veya size özel diğer tarihleri t-shirtünüze yazdırarak unutulmayacak bir hediye yaratabilirsiniz. Kendi tasarımınızı oluşturabileceğiniz gibi baskılı t-shirtleri daha önceden hazır basılmış olan model veya yazılarla da bulmanız mümkündür. Daha önceden hazır üretilmiş olan bir kedi baskılı t-shirt veya köpek baskılı t-shirt çocuğunuz için güzel bir doğum günü hediyesi olacaktır. Günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında bulunan baskılı t-shirtler cinsiyet ayrımı olmaksızın üretilmektedir. Hem erkek baskılı t-shirt hem de kadın baskılı t-shirt modelleri satışa sunulduğu mecralarda ön plana çıkmaktadırlar. Ancak t-shirt seçimini yaparken üzerindeki baskının desenine veya yazıya dikkat edildiği gibi t-shirt yapımında kullanılan malzemenin kalitesine de dikkat edilmelidir. Defalarca yıkamadan sonra dahi üzerindeki baskının çıkmayacağı tasarımı profesyonel bir şekilde yapılmış olan ürünler tercih edilmelidir. Böylelikle görsel olarak tarzınızı yansıttığınız t-shirtü uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz. Tamamen kişilerin kendi tarzlarını yansıtabildikleri veya kendi tasarımlarını yaratabildikleri dijital baskılı t-shirt modelleri her zevke hitap etmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile istenilen her türlü yazıyı veya tasarımı t-shirt üzerine basmak mümkündür. Yapılacak olan modele karar verildikten veya hazır modele sahip beğenilen bir t-shirt bulunduktan sonra ise kumaşın kalitesi belirleyici rol oynamaktadır. Üretimde kullanılan kumaşın kalitesi ürünün ne denli uzun ömürlü olacağının sinyalini vermektedir. Kalitesiz kumaşla üretilen t-shirt üzerinde yıkama sonucu deformeler oluşabilir, mevsim şartlarında etkilenerek renginde açılmalar olabilir veya baskısı zamanla kalkabilir. Bu gibi talihsiz durumları yaşamamak adına kaliteli kumaşın ve baskısında profesyonel tekniklerin kullanıldığı t-shirtler tercih edilmelidir. Gündelik hayatta rahatlığı ve şıklığı aynı anda yaşamanıza fırsat veren baskılı t-shirt modelleri sadece yaz mevsimi için değil kaliteli kumaşı sayesinde her mevsimde giyilmeye uygundur. T-shirtlerin ön veya arka kısmına uygulanacak farklı modeller hem üzerindeki baskı modeli ile hem de renklerin kombinasyonu ile dikkat çekmektedir. Aynı renk tonlarının bir araya getirilmesi ile veya zıt renklerin güzel bir kombinasyonuyla görünümünüze hoş bir tarz katabilirsiniz. Evden dışarıya adım atmadan önce uygun kombinasyonu oluşturmak için ayna karşısında uzun zamanlar harcamayı bırakabilirsiniz. Özel olarak üretilen baskılı t-shirt modelleri şort, eşofman, kot veya keten pantolon ile uyumlu bir kombin yakalamanızı sağlayacaktır. Özellikle polo veya bisiklet yaka baskılı t-shirtler ile hem kot hem de keten pantolonlarınızla oldukça şık kombinasyonlar yaratabilirsiniz.

Her Beden İçin Uygun Ürün Seçeneği

Her Beden İçin Uygun Ürün Seçeneği

Birbirinden farklı ve kişisel tasarımları yansıtan t-shirtler arasında rahatlıkla size uygun olanını seçebilirsiniz. T-shirt modelleri tüm giyim parçalarıyla kolay bir şekilde kombine edilebildiği için her koşulda bir bütünlük sağlama fırsatı verecektir. Hem günlük hayatta hem de organizasyon ve davetlerde tarzınızı kolaylıkla yansıtabileceğiniz baskılı t-shirt modellerinden birisini seçebilirsiniz. Yaz mevsiminde günlük hayatta daha açık renkli baskılı t-shirtleri tercih edebileceğiniz gibi organizasyon veya davet gibi daha klasik giyinilmesi gereken ortamlarda siyah baskılı t-shirt modelleriyle kombinasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Üretim aşamasında farklı bedenlerdeki kişilerde düşünüldüğü için büyük beden baskılı t-shirt modelleri de beğeniye sunulmakta. Küçük beden t-shirtler için uygulanan tüm yazı ve model baskılarının hepsi büyük beden t-shirtler için de aynı şekilde uygulanabilmektedir. Satın almış olduğunuz ve severek giydiğiniz ürünün uzun ömürlü olması sağlamak için yıkama talimatları önemli bir yer tutmaktadır. Ürünün yıkama sıcaklığı üzerinde yer alan talimata uygun bir şekilde ayarlanmalıdır ve genellikle baskılı t-shirtler maksimum 30 derecede en kısa programda yıkanmalıdır. Yıkama talimatında belirtilen sıcaklıktan yüksek bir derecede yıkama işlemini yapmanız durumunda baskıda yıpranmalar veya ürün boyutunun küçülmesi gibi problemler ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca t-shirt renginde ton farklılığını önlemek ve baskı modelinin canlı kalabilmesi için t-shirtü aynı renk tonuna sahip ürünlerle birlikte ve ters çevirerek yıkamanız gerekmektedir. Baskılı t-shirtlerin yıkanmasında kesinlikle çamaşır suyu veya beyazlatıcı kullanılmamalıdır ve nemli bir şekilde çamaşır makinesine konulmamalıdır. Kullanılan deterjan ise yoğun bir şekilde kimyasal madde içermeyenlerden seçilmelidir. Yoğun şekilde kimyasal madde içeren deterjanların yanlış miktarda kullanılması sonucu baskılı t-shirtünüzün kullanım süresi kısalacaktır ve ürünün farklı yerlerinde deformelere sebep olacaktır. Kuru temizlemeye uygun olmayan bu t-shirtlerin çamaşır makinesinde veya elde yıkanması önerilmektedir. Kurutma işlemi için makinede ya da elde sıkma yerine, uygun bir yere asılarak kurutulması tercih edilmelidir. Baskılı t-shirt giyilmeden önce ütülenecekse nemli bir şekildeyken ütülenmesi tavsiye edilmez. Ürün tamamen kuruduktan sonra ütünün sıcaklık ayarı ılık olarak ayarlanmalıdır ve baskıya zarar gelmemesi için tersten ütülenmesi önerilmektedir. Kumaşın sahip olduğu özelliklere uygun bir deterjan ve program seçimi yapılmalıdır. Kumaşın türü uzun programı gerektiriyor olsa da t-shirtün üzerinde baskı olduğu unutulmamalı ve özellikle narinlere uygun kısa program seçilmelidir. Ayrıca elde değil makinede yıkanacak ise çamaşır makinesinin devrini düşük tutmakta fayda vardır. Yıkama işlemi için kuru temizleme kesinlikle bir çözüm değildir, çünkü kuru temizleme esnasında uygulanan yüksek ısı sebebiyle üzerinde yer alan baskıdaki yazı veya model zarar görebilir.

Çocukları Sevindirmenin Alternatif Yolu Baskılı T-Shirt

Çocukları Sevindirmenin Alternatif Yolu Baskılı T-Shirt

Farklı yaka tasarımları ile baskılı t-shirtler her mevsimde giyilebilecek seçenekler arasında karşımıza çıkmaktadır. Özellikle son dönemlerde sportif ve şık görünmek isteyen kişiler baskılı t-shirt modellerine büyük rağbet göstermektedir. Bu t-shirtler aynı zamanda canlı renk seçenekleriyle de göz doldurmaktadır. Birçok farklı renkte üretimi yapılan baskılı t-shirtler ile çok şık kombinasyonlar oluşturarak tarzınızı gösterebilirsiniz. Modern giyim parçaları arasında t-shirtler ön planda bulunmaktadır ve dünyanın her yerinde herkes tarafından giyilmektedir. Ancak özel tasarım baskılı t-shirtler ise modası kullanan kişi için hiçbir zaman eskimeyecek ve tamamen kişisel zevk göz önünde bulundurularak ortaya çıkmış modellerdir. Hem erkek hem kadın hem de çocuklar için üretilen tüm baskılı t-shirt modelleri üzerinde aynı zamanda trend logolara, sizi anlatan sloganlara, desteklediğiniz takımın veya ülkenizin bayrağı gibi birçok detaya yer verebilirsiniz. Özellikle desteklediğiniz takımın maçlarına giderken bayrak baskılı t-shirt modelleri vazgeçilmezleriniz arasında olmaya aday bir üründür. Eğer çocuğunuz için güzel bir hediye arıyorsanız hayvan baskılı t-shirt modellerinden olan kurt baskılı t-shirt veya aslan baskılı t-shirt en iyi seçenekler arasında olacaktır. Bu modellere ek olarak üzerinde farklı figürlerin bulunduğu araba baskılı t-shirt veya değişik formlarda oluşturulabilecek melek baskılı t-shirt de iyi birer alternatif olacaktır. Moda sektörü durmadan kendisini yenileyip ilerleyen ve her zaman şıklığını yansıtmak isteyenlerin çok yakından takip ettiği bir alandır. Son moda olan ürünleri giymeyi deneyimlemek isterken büyük maliyetlerden kurtulmak için harika tasarımlara sahip olan ve son derece kaliteli ürünlere kendi tasarladığınız baskılı t-shirtler ile sahip olabilirsiniz. Düz renkler üzerinde oluşturacağınız farklı figürlerin bulunduğu tasarımları oluşturmak hiç kimse için zor olmayacaktır. Tek yapmanız gereken tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtan uygun figürü bulmak olacaktır. Baskılı t-shirtler ayrıca eğlence amaçlı da giyilmektedir. Üzerinde eğlenceli desen ve figürlerin bulunduğu tasarımların da üretimi yapılmaktadır.

Yükselen Trende Ayak Uydurma Fırsatı

Yükselen Trende Ayak Uydurma Fırsatı

Son yıllarda firmaların değişik ihtiyaçları için logo veya isim baskılı t-shirt modelleri ön plana çıkmaktadır. Bu t-shirtler işyerlerinde çalışan elemanlar için, kurumsal firmaların organizasyonları ve etkinlikleri için veya firmaların müşterilerine hediye amaçlı üretilmektedir. Eğer t-shirt üzerindeki baskının tasarımının size özel olmasını istiyorsanız, takip edilmesi gereken bir süreç bulunmaktadır. İhtiyacını duyduğunuz ürünün detaylarının üretici firma ile paylaştıktan sonra gelen fiyat teklifini değerlendirebilirsiniz. Eğer gelen fiyat teklifi hedeflenen bütçenin içerisindeyse siparişinizi verebilir ve ürünü anlaşılan teslim tarihi içerisinde teslim alabilirsiniz. Baskılı t-shirtler tam olarak zevkinizin ve kişiliğinizin nasıl olduğunu göstermek için en uygun ürünlerin başında gelmektedir. Baskılı t-shirtler yapılırken baskıda kullanılan boyalarda kesinlikle insan sağlığına zararlı olan kanserojen maddeler kullanılmamaktadır. Eğer baskıya ait tasarımı kendiniz oluşturacak veya seçecekseniz baskı işlemi mutlaka profesyonel ve iş bildiğinden emin olduğunuz bir yer ile çalışmalısınız. Çünkü emin olunmayan ve iyi araştırma yapılmadan temin edilen t-shirtlerde zamanla deforme ve yıpranmalar meydana gelmektedir. Baskıların uygulanmasında farklı teknikler kullanılmaktadır ve t-shirt yapısına uygun olmayan bir baskı tekniğinin uygulanması sonucu hayal kırıklığı ile sonlanan bir işlem ile karşılaşabilirsiniz. Uzun bir süre eskimeden ve yıpranmadan kullanmak istediğiniz bir ürün ortaya çıkarmak istiyorsanız dijital baskılı modellerin en iyi seçeneklerin başında geldiğini unutmamalısınız. Dijital baskı her türlü kumaşa uygulanabilmekte olup, renk veya model seçiminde herhangi bir sınır olmayan baskı tekniğidir. Dijital baskı tekniği ile yaratılan tasarımlarda, tasarım üzerindeki en ufak bir ayrıntı bile çok detaylı bir şekilde t-shirtün üzerine işlenebilmektedir. Diğer kaliteli baskı teknikleri ise süblime baskı, transfer baskı, emprime baskı, pistole baskı ve flok baskıdır. Süblime baskı da seçilen desen veya yazı ilk olarak ekran üzerinde hazırlanarak bir kağıda işlenir. Teknik açısından en kolay işlem olsa da, tüm kumaş cinslerinde uygulanamamaktadır. Bu tekniğin uygulanabileceği tek kumaş cinsi polyesterdir. Transfer baskı tekniği ise tamamen süblime baskı ile aynıdır, ama bu teknikle oluşturulan baskılar tüm kumaş cinslerine uygulanabilmektedir. Kesinlikle profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken baskı tekniklerinin başında emprime baskılar gelmektedir. Photoshop programı yardımıyla çizimi ipek kalıplara aktarılan tasarımlar daha sonra t-shirtlere uygulanmaktadır. Yeterli tecrübesi olmayan kişiler tarafından yapılan ve profesyonel bir elden çıkmayan emprime baskılardan iyi bir sonuç alınamayacaktır. Pilote baskıda ise belirlenen tasarım, t-shirtün üzerine boya püskürtülerek elde edilir. Her türlü kumaş cinsi ile uyumlu olması en büyük avantajıdır. Tercih edilen bir diğer teknik ise flok baskı yapılarak elde edilen t-shirtlerdir. Bu teknikte ise seçilen tasarıma ait görsel t-shirtün üzerine ince parçalar halinde yapıştırılmaktadır ve zaman açısından daha uzun süren bir tekniktir. İşlem sonrası tasarım kadife görünümlü tüylü bir yapıya sahip olur.

Baskılı T-Shirt Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Baskılı T-Shirt Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Baskılı t-shirt modelleri tek parça olarak satıldığı gibi toptan olarak da siparişleri verilebilmektedir. Piyasada her bütçeye uygun bir şekilde bulunabilen baskılı t-shirt fiyatları tamamen kumaşın kalitesine ve alınacak t-shirt sayısına bağlı olarak farklılık göstermektedir. İster özel tasarım bir figürün yer aldığı t-shirt olsun ister daha önceden tasarımı yapılmış olan hazır bir t-shirt olsun fiyat avantajından faydalanabilmek için toptan satın alımlar her zaman en uygun seçenek olacaktır. Farklı desen ve modeller ile üretimi yapılabildiği gibi baskılı t-shirt vintage görselleriyle de üretilmektedir. Kendine has tarz barındıran ve farklı bir çizgisi olan vintage modelleri t-shirtlerinizin üzerine yansıtabilirsiniz. Günümüzün moda anlayışını rahatlıkla sergileyebileceğiniz vintage modeller, ayrıca kişinin kendi modasını yaratmasına da olanak sağlamaktadır. Farklı kesim tarzı ve orijinal desenlerin bulunduğu vintage baskılı t-shirtler kesinlikle her gardıropta bulunması gereken ürünlerin başında gelmektedir. Vintage modellerin karakteristik özelliklerinden olan ince detaylar sadelikle uyumlu bir şekilde buluşarak dengeli bir görünüm sunmaktadır. Rahat ve sade giyim tarzını ince detaylar ile birleştirmek isteyenler için farklı dokunuşlar sunmaktadır. Hem kadın hem de erkekler tarafından çoğunlukla tercih edilen vintage model baskılı t-shirtler, kendi stilini her mevsim yansıtmak isteyenler için en iyi seçeneklerin başında gelmektedir. Farklı renk seçenekleri ve geniş ürün yelpazesiyle kendi tarzınıza uygun vintage model baskılı t-shirtününü kolaylıkla bulabilirsiniz. Sokak modasını sonuna kadar yansıtabileceğiniz bu t-shirtler hem kadın hem de erkek tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Üzerlerinde yer alan desenler özel tasarım olduğu için baskılı t-shirt yıkama işlemi, diğer ürünlerin biraz daha fazla titizlik gerektirmektedir. İlk olarak baskılı t-shirtün üzerinde yer alan yıkama talimatları dikkatlice incelenmelidir ve belirtilen talimatlar istinasız bir şekilde yerine getirilmelidir. Gelecek olan talebe göre baskılı t-shirtler farklı renklerde üretilebilmektedir ve mavi baskılı t-shirt ile farklı renkte baskılı bir t-shirt arasında herhangi bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Yazı, resim veya logo baskılı t-shirt modellerinin hepsine Trendyol sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.